PDA

View Full Version : Скайп



moncho
06-10-2008, 09:38
Значи ситуацията е следната :
От известно време не мога да пиша на кирилица в скайп и излизат някакви еироглифи.
На всякъде другаде си пиша на кирилица не знам може да съм бутнал някъде ама не знам къде .
Ако някой може да помогне нека пише .

Chacho
06-10-2008, 10:13
Под чата има емотикони, видео и фонт. Избери фонт и избери някой с кирилица. Опитай тогава и кажи как е..

moncho
06-10-2008, 11:04
Ами значи нещо не ми е добре щото като избера кирилик и дам ок и пак е същото и като дам да го сменя и се е върнало пак на western ще видя да си преинсталирам скайпа може би

Madn3s5
06-10-2008, 14:10
И аз имам същия проблем. Само в скайп не мога да пиша на кирилица,иначе ако копирам някой текст на кирилица си излиза :neutral:

moncho
06-10-2008, 14:12
иначе ако копирам някой текст на кирилица си излиза :neutral:
и аз така

alexandarchy
06-10-2008, 17:26
Пробваите да си обновите Flextype или влезте в Контрол панел/ Регионални езикови опции/Езици / Подробни данни или просто пробвай да си обновиш скайпа ;) ако не стане на лично :)

Ruthless
06-10-2008, 17:40
Може би на някой това инструментче ще му помогне да се оправи:
http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=6641&st=0&start=0

moncho
06-10-2008, 18:01
Пробваите да си обновите Flextype или влезте в Контрол панел/ Регионални езикови опции/Езици / Подробни данни или просто пробвай да си обновиш скайпа ;) ако не стане на лично :)

Flextype не мерси ползвам бг фонетика настроиките ми в езиковите опции са си винаги както са си били и до сега не съм имал проблеми с това
Чудя се дане би да съм цъкал някъде и да не помня ама едвали
Както и да е мерси все пак за помоща

Madn3s5
06-10-2008, 19:41
Пробвайте да си обновите Flextype или влезте в Контрол панел/ Регионални езикови опции/Езици / Подробни данни или просто пробвай да си обновиш скайпа ;) ако не стане на лично :)

И аз не ползвам флекстайп а обикновенна фонетика,и сега като се замисля може да е от това проблема,защото флекстайп е кирилизатор а фонетиката само сменя езика :-o