PDA

View Full Version : Секс в ........ Боже мой :О :О :О



Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 15:51
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!! Мерси предварително :)

Lady_B_
06-10-2008, 15:53
хихииххи да мисля, че църквата е достатъчно неподходящо място :D:D:D:D:D А аз лично не се сещам точно в момента, но на мен примерно доста време ми беше неудобно да правя секс на леглото на нашите хахахахах

MELON
06-10-2008, 15:55
в къщи на леглото на майка ти и баща ти пред самите тях :D :D

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 15:59
хихииххи да мисля, че църквата е достатъчно неподходящо място :D:D:D:D:D А аз лично не се сещам точно в момента, но на мен примерно доста време ми беше неудобно да правя секс на леглото на нашите хахахахах

Ами то си е нормално ... нестандартно ти е щото ваще са го правили там :D :D :D :razz: :D :D :D

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 16:03
в къщи на леглото на майка ти и баща ти пред самите тях :D :D

ОоО ... тва си е направо извратено човек :razz: :razz: :razz:

sexita
06-10-2008, 16:21
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

FeelMyPain
06-10-2008, 16:25
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

От теб не го очаквах :oops:

LadyDy
06-10-2008, 16:28
Много ми е странно като правим, каквото правим, на леглото на техните.... Не знам защо. :shock:

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 16:30
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:

haterkata
06-10-2008, 16:36
за секс не знам....обаче всичко водещо до секс което сме правили в стаята ми докато наще спят в другата ми е било адски неудобно...особенно сутрин като се сварим в банята... :D

sexita
06-10-2008, 16:37
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:
За сега само 1 път са ни виждали...в парка..ама те бяха момче и момиче като нас и си ни подминаха...и се напраиха,че не са ни видяли...иначе не са ни хващали...Ама ние все гледахме да се покрием малко или много...
В Исул...бяхме в няква тоалетна дето се дава сперма сигурно :D

girl_in_black
06-10-2008, 16:39
Под дъжда.Беше романтично,ама доста неудобно

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 16:45
Под дъжда.Беше романтично,ама доста неудобно

Не питам кое ви е най-интересното място на което сте го правили ... а къде хипотетично е най-неприемливо :? Развихрете малко въображението си :D :D :D

girl_in_black
06-10-2008, 16:50
Под дъжда.Беше романтично,ама доста неудобно

Не питам кое ви е най-интересното място на което сте го правили ... а къде хипотетично е най-неприемливо :? Развихрете малко въображението си :D :D :D

Пробвай някой път и ще разбереш доколко е приемливо :D не съм го написала случайно

SamRothstein
06-10-2008, 16:50
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:
За сега само 1 път са ни виждали...в парка..ама те бяха момче и момиче като нас и си ни подминаха...и се напраиха,че не са ни видяли...иначе не са ни хващали...Ама ние все гледахме да се покрием малко или много...
В Исул...бяхме в няква тоалетна дето се дава сперма сигурно :D
Откачена работа. Точно в тия гнусни, вмирисани, опикани тоалетни - освен да ти падне там и да умреш от задушаване, друго не може да ми стане там :)

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 16:56
Под дъжда.Беше романтично,ама доста неудобно

Не питам кое ви е най-интересното място на което сте го правили ... а къде хипотетично е най-неприемливо :? Развихрете малко въображението си :D :D :D

Пробвай някой път и ще разбереш доколко е приемливо :D не съм го написала случайно

ОК :D

firesnow
06-10-2008, 16:59
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!! Мерси предварително :)

от кога секса е грях та да не се прави в църква??

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:01
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:
За сега само 1 път са ни виждали...в парка..ама те бяха момче и момиче като нас и си ни подминаха...и се напраиха,че не са ни видяли...иначе не са ни хващали...Ама ние все гледахме да се покрием малко или много...
В Исул...бяхме в няква тоалетна дето се дава сперма сигурно :D

Мухахахаха ... ЛУДА ГЛАВА СИ ТИ!!! Кефиш ме :D :D :D

cinderella_gugutka
06-10-2008, 17:04
в у4ителската стая :D

sexita
06-10-2008, 17:04
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:
За сега само 1 път са ни виждали...в парка..ама те бяха момче и момиче като нас и си ни подминаха...и се напраиха,че не са ни видяли...иначе не са ни хващали...Ама ние все гледахме да се покрием малко или много...
В Исул...бяхме в няква тоалетна дето се дава сперма сигурно :D
Откачена работа. Точно в тия гнусни, вмирисани, опикани тоалетни - освен да ти падне там и да умреш от задушаване, друго не може да ми стане там :)

в интерес на истината,за това го сложих като най-неприемливо... :lol:

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:06
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!! Мерси предварително :)

от кога секса е грях та да не се прави в църква??

