PDA

View Full Version : Странна работа



Lyubeto
06-10-2008, 16:10
Само аз дето не съм се записала тука .Ето ,че дойде и този момент.Значи имам си приятел от вече почти 9 месеца. Разбирахме се много добре , но в последния месец само се караме и то за почти всичко.Казах му ,че нещата не вървят , опитвала съм да говорим и то не веднъж , но без успех.И секс не сме правили от 2 месеца незнам не ,че не искаме ,а просто някак си не се получава.Наскоро ходих на кафе с един мой добър приятел и гаджето ми като разбра вдигна много голям скандал.Не ме търси 2 - 3 дни след което ми се обади и ми каза ,че ми прощава :shock: ( колко детско).А този мой добър приятел ме познава много добре , всичко мога да му споделя както и той на мен .За пръв път попадам на човек с когото сме на еднакво мнение за абсолютно всичко.Сега като разбра ,че с гаджето ми се скарахме ми разкри ,че имал много по- големи чувства от само приятелски.Че много държи на мен и ще направи всичко само и само да е с мен , но въпреки това не иска да се намесва .За лятото заминава за друга държава.Страх го е ,че ако стане нещо може да обвинявам него или ,че може да страдам ако се разделя с гаджето ми .Въпреки всичко , когато се върне септември месец щял да направи всичко възможно да е с мен (ако и аз искам естествено). Незнам какво да правя . Имам чувства (някакви все още) към гаджето ми , но той се държи ужасно детински .Казвам му го , а той ми казва ,че все още е дете ( дете на 18 почти 19 години ?!) .Аз не искам да съм с деца...А другото момче - с него сме много добри приятели и се разбираме .Не искам да губя приятелството му .Просто по начина по който се държи и по нещата , които ми говори ме обърква страшно много.Не искам да нараня никого.Знам,че трябва сама да реша с кого искам да съм и към кого какво изпитвам , но съм страшно объркана.
Ще съм благодарна на всякакъв съвет , без простотии моля.

ANTIHUMAN
06-10-2008, 16:24
Мале много гадна ситуация.Аз не мога даже да измисля някакъв съвет.(Хъх за първи път попадам в такава ситуация :-o )

П.П. Според мен скъсай с гаджето си ,а този твоя приятел ъ-ъ-ъ ти харесваш ли го?

Just_say_no
06-10-2008, 16:24
Еми гаджето ти трябва да има определена причина да се държи така. И все пак ако не искаш да имаш нищо общо вече с него просто не прави нищо по въпроса... а относно приятеля ти - на мен най добрия ми приятел ми беше казал че иска да сме нещо повече и не знам какво стана но след това се отдръпнахме ужасно много и сега не сме се виждали от 4 години... ако наистина не искаш да го загубиш като приятел според мен не е редно да тръгвате.. защото след това ще е трудно да скрепите отново приятелството си.


Но така де.. тва си е моето мнение...

varnen4e
06-10-2008, 17:12
Добре.. вие сте много странни хора. Гаджето ти се държи детински- ще му мине. Всеки има такива периоди. Тъпо е да го зарязваш заради нещо такова.
А и ти обичаш ли го изобщо.. защото от думите ти на мен ми става ясно, че едва ли не- някой нов ти намига и ти вече поставяш под съмнение любовта ти с приятеля ти.
Според мен.. помисли малко... няма ли да е най- добре да си останеш с гаджето ти, а приятелят ти да си остане приятел. Така никой няма да е наранен и никой няма да страда.
:)

Lyubeto
06-10-2008, 17:17
Поведението му не е от сега.Аз го обичам, но не смятам ,че заслужавам такова отношение. Получавала съм много повече от хора към които не съм имала почти никакви чувства.Знам колко струвам и колкото и да го обичам ако продължава така ... А за другото момче аз никъде не съм казала ,че ще съм с него.Просто незнам как да постъпя така ,че да не го нараня. :)
П.П. аз съм говорила с гаджето ми много .Опитвала съм по всякакъв начин.Винаги съм била За това всичко да се решава с много много много разговори.Но неговото единствено оправдание е "аз съм все още дете".

varnen4e
06-10-2008, 17:19
Поведението му не е от сега.Аз го обичам, но не смятам ,че заслужавам такова отношение. Получавала съм много повече от хора към които не съм имала почти никакви чувства.Знам колко струвам и колкото и да го обичам ако продължава така ... А за другото момче аз никъде не съм казала ,че ще съм с него.Просто незнам как да постъпя така ,че да не го нараня. :)

Еми, кажи му истината.. това, което чувстваш.. все пак не бива да го лъжеш.. дори и да го нараниш. :)

А за гаджето ти.. кажи му го на него това.. за какво ни го казваш на нас...

gabssss
06-10-2008, 18:01
mn kofti no naistina e golqmo dete tvoito gadje kaji my 4e 6te izgybi mnogo i go ostavi da izbira dali 6te porastne nai-nakraq ili 6te te ostavi da si jivee6 ! ako ima6 4yvstva k1m tvoq priqtel ne go otbl1skvai i ne pozvolqvai tova da pre4i na priqtelstvoto vi tova mn 6te go narani kazvam go ot li4en opit ! yspeh!

MonSitY
06-10-2008, 18:08
гаджето ти се държи детински но не е дете.няма значение на колко си въпросът е какъв си и как се държиш с околните!!!обичаш ли приятелят си достатъчно за да си с него въпреки този негов недостатък? (помисли над това) а за приятеля какво да кажа.ами той заминава за него има да си мислиш цяло лято.септември ако изпитваш нещо към него пробвай! ноо пък може той да те е забравил .кофти работа,но ти трябва да си решиш!!Успех :)