PDA

View Full Version : Как да му намекна че....



t1n4e7o
06-10-2008, 08:33
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops:

Remini
06-10-2008, 08:35
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops:

След като взаимоотношенията са ви на такова ниво..не би трябвало да има нещо лошо в това просто да му кажеш какво обичаш.
Аз например давам когато получавам.

VerryBerry
06-10-2008, 08:36
Поискай си..аз така правя.. :-D

SexOnTheBeach
06-10-2008, 08:39
Поискай си..аз така правя.. :-D

:smt023

sparco_sl
06-10-2008, 08:52
Даваш и получаваш
НЕ даваш - НЕ получаваш
апак ако даваш и не получаваш ...

кажи му

t1n4e7o
06-10-2008, 09:08
ами по принцип аз почти всеки път му давам... :) дажв мисля че вече се усавършенствах.. :D но пък и да ви кажа.. малко ми е наудобно даговоря с него точно за това нещо... незнам.. абе .. луда работа :D :D :D

Dobromir
06-10-2008, 09:10
nakarai go 69 , taka i na dvamata shte vi e gotqno :)

Chacho
06-10-2008, 09:20
Значи имате проблеми с разговорите. Почни повече да говориш за секса, като постепенно включваш вас в картинката. Накрая няма да имаш проблеми да му кажеш дори "Искам да ме лижеш 24/7" ;)

Slun4evko
06-10-2008, 09:51
Поговорете си. Не е хубаво да си егоист в леглото. Аз винаги получавам..по негова инициатива :oops: но...не давам,за което си има причини и той ме разбира прекрасно и не ми се сърди. Никога не е бил егоист откъм този аспект. Поприказвайте си.

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 12:20
ами по принцип аз почти всеки път му давам... :) дажв мисля че вече се усавършенствах.. :D но пък и да ви кажа.. малко ми е наудобно даговоря с него точно за това нещо... незнам.. абе .. луда работа :D :D :D

Не бива да се притесняваш!!! Следващия път просто му кажи ... той ще се зарадва да чуе, че е добър в оралната любов и те побърква!!! :-) Успех! :-)

CragHack
06-10-2008, 12:28
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops:
Директното казване е тъпо. Като се говори за текст нещата трябва да стават подсъзнателно, а не да се водят едва ли не делови преговори все едно сключвате сделка...

Хитър вариант е заобиколно да почнеш да коментираш как другите го правят. Примерно как някоя твоя приятелка се похвалила, че гаджето и бил страшен в шпаклите. Даже може да я накараш да се изцепи по този начин докато пиете кафе тримата с твойто гадже.

Или пък невинно да споделиш как в чата някой ти говори как ще те излиже....

това може да подразни леко гаджето ти, но същевременно ще го накара да ревнува, той ще се почувства като в конкуренция с другите. и ще почне да го прави с желание.

Същевременно когато те лиже трябва да му казваш колкото те кефи, колко добър е в лизането, какъв цар е и т.н. Пъшкай, охкай, мъркай, гали го по главата, гърчи се....

Това много ще поласкае мъжкото му его и ще го накара да го прави с удоволствие.

MELON
06-10-2008, 16:03
казваш му че орално е по - добре и готово а и мму кажи че ако го прави една СВИРКА :D :D :D :D :D :)

t1n4e7o
06-10-2008, 18:05
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops:
Директното казване е тъпо. Като се говори за текст нещата трябва да стават подсъзнателно, а не да се водят едва ли не делови преговори все едно сключвате сделка...

Хитър вариант е заобиколно да почнеш да коментираш как другите го правят. Примерно как някоя твоя приятелка се похвалила, че гаджето и бил страшен в шпаклите. Даже може да я накараш да се изцепи по този начин докато пиете кафе тримата с твойто гадже.

Или пък невинно да споделиш как в чата някой ти говори как ще те излиже....

това може да подразни леко гаджето ти, но същевременно ще го накара да ревнува, той ще се почувства като в конкуренция с другите. и ще почне да го прави с желание.

Същевременно когато те лиже трябва да му казваш колкото те кефи, колко добър е в лизането, какъв цар е и т.н. Пъшкай, охкай, мъркай, гали го по главата, гърчи се....

Това много ще поласкае мъжкото му его и ще го накара да го прави с удоволствие.


И аз мисля че ще постъпя точно така... :)

no_baby
06-11-2008, 12:22
Поискай си..аз така правя.. :-D
+

him4e_f
06-11-2008, 13:20
Даваш и получаваш
НЕ даваш - НЕ получаваш
апак ако даваш и не получаваш ...

кажи му

+1

RyAn
06-15-2008, 20:41
kaji mu

fuck_brainpants
06-15-2008, 21:05
Даваш и получаваш
НЕ даваш - НЕ получаваш
апак ако даваш и не получаваш ...

кажи му

Yallama
06-15-2008, 21:10
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops: абе вие тия сексуални партньори що ги имате за безмозъчни същества които не могат да общуват ( не че няма такива) ...КОМУНИКАЦИЯ , другия начин е чрез намек, но тогава работата става несигурна, ако не могат да те разберат :?

sexnaeks
06-16-2008, 17:45
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops:

ще му намекнеш с твоята хубава уста

lwsu
06-16-2008, 17:49
намекванията са за дискретност, но след като сте си само двамката - по-добре да му го "натвърдиш" ;) скачай на устата :grin: :P

Bcu4ko_ko3
06-16-2008, 17:51
Ами бих искала да попитам и момчетата и момичетата... С приятеля ми правим секс що годе редовно... Аз обожавам когато тои ми прави орална любов.. направо полудявам, но проблема е там, че го прави рядко.. само когато му скимне.. Кажте ми как да го предразположа или как да м намекна, че сташно много ми хареса, когато го прави и искам по честичко да го прави... :oops: :oops: :oops:
Най-удачният вариант е да му хванеш главата и да му я тикнеш между краката си...кавалерите само от буквални неща разбират. :)

PaulCrewe
06-16-2008, 18:03
намекни му с бухалка. аз така намеквам и обикновено се получава... :>

i'm so excited!
06-16-2008, 19:32
Поговорете си. Не е хубаво да си егоист в леглото. Аз винаги получавам..по негова инициатива :oops: но...не давам,за което си има причини и той ме разбира прекрасно и не ми се сърди. Никога не е бил егоист откъм този аспект. Поприказвайте си.
извинявай ,но ми стана много любопитно какви може да се тея причини, би ли споделила, ако не е прекалено лично де?
:smt064

besnicataa
06-16-2008, 20:07
казваш му да те лиже без да се обяснява :D