Никой не е казал, че е грях, но от всички места на тоя свят точно в църквата?!?!?! :shock: Там хората ходят да се молят на Бог за болните си роднини, за всичко което можеш да се сетиш ... и изведнъж се чува как няква потенциянла к**ва крещи "Оооох ... дааааа !!!" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Само като си гопредставя и напраоооо :? :? :?

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:09
sexita написа:

Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Абеее казват, че във вода е опасно ... при вас нямаше ли проблеми???? :?

sexita
06-10-2008, 17:10
Стига бе...в църква е ужасно... :shock:
Сега се чудя...за друго място...но не знам...сигурно в морга или в кабинета на директора...и да му се изпразниш в чашата с кафето... :D
Хахахах...стига,че вече почвам много да си представям :razz:

sexita
06-10-2008, 17:11
sexita написа:

Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Абеее казват, че във вода е опасно ... при вас нямаше ли проблеми???? :?
не ме питай....тогава хванах гъбична инфекция..от тогава много се пазя.. :?

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:16
Стига бе...в църква е ужасно... :shock:
Сега се чудя...за друго място...но не знам...сигурно в морга или в кабинета на директора...и да му се изпразниш в чашата с кафето... :D
Хахахах...стига,че вече почвам много да си представям :razz:

Кажи, кажи ... така или инъче си почнала :-D :-D :-D Аз ся се сещам ... ако си някъф бизнесмен ... в залата за съвещание :razz: Или в пленарната зала на парламента или съда :lol: :lol: :lol:

sexita
06-10-2008, 17:46
Стига бе...в църква е ужасно... :shock:
Сега се чудя...за друго място...но не знам...сигурно в морга или в кабинета на директора...и да му се изпразниш в чашата с кафето... :D
Хахахах...стига,че вече почвам много да си представям :razz:

Кажи, кажи ... така или инъче си почнала :-D :-D :-D Аз ся се сещам ... ако си някъф бизнесмен ... в залата за съвещание :razz: Или в пленарната зала на парламента или съда :lol: :lol: :lol:
хаха...и аз си мислех за съда.
Чудя се...кво ли е клошари да праят секс в кофа за боклук :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VerryBerry
06-10-2008, 17:51
Най-нестандартните места на които съм го правила са колата на приятеля ми и градския парк.. :oops: а вие,палавници,какъв опит имате... :-D 8-)

fuck_life
06-10-2008, 17:54
v 4as pred u4telite

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:55
Най-нестандартните места на които съм го правила са колата на приятеля ми и градския парк.. :oops: а вие,палавници,какъв опит имате... :-D 8-)

Темата не е толкова да споделяме за несрандартните места, на които сме го правили, а да си развием въображението и да помислим къде е най-неподходящо

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 17:57
Стига бе...в църква е ужасно... :shock:
Сега се чудя...за друго място...но не знам...сигурно в морга или в кабинета на директора...и да му се изпразниш в чашата с кафето... :D
Хахахах...стига,че вече почвам много да си представям :razz:

Кажи, кажи ... така или инъче си почнала :-D :-D :-D Аз ся се сещам ... ако си някъф бизнесмен ... в залата за съвещание :razz: Или в пленарната зала на парламента или съда :lol: :lol: :lol:
хаха...и аз си мислех за съда.
Чудя се...кво ли е клошари да праят секс в кофа за боклук :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Оххх :lol: :lol: :lol: Нема да се учудя ... :razz:

VerryBerry
06-10-2008, 18:00
Най-нестандартните места на които съм го правила са колата на приятеля ми и градския парк.. :oops: а вие,палавници,какъв опит имате... :-D 8-)

Темата не е толкова да споделяме за несрандартните места, на които сме го правили, а да си развием въображението и да помислим къде е най-неподходящо

Добре де...Ми според мен..най-неподходящи места за секс са църквата и училището..и може би-гробищата :?

sexita
06-10-2008, 18:03
Най-нестандартните места на които съм го правила са колата на приятеля ми и градския парк.. :oops: а вие,палавници,какъв опит имате... :-D 8-)

Темата не е толкова да споделяме за несрандартните места, на които сме го правили, а да си развием въображението и да помислим къде е най-неподходящо

Добре де...Ми според мен..най-неподходящи места за секс са църквата и училището..и може би-гробищата :?


