PDA

View Full Version : само за манекенка...



VeSITyy
06-10-2008, 09:30
Всички казват 4е съм била само за манекенка-имам дадености и т.н. оба4е аз искам да надебелея МАЛКО. Колкото и да ям нищо не помага. моля ви кажете начин :D PS:не искам да ставам дебелана все пак- само 3 или 4 килца :lol:

Korrnyy
06-10-2008, 10:11
Яж банички :D Абе просто трябва да ядеш по-калорични храни!Повярвай да се качи не е толкова трудно :-D

VeSITyy
06-10-2008, 18:18
vsu6nost se okaza 4e e adski trudno za6toto qm mnogo a ni6to ne ka4vam.. mojemi si ima i dobra strana xD

zvezdichkaaa
06-10-2008, 19:15
Колко кг си,ръст?

hottie
06-10-2008, 19:28
според мен наблегни на спора, за да натрупаш мускулна маса

VeSITyy
06-10-2008, 20:03
treniram tenis, no mislq 4e v posledtvie 6te mi pomogne nasitina :P

Kassu
06-10-2008, 21:21
Те вече по-пълни манекенки ли искат? Преди търсеха анорексички, ся това.. :o

VeSITyy
06-11-2008, 06:17
amii mislq, 4e ne prosto iskam da nadebeleq malko :-D

Korrnyy
06-11-2008, 09:15
Днес сутринта гледах в сутрешния блок момиче на 22 години и е 23кг! :shock: Показаха снимки от преди няколко години и си е било напълно нормолно момичето, обаче за да я харесват повече другите вижте какво си навлече... :-o Сега е прилича наистина на закачалка!УЖАС!
Яжте си нормално каквото ви се яде и въобще не си мислете, че като станете 20 кила ще изглеждате добре :-x

VeSITyy
06-11-2008, 15:39
amii az vsu6nost kazvam to4no tova :-o ama karai (rofl)

Boyd
06-11-2008, 17:00
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости! Престанете да лъжете. Всички лъжат за това, като че ли има от какво да се притесняват, че ядат повече. Аз като ям по половин хляб на ядене к'во ?! Не съм дебел - има спорт за тая работа. Ям колкото ми е сладко и което ми е.
Почни да ядеш месо и хляб. Картофите също помагат. Баници, бири - едно и също е. Пий газирани води, коли и прочее. Яж ядки, сладки работи. Не може да не напълнееш.
Най-лошото е когато лъжеш сам да си вярваш - както в случая. А и яж по повече от 1 път на ден. Гледай да са по 3 най-малко, дори и да не ядеш п о много.

keep_smiling
06-11-2008, 17:18
Аз да си кажа че е въпрос на структура на тялото, някои хора изразходват по- бързо енергията от яденето, други- не! Имам познати които наистина съм ги виждала че се тъпчат но са си такива- слабички! Дуги пък по принцип не ядат много а са леко закръглени! Не винаги всичко е лъжа! Всеки си има своето тяло и сам си го познава най- добре! Прецени си какво ядеш и не ядеш, обядваш закусваш и по колко и най- важното е - яж с удоволствие ;)

alllyyy
06-11-2008, 19:13
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости! Престанете да лъжете. Всички лъжат за това, като че ли има от какво да се притесняват, че ядат повече. Аз като ям по половин хляб на ядене к'во ?! Не съм дебел - има спорт за тая работа. Ям колкото ми е сладко и което ми е.
Почни да ядеш месо и хляб. Картофите също помагат. Баници, бири - едно и също е. Пий газирани води, коли и прочее. Яж ядки, сладки работи. Не може да не напълнееш.
Най-лошото е когато лъжеш сам да си вярваш - както в случая. А и яж по повече от 1 път на ден. Гледай да са по 3 най-малко, дори и да не ядеш п о много.
Naistina ima hora, koito kakvato i da na pravqt ne debeleqt - tova e v1pros na metabolizma na dadeniq 4ovek. Spored men li4no ne se t1p4i s gluposti banici i pr., za6toto mogat da ti navredqt - holesterol i t.n. naistina sporta e dobra v1zmojnost, a s16to taka se opitai da si sipva6 malko po - golemi porciiki, kogato hapva6, no ne zabravqi i sporta - eto taka az uspqh da ka4a 2 kg :) , a imah s16tiq problem kato teb - v smis1l ne 4e s1m mn. slaba , no sq se haresvam nap1lno :oops: pluvane + malko pove4ko qdene= moita recepta :P

hrisence
06-11-2008, 19:21
И аз съм като теб- слабичка. Ям си най- нормално когато и каквото ми се яде.И пак съм слаба :(

Gothique♫
06-11-2008, 20:43
Тея теми имам чувството,че хората си избиват комплекисте :x.Ти почни да ядеж тестено и пържено и да пиеш газирано като невидяла да видим дали няма да качиш..

