PDA

View Full Version : Въпрос



salama
06-10-2008, 10:34
Здравейте може да ви ставам досаден с тъпите си въпроси но ми е много интересно..Значи аз съм момче и като видя някое момиче с пола направо полудявам.Искам да ви питам момичета с какви дрехи обичате да гледате момчетата смисал както момчетата обичаме да гледаме момичетата с поли вий момичета как обичате да е облякано 1 момче ? Изречението стана голяма каша но карай :)

w0sh
06-10-2008, 10:37
Харесват ги като носят рокли.... туй е най-новата мъжка мода...

angelcheeee_93
06-10-2008, 10:38
men me kefqt,kogato sa s nqkvi danki i fanelka i nqkvi caisi kat slojat :oops: a ako sa na plaja, s nqkvi havaiki do kolenata iiiii naprao poludqvam :oops: :oops:

salama
06-10-2008, 10:39
напротив има значение дрехите..аа в лице сам хубав но искам да питам момичетата :P :P :P

w0sh
06-10-2008, 10:40
напротив има значение дрехите..аа в лице сам хубав но искам да питам момичетата :P :P :P

имат значение ако си някакъв мизерник без самочувствие. Истинския мъж не трябва да му пука как се облича, стига да му харесва.

salama
06-10-2008, 10:43
напротив има значение дрехите..аа в лице сам хубав но искам да питам момичетата :P :P :P

имат значение ако си някакъв мизерник без самочувствие. Истинския мъж не трябва да му пука как се облича, стига да му харесва.

омг ако видиш някое момче облечено като клошар или някое момиче облечено кат клошарка ще го погледнеш ли..просто незнаеш нищо дрехите са много важна роля ;)

midle
06-10-2008, 10:58
напротив има значение дрехите..аа в лице сам хубав но искам да питам момичетата :P :P :P

имат значение ако си някакъв мизерник без самочувствие. Истинския мъж не трябва да му пука как се облича, стига да му харесва.

омг ако видиш някое момче облечено като клошар или някое момиче облечено кат клошарка ще го погледнеш ли..просто незнаеш нищо дрехите са много важна роля ;)

Не вярвам един нормално мислещ заможен човек да се облича така! Просто хората които знаят какво искат не слядят моди и искания на момичетата , а се обличат както го чувстват отвътре , както ги кара да се чувстват себе си :)

baby_lvA
06-10-2008, 11:40
пич сега ще ти кажат 100 мнения с какви дрехи изглежда добре едно момче и нищо няма да разбереш , ако целта да сваляш неква мацка нямат много голямо значение дрехите
+1 Ti ako si charoven syshto moje da postignesh kakvoto iskash..e i estestveno da ne si malumen... :)

dark_angel_7813
06-10-2008, 12:13
ами дрехите не са от голямо значение за мен иначе най ме кефи обикновенния начин на обличане ... просто дънки и тениска ;) :grin: :grin: :grin: 8) :-)

Madn3s5
06-10-2008, 12:23
Прави сте. Дрехите не са от значение. Голата истина е истината :lol: :lol:

сега сериозно :D

Полудявам когато видя момче с бял потник(естествено с добро тяло и тен)
надолу никога не гледам :-o незнам що :lol: ноо белите потничета са върха 8)

MartyParty
06-10-2008, 12:24
Божкеле...Имам чувството,че в клас не учите,а само се чудите какъв най-глупав въпрос да пуснете във форума.Никакво значение нямат дрехите,освен ако не си си хванал някоя фешънка или надута чалгарка.Те ако нямаш прическа тип "обърках шампоана с гел" и смешна бонбоненорозова блузка,не ти дават да им дишаш от въздуха.

MartyParty
06-10-2008, 12:28
Прави сте. Дрехите не са от значение. Голата истина е истината :lol: :lol:

сега сериозно :D

Полудявам когато видя момче с бял потник(естествено с добро тяло и тен)
надолу никога не гледам :-o незнам що :lol: ноо белите потничета са върха 8)
Сори ,че те цитирам,ама аз пък мразя момчета с бели потници.Мразя бялото изобщо.Приличат ми на тираджии или някакви излезли от строежа.Това доказва,че авторът не бива да ни слага всички под общ знаменател.Всяко момиче харесва различно нещо.

mese4ka
06-10-2008, 12:29
dynki i nqkoq teniska :) vse mi e taq vsyshnost stiga mom4eto da si e prevlekatelno

Madn3s5
06-10-2008, 12:53
Прави сте. Дрехите не са от значение. Голата истина е истината :lol: :lol:

сега сериозно :D

Полудявам когато видя момче с бял потник(естествено с добро тяло и тен)
надолу никога не гледам :-o незнам що :lol: ноо белите потничета са върха 8)
Сори ,че те цитирам,ама аз пък мразя момчета с бели потници.Мразя бялото изобщо.Приличат ми на тираджии или някакви излезли от строежа.Това доказва,че авторът не бива да ни слага всички под общ знаменател.Всяко момиче харесва различно нещо.

:-| Въпрос на вкус. На мен ми харесва. Разбира се не говоря за някой мърлю,който е излязъл по дрипавия потник с който спи :-o

soul1199
06-10-2008, 14:26
напротив има значение дрехите..аа в лице сам хубав но искам да питам момичетата :P :P :P

имат значение ако си някакъв мизерник без самочувствие. Истинския мъж не трябва да му пука как се облича, стига да му харесва.

омг ако видиш някое момче облечено като клошар или някое момиче облечено кат клошарка ще го погледнеш ли..просто незнаеш нищо дрехите са много важна роля ;)
a klo6arite ma kefqt :grin: ima nqkoi golemi manqci :grin: takam kum temata,na men mi haresvat mom4eta s dunki i fanelka,haresvat mi i nqkoi,koito sa s caisi,mnogo sa sladki,ae vuob6e,ako e hubavo mom4eto stava,kakvoto i da oble4e,samo da ne mi doide,kat klo6ar :-D

cinderella_gugutka
06-10-2008, 14:27
еми мен ме кефят с дънки и прилепнала тениска :)

vilinanova
06-10-2008, 14:32
Ами по-небрежно, не прекалено стегнато!Дънки и тениска, с маратонки ули джапанки и непременно слънчеви очила! :-) Но и да не е облечен така пак си го харесвам!Това са някакви капризи :D

moon_flower
06-10-2008, 14:40
Нали се сещаш,че няма да получиш единодушно мнение?Не всички сме еднакви.Отделен е въпроса,че за да носиш дадена дреха трябва ти да се харесваш,а не да ти пука толкова какво мислят момичетата.Ако пък мислиш,че с дрехи се свалят свестни момичета,то тогава жестоко се лъжеш!
Но по темата-различно е.Никога не съм съдила за човека по дрехите му...

_SmiLe_FoR_yOu_
06-10-2008, 15:30
Аз лично ОБОЖАВАМ момчета които се носят в стил:брейкъри,рапъри,скейт ри и т.н. но най се кефя на брейкърчетата. :-P Пример:Тайлър от Step up 1.

sweet_queen
06-10-2008, 18:22
Яка темичка!!! :P Амиии аз принципно като видя някоя момче в костюм ....или с няква яка ризка....ииииииииииии полудявам :-D

Escarina
06-10-2008, 18:30
Нямам претенции за дрехите. Стига да не е някой филиран фЙешЯн тип.