аааааа....аз се сетих за една случкааа... :lol: :lol: :lol:
Един път се прибирахме вечерта от рожден ден с колата и видяхме на една спирка некви двама да се чукат :lol: :lol: :lol:

WaKo
06-10-2008, 18:10
Най-неподходящо - сигурно църква е на едно от първите места - не че съм религиозен, ама все пак... По време на някой изпит ( кандидатстудентски примерно ) също няма да е много подходящо :)
Ама за много опасно със сигурност е докато караш кола - приятелката ми веднъже нещо се въодушеви и все да ми прави свирка докато карахме по магистралата към морето - дотук добре, ама като реши да седне в мен да правим секс по време на движение за малко бяхме влезли в лошата статистика. Не го правете това! Напълно съм сериозен. Не си заслужава да се претрепете за едното ебане

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 18:11
аааааа....аз се сетих за една случкааа... :lol: :lol: :lol:
Един път се прибирахме вечерта от рожден ден с колата и видяхме на една спирка некви двама да се чукат :lol: :lol: :lol:

Дааа ... спирката е достатъчно наудачно мярсто ... но ако е вечер е по-приемливо :lol: :lol: :lol: Също така НА СЕДАЛКИТЕ в автобус, влак, самолет, трамвай ... кото се сетите :razz:

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 18:15
Не си заслужава да се претрепете за едното ебане

Абсолютно! ... :?

sexita
06-10-2008, 18:17
Най-неподходящо - сигурно църква е на едно от първите места - не че съм религиозен, ама все пак... По време на някой изпит ( кандидатстудентски примерно ) също няма да е много подходящо :)
Ама за много опасно със сигурност е докато караш кола - приятелката ми веднъже нещо се въодушеви и все да ми прави свирка докато карахме по магистралата към морето - дотук добре, ама като реши да седне в мен да правим секс по време на движение за малко бяхме влезли в лошата статистика. Не го правете това! Напълно съм сериозен. Не си заслужава да се претрепете за едното ебане
лелееее...гаджето ми не дава да го докосвам :lol: :lol: :lol:
Само на светофарите ме целува :x

VerryBerry
06-10-2008, 18:18
^мен ме е срам за автобус/влак/самолет :oops: :-D

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 18:34
^мен ме е срам за автобус/влак/самолет :oops: :-D

Остана и да не ти пука и требе да си накъф изрод :grin: :grin: :grin:

VerryBerry
06-10-2008, 18:44
^ аз не че не искам..просто ме е срам :-D .Но все пак си е друго да го правиш в църква или на гробищата :shock:

tery
06-10-2008, 18:59
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:

yay momi4e za6to ne izbroi kade ne si go pravila ... po lesno 6te6e da ti e :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P ina4e bravo na teb sig e mn interesno na vsqkakvi mesta :P :P :P :P

sexita
06-10-2008, 19:10
Правила съм го в болницата-Исул.. в урологията...
в училище съм го правила...в стаята по практика и в парка през деня...в басейн...пак през деня...на доста места сме го правили с един бивш,щот той не беше от София и се перехме яко където сварим :lol:

Лелелелелеле ... малелелелеле :lol: :shock: :lol: Ти разби всичко детско в мен ... не ви ли видяха бе хорааааа :shock: :shock: :shock:

yay momi4e za6to ne izbroi kade ne si go pravila ... po lesno 6te6e da ti e :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P ina4e bravo na teb sig e mn interesno na vsqkakvi mesta :P :P :P :P
защото не се сещам за такова място...сериозно...често се замислям...не съм го правила само на покрива на някой блок ;)

