PDA

View Full Version : на 15 а още не съм имала гадже..



VeSITyy
06-10-2008, 09:15
Ve4e sum na 15 a o6te nito sum se celuvala, nito sum si imala gaje.. imam super mn priqteli mom4eta no samo tova. Pone iskam da razbera 4e nqkoi me haresva :? Pls kajete kak da oburna ne6tata..

Модерирано от Бандитка.
Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА!

VeSITyy
06-10-2008, 09:19
a da we, pred vsi4ki :? xD

5StaR
06-10-2008, 09:22
a da we, pred vsi4ki :? xD

И кво?... аз мога да постна се ми е тая.....
Що няма отговор - милиони??Аз сега какво да щракна?>

MaRiQnKa
06-10-2008, 09:25
За всичко си има време...Не се мъчи да "обръщаш нещата" няма смисъл от това. Непринудените и спонтанни неща са най-хубави. С две думи живей си живота без да мислиш за такива глупости.

VeSITyy
06-10-2008, 09:27
ето това е отговор мерси мн ^^

alex_devv
06-10-2008, 09:44
е** се в дупето 8)

w0sh
06-10-2008, 09:49
Мойто го няма. Отрицателно число съм аз....

VeSITyy
06-10-2008, 09:54
of da mersi prosto stra6no mn pomagate :D:D:D

Madn3s5
06-10-2008, 09:59
of da mersi prosto stra6no mn pomagate :D:D:D

С какво искаш да ти помогнем?! Да ти намерим приятел ли.. :-o Просто бъди по отворена към останалите,бъди по приказлива, и се опитвай да се сближиш с дадено момче не само като приятел. А и за да си хванеш гадже,първо момчето трябва да ти харесва. Харесва ли ти,ако има разбиране и от двете страни ще стане каквото трябва да стане. Но неможе да искаш да тръгнеш с някой само защото искаш да си имаш приятел,дори въпросното момче да не ти харесва. За всяко нещо си има време,и твоето ще дойде. :wink:

moon_flower
06-10-2008, 10:07
of da mersi prosto stra6no mn pomagate
О,я се стегни малко.Няма с какво да ти помагаме.Иска ли се помощ за това,че си на 15 и че нямаш гадже?Въобще никой от този форум,както и в живота не може да ти помогне,защото няма за какво да помага!На 15 без гадже не е бог знае каква трагедия,имаш толкова много години пред теб.Накрая сигурно ще започнеш да пускаш теми от сорта на "Хора,не мога да се оттърва от гаджета,омразнаха ми!".
Просто престани да се жалваш,че нямаш гадже,има 1 000 000 такива теми,ако толкова искаш мнения,потърси!

Kaos_Urbano
06-10-2008, 10:09
of da mersi prosto stra6no mn pomagate :D:D:DE добре,ти кво очакваш да ти кажем..
Нито те познавам нито нищо.Какъв отговор очакваш от тийн форум..
Ние да не сме психолози...

midle
06-10-2008, 10:59
Дай си номера , еднага ще ти нямаеря поне 4-ма :)

baby_lvA
06-10-2008, 11:10
of da mersi prosto stra6no mn pomagate :D:D:DE добре,ти кво очакваш да ти кажем..
Нито те познавам нито нищо.Какъв отговор очакваш от тийн форум..
Ние да не сме психолози...

haha tochno taka :) ako si plitka... :-o grozna i debela koi shte te haresa i zavisi ti kak se durjish s momchetata ti nishto ne si kazala....:?

bloodfrozen
06-10-2008, 12:51
Колко трагично.. :-o

Ivalinka
06-10-2008, 13:16
то не става ей така...трябва да го почувстваш по някакъв начин :) не знам,защото още не съм имала,но когато си готова ще си намериш :)

butty
06-10-2008, 13:34
ох леле, и какво като не си имала гадже, това да не те прави по-малко човек ? Ще дойде и твоето време спокойно.. аз имам приятелки ,които са на 18 и не са имали все още гаджета иии? Няма от аккво да се притесняваш,изобщо!!!!! Просто бъди по-отворена, намирай си нвои приятели, запознавай се с нови хора и т.н. Човекът, който е за теб, може да е много близко до теб.... но просто да не подозираш. Така че спокойно ;) Много усмивки и не се притеснявай! ;)

soul1199
06-10-2008, 14:03
spoks,ne se pritesnqvai,nqma ni6o,kakvo tolkova,d4e ne si imala gadge i tvoeto vreme 6e doide,ne se pritesnqvai 6e vidi6,4e 6e si nameri6,prosto izlizai,zapoznai se s o6e novi hora i se zabavlqvai,nakraq 6e vidi6,4e 6e ima6 i ti :)

cinderella_gugutka
06-10-2008, 14:23
еми любовта е сложно нещо...и е по хубаво да си имал малко гаджета и не от толкова рано но за сметка на това страхотни изживявания с тях и страхотни емоции отколкото мн ама колкото за бройката :(

