PDA

View Full Version : Извинение...изненада...



sLaDkA_6mAtKa
06-10-2008, 18:10
Значи сгафих в отношенията с приятеля ми.В смисъл, не че съм направила нещо, а просто твърде рядко му показвах, че го обичам и държа на него. Просто ми беше твърде натоварен период и така се получи. В следствие на което той реши да се разделим. Знам, че ме обича, просто се държах като глупачка и искам отново да сме заедно. И искам да ви помоля за някакви идейки за изненада, с която да му покажа, че съжалявам и, че много го обичам. :oops: :oops:

MonSitY
06-10-2008, 18:12
малко повече инфо и помагам веднага (ако мога де )
засега мога само да ти кажа: поговори лично с него...

love_veselka
06-10-2008, 18:15
малко повече инфо и помагам веднага (ако мога де )
засега мога само да ти кажа: поговори лично с него...

не винаги разговора помага. Дай информация и ще спретнем нещо :D

sLaDkA_6mAtKa
06-10-2008, 18:17
хммм...нз в каква насока да са, но по принцип той е романтичен и чувствителен...Мислех си да украся някое местенце с балони във формата на сърца, но като се позамислих по.добре май няма как да стане :( Трябва чрез тази изненада да му напомня колко мн го обичам :) нз дали това беше достатъчно, но ако има нещо ще отговарям :-)

love_veselka
06-10-2008, 18:26
хммм...нз в каква насока да са, но по принцип той е романтичен и чувствителен...Мислех си да украся някое местенце с балони във формата на сърца, но като се позамислих по.добре май няма как да стане :( Трябва чрез тази изненада да му напомня колко мн го обичам :) нз дали това беше достатъчно, но ако има нещо ще отговарям :-)

Заведи го на някое място,което ви носи общи спомени.Можете да хванете влакчето за един ден и да отидете до съседно градче,там никой няма да ви познава и е много романтично.Подари му клипче с ваши снимки и любимата ви песен,подари му някоя картичка.

sLaDkA_6mAtKa
06-10-2008, 18:37
хммм...нз в каква насока да са, но по принцип той е романтичен и чувствителен...Мислех си да украся някое местенце с балони във формата на сърца, но като се позамислих по.добре май няма как да стане :( Трябва чрез тази изненада да му напомня колко мн го обичам :) нз дали това беше достатъчно, но ако има нещо ще отговарям :-)

Заведи го на някое място,което ви носи общи спомени.Можете да хванете влакчето за един ден и да отидете до съседно градче,там никой няма да ви познава и е много романтично.Подари му клипче с ваши снимки и любимата ви песен,подари му някоя картичка.

Идета за някой друг град е много хубава, но просто няма как да се осъществи, понеже ми е сърдит, а и няма как да отиден някъде извън града. Но при първа възможост ще го направя. Много благодаря :-)

hahavteen
06-10-2008, 19:10
www.lovingyou.com