mila92
06-15-2008, 07:25
emi da ti kaja moje da pravi6 kakto ti kazvat drugite i da qde6 po kalori4ni hrani no moje i da ne ti pomogne za6toto ponqkoga slabite tela se predobivat ot semeistvoto po rodov pat i moje i kolkoto i da qde6 pak da ne ka4i6 3-4 kilograma

parkourgirlss
06-15-2008, 08:36
Аз съм висока 160 и тежа 47 кг. ... ся кажете че е много ... аз си се харесвам от 1 седмица насам! Преди си мислех, че съм прекалено дебела, но съдейки по момичетата около мен ... приличам на някква анорексичка!

dimanushka
06-15-2008, 10:27
be momicheto si kazva che kakvoto i da qde ne pulnee puk tyka prochitam "qj poveche ot 1 put na den" . kakto ima hora koito kakvoto i da izqdat i si prilichava, taka ima hora koito se tupchat i ne se lepi... zavisi ot metabolizma. edna moq suuchenichka e kato perce:slabichka,mn slabichka i smao dokato e na uchilishte qde pone po 2 puti (v povecheto sluchai po 3) i to qde kakvi li ne bokluci i mazni zakuski i sled tva oshte kolko qde v tqh ne e istina. ama si e slaba... taka 2 godini che i poveche i se beshe razbolqla naskoro i ot lekarstvata koito pieshe nqkolko meseca kachi 3-4 kg. ama pak si e slaba.

o0ps
06-15-2008, 14:28
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости! Престанете да лъжете. Всички лъжат за това, като че ли има от какво да се притесняват, че ядат повече. Аз като ям по половин хляб на ядене к'во ?! Не съм дебел - има спорт за тая работа. Ям колкото ми е сладко и което ми е.
Почни да ядеш месо и хляб. Картофите също помагат. Баници, бири - едно и също е. Пий газирани води, коли и прочее. Яж ядки, сладки работи. Не може да не напълнееш.
Най-лошото е когато лъжеш сам да си вярваш - както в случая. А и яж по повече от 1 път на ден. Гледай да са по 3 най-малко, дори и да не ядеш п о много.
Офффф млъкни като не знаеш!!! Аз като съм 40 килограма, 1 и 70 висока, ям като разпрана постоянно - мазни, пържени, тестени, сладки храни, безалкохолни напитки и абсолютно всичко което ми се яде, когато ми се яде. Освен това и спортувам. И какво ще ми кажеш че ти знаеш повече от мен ли? Че съм ти пределно ясна и че лъжа ли? Хахах млъкни по-добре че само се излагаш! Като ти казвам че не ми се лепи значи не ми се лепи. Хората имат различни метаболизми и различна структура така че не се обаждай и не се прави на разбирач като си нямаш хал хабер представа за какво става дума! :-x

BrokenInnocence
06-15-2008, 18:16
На някои им е генетично, имат си бърз метаболизъм хората и това е. Аз съм слаба, въпреки, че ям супер мн тестени храни. Колкото до съветите за мазно и пържено... да, може и да свършат работа и да понапълнееш, но не ми се мисли какво ще се случи на кожата ти.

sw3e7_baby
06-16-2008, 04:00
abe ima i hora koito ne ka4vat einkolega na ba6ta mi qde6e po polovin hlqb za obqd + edin burkan s mandja :lol: a smqtaite ko e maal na ve4erq i pak e kle4ka nqkade kam 1 i 76/7 i e 65 kila nqkade :shock: 8-) 8-)

Care_me_away
06-24-2008, 21:50
I az sum slaba i sum mn visoka i na men mi akzvat 4e stavaam zamanekenka oba4e az sum mn slaba naistina oba4e imam celulit i gaza si go use6tam golqm v sravnenie s krakata i na koito mu go kaja mi se sme ev liceto naistina iskam da napalneq v krakata iiiiiiiii da si smalq i stegna dupeto i celulit ako nqmam 6e sam perfekt ama AIDE DE .. kak da stane ? :D

Wrathchild
06-25-2008, 04:54
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости!Приятелят ми преди се тъпчеше като невидял храна от 20 години скитник и действително не му се лепеше нищо, а сега от неправилно хранене успя да качи килограми...
Иначе спортувай за мускулна маса, яж калорични храни, ако не помага отиди на диетолог - да ти изготви диета за качване на килограми.

06-25-2008, 05:44
Закуска - 2 кроасана + чаша кисело мляко
Обяд - Мръвка , 3 филии поне
Следобед - Сандвич в училище
Вечер - Сериозна Мръвка
По-късно вечерта - плодове/сладко

Bubbly
06-25-2008, 06:24
Не мога да разбера съчуствие ли очаквате? Аз какво да кажа като всичко, което ям, ми се лепи. Ясно е, че всеки иска това, което няма, обаче не виждам какъв ви е проблемът, освен ако няма опасност за здравето ви. Осъзнайте, че не може да имаш 50 см талия и 90 гръдна, най-малкото изглежда грозно. Сега като качите 3 кг, утре ще искате да ги свалите .Да ви имам проблемите. Съжалявам, ако някой е наистина в предболестно състояние и има опасност за здравето му, но тук не можем да помогнем. Останалото са пълни глезотии за хора, които по цял ден се гледат в огледалото :?