Still1ME1Still1HERE
06-10-2008, 15:13
И все пак си пусни една снимка :) Ако не ми пиши скайпа си на лично :-)

Remini
06-10-2008, 15:15
Ve4e sum na 15 a o6te nito sum se celuvala, nito sum si imala gaje.. imam super mn priqteli mom4eta no samo tova. Pone iskam da razbera 4e nqkoi me haresva :? Pls kajete kak da oburna ne6tata..

Прати ми снимка и ще ти кажа :D

Няма повод за притеснение това просто става
Просто ходи по често по купони или дискотеки там се запознаваш с хора,които не те познават....нормално е приятелите ти да не те приемат за обект на желание(или поне не на тази възраст)

Zazz
06-10-2008, 15:17
Ха, ми аз съм на 16 и още несъм имал гадже, ама неправя трагедия :-o .Е, се пак неми е много приятно но се оцелява.За секи влак си има пътник само че моя е дерайлирал май, ама пак има надежда.Пък и несъм грозен, просто несъм намерил подходящия човек, има време за всичко :)

w0sh
06-10-2008, 15:43
Защо ви трябват гаджета... аз туй не мога да разбера... единствената им положителна страна е ,че убиват скуката. За сметка на това изискават пари, време и внимание....

ANTIHUMAN
06-10-2008, 16:29
of da mersi prosto stra6no mn pomagate :D:D:DE добре,ти кво очакваш да ти кажем..
Нито те познавам нито нищо.Какъв отговор очакваш от тийн форум..
Ние да не сме психолози...

Ха аз смятам да стана психолог! :)
Към авторката:

1.Не те познавам ,за да ти кажа каква е причината!
2.Едва на 15 си ,няма да дойде края на света утре.Аз съм на 16 и в момента нямам ,защото за мен има по-важни неща (за момента) от гаджета!
3.Всичко с времето си.

П.П. УСПЕХ1 :)

Sw0rDz
06-10-2008, 16:45
И аз съм нямал. Имам обожателки много, но съм много претенциозен от страна на характера...момичетата ,които ми допадат са малко в тия времена.

Nutty_
06-10-2008, 16:55
И аз съм на 15 и съм нямала нито 1,ама знам,че причината е във външния вид
....

VeSITyy
06-10-2008, 18:22
of da mersi prosto stra6no mn pomagate
О,я се стегни малко.Няма с какво да ти помагаме.Иска ли се помощ за това,че си на 15 и че нямаш гадже?Въобще никой от този форум,както и в живота не може да ти помогне,защото няма за какво да помага!На 15 без гадже не е бог знае каква трагедия,имаш толкова много години пред теб.Накрая сигурно ще започнеш да пускаш теми от сорта на "Хора,не мога да се оттърва от гаджета,омразнаха ми!".
Просто престани да се жалваш,че нямаш гадже,има 1 000 000 такива теми,ако толкова искаш мнения,потърси! ehh do tam 4ak ne iskam da se stiga :D

VeSITyy
06-10-2008, 18:23
vs iskat pic, da kajem 4e vun6nostta ne e problem... :smt045

gabssss
06-10-2008, 18:34
da ne ti dreme izob6to gledai si kefa i hi4 ne my misli to 6te doide momenta :)

