PDA

View Full Version : Наркоманията...



WhiteDove
06-10-2008, 18:00
Както знаете наближава 26 юни,който е определен като ден за борба с наркоманията.Ще ви помоля да давате вашите предложения за събития на самият ден,които да привлекат колкото се може повече млади хора и да им се обясни опасността от наркотиците...може да давате и предложения под какво мото да премине самият ден!Благодаря предварително! :) :) :)

rakiQ
06-10-2008, 18:07
и кфо като дойдат ? д ане мислиш ,че на някой ще му влезе нещо в главата ???някой хора толкова трудно се спасяват то тея наркотици (говоря за твърдите а не онея боклуци)

и сега некфо ми събиране на наркомани да има полза 8-) ..... едва ли /... кфо ще им кажат НЕДЕЙТЕ ВРЕДНО Е и те ще си кажат "ооо да бе бате така е спирам вече.." и на другия ден..

тъпотия

get_high
06-10-2008, 18:09
безплатни спринцовки за всички :D.. базикам се
в моя град бмчк организират концерти на младите таланти и междувременно изнасят лекции.... редовно има проекти повече спорт срещу наркотиците... и непременно се раздават листовки

comics
06-10-2008, 18:15
безплатни спринцовки за всички :D.. базикам се
в моя град бмчк организират концерти на младите таланти и междувременно изнасят лекции.... редовно има проекти повече спорт срещу наркотиците... и непременно се раздават листовки
и аз докато бях вътре организираха това и онова, но прекалената лига в клуба пречи на работата :?

RAWRRR
06-10-2008, 18:28
Според тая тема се оказа,4е рождения ми ден е деня на нарокоманията..

Ина4е не виждам смисъл от такъв ден,а и не мисля,4е има нужда от него,защото пове4ето от наркоманите (поне по мои жалки впе4атления) са готови или да ти обясняват 5 4аса с пяна на устата,как това което правят не е вредно,пък дори е и полезно и как ние сме ограни4ени от нормите на обществото и не ги разбираме и ала бала-приказки от хиляда и една нощ..или да ско4ат и да ти забият няколко шута,за това 4е искаш да им помогнеш,но никога няма да се трогнат от един такъв ден,специално посветен и адресиран към тях..

get_high
06-10-2008, 18:30
безплатни спринцовки за всички :D.. базикам се
в моя град бмчк организират концерти на младите таланти и междувременно изнасят лекции.... редовно има проекти повече спорт срещу наркотиците... и непременно се раздават листовки
и аз докато бях вътре организираха това и онова, но прекалената лига в клуба пречи на работата :?
...лигата пречи ама много по гадно е, че тъпите обласни си плащат кафенцата с стотинките който се събират за децата,болните,гладните..... :-x

WhiteDove
06-10-2008, 18:56
Всеки има право на мнение-благодаря,че си го изказвате!Но знам ли...може би защото съм оптимист и мисля,че не е загубена кауза.Може само един човек да се осъзнане на този ден,но...един човек=един спасен живот! :) Продължавайте да пускате мнения!Благодаря! :)

run
06-10-2008, 19:29
Mi syberete pari, vZemete mi 2 grama holandec, 1 gram bqlo, 2 4erveni delfina i 2 meksikanski gybi i kat se napravq na syzdyrma, moje da me pokazvate na horata i da im kazvate "Ne drusaite!" :D :D

Seducti0n
06-10-2008, 20:43
Кой каквото сам си направи,
никой друг не може да му го направи! :wink:

NH3
06-10-2008, 21:30
нека на този ден да подарим безвъзмездно по една спринцовка и пакетче лимонтузу на някой закъсал човече нека го накараме да се почуства добре на своя празник и поне на този ден да им спестим малко разходи

run
06-10-2008, 22:07
нека на този ден да подарим безвъзмездно по една спринцовка и пакетче лимонтузу на някой закъсал човече нека го накараме да се почуства добре на своя празник и поне на този ден да им спестим малко разходи
I lyjica, i lyjica! =D> :D

Special K
06-10-2008, 22:08
Аааа не !
Те си носят !
Няма уважаващ себе си наркоман да се движи без личния инструмент !
:D

run
06-10-2008, 22:24
Аааа не !
Те си носят !
Няма уважаващ себе си наркоман да се движи без личния инструмент !
:D
E kak, Vu4kata samo na kapa4ki kara, maika mu dyrji lyjicite v tqh pod klu4 :razz:

Freeminded
06-10-2008, 22:48
Като всетовния ден против тютюнопушенето. Никаква полза.

b0Nb0n
06-10-2008, 23:29
Mi syberete pari, vZemete mi 2 grama holandec, 1 gram bqlo, 2 4erveni delfina i 2 meksikanski gybi i kat se napravq na syzdyrma, moje da me pokazvate na horata i da im kazvate "Ne drusaite!" :D :D
i az iskam sy6toto
ma run ti da ne si ot pomorie manqqqk :D xaxax ?

run
06-11-2008, 00:04
Mi syberete pari, vZemete mi 2 grama holandec, 1 gram bqlo, 2 4erveni delfina i 2 meksikanski gybi i kat se napravq na syzdyrma, moje da me pokazvate na horata i da im kazvate "Ne drusaite!" :D :D
i az iskam sy6toto
ma run ti da ne si ot pomorie manqqqk :D xaxax ?
Nem sf, oti?

WhiteDove
06-11-2008, 11:19
даам...няма никаква полза от тази тема след като ви се струва тооолкова смешен и забавен проблемът с наркозовисимите! [-X Моля темата да бъде заключена!А вие си правете изводите сами за себе си :!: