PDA

View Full Version : kajete kvo da pravq ve4e?????/



sweet dreams
06-10-2008, 11:41
imam problem sas y6 do 3 meseca nai-dobrata mi priqtelka a sega dori ve4e ne si govorim tq se spriqdeli sas edna licimerka ot ma6iq klas i men hi4 ne me tarsi kazva 4e tq bila po-dobra priqtelka a az ni6to lo6o ne sam napravila.A tva drugoto momi4e e stra6na licimirka samo q izpolzva da si izkarva ocenki.Stana e stra6na ligla ot kakto se dviji sas drugata a az taka i nerazbrah kakvo stana za6to se polu4i taka.V nedelq napisah ese za priqtelstvoto i i go dadoh i posle tq mi se obajda i mi vika tva ese za nas dvete li se otnasq i az i kazvam da i tq mi vika ytre 6te ti kaja kvo mislq i nqkva takava vesela i az si vikam 6te se zdobrim a to kvo stava taq sytrin mi hvarlq lisstovete sas eseto i mi vika kato ese e hubavo i ni6to drugo.Neznam kvo da pravq ve4e az gledam da opravq ne6tata a tq ni6to.I da pla4e mai 4e ve4e nqma efekt.Samo 4akam koga taq drugata 6teq precaka i 6te doide pak da se oplakva.sa6to taka az i kazah na nikoi da nepokazva eseto a razbrah 4e dokato se e prebirala go e 4ela o6te na 5 4oveka i taq sytrin o6te edna moq sao4eni4ka q pita da li eseto e bilo za na6eto priqtelstvo i tq i kazva da i zapo4naha da se smeqt.Kvo da pravq mi kajete molqvi???? :lol: :lol: :lol:

sweet_queen
06-10-2008, 11:46
Имах подобен случай.....виж колкото и да ти е била добра приятелката тя явно не те заслужава.....хората след време си показват рогата и разбираш кой какъв е.....ти си пробвала да се сдобриш с нея а тя те е отхвърлила.....остави я....зарежи я колкото и да ти е трудно ,но наистина когато дойде този ден в който другото момиче ще я зареже..и когато тя дойде при теб....не и прощавай....защото веднъж случило ли се е ще се случи пак и ти пак ще страдаш....приятели има много....тъй ,че съм сигурна ,че ще си намериш някой когото си заслужава вниманието ти :P а засега според мен подминавай приятелката си като пътен знак и се прави,че ти е весело и яко без нея и че имаш нови яки приятели...ии ще видиш ,че който се смее последен се смее най-добре :)

angelcheeee_93
06-10-2008, 11:53
jalko e,4e nqma istinski priqteli i v jivota vseki trqbva da se opravq sam.no ostavi q,rano ili kasno tq pak 6te doide pri teb,no togava i ti q othvarli i i pokaji kak si se po4uvstvala ti,kogato tq e postapila po sa6tiq na4in.ne i obra6tai pove4e vnimanie i si izberi druga kompaniq,vse pak ne e ni6to slojno,stiga da znae6 kak da se darji6 s tqh.a tvoqta priqtelka 6te se skasa ot qd,kato te vidi 4e ve4e si s nova kompaniq :) ne se ot4aivai i az imam podobni slu4ki,no priqteli-predateli kvo da gi prai6,spoko zasega si nameri dr priqtelki,a ako tq te potarsi,ti ve4e si znae6 :)

cvetelinaaa
06-10-2008, 12:32
:-x мн мразя такива хора. ми прави се че не ти пука, направи я за смях пред другите, намери си други приятели. иронизирай я пред нея и пред пр и. а когато се усети и дойде и започне да ти се извинява и тегли една майна.

splendour
06-10-2008, 12:37
oh kofti e. i net "dobri priqtelki sa mi praeli gadosti.s nqkoi ot tqx se sdobrixme pak no imam 1 naym.moite sly4ai bqxa malko po razli4ni no pak izdavaxa l1jata i licemerieto.za s1jalenie ne moga da prenebregna nqkogo za d1lgo i sega pak smw blizki no...........