PDA

View Full Version : Ще бъде ли като първия път?



Eveee
06-10-2008, 08:15
Zdraveite.. predi 1 godina pravih sex za 1vi pat tva stana lqtoto do sega ne sam pravila no imam namerenie .. oba4e se pritesnqvam otnosno edin problem.. Pravih 3-4 pati sex i vsi4ki pati mi te4e6e krav i mnogo trudno vliza6e v na4aloto sega spored vas dali pak 6te mi e kato za 1vi pat sledkato e minalo tolkova mnogo vreme spodelete.. :-)
PS : ili da ida na ginekolog ??!

т.7
krem4et0

Remini
06-10-2008, 08:22
Вече си по зряла.Опитай,пък ако е така се посъветвай с доктор ;)

hottie
06-10-2008, 08:43
Zdraveite.. predi 1 godina pravih sex za 1vi pat tva stana lqtoto do sega ne sam pravila no imam namerenie .. oba4e se pritesnqvam otnosno edin problem.. Pravih 3-4 pati sex i vsi4ki pati mi te4e6e krav i mnogo trudno vliza6e v na4aloto sega spored vas dali pak 6te mi e kato za 1vi pat sledkato e minalo tolkova mnogo vreme spodelete.. :-)
PS : ili da ida na ginekolog ??!

Много момичета след първият път прокървяват и при следващите им няколко сексуални контакти, т.е. нормално е.Аз лично бях така известно време. Сега не би трябвало да има проблем :)

SexOnTheBeach
06-10-2008, 08:44
еми пробвай и ако имаш същият проблем отиди на доктор

а П.С. на колко си :?

sparco_sl
06-10-2008, 08:50
стига е минало е се пак 1 година,
освен да я е зашил някои :D

Eveee
06-10-2008, 09:02
ami .. ne e sme6no napalno e vazmojno da e zarastnalo.. 1 godina e minala da.. ot tam idvat pritesneniqta mi :)

MaRiQnKa
06-10-2008, 09:19
Абе ти добре ли си :-D Не е възможно да е "зарастнало". Това да не ти е рана на коляното или нещо такова... Единственото, което е станало със сигурност станала си по-тесничка от долу и първите пъти докато се разшириш е възможно да те боли... и то пак не е сигурно.

Slun4evko
06-10-2008, 09:47
В смисъл докато ти се поразтегнат мускулните стени на влагалището-все пак трябва да се нагодят към размера на пениса. Не се притеснявай,нормално е ако той е по-надарен или ти си по-тесничка. Но ако не можете да извършите нормалне полов акт,дори с малко болка или кръв,е хубвао да идеш и да те погледне гинеколог. той ще ти каже дали си прекалено тясна.

П.П. Не може да зарасне,спокойно.

Dreammy
06-10-2008, 11:18
не може да е зараснало,хименът не се възстановява след като е бил разкъсан.иначе е хубаво да се посъветваш все пак с гинеколог :)

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 11:39
Определено след такава пауза е възможно пак да боли, но да кърви по-скоро не :) ако все пак се случи ще отидеш на доктор и всичко ще ти се изясни :)

angelcheeee_93
06-10-2008, 11:45
himenat ne moje da zarasne,no ako ne te e razkasal kakto trqbva parvite nqkolko pati,trqbva da e normalno da te4e krav:) a ina4e sega opitaite pak o6te nqkolko pati i ako nqma promqna.potarsi ginekolog :-o

sweet dreams
06-10-2008, 11:45
i az sam taka ve4e 9 meseca si pravq sex redovno no me boli dokato vleze parviq pat no boli mn malko ne e kato parviq pat krav mi te4e do parvite 5 pati posle ne ima intimni gelove za po-lesen polov akt probvai az probvah i ima razlika

krem4et0
06-10-2008, 20:12
Все едно си девствена. Сори, ама си е така. Аз за 10 дена се свивам толкова, че проникването е трудно. Кръв може и да няма, но болка ще има. Сори.

Lady_B_
06-10-2008, 21:31
:D :D :D :D :D :D :D ох извинявай ама първото за което се сетих като прочетох темата беше една моя позната, която като беше на 13 прави секс за първи път и после не беше правила примерно 1 година или нещо от сорта и ходеше и питаше наляво надясно дали пак е девствена и е зараснала :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Та извинявам се пак и по темата - и аз мисля, че сега не би трябвало да има проблем , аз лично кървях първите 3 пъти и на 4-тия бех чук :D Та мисля, че няма да има проблем ако обаче има нещо, което те притеснява отиди на лекар ;)

RyAn
06-15-2008, 16:09
nqnq dano ne stiskam palci :D