VeSITyy
06-10-2008, 19:18
ох леле, и какво като не си имала гадже, това да не те прави по-малко човек ? Ще дойде и твоето време спокойно.. аз имам приятелки ,които са на 18 и не са имали все още гаджета иии? Няма от аккво да се притесняваш,изобщо!!!!! Просто бъди по-отворена, намирай си нвои приятели, запознавай се с нови хора и т.н. Човекът, който е за теб, може да е много близко до теб.... но просто да не подозираш. Така че спокойно ;) Много усмивки и не се притеснявай! ;) ohh usmivkite sa postoqnni .. :D

sweety_but_lonely
06-10-2008, 20:14
oh mili4ka, vse edno 4uvam sebe si predi polovin godina...kogato ve4e bqh na 15 a vese o6te nqmah gadje...povqrvai mi, adski mn iksah i az kato teb da znam kakvo e,hvanah si priqtel koito ne haresvah istinski..i ne iskah da si imam priqtel 2-3 meseca :D ne se pritesnqvai, sudbata znae kakvo pravi s teb, nqma da te ostavi durta moma cql jivot :-D

djuki
06-10-2008, 20:22
Ако искаш да си намериш гадже просто покажи на момчета че го искаш ... и почни да се мешаш в тяхната компания 100% ще ти обърнат внимание , но няма нищо лошо да си на 15 и да си нямала гаджето до сега аз също съм на 15 минах през нз колко момчета и да ти кажа малко съжелявам в момента изчакай някое момче което ще си заслужава вместо да имаш грешки през месец

NH3
06-10-2008, 20:43
неориентирана пубертетска работа а са по тоя случай че не си се целувала и не си имала гадже се депресирай

Mementomori
06-10-2008, 22:08
Не бива да се депресираш или нещо подобно!За всеки влак си има пътници,не бива да се избързва и после само разочарования,не си заслужава!!!И това,че никой не ти е признал симпатиите си,не означава,че никой не те харесва!Горе главата и напред!Времето е пред теб!

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2008, 01:28
ми говори с приятелите ти момчета какво би могла да промениш в себе си за да почнат да гледат по друг начин на теб .. (като приятелски съвет не че ще ги сваляш..) аз поне това бих направила.. :-o

LadyDy
06-11-2008, 05:49
За всичко ще си му дойде времето. Не се влияй от факта, че някои си сменят гаджетата като носни кърпички. Колко се обичат и т.н., само те си знаят....Повечето само е за фукня.

Sw0rDz
06-11-2008, 05:53
oh mili4ka, vse edno 4uvam sebe si predi polovin godina...kogato ve4e bqh na 15 a vese o6te nqmah gadje...povqrvai mi, adski mn iksah i az kato teb da znam kakvo e,hvanah si priqtel koito ne haresvah istinski..i ne iskah da si imam priqtel 2-3 meseca :D ne se pritesnqvai, sudbata znae kakvo pravi s teb, nqma da te ostavi durta moma cql jivot :-D

+1 Не си хващай гадже ако не го харесваш (а той те харесва много) - ще съжаляваш ,а него ще го боли много. Аз така направих с едно момиче и сега съжалявам.

miss_asi
06-11-2008, 05:53
Нз защо всички държите да си имате гаджета?!Въпреки че и аз си имам.Има време за всичко.Мила ще дойде и тоя период с гаджетата :P

VeSITyy
06-11-2008, 06:36
неориентирана пубертетска работа а са по тоя случай че не си се целувала и не си имала гадже се депресирай кикой не е казал че се депресирам, просто исках да разбера дали е нормално. И благодаря много на всички за съветите :-)

Nutty_
06-11-2008, 11:31
И аз съм на 15 и съм нямала нито 1,ама знам,че причината е във външния вид
....

лъжеш се.

Така е ,защото 2-3 момчета от многото,които съм харесвала,а те мен не ме харесват като характерсто...Все ми е тая ,знам,че скоро няма да имам гадже ама...Познавам хора на 18 ,дето са така..Достатъчно нямам самочувствие и ся за момента не искам да си го пнижавам повече заради момчета,които не ме забелязват :wink:

ra4ence
06-11-2008, 12:07
Едно ще ти кажа- нека това да ти е проблема

Kassu
06-11-2008, 12:14
И аз съм така, на 15 и не съм се целувал даже! Е освен като сме играли на розички, ама аз това не го броя :oops:
Аз лично не се притеснявам, всичко с времето си.. верно, понякой път ми става самотно, но излизаме с приятели и всичко е на 6! 8-)
Важното е, че не се депресираш от това! =П
Айде, със здраве 8-)

ra4ence
06-11-2008, 12:17
Каква е тая игра- розички? по мое време я нямаше :-D

Kassu
06-11-2008, 12:30
Ами нареждаме се в кръг и всеки казва име на някой от групичката до този до него. И има 1, който ти казва примерно червена роза (което е целувка по устата) и ти трябва да целунеш този, който са ти казали, не знам дали го обясних правилно 8-)
Също така има различни рози, целувка по бузата, челото и някакви такива, не си спомням много добре вече =П

ra4ence
06-11-2008, 12:38
Аааа ясно :) Преди,като го играехме ние май се казваше Подаръци или нещо от сорта..и на шише играехме. Е,естветвено мен никой неме искаше,защото бях мн грозна :) Та по темата - не е толкова важно кога сте се целунали за птъв път,а какво следва по нататък

