PDA

View Full Version : Жени, (момичета), знаете ли какво искате ?



psihqsala
06-10-2008, 08:12
И въобще има ли жена,която със сигурност знае какво иска?

Pedigree
06-10-2008, 08:13
Аз!

psihqsala
06-10-2008, 08:16
Аз!
Какво искаш ?

Pedigree
06-10-2008, 08:18
Искам да вляза в училището, в което искам, искам да имам невероятно лято, искам всичките ми планове за годината да се осъществят, искам един човек да ми прости. Това искам и знам, че го искам.

VerryBerry
06-10-2008, 08:39
Аз също :)

hottie
06-10-2008, 08:45
Знам какво искам със сигурност, но ми трябваше доста време, за да го разбера :)

psihqsala
06-10-2008, 08:56
Като казвате,че знаете какво искате,уточнявайте и казвайте какво всъщност искате,а не само 'аз знам',че така е безинтересно,всеки ще каже,че знае..ама идеята е да споделяте какво искате. :)

Swinkenhoffer
06-10-2008, 09:04
Аз пък ще си призная, че не знам... често си сменям желанията.

Chacho
06-10-2008, 09:06
Да видим сега докъде е стигнала еманципацията :) :smt084

GbSy
06-10-2008, 09:16
И аз знам какво искам.
Искам догодина да вляза в училището, което искам, искам да имам най-доброто лято досега тази година, искам да се разбирам с момчетата, искам да имаме по-нормални учители... Искам всичко това и още много неща, но всяко нещо с времето си. :)

П.П: А да, искам в петък да си прекарам супер добре! :grin:

Chacho
06-10-2008, 09:18
Според закона на привличането (има книги и филми на тая тема), когато искаш нещо, трябва да си го представиш. Като искате, се замисляйте за повече детаили и вярвайте, че желанията стават реалност :)

Успех, мацки, да постигнете това, което искате.

Kaos_Urbano
06-10-2008, 09:21
Aз сЪщо Знам какво искам..! 8)

OtherDimension
06-10-2008, 09:34
абе вие май не разбрахте въпроса....
"искам в петък да си изкарам добре" .. :-)

Muse_of_Madness
06-10-2008, 09:39
Аз! Искам пари!
Докторът я каза:

Свобода=Щастие
Щастие= пари + секс
секс=пари + чар
чар=пари => Секс=пари
=> Щастие=пари+ пари
Щастие= Много пари
!!! Свобода=Пари !!!

Swinkenhoffer
06-10-2008, 09:46
А какво е неповърхностно?

Ще се съглася с Muse_of_Madness, как не се сетих по-рано... :D

radito
06-10-2008, 10:07
Тебе пък какво те интересува :?

Jeuelle
06-10-2008, 10:09
Не , все още не знам ;)

DisciplineAndOrder
06-10-2008, 10:11
не съм сигурна дали всъщност искам това,към което се стремя и което имам ;)

Briseis
06-10-2008, 12:01
Аз често се чувствам объркана и се чудя дали правилно искам.

Искам да завърша успешно образованието си. Искам да се реализирам, да съм здрава и в отлични отношения с околните и семейството.
Искам един ден като се обърна да не съжелявам. Искам всички мои грешки да се превърнат в добри уроци.
Просто...искам да съм щастлива. Повърхностно или не, всички искаме и се стремим към щастие.

hottie
06-10-2008, 12:56
Нарочно не казвам какво искам защото е прекалено лично. Не става дума за яко лято или да си взема изпитите а искам по-сериозни неща, но не ми се иска да ги споделям тук.

AliceSw
06-10-2008, 13:02
даааа, знам какво искам, научила съм го наизуст от Космополитан 8-)

SuSamka
06-10-2008, 14:13
Какво искат жените...абе тва е толкова глупав въпрос...Всяка иска различно нещо! Добре бе, ми аз сега ще попитам: Какво искат мъжете? :grin:

Ivalinka
06-10-2008, 14:14
аз заявявам,че знам какво искам в общ план--->знам какво искам да постигна...но харесвам едно момче и не знам искам ли или не искам да стане нещо между нас....всеки ден си променям мнението

Decu
06-10-2008, 14:57
Чудех се дали да ви споделя мислите си, но нали не съм писала от отдавна и си викам 'що не'.
Винаги, абсолютно всеки път, когато се размисля какво искам наистина, изплуват пожеланията за рождените дни - "жив, здрав и много щастлив' - това е най-важното. После, естествено, изникват и парите, което си е неизбежно. Смешни ми се струват обаче изказвания от типа 'искам в петък да си прекарам супер добре!'. Странно е всъщност, защото едва ли точно това ви вълнува най-много. По принцип де, не за момента. Аз например сега искам да се справя на изпитите. :)

NH3
06-10-2008, 15:06
аз пък искам Мазерати или Ферари !