nasi141
06-25-2008, 10:57
офф тва просто си е до организъм.скъпа няма смисъл да се тъпчеш с много калории или захар,защото ще повлия е зле на здравето ти.просто се приеми такава квато си. :) става ми обаче много чудно тия дето са слаби искат да надебелеят,а пък тия дето са по-пълни искат да станат слаби. :neutral: нещо явно незнаете кво искате :?:

qst
07-11-2008, 14:08
kvo ob6to imat pyk pyrjenite xrani i gazirano?haha az po cql den se nalivam s kola i redovno si praq pyrjeni kartofi ama nemoga da ka4a kvoto i da pravq.ot malka sam tka.qvno se dalji na strukturata :(

gabi_94
07-11-2008, 17:27
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости! Престанете да лъжете. Всички лъжат за това, като че ли има от какво да се притесняват, че ядат повече. Аз като ям по половин хляб на ядене к'во ?! Не съм дебел - има спорт за тая работа. Ям колкото ми е сладко и което ми е.
Почни да ядеш месо и хляб. Картофите също помагат. Баници, бири - едно и също е. Пий газирани води, коли и прочее. Яж ядки, сладки работи. Не може да не напълнееш.
Най-лошото е когато лъжеш сам да си вярваш - както в случая. А и яж по повече от 1 път на ден. Гледай да са по 3 най-малко, дори и да не ядеш п о много.

не е вярно. Аз се тъпча като луда и съм си слаба, но имам и приятелки,които също тъпчат много, само и само да надебелеят, но нищо. Всичко зависи от човешкия метаболизъм.

VeSITyy
08-12-2008, 15:28
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости! Престанете да лъжете. Всички лъжат за това, като че ли има от какво да се притесняват, че ядат повече. Аз като ям по половин хляб на ядене к'во ?! Не съм дебел - има спорт за тая работа. Ям колкото ми е сладко и което ми е.
Почни да ядеш месо и хляб. Картофите също помагат. Баници, бири - едно и също е. Пий газирани води, коли и прочее. Яж ядки, сладки работи. Не може да не напълнееш.
Най-лошото е когато лъжеш сам да си вярваш - както в случая. А и яж по повече от 1 път на ден. Гледай да са по 3 най-малко, дори и да не ядеш п о много.
Офффф млъкни като не знаеш!!! Аз като съм 40 килограма, 1 и 70 висока, ям като разпрана постоянно - мазни, пържени, тестени, сладки храни, безалкохолни напитки и абсолютно всичко което ми се яде, когато ми се яде. Освен това и спортувам. И какво ще ми кажеш че ти знаеш повече от мен ли? Че съм ти пределно ясна и че лъжа ли? Хахах млъкни по-добре че само се излагаш! Като ти казвам че не ми се лепи значи не ми се лепи. Хората имат различни метаболизми и различна структура така че не се обаждай и не се прави на разбирач като си нямаш хал хабер представа за какво става дума! :-x to4no za tova govorq :) taka si e br-samo taka ;)

VeSITyy
08-12-2008, 15:28
Пределно сте ми ясни. "Колкото и да ям не дебелея" - пълни глупости! Престанете да лъжете. Всички лъжат за това, като че ли има от какво да се притесняват, че ядат повече. Аз като ям по половин хляб на ядене к'во ?! Не съм дебел - има спорт за тая работа. Ям колкото ми е сладко и което ми е.
Почни да ядеш месо и хляб. Картофите също помагат. Баници, бири - едно и също е. Пий газирани води, коли и прочее. Яж ядки, сладки работи. Не може да не напълнееш.
Най-лошото е когато лъжеш сам да си вярваш - както в случая. А и яж по повече от 1 път на ден. Гледай да са по 3 най-малко, дори и да не ядеш п о много.
Офффф млъкни като не знаеш!!! Аз като съм 40 килограма, 1 и 70 висока, ям като разпрана постоянно - мазни, пържени, тестени, сладки храни, безалкохолни напитки и абсолютно всичко което ми се яде, когато ми се яде. Освен това и спортувам. И какво ще ми кажеш че ти знаеш повече от мен ли? Че съм ти пределно ясна и че лъжа ли? Хахах млъкни по-добре че само се излагаш! Като ти казвам че не ми се лепи значи не ми се лепи. Хората имат различни метаболизми и различна структура така че не се обаждай и не се прави на разбирач като си нямаш хал хабер представа за какво става дума! :-x to4no za tova govorq :) taka si e br-samo taka ;)

sheilsis
08-12-2008, 16:09
:-D първото дет се сетих беше : забременей :lol:
а иначе сега сериозно. както се каза по-горе доста пъти яж по-калорични храни, по честичко яж и все ше качиш нещо. но пък има хора които наистина такъв си им е организмът-да не надебеляват ..

fenkatakrisi952
08-13-2008, 05:56
И на мен ми казват така :D