PDA

View Full Version : Искам да предложа на момиче , но има трудности !!!



ZaI0
06-10-2008, 14:49
Така ... ще започна с това че момичето го харесвам от отдавна.
Преди един месец ходише с един , но за мое щастие не издържаха 6 дена :P . Тогава незнаеше , че я харесвам де ... :( .
Искам да и предложа и ... и то МНОГО ! Момиче до сега не съм харесвал толкоз ! Предлагал съм на други момичета (всичко е станало какт трябва) , но просто вече с тези глупости : ''Искаш ли да хойм ? '' - ''Ем ... може ''' ! и темподобни изблици не ми се занимава !
Имам идея как да и предложа затова ... поне искам да ми кажете мнението си !

Утре рано сутринта трябва да я зема от тях да ходим до даскало заедно :P :) Идеята ми беше като излезе през вратата да и кажа да и ''чакай'' ... да я дръпна за ръка , да седнем на пейката до тях и там да и предложа ...
Но отново : Какво да и кажа ... ,, Виж ся .. ще може ли да стане нещо между нас двамата '' ли :? :D

Гледах и някой примери в други теми .... Просто не мисля , че ще е най отдачно да я заведа на кафе и да тръгна да я целувам , защото немисля , че ще приеме :neutral:

BTW : На 14 съм ;)

TheMaggie
06-10-2008, 14:54
Ти колко гаджета си имал до сега?! :shock:
Както и да е...Еми като не щеш с разговор,я награбваш... :lol:
А щом не искаш нито едно от двете,просто я гушни и то ще си дойде от само себе си (надявам се..). :-o

ZaI0
06-10-2008, 15:06
то тама е проблема де :(

schranz
06-10-2008, 15:11
Пич успех!Утре пиши какво е станало :)

ZaI0
06-10-2008, 15:13
Аз , че ша пиша ша пиша , ако тряа и ЛС ша пращам :D ама искам поне да ми помогнете с какво да и кажа ;(

soul1199
06-10-2008, 15:17
Така ... ще започна с това че момичето го харесвам от отдавна.
Преди един месец ходише с един , но за мое щастие не издържаха 6 дена :P . Тогава незнаеше , че я харесвам де ... :( .
Искам да и предложа и ... и то МНОГО ! Момиче до сега не съм харесвал толкоз ! Предлагал съм на други момичета (всичко е станало какт трябва) , но просто вече с тези глупости : ''Искаш ли да хойм ? '' - ''Ем ... може ''' ! и темподобни изблици не ми се занимава !
Имам идея как да и предложа затова ... поне искам да ми кажете мнението си !

Утре рано сутринта трябва да я зема от тях да ходим до даскало заедно :P :) Идеята ми беше като излезе през вратата да и кажа да и ''чакай'' ... да я дръпна за ръка , да седнем на пейката до тях и там да и предложа ...
Но отново : Какво да и кажа ... ,, Виж ся .. ще може ли да стане нещо между нас двамата '' ли :? :D

Гледах и някой примери в други теми .... Просто не мисля , че ще е най отдачно да я заведа на кафе и да тръгна да я целувам , защото немисля , че ще приеме :neutral:
na peika,4udesna ideq,pred tqh-ygasna ideq,ne te suvetvam da e pred tqh neka da e malko po putq i sednete na peika i i kagi`mnogo te haresvam,iska6 li da stanem gadgeta?`,i ,ako momi4eto te haresva kazva -da,ako ne,ne i dosagda6,yspeh i da kage6,kvo e stanalo :)

BTW : На 14 съм ;)

Remini
06-10-2008, 15:17
"Всеки път като погледна в очите ти забравям репертоара си"
Харесваш ми ....

ZaI0
06-10-2008, 15:20
K мерси ;)
Утре ще пиша как е минало :P

soul1199
06-10-2008, 15:20
tova za peikata e dobra ideq,no tova,da e nqkade okolo tqh ne e,predlogi i nqkade po putq i az ti predlagam da i kage6-`mnogo te haresvam iska6 li da stanem gadgeta`ako te haresva 6e kage da,ako ne,ne i dosagdai,yspeh i da kage6 ,kakvo e stanalo :)

zvezdichka777
06-10-2008, 15:21
Където и да и предложиш,ако те харесва,ще приеме .. не се впрягай толкоз,иначе,да добра идея е .. давай!Успех 8)

ZaI0
06-10-2008, 15:31
отново мерси за помощта :)

w0sh
06-10-2008, 15:39
Защо подяволите винаги трябва да има запитване...да да знам тъпо е... казваш и "аресвам тъ ма" тя ти казва, ако каже че ще мисли, зачи ще мисли, ако те отреже си късметлия. Пък ако ти се кефи награбвяш я както си му е реда, пък после питаш "и кв'о шъ праим ся?" точно тея реплики са ти нужни.