Rysa_Kykla
06-10-2008, 19:13
хихииххи да мисля, че църквата е достатъчно неподходящо място :D:D:D:D:D А аз лично не се сещам точно в момента, но на мен примерно доста време ми беше неудобно да правя секс на леглото на нашите хахахахах


познато :D :D :grin: :grin:

hottie
06-10-2008, 19:17
за мен няма невъзможни места(срига да не са гнусни). И аз съм го правила навун посред бял ден, в басейн също , в море , в автобус и последно в една уличка ;) дайте ми на мен предизвикателства и ги изпълнявам 8)

WaKo
06-10-2008, 20:21
за мен няма невъзможни места(срига да не са гнусни). И аз съм го правила навун посред бял ден, в басейн също , в море , в автобус и последно в една уличка ;) дайте ми на мен предизвикателства и ги изпълнявам 8)

На сърфа? :)
Да не би сърф да караш?

hottie
06-10-2008, 20:26
да ама не съм го правила на сърфа :D често наказано не ми е хрумвало.Ама сигурно ще е неудобно и трудно можем да се прикрием, защото мога да го карам само на вятър, а когато имя вятър всички сърфисти са в морето и няма как да стане по-дискретно. Да не говорим, че се познаваме всички. 8-)

WaKo
06-10-2008, 20:35
да ама не съм го правила на сърфа :D често наказано не ми е хрумвало.Ама сигурно ще е неудобно и трудно можем да се прикрием, защото мога да го карам само на вятър, а когато имя вятър всички сърфисти са в морето и няма как да стане по-дискретно. Да не говорим, че се познаваме всички. 8-)

Евала - аз още се мъча с кайта :) А иначе, ако сте сръчни с въртенето все ще се скриете :D

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 20:54
да ама не съм го правила на сърфа :D често наказано не ми е хрумвало.Ама сигурно ще е неудобно и трудно можем да се прикрием, защото мога да го карам само на вятър, а когато имя вятър всички сърфисти са в морето и няма как да стане по-дискретно. Да не говорим, че се познаваме всички. 8-)

Евала - аз още се мъча с кайта :) А иначе, ако сте сръчни с въртенето все ще се скриете :D

Хах ... да бе :D :D :D

Drebnoto_f
06-10-2008, 20:56
ами това лято на морето хванахме на плажа едни вав крачка посред бял ден когато вс са на плаж бяха с някаква палатка но явно бяха забравили да се затворят :oops: :shock:

firesnow
06-10-2008, 21:01
[quote=the_hottie]да ама не съм го правила на сърфа :D често наказано не ми е хрумвало.Ама сигурно ще е неудобно и трудно можем да се прикрием, защото мога да го карам само на вятър, а когато имя вятър всички сърфисти са в морето и няма как да стане по-дискретно. Да не говорим, че се познаваме всички. 8-)

чи къф е смисала ако е дискретно и никой не разбере 0о

hottie
06-10-2008, 21:10
ами ако са непознати ОК, ама като хората, които щъкат около теб са ти познати и приятели с които пиеш редовно биричка някак си не върви :D

WaKo : верно ли се мъчиш на кайт?аз пробвах миналото лято на сухо и за малко да ме отнесе. Доста е трудно ама и това ми е мерак да пробвам

firesnow
06-10-2008, 21:14
ами ако са непознати ОК, ама като хората, които щъкат около теб са ти познати и приятели с които пиеш редовно биричка някак си не върви :D

WaKo : верно ли се мъчиш на кайт?аз пробвах миналото лято на сухо и за малко да ме отнесе. Доста е трудно ама и това ми е мерак да пробвам

баш от познати не ме е*е :)

lwsu
06-10-2008, 21:16
ами ако са непознати ОК, ама като хората, които щъкат около теб са ти познати и приятели с които пиеш редовно биричка някак си не върви :D

WaKo : верно ли се мъчиш на кайт?аз пробвах миналото лято на сухо и за малко да ме отнесе. Доста е трудно ама и това ми е мерак да пробвам

Аз имам голям мерак за КайтУинг, ама най-близкото място където може да се намери е в Козани - Гърция, пък и почват от хилядарка само крилото, в най-лошия случай, може да се щъка с ролери под краката, в най-добрия Диртборд :grin:

lwsu
06-10-2008, 21:17
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

hottie
06-10-2008, 21:23
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


firesnow : аз не искам пред познати, защото после няма да се говори за това как карам сърф, а за това как се *** ... това е най-малкото

firesnow
06-10-2008, 21:27
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


firesnow : аз не искам пред познати, защото после няма да се говори за това как карам сърф, а за това как се *** ... това е най-малкото

ум кво е ' кайт уинг ' ?