Kassu
06-11-2008, 12:42
Да, и на подаръци играхме, тя е същата де, освен, че не е само с целувки, ами можеш да измислиш всякакви простотии 8-)
Мен много си ме избираха, защото бяхме само 3 момчета и 2948903 момичета :-o

VeSITyy
06-11-2008, 15:35
a az puk si spomnqm rozi4ki, i nie sme q igrali :P interesna e.. =)

diddsy
06-11-2008, 15:39
абе кво й се нахвърляте вс.??просто пита и иска съвет! :)

Lucho
06-11-2008, 15:42
[quote=VeSITyy]a da we, pred vsi4ki :? xD

E с тая логика и на 21 няма да си си хванала гадже...
8)

VeSITyy
06-11-2008, 15:47
[quote=VeSITyy]a da we, pred vsi4ki :? xD

E с тая логика и на 21 няма да си си хванала гадже...
8)
не искам гадже от интернет или нещо такова така че това със снимката няма никакжо значение :P I MERSI DIDDSY ^^

Lucho
06-11-2008, 15:48
Неможе без снимка бе !
Ти да не познаваш 100 000 човека,та да нестава...
ти познаваш 20 човека от което никой не те харесва....
Аз ти казах,щом нежелаеш...твоя проблем,ти ще си останеш биз гадже ! :P :P :-P :-P :-P :-P :P

VeSITyy
06-11-2008, 15:52
OFF KAKVO NE MOJE BEZ SNIMKA? DA SI HVANA GAJE LI? AMI MOJE SLU4AINO AKO SE ZAPOZNAEM LI4NO!!! :-P

Lucho
06-11-2008, 15:56
OFF KAKVO NE MOJE BEZ SNIMKA? DA SI HVANA GAJE LI? AMI MOJE SLU4AINO AKO SE ZAPOZNAEM LI4NO!!! :-P
Случайности в живота няма... :?

Remini
06-11-2008, 15:59
Статистиката сочи, че 38 човека са си нямали гадже през живота си,което ще рече че половината форум пише за любов и гаджета,а дори не са я изпитвали

Freeminded
06-11-2008, 16:00
OFF KAKVO NE MOJE BEZ SNIMKA? DA SI HVANA GAJE LI? AMI MOJE SLU4AINO AKO SE ZAPOZNAEM LI4NO!!! :-P
Случайности в живота няма... :?

Има! И то дори неприятни, но както и да е. Темата не е филофска, нека не я разводняваме.
А идеята към авторката ми е, че или има нещо във външността - т.е. разбирайте наднормено тегло или пъпки като прични, защото в тази възраст всичко най-важно е единствено външния вид, които са фактори при намиране на "гадженце".

VeSITyy
06-11-2008, 16:29
OFF KAKVO NE MOJE BEZ SNIMKA? DA SI HVANA GAJE LI? AMI MOJE SLU4AINO AKO SE ZAPOZNAEM LI4NO!!! :-P
Случайности в живота няма... :?

Има! И то дори неприятни, но както и да е. Темата не е филофска, нека не я разводняваме.
А идеята към авторката ми е, че или има нещо във външността - т.е. разбирайте наднормено тегло или пъпки като прични, защото в тази възраст всичко най-важно е единствено външния вид, които са фактори при намиране на "гадженце". NE nqmam nito pupki, nito nadnormeno teglo. Prosto mom4etata me priemat pove4e za priqtelka otkolkoto po-razli4no 8)

diddsy
06-11-2008, 18:09
Има! И то дори неприятни, но както и да е. Темата не е филофска, нека не я разводняваме.
А идеята към авторката ми е, че или има нещо във външността - т.е. разбирайте наднормено тегло или пъпки като прични, защото в тази възраст всичко най-важно е единствено външния вид, които са фактори при намиране на "гадженце".[/quote]

Не,ако си няква красавица..примерно руса,висока,слаба,с дълги крака,чаровна,мисля че нямаш проблеми :) ;)

VeSITyy
06-12-2008, 15:27
Има! И то дори неприятни, но както и да е. Темата не е филофска, нека не я разводняваме.
А идеята към авторката ми е, че или има нещо във външността - т.е. разбирайте наднормено тегло или пъпки като прични, защото в тази възраст всичко най-важно е единствено външния вид, които са фактори при намиране на "гадженце".

