PDA

View Full Version : Днес ме обича, утре не, после пак...



watermelon
06-10-2008, 09:22
Здравейтее! Случвало ли ви се е да сте толкова влюбени в някого, и той във вас, че ви се струва, че нищо не може да ви раздели...след известно време се оказва, че не е така.
Моят приятел и аз излизаме от около 4 месеца и той правеше какво ли не за мен! В началото аз бях малко дръпната и се притеснявах от сериозна връзка, но той непрекъснато ме убеждаваше колко иска да сме заедно през цялото време (знаех си аз, че нещо е чалнат :-D ).
Но напоследък моя човек започна да се държи с пренебежение, заяжда се, пък и ревнува на всичкото отгоре - все ме проучва, подпитва. Усещам отдръпване от негова страна, но не знам каква е причината :? Всичките му приятели са мн учудени от това - че аз тях виждам по-често от него.. Постепенно и аз спрях да му звъня - имам няква гордост все пак, не искам да му досаждам. Пък и хич не съм обсебващ тип 8) Дотук добре... тъъкмо свикнах с положението и опааа...

когато след по-дългата пауза се видим, той се държи странно, все едно, че нищо не се е променило. Пак прави планове за нас, пред хората все говори колко сериозна връзка има и т.н... до следващото отдръпване. Един ден тича да ме запознава с техните (аз хич не ща,но той настоява много :shock: ) После седмица не се обажда.Не мога да разбера какви са тези приливи и отливи. Случвало ли ви се е и какво правите в такава ситуация :?

manutdforever
06-10-2008, 10:09
според мен може да има и друга.все пак и ти малко го потпитвай

beautiful_f
06-10-2008, 10:11
дам... пручи малко как стоят нещата :)

slun4ice_90
06-10-2008, 10:15
Доста е чалнат :D Питай го каква е причината да е такъв. :-P :) Успех.

Kaos_Urbano
06-10-2008, 10:16
Случвало ми се е.Ама в моя случай причината бях аз.. и неговата недостъпност и гордост.. но явно при тебе не е така..
Говори с него,разпитай го.. па дано да ти каже!

angelcheeee_93
06-10-2008, 10:56
na men ne mi se e slu4valo,no go popitai kakvo stava i toi 6te ti obqsni.moje pak da si ima i semeini problemi ili da e bil zaet s ne6to.pogovori s nego i 6te razbere6 :)

babity
06-10-2008, 11:24
Еми то и аз съм в подобна ситуация. Уж се обичаме, ама откакто сгафих, няма да обяснвам как, и нещата тръгнаха ей тъй - на приливи и отливи. Сега си имаме един голяяяам тридневен (засега) отлив и аз немога да си го обясня. Просто за себе си усещам, че по този начин ми похабява чувствата и с всяко едно отдръпване ми става все по - безразлично! и аз не съм стигнала до решение на проблема...

dark_angel_7813
06-10-2008, 12:19
ами най-добре си поговорете двамата кажи му какво те притеснява :) надявам се да се оправите и да не се държи толкова странно с теб ;) успех :-) :)

Ivalinka
06-10-2008, 13:19
наистина е странно...питай го направо защо прави така ..успех :)

soul1199
06-10-2008, 14:08
ami prosto go popitai,za6o e vsi4ko tova i toi 6e ti kage,nqma6,kakvo da gybi6

cinderella_gugutka
06-10-2008, 14:20
ми определено нещо не е наред ама само той може да ти каже при4ината :oops:

vilinanova
06-10-2008, 14:40
Офф, и аз съм така :( В началото има тръпка и то голяма, погледи тва- онова!После тръгваме и на мен ми минава мерака! :-o Малко като се поотдръпна и пак се завръща тръпката, нз какво ми е :lol:

bibi90
06-10-2008, 15:17
Съмнявам се,че ако го попиташ ще ти каже истинската причина за поведението си.отговора е ясен:не знае какво иска. :?
Случвало ми се е,само че аз подобно отношение не търпя и просто се разделихме... Пожелавам ти при теб нещата да не се развият по този начин :)

MonSitY
06-10-2008, 19:29
ще трябва да подосаждаш на твоя човек или пък родителите му не са те харесали....

MaLkaTa_LaDy
06-10-2008, 19:52
Н мнение съм, че човек,който ревнува толкова много е склонен да изневерява. Малко ще ми е трудно да го обясня, но той съди по своято психика за теб и не защото не те познава, а защото това е неговият начин на мислене.