PDA

View Full Version : кръв след първият път?



bronic
06-10-2008, 07:11
Вчера с приятелката ми пробвахме за 1'ви път. Четохме из този форум какво да правим - 1 пръстче, 2 пръстчета, същинската част - този алгоритъм следвахме. От притеснение не мога да се похваля, че бях възможно най-твърд, но все пак... Тя през цялото време казваше, че я боли малко, но като че ли привикна. Нямаше много кръв (по-точно само няколко капчици - отенък на тоалетната хартия). Каза, че я е боляло до няколко часа по-късно, но е спряло. Вечерта на същия ден не е имало кръв, но на другия ден сутринта - да - и то повече отколкото при същинското действие. Изкарали сме си ангелите - кажете - нормално ли е, не сме скъсали всичко или какво? Да търсим ли гинеколог - ако трябва - препоръчайте някой добър.

VerryBerry
06-10-2008, 07:12
И при мен беше така.Нормално е

Remini
06-10-2008, 07:14
Няма страшно...правете го по често :)
А ако наистина се притеснявате поговорете с родителите си...те са хората които винаги ще ви помогнат(колкото и да ви е неудобно).

crimpson_scarlett
06-10-2008, 07:15
Нормално е ! Ако кървенето продължи няколко дни и е по-силно тогава може да отиде на лекар.

SpOrTs_GiRl
06-10-2008, 07:39
Абсолютно нормално е !! .. Даже да продължи кръвотечението няколко дни няма от какво да се притеснявате. .. При мен 3 дни някъде след акта продължаваше да има .. Спокойно, нищо и няма. ;) :)

Slun4evko
06-10-2008, 10:26
Нормално.Ако продължи повече да иде на гинеколог. Една приятелка беше получила вътрешно разкъсване/протриване по скоро/ първия път-ама оня нещастник я беше клатил като...както и да е. а да не би да й е дошъл цикълът? Не че тя не би се усетила,но все пак.. :)

bebeT00
06-10-2008, 11:00
Вчера с приятелката ми пробвахме за 1'ви път. Четохме из този форум какво да правим - 1 пръстче, 2 пръстчета, същинската част - този алгоритъм следвахме. От притеснение не мога да се похваля, че бях възможно най-твърд, но все пак... Тя през цялото време казваше, че я боли малко, но като че ли привикна. Нямаше много кръв (по-точно само няколко капчици - отенък на тоалетната хартия). Каза, че я е боляло до няколко часа по-късно, но е спряло. Вечерта на същия ден не е имало кръв, но на другия ден сутринта - да - и то повече отколкото при същинското действие. Изкарали сме си ангелите - кажете - нормално ли е, не сме скъсали всичко или какво? Да търсим ли гинеколог - ако трябва - препоръчайте някой добър.
spored men e normalno

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 11:25
Ако продължи повече да иде на гинеколог.

;-) ;-) ;-)

rado122
06-10-2008, 11:55
spox taka trqbva da e :) :) ;-)

ResPekT333
06-10-2008, 12:31
Нормално е ! Ако кървенето продължи няколко дни и е по-силно тогава може да отиде на лекар.

+1