Lunatic-
06-10-2008, 16:48
Какво искат жените...абе тва е толкова глупав въпрос...Всяка иска различно нещо! Добре бе, ми аз сега ще попитам: Какво искат мъжете? :grin:
жени 8-)

psihqsala
06-10-2008, 16:57
Какво искат жените...абе тва е толкова глупав въпрос...Всяка иска различно нещо! Добре бе, ми аз сега ще попитам: Какво искат мъжете? :grin:
жени 8-)
И всичко се върти пак около нас. Мухахахаха. 8) Иначе, SuZi ™, къде видя зададен въпрос: ''Какво искат жените?'' ?!?! Въпросът е-"Жени,какво искате?'',не казвам,че всяка иска едно и също! Зададен е въпроса ''Има ли жени,които знаят какво искат'',за да обобщя,че се обръщам към женската част от съсловието, никъде не казвам,че всички искат едно и също. За неразбралите изяснявам и си запазвам въпроса.

hahavteen
06-10-2008, 16:57
Твърде мн неща искам. Според мен въпроса трябва да е по-конкретен...

Lunatic-
06-10-2008, 17:03
"Жената има нужда от четири животни:
Ягуар в гаража,
Норка в гардероба,
Тигър в леглото
и Магаре, което да плаща за всичко това!"


мернах го из нета
има нещо вярно ? :D

м!sS wendy
06-10-2008, 17:21
ми искам да върна времето назад но това е невъзможно така че няма и смисъл да казвам какво искам. А за неща от бъдещето и т.н... добре де, тогава вече найстина незнам какво искам :/

kPuCkA
06-10-2008, 17:56
Искаааааааааааам....всички да са щастливи! :grin: :grin:

Dumb
06-10-2008, 18:06
Сега се запитах от какво наистина се нуждаq! Толкова малко ми трqбва, една усмивка една прегъдка (ле ле много е банално 8-) ) Ако говорим за този момент е това, но в по далечен план - искам да бъда актриса и да със сигурност го искам! Знам какво искам :)

VerryBerry
06-10-2008, 18:09
Нарочно не казвам какво искам защото е прекалено лично. Не става дума за яко лято или да си взема изпитите а искам по-сериозни неща, но не ми се иска да ги споделям тук.

съгласна съм

zloto
06-10-2008, 18:44
Мир и любов :D
не, наистина това искам... да престана да се ядосвам за глупости и другите също... да не ми правят от дреболията голям проблем... да не се превръщам в истеричка и откачалка (въпреки, че за сега няма голяма опасност)... искам и с нещо да си осмисля скучното ежедневие...

Escarina
06-10-2008, 19:03
Хубав живот - като всеки нормален човек.

nicolepcd
06-10-2008, 19:14
Само аз ли не знам какво искам??? :lol: Желанията ми се променят през 2 секунди 8-) Ама какво се очаква от 15 годишна :D

Lunatic-
06-10-2008, 19:23
аре бе
няма ли поне една да си признае
"мъж с голям член, скъпи коли и много пари" :-x

NH3
06-10-2008, 20:32
Искаааааааааааам....всички да са щастливи! :grin: :grin:


мисията невъзможна 4 : Криска в действие

mulgore
06-10-2008, 20:35
Аз пък ще си призная, че не знам... често си сменям желанията.

hole
06-10-2008, 20:41
Искам да съм щастлива (:

NH3
06-10-2008, 20:45
много относително понятие ^

в крайна сметка имали човек на тая земя който да не иска да е щаслив ?

RAWRRR
06-10-2008, 22:01
Винаги съм го мислила за адски банално нещо и съм го избягвала,когато пожелавам нещо на някой по слу4ай негов празник,но трябваше едно нещо да се слу4и за да мога да кажа сега,4е единственото нещо,което искам,е здраве за себе си и здраве и дълголетие за мама и тате.
Това е нещото,което ми куца сега и желая най-силно.

Seducti0n
06-10-2008, 22:29
Чудех се дали да ви споделя мислите си, но нали не съм писала от отдавна и си викам 'що не'.
Винаги, абсолютно всеки път, когато се размисля какво искам наистина, изплуват пожеланията за рождените дни - "жив, здрав и много щастлив' - това е най-важното. После, естествено, изникват и парите, което си е неизбежно. Смешни ми се струват обаче изказвания от типа 'искам в петък да си прекарам супер добре!'. Странно е всъщност, защото едва ли точно това ви вълнува най-много. По принцип де, не за момента. Аз например сега искам да се справя на изпитите. :)

Зависи по какъв начин подходим към въпрока.Зависи много и от личността на даден човек, от характера му и т.н.Иначе, хората чиито желания се свеждат до това да си прекарайт по възможно най-страхотния начин на поредното парти, в повечето случаи са такива, които живеят ден за ден, които не са свикнали да си правят дългосрочни планове, да разпределят времето си за напред, въобще да живеят в очакване, преследвайки обекта на своите желания. :)

Другия тип хора, са тези, които са наясно с желанията си и винаги знаят какво искат и защо им е толкова необходимо да го притежават.Хах, пак философски размишления по никое време...
А, какво искам аз от живота ли-ооо, прекалено алчна съм... :oops:
Искам да завърша средното си образование по възможно най-добрия начин, искам след време живот и здраве след абсулвентския ми бал да мога да се занимавам с това, което ми доставя удоволствие, искам да имам прекрасно семейство-мъж, деца, хубав дом и възможното най-добрите условия за живот.Искам да оставя нещо след себе си, искам да правя хората наоколо щастливи и доволни, искам да живея спокойно и щастливо, искам да запазя доброто и истинското в себе си, напук на гадните времена, в които живеем...искам да бъда сред хората-Човек!!! :) :)

hole
06-11-2008, 05:45
много относително понятие ^

в крайна сметка имали човек на тая земя който да не иска да е щаслив ?

Не.
Всички искаме да сме щастливи.
Едни казват, че искат пари, други - любов, защото това ще ги направи щастливи.
Е, аз също искам просто да съм щастлива.


малкото сън не ми се отразява добре. :D

techCandy
06-11-2008, 09:42
Що за въпрос, до болка банален вече? Питаш 12 годишни "жени" дали
знаят какво искат? И естествено всички ще ти кажат, че знаят. А ти знаеш ли какво искаш? И защо въпроса е само към "жените", все едно само те са зле ориентирани, или може би е станало модерно да се пускат сексистки теми, с цел да покажем колко сме умни. Аре, аман! :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2008, 10:14
Когато съм в месечен катаклизъм искам всичко и нищо, и пак всичко, и пак нищо, и... :-s . 8-)
А когато не съм... знам какво искам, но понякога се радвам, че не го получавам. ^^ :)

krem4et0
06-11-2008, 10:25
Колкото и банално да ви звучи искам да си почина. нямам 1 ден, в който да не съм заета от сутрин до мрак. А през уикендите е най-тежко. Искам почивката да дойде по-скоро(а това е след 25-ти юли). Искам да се дипломирам.

А за август съм планирала големите неща:намиране на работа, изнасяне, създаване на семейство.....Искам това да се случи. Искам промяна на живота си, защото така не съм щастлива....

А в най-краткосрочен план искам малко руска салата, че от тия диети ще озверея от глад.

Уф и за здравето си искам много неща, ама там много ми куца.

Decu
06-11-2008, 10:37
Чудех се дали да ви споделя мислите си, но нали не съм писала от отдавна и си викам 'що не'.
Винаги, абсолютно всеки път, когато се размисля какво искам наистина, изплуват пожеланията за рождените дни - "жив, здрав и много щастлив' - това е най-важното. После, естествено, изникват и парите, което си е неизбежно. Смешни ми се струват обаче изказвания от типа 'искам в петък да си прекарам супер добре!'. Странно е всъщност, защото едва ли точно това ви вълнува най-много. По принцип де, не за момента. Аз например сега искам да се справя на изпитите. :)

Зависи по какъв начин подходим към въпрока.Зависи много и от личността на даден човек, от характера му и т.н.Иначе, хората чиито желания се свеждат до това да си прекарайт по възможно най-страхотния начин на поредното парти, в повечето случаи са такива, които живеят ден за ден, които не са свикнали да си правят дългосрочни планове, да разпределят времето си за напред, въобще да живеят в очакване, преследвайки обекта на своите желания. :)

Другия тип хора, са тези, които са наясно с желанията си и винаги знаят какво искат и защо им е толкова необходимо да го притежават.Хах, пак философски размишления по никое време...
А, какво искам аз от живота ли-ооо, прекалено алчна съм... :oops:
Искам да завърша средното си образование по възможно най-добрия начин, искам след време живот и здраве след абсулвентския ми бал да мога да се занимавам с това, което ми доставя удоволствие, искам да имам прекрасно семейство-мъж, деца, хубав дом и възможното най-добрите условия за живот.Искам да оставя нещо след себе си, искам да правя хората наоколо щастливи и доволни, искам да живея спокойно и щастливо, искам да запазя доброто и истинското в себе си, напук на гадните времена, в които живеем...искам да бъда сред хората-Човек!!! :) :)


Ами да, и аз имах това предвид, тези два типа хора. :)
А относно подчертаната част, аз също го искам /всъщност искам и останалото, които си споменала :Д/, но проблема е, че не мога да избера нещо конкретно, което първо да ми доставя удоволствие, и второ, да бъде наистина полезно. Това са обаче по-скоро някакви детски мечти. :Д

nailana
06-11-2008, 13:29
аз незнам какво искам

SuNsEt
06-11-2008, 14:08
И въобще има ли жена,която със сигурност знае какво иска? А може би ти не знаеш какво искаш? :-o

Seducti0n
06-11-2008, 16:10
Desi_etnies, с времето ще разбереш какво искаш.Стига да имаш амбиции и необходимита сила за да ги постигнеш, всичко ще бъде ок. :)

NH3
06-11-2008, 16:17
90 % от писалите пишлемета у темата незнаят кво искат даже и модераторите

Decu
06-11-2008, 16:17
Мда, всяко нещо с времето си. :)

Madness
06-11-2008, 17:32
не :x :x :x :x :x :x :x

RoyTheReaper
06-11-2008, 18:52
Аз пък ще си призная, че не знам... често си сменям желанията.

Поне една честна. :D

BgNazzi
06-11-2008, 21:47
Какво искат жените...абе тва е толкова глупав въпрос...Всяка иска различно нещо! Добре бе, ми аз сега ще попитам: Какво искат мъжете? :grin:
Бира, еб... секс и Спартак шампион!!!

idiot_core
07-06-2008, 16:47
az su6to znam 8)
iskam edin dr 4ovek da razbere kakvo iska :?
ili po to4no da razbere 4e az iskam nego :smt022

GLeZoRanA
07-06-2008, 16:50
много относително понятие ^

в крайна сметка имали човек на тая земя който да не иска да е щаслив ? Емотата :-o

Аз не съм много сигурна какво точно искам.. знам какво искам на момента не за в бъдеще , не съм човек , който мисли много в преспектива.. (като изкл. някои неща..)

_princess_
07-06-2008, 17:07
Искам да стана разумна жена, да имам добро бъдеще, независимост, финансова стабилност.
Това е в общи линии.

TikvenaElhichka
07-06-2008, 17:28
доста повърхностни се оказахте :)

Тоя па ;). Ти да не очакваше и да не сме? :D

А темата ме подсеща за една "приказка"- Приказка за крал Артур (http://www.zdravei.bg/blog/view/id_62/title_prikazka-za-kral-artyr-ot/), въпреки че изводите от нея нямат общо със самата тема (;

П.П. Нямам си и на идея какво точно искам. Все пак съм патка заспала...

Jeuelle
07-06-2008, 17:52
Не.
И представа си нямам какво искам.......

FelisDirus
07-06-2008, 18:09
И да знам, какво от това? Ситуацията си остава същата, така че няма значение дали знам, или не.

machoka
07-06-2008, 18:13
Всички искат мен, ама не си признават зарди гаджетата си - временните им увлечения :-o

TheNewReligion
07-06-2008, 18:42
Бой ! 8-) :o

PollyPoi
07-06-2008, 19:23
Всички искат мен, ама не си признават зарди гаджетата си - временните им увлечения :-o
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

`noтhИng
07-06-2008, 20:34
аз знам кфо искам.....

тва за парите е супер тъпо...не за всички парите са от най-голямо значение ... :-o

Axel_f
07-06-2008, 21:00
Баси въпроса... :D За някои неща определено знам, за други не...Не мисля да ви споделям 8)

B3B0K
07-06-2008, 21:48
аз знам кфо искам.....

тва за парите е супер тъпо...не за всички парите са от най-голямо значение ... :-o
prosto v dne6no vreme bez tqh nemoje6 da postigne6 ni6to.
az pak iskam cql jivot deckoto v men da si e v men ! i pri vs edin udoben moment da se proqvqva....
dr mi jelanie da sam perfektna maika sled vreme (ima nema 10 god :D )ma ne perfekna tip onaq 4ervenokosata ot ot4aqni saprugi a naistina qka i luda maika :grin: iskam i mn mn lubov v jivota si i da ima mn ot onezi malki ne6ta koito te pravqt 6tasliv kato vatmanata da e iz4ka a ne da ti tresne vratata

IdiOtKa
07-07-2008, 06:39
ами искам да ме приемат , там където искам .....и здраве и щастие ... то ко друго да иска човек ....алчна съм такава..