[/quote] Не,ако си няква красавица..примерно руса,висока,слаба,с дълги крака,чаровна,мисля че нямаш проблеми :) ;)[/quote] diddsy ;) :-) :-) :-) :-) :-) (mersi) PS: s diddsy se poznavame li4no taka 4e mersi za komentara ^^ :-) :oops: :-)

Gothique♫
06-12-2008, 15:35
Е аз съм имала само 1 серизоно и то преди много време беше сега съм на 14 и си няям ама не мисля много други неща има които са по-важни :grin:

deep
06-12-2008, 15:50
Честно казано те разбирам, макар че ми се вижда тъпичка темата. На твоята възраст и аз се притеснявах за такива глупости, а сега ми е смешно като си спомня :D Мислех си, че цял живот ще съм сама :lol: А кво стана не знам, ама изведнъж си го хванах първото, без да съм планувала, без да съм проявявала старание в търсенето хахах. Бях на 15. А второто го излъгах, когато бях на 16 и съм с него вече 3 години. Така, че не се знае от къде ще ти дойде :lol: После може пък да пишеш теми, че се чудиш как да го разкараш :-D
И не си мисли, че е голяма трагедия, че на 15 си нямала гадже. И това ще стане, не бързай :)

*BaeuTy:
06-14-2008, 21:04
diddsy Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 9:09 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------
...Не,ако си няква красавица..примерно руса,висока,слаба,с дълги крака,чаровна,мисля че нямаш проблеми

ami...az sum to4no rusa visoka slaba s dulgi kraka i smqtam 4e sum 4arovna za6toto nqmam absolutno nikakvi kompleksi otnosno kakvoto i da bilo..i az sum na 15 i ne sum imala gaje no predpolagam 4e problema pri men e drug...az nosq breketi i tva e edinstvenoto v men samata koeto me kara da se kompleksiram.Use6tam 4e po putq imam mom4eta koito me zaglejdat no sum sig 4e nqma da e taka ako znaeha 4e sum s breketi taka 4e..ima nai razli4ni hora s nai razli4ni problemi no ako ti samata nqma6 kompleksi i nqma ot kfo da se trevoji6 zna4i prosto izlizai po 4esto i si namirai novi priqteli...a drugoto 6te doide ot samosebe si :)

L0LiPoP
06-14-2008, 21:13
За "ей така" съм не малко гаджета, но само едно сериозно! :)

mimz_rap
07-19-2008, 19:06
vs iskat pic, da kajem 4e vun6nostta ne e problem... :smt045

еми щом виншността не е проблем промени държанието си ... и няма да е зле да се гримираш и т.н.
Но няма за къде да бързаш ...

BaiToq
07-19-2008, 20:04
Ve4e sum na 15 a o6te nito sum se celuvala, nito sum si imala gaje.. imam super mn priqteli mom4eta no samo tova. Pone iskam da razbera 4e nqkoi me haresva :? Pls kajete kak da oburna ne6tata..

Модерирано от Бандитка.
Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА!

Мъчно ти е за гадже???
Иска путинг???

AnzaRe
07-19-2008, 20:35
Не бързай после ще си чукаш главата.

chocoleptic
07-19-2008, 20:47
Има време.
И не е кой знае какво.
Зависи от чувствата де , но поне при мен до сега е нямало нищо повече от привличане за около седмица - две .
С изключение на един път-близо година.
Живота е пред теб.
Много гаджета ще имаш.
Горе главата.
И да знаеш,че е скука.

Echi
07-19-2008, 21:34
Твърдиш, че не е заради външният ти вид... ами не ми изглеждаш особено умна, може би проблемът се крие именно в характера ти ;о

DamaTa.v.Zelen0
07-19-2008, 22:00
хъх, не се шашкай де! аз до 8клас имах само някакви детски истории...
след това се появи обаче момчето, което даде старт на многото момчета, които постоянно се въртят около мен, свалят ме и да си призная не е никак яко :? Поне аз не го намирам за куул да ме харесват много момчета, защото в един момент много те кефят и се чудиш кой да избереш, късаш с гаджето заради няк`ъв друг и т.н. А когато има един и ти си с него всичко е страхотно! Спокойно! :oops:

AnzaRe
07-19-2008, 22:05
След време ще имаш всичко ще се нареди.

