PDA

View Full Version : Загубих си бележника!!



SuNsEt
06-10-2008, 06:00
Ох,много съм притеснена...Мисля,че съм си загубила бележника.7 клас съм...Дали ще ми е нужен за кандидатстването???Просто не знам къде е!?...Майка ми ми е извадила номера и там...другите работи,но все пак не мога да й кажа,защото не знам как ще реаргира. :shock:
Попринцип не ме интересува дали съм си го загубила,ако е края на годината :-D Обаче сега съм 7 клас и направо ще откача!
Ще ми трябва ли бележника за ОЩЕ някакви документи или нещо друго???...Вече са но оформили и не ни пишат оценки...Ами за дипломата ще ми трябва ли???Моля ви кажете,че ще откача. :( :( :(

Facelessman
06-10-2008, 06:23
Отиваш в дирекцията и ти правят нов, ако си на зор. Оценките си ги има всичките в дневника, просто на някой ще му се наложи да пише повече.

miss_asi
06-10-2008, 06:57
Ох,много съм притеснена...Мисля,че съм си загубила бележника.7 клас съм...Дали ще ми е нужен за кандидатстването???Просто не знам къде е!?...Майка ми ми е извадила номера и там...другите работи,но все пак не мога да й кажа,защото не знам как ще реаргира. :shock:
Попринцип не ме интересува дали съм си го загубила,ако е края на годината :-D Обаче сега съм 7 клас и направо ще откача!
Ще ми трябва ли бележника за ОЩЕ някакви документи или нещо друго???...Вече са но оформили и не ни пишат оценки...Ами за дипломата ще ми трябва ли???Моля ви кажете,че ще откача. :( :( :(
Споко бе човек аз също бях затрила моя ама после се намери :P само споко

BaBy_bS
06-10-2008, 07:10
по принцип ще ти трябва,поне при нас беше,че с него влизахме в училищата,където се провеждаха изпитите,но не изпадай в паника,а иди в дирецията :)

TheOtherME
06-10-2008, 07:36
по принцип ще ти трябва,поне при нас беше,че с него влизахме в училищата,където се провеждаха изпитите,но не изпадай в паника,а иди в дирецията :)

За тази цел може да се използва и лична карта, ако си си извадила след навършване на 14 години. :) Така че спокойно!Предлагам първо да провериш във всички училищни чанти, ако имаш няколко, във всички учебници и тетрадки и при лелките в училище и после отиди до дирекцията.

unfaithful1234
06-10-2008, 08:17
по принцип ще ти трябва,поне при нас беше,че с него влизахме в училищата,където се провеждаха изпитите,но не изпадай в паника,а иди в дирецията :)

За тази цел може да се използва и лична карта, ако си си извадила след навършване на 14 години. :) Така че спокойно!Предлагам първо да провериш във всички училищни чанти, ако имаш няколко, във всички учебници и тетрадки и при лелките в училище и после отиди до дирекцията.
трябва ти ученическа лична карта,за да влезеш залата,в която са те сложили! :) Такава лична не важи.

FireWing
06-10-2008, 11:44
Би трябвало само ученическата карта да ти трябва за да влезеш на изпит

mhmhmhmhm
06-10-2008, 17:25
е като си толко притеснена,ходи си изкарай нов

saysonic
06-11-2008, 13:42
Няам смисъл от паника ;) и аз неска ходих при господин директора да ми подпише новия ;) какво толкова случват се и такива работи...а като стана въпрос.....мисля че в предния джоб го сложих,чудно ся що не е там?!

bokoboko
06-11-2008, 18:12
Ох,много съм притеснена...Мисля,че съм си загубила бележника.7 клас съм...Дали ще ми е нужен за кандидатстването???Просто не знам къде е!?...Майка ми ми е извадила номера и там...другите работи,но все пак не мога да й кажа,защото не знам как ще реаргира. :shock:
Попринцип не ме интересува дали съм си го загубила,ако е края на годината :-D Обаче сега съм 7 клас и направо ще откача!
Ще ми трябва ли бележника за ОЩЕ някакви документи или нещо друго???...Вече са но оформили и не ни пишат оценки...Ами за дипломата ще ми трябва ли???Моля ви кажете,че ще откача. :( :( :(

Спокойно!За изпита ти е нужна лична карта, независимо дали ученическа или такава издадена след навършването ти на 14г.Ако си завършила вече и са ти дали бележника, не се притеснявай повече няма за какво да ти е ;)

slun4ice_90
06-11-2008, 18:20
Ох,много съм притеснена...Мисля,че съм си загубила бележника.7 клас съм...Дали ще ми е нужен за кандидатстването???Просто не знам къде е!?...Майка ми ми е извадила номера и там...другите работи,но все пак не мога да й кажа,защото не знам как ще реаргира. :shock:
Попринцип не ме интересува дали съм си го загубила,ако е края на годината :-D Обаче сега съм 7 клас и направо ще откача!
Ще ми трябва ли бележника за ОЩЕ някакви документи или нещо друго???...Вече са но оформили и не ни пишат оценки...Ами за дипломата ще ми трябва ли???Моля ви кажете,че ще откача. :( :( :(Ами ако ще те "успокоя",ще ти трябва за кандидатстване.Потърси си в бюрото и аз каквато съм разпиляна напоследък и аз си го бях загубила,но го намерих.Успех.

Sweet_Play_F
06-13-2008, 13:43
И аз си го губих тази год.,ама ми изкараха нов.Няма от какво да се притесняваш.Изкарай си и ти нов,защото къде иначе ще ти нанесат годишните оценки?!

nadq_az
06-13-2008, 14:06
не е толкова трудно аз една година 3 пъти го сменях :D

SuNsEt
06-13-2008, 17:45
НАмерих го... :-D ...Много съм разпиляна.... :-o ...Благодаря за всички коментари!Съжалявам ако има нещо.... :) Мерси много,пак.Може да заклщчвате темата....Голяма съм паника...