PDA

View Full Version : обикновенна, но ефектна прическа за завършване



jotitu
06-10-2008, 05:28
давайте идеи! дори и една конска опашка е идея.. абе всичко което ви хрумне + ако може някой да ми обясни как да си накъдря косата с маша защото не искам цялата коса ъдрава а само един 2 кичура?

unfaithful1234
06-10-2008, 05:54
давайте идеи! дори и една конска опашка е идея.. абе всичко което ви хрумне + ако може някой да ми обясни как да си накъдря косата с маша защото не искам цялата коса ъдрава а само един 2 кичура?
ми хващаш тези два кичура и ги къдриш...
На колко години си?Може просто да си изправиш хубаво косата,да й сложиш малко вакса,за да е по раздвижена.Може да я накъдриш цялата,също е много ефектно.Може да си направиш кок,съвсем леко захванат и да си сложиш фуркети май се казваха.Зависи с какво ще си облечена.Дай още малко инфо,за да мога да ти дам и още идеи ;)

jotitu
06-11-2008, 12:47
na 17 ama sym mn zle s grimirane i t.n. :D mislq 2-3 ribeni kosti4ki malki nad ushite (nad dqsnoto samo) i kato svyrshat tiq ki4ur4eta da gi napravq kyrdavi s mashata + oshte nqkolko ki4ua :P samo 4e s masha sym polzvala i ne mi stana :S slaga li se neshto za da stanat

Glezanka
06-11-2008, 20:41
Рибена кост!Адски ефектно и стилно ... дали на цялата коса или отстрани ... избора си е твой,но лично аз много се радвам на такива прически :)