DYNAMIC
07-19-2008, 22:29
Не бързай после ще си чукаш главата.
точно 8-) :lol: 8-)

FreeSpirit
07-19-2008, 22:44
Аз на 15 също нямах гадже, но се тръшках....добре си бях и без :)
Намерих си гадже на 16 и половина и не мисля, че съм изпуснала нещо преди това ;)
За всичко има време :)

roltirirang
07-19-2008, 22:55
Не то ще те намери само момчето.Плюс това защо на 15 да се на..ете ли?

desity_1936
07-19-2008, 23:47
oll boje kvo vi stava na vsiki ?? ostanalite (pove4eto) momi4eta na 15 ve4e imat sexualni kontakti s mom4eto koito ne poznavat !!! mi neznam mili4ka moje bi neznae6 kak da si hvane6 gadje , za6toto samo ako stoi6 i 4aka6 nqma da stane dori i na 20 .... uspeh :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-20-2008, 07:18
Смисъл на темата и на анкетата = 0. Аз пък съм на 17 и съм имала 1 приятел (с когото още сме заедно, вече повече от година), а пък около мен момичетата са минали през поне дузина гаджета. И нека само допълня: някои момичета. Сигурна съм, че имам съученички (също на 17, при това много отворени момичета), които досега даже не са изживели първата си истинска целувка. Но веднъж не съм ги чула да се оплакват...

unicorn_f
07-20-2008, 12:20
ми аз пък съм на 16 имам много приятели момчета,никога не съм харесва някой от тях.не съм имала гадже и съм се целувала само с едно момче и то не с език 8)

blader
07-21-2008, 12:56
Виж сега аз също съм на 15 и също не съм ИМАЛ гадже и ми е МНОГО гадно щото съм единствен сред приятелите ми и аз не сум се целувал и аз не съм усещал какво е да те обичат по този начин ама имам приятели които се опитват да ме разубедят че съм пълен нещастник и това донякъде помага.
Мисля че моята самота се дължи на факта че не съм супер мускулест, не съм много красив (въпреки че ми е омръзнало да ми повтарят че изобщо не е така(кофти че нямам снимки да постна)), не ходя по дискотеки (не ми се гледат пияни деца на по 10-15 години),не понасям чалга (слушам нюметъл),обичам да рисувам аниме герои (респективно и да прекарвам доста време разучавайки стила на някое аниме и упражнявайки се)и просто съм прекалено чувствителен и романтичен за да се вписвам в представите за средностатистически 'гъзар'.

krasitoOoO
07-21-2008, 13:03
az sam na 14 i dosega sa6to ne sam imala gadje

Nefarian
07-21-2008, 13:44
И аз слушам метъл, ама нямам такива проблеми

AnzaRe
07-21-2008, 13:55
Като го срещнеш кажи му така: http://www.teenproblem.net/svalki/emoticons/11.gif

Jagger
07-21-2008, 14:45
Ихаа 1 милн. страници не ми се чете само ще кажа че по добре 1 накога ма за винаги отколкото много но с нито едино

h0t_lipS~anD_kisSes
07-21-2008, 15:13
Ve4e sum na 15 a o6te nito sum se celuvala, nito sum si imala gaje.. imam super mn priqteli mom4eta no samo tova. Pone iskam da razbera 4e nqkoi me haresva :? Pls kajete kak da oburna ne6tata..

Модерирано от Бандитка.
Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА!

ОМФГ!!! :shock: Ти си луда! Да не ти пука ве момичее .. И аз съм на това дередже!! :?

bubsy_f
07-21-2008, 16:30
не се притеснявай...за всичко си има време...никога не е късно за любовта :? ще дойде и ,,твоето момче"...не му мисли ... по добре дълго да търсиш, но да откриеш вярното момче...отколкото още от малка да ти разбиват сърцето...както много сме го преживели ](*,)

drun-drun!
07-21-2008, 16:40
Режи вените,то без гадже накъде,закво живееш.....Нормално ли е???Е сама не можеш ли да си отговориш нали си красавица,ама май си доста залупена и сивото вещесвто ти липсва.ама айде да не хейта