кво ти пука кво ше се говори след тва
шоу да стаа :D

lwsu
06-10-2008, 21:28
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

hottie
06-10-2008, 21:29
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

явно танцуваш салса :) (като мен)

lwsu
06-10-2008, 21:36
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

явно танцуваш салса :) (като мен)

LA или Cuban?

firesnow
06-10-2008, 21:39
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

явно танцуваш салса :) (като мен)

LA или Cuban?

ЛС нап

hottie
06-10-2008, 21:41
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

явно танцуваш салса :) (като мен)

LA или Cuban?

LA, Cuban и Colombian имах късмета да съм в такава среда ;) но предпочитам Cuban

lwsu
06-10-2008, 21:45
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

явно танцуваш салса :) (като мен)

LA или Cuban?

LA, Cuban и Colombian имах късмета да съм в такава среда ;) но предпочитам Cuban
не знаех, че в БГ се танцува някъде колумбиан, виждам че става реч за морето, но Варна или Бургас?
и коя е средата, че ми стана интересно..

hottie
06-10-2008, 21:53
сорка за офтопика..

мисля че не бихте искали в канализацията да го направите.. за разлика от плъховете :D

неее не в канализазията; Иначе кайт уинг звучи интересно. Чудя се дали бих се справила.
А каква е причината ти подписа ти да е "do you speak salsa?"
сори за офтопика и от мен


ами в Ню Йоркските салса среди е популярно когато искаш да поканиш някой на танц, по време на парти и не си сигурен дали може да танцува, да го попиташ, по този начин, вместо Can you dance salsa... което ти е омръзнало след 1000 питания ;) толкова за моя аватар..

явно танцуваш салса :) (като мен)

LA или Cuban?

LA, Cuban и Colombian имах късмета да съм в такава среда ;) но предпочитам Cuban
не знаех, че в БГ се танцува някъде колумбиан, виждам че става реч за морето, но Варна или Бургас?
и коя е средата, че ми стана интересно..

ае ще ти пиша на ЛС , че ще ни бият вече :D

WaKo
06-11-2008, 07:53
ами ако са непознати ОК, ама като хората, които щъкат около теб са ти познати и приятели с които пиеш редовно биричка някак си не върви :D

WaKo : верно ли се мъчиш на кайт?аз пробвах миналото лято на сухо и за малко да ме отнесе. Доста е трудно ама и това ми е мерак да пробвам

Ами мъча се :) Носи ме из царевиците и пясъците, ама аз не се отказвам :) Ама хайде на ЛС, ако си говорим нещо, че осрахме темата :D

xfce
06-11-2008, 08:27
Ами скоро не съм правил такива работи но като бях по млад :D къде ли не. В парка на поляната през деня, по пейките, на билярдната маса на една от старите ми работи но най странно ми беше във фонтаните....

A_Loving_Girl
06-11-2008, 11:19
Няма такова място като неподходящо кат ми се иска си го прайм с моя и т'ва е...

AutumnTears
06-11-2008, 11:30
v morgata :lol:
ili na grobi6te

svetliopl
06-11-2008, 11:35
wyw telefonnite kabinki hahah :D eto 1 ideq..

Love_Is_The_Answer
06-11-2008, 12:09
Благодаря на тези, които пишат по темата, а не къде го били правили!!! 8)

Adelina
06-11-2008, 12:45
nepodhodqshti mestaza mene sa: uchilishte, curkva, bolnica, dispansera, na stalbishte nqkude, v bagajnika na kolata :shock: ...

WaKo
06-11-2008, 12:58
nepodhodqshti mestaza mene sa: uchilishte, curkva, bolnica, dispansera, na stalbishte nqkude, v bagajnika na kolata :shock: ...

Що бе, в багажник на кола си е доста добре, особено, ако е някой просторен :)

hottie
06-11-2008, 13:22
За мен небодходящо е в българска болница - много гнусно и като си представя какви болести се разнасят там лошо ми става. :-o

Ivalinka
06-11-2008, 13:36
аз пък съм сънувала,че го правя в църква..по време на литургия..беше доста истински сън :-D

Devilka
06-11-2008, 14:44
Църква?? Няма да коментирам!
Иначе аз съм го правила в парк посред бял ден, в мазета и асансьори,входове,в тоалетни на дискотеки,в кино,на улицата подпряна на стената на една къща в 4 сутринта,в кола през деня и през нощта.. Като че ли най-неподходящо ми се струва мазето... 8-)

amatorium
06-11-2008, 15:48
Pravil sum go na mnogo stranni mesta, no nikoga ne bih izvurshil takova svetotatstvo da go napravq v bojii hram. :x

parkourgirlss
06-11-2008, 15:55
Според мене най неподходящото е МАЗЕ в блок ... в заведение, на пейка, в даскало или детска градина, на спирка за автобус, в лодка, на стълбите в блока, автобус, ... Офф не ми се мисли :D

RyAn
06-15-2008, 15:54
epa v moqta staq dokato maika e na 1 koridor raztoqnie :D

natalia_91
06-15-2008, 15:57
в ковчег :D :D :D :D :D :razz: :D

sexita
06-15-2008, 17:26
в ковчег :D :D :D :D :D :razz: :D
уууууууу :shock: ](*,) :-&

stealthyGirl
06-15-2008, 17:38
В градския транспорт, пред всичките му бабички и дедички.. :lol:

dani_flirt
06-15-2008, 17:44
Мисля, че най-неподходящо е в мазе, в автобус, на някоя спирка, в църква определено.... и в болница също. :?

gazar
06-15-2008, 17:50
У вас в4ера!!! :lol: :lol:

firesnow
06-15-2008, 18:02
в ковчег :D :D :D :D :D :razz: :D

pwnage......

Bcu4ko_ko3
06-15-2008, 18:18
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!! Мерси предварително :)
Че какво си й е на църквата? Тя има чудесна акустика, а и тамянът действа като афродизиак 8)

Sharky_Kn
06-15-2008, 18:23
Еми в дискотеката или на некоя пейка на площада :razz:

DevilWish
06-15-2008, 19:43
Na grobi6ta ili v c1rkva ne mislya ,4e bih go napravila ;)
a ina4e stranni mesta na det s1m go pravila --> basein ,syblekalnite v baseyna ,na st1lbite na edna bolnica :D :grin:

rozova_lady
06-16-2008, 03:40
най-неподходящо за мене е в някоя детска градин или ясла,в музей,в избата на съседката,в самолет :-)

comics
06-16-2008, 04:34
в стаята на директорката по време на училищното самоуправление 9 май с дъщерята на класната 8-)

FunnYboY
06-16-2008, 06:59
В гробище :D :D :D :grin:

kiwii
06-16-2008, 07:32
na leglo :D

shoon
06-16-2008, 11:09
В центърът на града :D :D :D да кажем около обяд :P

AutumnTears
06-16-2008, 11:26
v ludnica :D ili pensionerski dom

fullclip1920
06-16-2008, 16:38
az go praih sys bif6oto si gadje vyf fhoda na stlbite to4no kat sfar6ih nekfi hora sleznaha ot asansiora ebati kasmeta i ne ni videha :D i ot togava sym prail sex f ujniq park u nas edna ve4er s priatelkata dokat na6te spat

jony
06-20-2008, 15:16
На оградата на църквата, в гората, в палатка в гората

nia711
06-20-2008, 15:41
haide i az ne6ty da napi6a po tozi vapros.:pPp s frd mi si napravihme spisak s nai otka4enite mesta kadeto moje da go pravim .i taka leka poleka spisaka stava6e vse po malak i malak. :D 6te dam primer: ograda na carkva(kakto ve4e bqhte spomenali) v basein,na plaja,v sablekalnqta na edin magazin, v edin internet klub,na barplota v biv6ata mi rabota,na edin stroej :D ,v gradski transport(be6e super ) :D i na stadion. ima o6te mnogo nqmam vreme da pi6a tolkova :oops: trqbva samo malko fantaziq i 4ovek do teb i vs stava :D

GregoryHouse
06-20-2008, 16:07
В църква кфо му е неподходящото...кът не те е видял никой кфо толкова...пък и ако е като мен - атеистика. За мен най неподходящото място май май ще е насред циганската махла :D

Liar
06-20-2008, 16:53
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!!
Това момиче ще гори в ада :?