comics
06-10-2008, 15:59
+1 за всички мнения с леко допълнение да си оправиш правописа, че ми се плаче кат0 г0 гледам :?

soul1199
06-10-2008, 16:06
Защо подяволите винаги трябва да има запитване...да да знам тъпо е... казваш и "аресвам тъ ма" тя ти казва, ако каже че ще мисли, зачи ще мисли, ако те отреже си късметлия. Пък ако ти се кефи награбвяш я както си му е реда, пък после питаш "и кв'о шъ праим ся?" точно тея реплики са ти нужни.
nedei taka e vzemi mom4eto,da si izprosi nqkoi 6amar e,naprao 6e me spyka6 ot smqh :razz: :razz: :razz:

Just_say_no
06-10-2008, 16:09
Еми като останете сами просто и намекни че я харесваш и виж как ще реагира... (смисъл полyжитeлно - да се зарадва или изчерви. или отрицателно ) чак след тва вече излизате само двамата и ... ако ви е писано просто ще стане :)

SuSamka
06-10-2008, 16:48
Не знам..на мен ми се струва тъпо да и кажеш: "Искаш ли да станем гаджета?"..Някак звучи като в детската градина :? По-добре като я вземеш от тях и кажи "Ей, добро утро, как си?" , и после като тръгнете към училище ходи близо до нея (смисъл 2-3 сантиметра :-D ) и я гушни след малко..ама нека да стане спонтанно :) Може и комплимент да и направиш.Например "Много хубава прическа" или нещо от тоя род... Утре пак така идете заедно на училище, и вдругиден и т.н. Не е задължително да и предложиш точно утре...първо малко се сближете и след това :wink:
И не се притеснявай.
Айде пожелавам ти късмет :wink: !
И утре пиши как е минало :)

MonSitY
06-10-2008, 19:07
да я заведа на кафе и да я целувам хаххахаа аз па съм съгласна на това :D ем не си кой знае колко по малък от мен са с тия бебешки неща не и предлагай по добре.цункай я ако ти отвърне начи май сте гаджета... ;)

Ivalinka
06-11-2008, 12:57
и аз си мисля,че това е една неприятна част...не може ли просто да се тръгва без някакви предложения.... :grin:

Qnchety
06-11-2008, 13:26
Бе предлагай и пък кфото ще да става. Поне ше знайш дали те харесва и дали имаш шанс :)

vamp
06-11-2008, 13:28
Така ... ще започна с това че момичето го харесвам от отдавна.
Преди един месец ходише с един , но за мое щастие не издържаха 6 дена :P . Тогава незнаеше , че я харесвам де ... :( .
Искам да и предложа и ... и то МНОГО ! Момиче до сега не съм харесвал толкоз ! Предлагал съм на други момичета (всичко е станало какт трябва) , но просто вече с тези глупости : ''Искаш ли да хойм ? '' - ''Ем ... може ''' ! и темподобни изблици не ми се занимава !
Имам идея как да и предложа затова ... поне искам да ми кажете мнението си !

Утре рано сутринта трябва да я зема от тях да ходим до даскало заедно :P :) Идеята ми беше като излезе през вратата да и кажа да и ''чакай'' ... да я дръпна за ръка , да седнем на пейката до тях и там да и предложа ...
Но отново : Какво да и кажа ... ,, Виж ся .. ще може ли да стане нещо между нас двамата '' ли :? :D

Гледах и някой примери в други теми .... Просто не мисля , че ще е най отдачно да я заведа на кафе и да тръгна да я целувам , защото немисля , че ще приеме :neutral:

BTW : На 14 съм ;)

Пробвай да предложиш на момче,по-яко е!

eXciTeD
06-11-2008, 14:25
Защо подяволите винаги трябва да има запитване...да да знам тъпо е... казваш и "аресвам тъ ма" тя ти казва, ако каже че ще мисли, зачи ще мисли, ако те отреже си късметлия. Пък ако ти се кефи награбвяш я както си му е реда, пък после питаш "и кв'о шъ праим ся?" точно тея реплики са ти нужни.
Леко грубовато казано, но това е най-полезния коментар в темата!!! Успех :)

irnfried
06-11-2008, 15:02
отиваш и сичко на място се решава защотото това не е математика сичко да е точно нз как ще реагира пък и като реагира по страно и ти няма да знаиш как да реагираш теиче всичко на място аз така правя и съм благодарен че устата ми знаи много :grin: :grin: :D :D