PDA

View Full Version : Гаднооо



scanadal
06-10-2008, 16:32
Здравейте!Ами така,да споделя и аз какво ме мъчи :D
Значи днес ходих на кола маска на интимни части.Всичко беше ок,не ми е за първи път.Само че този път козметичката ми направи една синина на сгъвката на карчето :? И сега си имам едно хубаво лилаво-синьо петно.Искам да попитам случвало ли се е някой това,за колко време отминава и дали мога да се мажа с нещо,за да изчезне по-бързо.От години ходя при една и съща козметичка за кола маска,ама такова нещо не ми е правила никога.Намазах се с Deflamol,просто това ми хрумна.Така де,ако може някой да ми помогне :-|

TheNewReligion
06-10-2008, 16:37
Е тая какво е правила , за да ти се получи тая синка ? :shock: :shock: :shock: :shock: Баси невнимателната ... Ще мине от самосебе си за около седмица . Не е нищо повече от обикновена синка .... :?

ЕPu
06-10-2008, 16:41
Дефламола е за (слънчеви) изгаряния, изобщо няма д апомогне в случая...
Най-многото, което можеш да направиш е да сложиш малко лед да не вземе да се подуе, иначе ще мине само.

love_veselka
06-10-2008, 18:01
Дефламола е за (слънчеви) изгаряния, изобщо няма д апомогне в случая...
Най-многото, което можеш да направиш е да сложиш малко лед да не вземе да се подуе, иначе ще мине само.


Намажи го с бебешко олио,на мен много ми помага.От една вечер с приятели имах синка на коляното,даже не знам как е станала,намазах я с олио и се махна.

Fx1
06-10-2008, 18:13
Ще мине за седмица, не е фатално.

Усмивкаа*
06-10-2008, 18:33
спокс бе и на мен един път като си правеих самичка кола маска ми стана изглежда като смучка 8-) ама на мен пък ми мина за 4-5 дена не е нищо фатално и няма да се подуе :-o

cLaDyRcHe
06-10-2008, 19:41
6te mine ot samosebe si i to ne za d1lgo vreme.ne se pritesnqvai :)