AngerFist90
06-20-2008, 17:03
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!! Мерси предварително :) Богохулство!
+1 :-x :-x как не ви е срам Що за хора сте :-x

Pliok0019
06-20-2008, 17:38
Представям си го да го правим с част от съучениците ми върху една маса в кабинета по информатика. Тази маса е създадена точно за оргия.

nia711
06-20-2008, 18:04
kakvo boholulstvo be pi4! tva si e do razbirane ,a pak i trapkata e velika.kato ne te vidi nikoi se radvai i gotovo. :pPp

AngerFist90
06-20-2008, 18:14
kakvo boholulstvo be pi4! tva si e do razbirane ,a pak i trapkata e velika.kato ne te vidi nikoi se radvai i gotovo. :pPp
ами да прав/а си Зависи от мисленето на човека ти може да не си против но аз съм против и така :-D

Playlife_f
06-20-2008, 19:26
xaa interesna tema...ammm za nestandartni mesta ima mnogo....a i seki razbira razli4no tova :D a ina4e....mnoy sh e interesno....primernyyy sex v kosmosa.....v nqkoq raketa do lunata :razz: :D iiii da se gonite 9834894 4asa iz sovalkata po malko po malko po malkooo i op...nakraq kat svar6i mom4eto....i da si go gledka pred o4ite :grin: :razz: :D

cool_girl_9103
06-21-2008, 07:46
xaxa ne 4e sam probvala am a6te e dosta izvrateno ako nqkoi prai sex pod masata dokato otgore drygi se xranqt ;D :smt119 \:D/ [-( #-o :oops: :D :D :D :D :D

fr3e_s7yle
06-21-2008, 08:05
амиии на масата докато родителите вечерят :lol: :lol: :lol:

galkata
06-21-2008, 19:09
интересна темичка... според мен нестандартно е във влак например, в самолет...

fall_out_girl
06-21-2008, 19:32
Еее това в църквата е ужасно...Иначе бях чела някъде в форума за някакво момиче където майка му и баща му правили пред него SEX...Ей тва е най-неподходящото място..Пред детето :D

Sasha2k8
07-25-2008, 23:26
Тва да правиш секс в църква е... под всякаква критика... нямям думи просто:shock:
Колкото до неподходящо- посред бял ден в някоя градинка, на улицата, в тоалетна, в киното...и още други, но не ми се изреждат сега :D

gerinceto
07-25-2008, 23:42
mii az ne sum imala takiva izjivqvavaniq v curkvata:)ama sum go pravila na peikite na nachalno uchilishte,na stulbite na schetovodstvo,v kino i nz oshte kude:)

Rebirthing
07-25-2008, 23:46
Ами за мен най-неподходящо е в църква и гробища :lol: особенно до някой гроб например момиче опряно на надгробната плоча на мъртвата си баба докато момче я шиба отзад , а за повече "романтика" наоколо да има запалени църковни свещи :lol: а пък "романтичната" вечеря може да включва варено жито.Ето на това му се вика нестандартно/и гадно/!

pOiSoN_kIsS_94
07-25-2008, 23:56
:lol: една фр като се прибирала от даскало,качва се нашата по стълбите и ко вижда до асансьора-едно моме е правила свирки на някакво момче :-o олеее представям си ако ги беше видяла майка....каквато е консервативнаа :D и полицията межеще да викне :razz:
по темата-може би пред дирекцията в даскало :lol:

Rebirthing
07-26-2008, 00:07
:lol: една фр като се прибирала от даскало,качва се нашата по стълбите и ко вижда до асансьора-едно моме е правила свирки на някакво момче :-o олеее представям си ако ги беше видяла майка....каквато е консервативнаа :D и полицията межеще да викне :razz:
по темата-може би пред дирекцията в даскало :lol:

А защо не в самата дирекция,на бюрото на директора/ката :lol: върху бележниците на дечицата от 4 клас :lol: :lol: :lol:

n3v3r4z
07-26-2008, 00:18
Във вход,който не се заключва и съседите от 1-я етаж са супер сдухани и при най-малкия шум излизат да бучат :D 8-)

Iowa
07-26-2008, 04:11
ами имам няколко, които ми се струват най-старнни..
1/ на покрива на блока през зимата : )
2/ в телефонна кабинка докато навън валеше някъф супер силен дъжд
3/ в къщата на баба и на дядо, на кухнеската маса О____О
4/ в лодка (мн е приятно усещането =D)

мм и да..
скоро имаше предложение за Виенско колело?
и си мислех, че може и да е интересно. : )

malka_blizalka_
07-26-2008, 05:37
аз предлагам едно много приемливо място-на терасата на някой висок етаж...13 или 14 може би :) преди около година имаше такъв случай и даже го даваха по новините...момче и момиче правили секс на терасата на 4 етаж,и нещо се подхлъзнали и паднали и умрели и двамата!еЙ на тва му се вика ДА УМРЕШ ОТ КЕФ :-o

hforce
07-26-2008, 06:01
po nepodhodq6to mqsto ot curkva v momenta ne moga da se seta, ta tam si4ki angel4eta i gospod zqpat :D

InDo
07-26-2008, 06:55
Еми аз бих предпочел,на някое дърво....... 8) :razz:

xtrme
08-04-2008, 10:53
mi v chas po himiq primerno :-D :D :grin:

AutumnTears
08-04-2008, 11:11
pogrebalna zala :lol:

DiaboloS
08-04-2008, 11:40
pogrebalna zala :lol:

Ти удари 10-ката :) По-неподходящо място от това едва ли има... Другото е в градски градски транспорт, самолет. И проблема може би ще идва, от това, че не можеш да се скриеш от хората. На всички други хора е приемливо, защото има начин да се скриеш. Гробищата от една страна са стряскащи, но като се замислим на абсолютно всяко едно място може под земята да е имало мъртво тяло..Мога да се сдържа, освен ако нямам основна причина за да не го правя и то на определено гробище.. А по темата се спомена църквата - е не мисля, че това е много проблемно място. Даже си идва идеално точно за 1ви път :D

plmn
08-04-2008, 11:44
В кабинков лифт?
Върху вагон?
В гардероб? :lol:

Presley
08-04-2008, 15:52
Понеже видях една тема за това къде е най-опасно да се прави секс ... и моя милост се сети за друго ... най-неподходящото място!!! Питам кое е/ кои са според вас, защото аз познавам момиче, което го прави първия си път в ЦЪРКВА!!! :shock: :shock: :shock: Колко нормално нали?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ако и вие се сещате за такива места кажете!!! Мерси предварително :)
Сигурно е искала Бог да я предпаэи от болката :Д

Slipknoter4eto
08-04-2008, 20:47
НАД хората но МЪРТВИТЕ т.е. НАД ГРОБНИЦИТЕ в 12:00 часа (през нощтааааааааааааааааааааа аааааааааааааааааааааааа) :D :D :D :razz: :razz: :razz: :P :P :P :evil: :evil: :evil: :smt025

Ophelia
08-04-2008, 22:00
Неприемливо е да го направиш абе друго освен споменатата църква незнам :D :D

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-04-2008, 22:12
Църква ест... както и в театър... на погребение... а най ужасното в църква докато има погребение... :(

~egoistical
08-04-2008, 22:27
пред или до някое раийонно или патрулка :razz:

gazarka
08-04-2008, 23:05
mi kvo az puk sym go pravila v leglo :grin:

BlueForever
08-05-2008, 00:29
Глупаво е секс на гробище макар че замислете се ... хората там са предали богу дух а вие създавате нов живот ... тука ако беше сега даскалката ми по литература от средното училище .. ехеее какви щеше да ги разтяга ... но се пак - гробище гадно ... църква - гадно.. мн е неприятно в малък асансиор щото е тясно... неприятно е в кенефите на даскало или дискотека - смърди ... абе я си метайте момичетата на масите по кухни и ги почвайте - там е мн приятно .... или след като сте си правили пица и има още брашно по масата ;)

psychopath
08-05-2008, 02:40
еми църква да...