PDA

View Full Version : Детска дискотека-къде в София?



OnLy`U
06-10-2008, 19:38
abe hora kajete si va6to mnenie za diskotekite,za deckite po-to4no..na6iq klas mislime da hoime v amor ili double vision,az im kazah 4e e gadno v dvete,smisul sbivaniq postoqnno,ama te si darjat na svoeto..ta kajete pone kude spored va s e po-dobre,povtarqm za DECKITE stava vapros thx

Редактирано от Цвети, съгласно 7-ма точка.

run
06-10-2008, 19:42
Hodete se udavete v perlovskata reka, blizo e i do dvete ;) =D>

preichetoy
06-10-2008, 19:45
Първо се пише деТСки, второ в ''Амор'' и ''Дабъл вижън'' е пълно с фешъни и псевдо фешъни, чалга, побоища и всякакви други тъпи неща, като цяло детските дискотеки са тъпи, но ''Bony's'' горе - долу става .. в смисъл то си е яко, но няма много хора. Ама като гледам къде сте решили да ходите май сте по чалгата, така че няма да ви е интересно.

haterkata
06-10-2008, 20:12
ходете си направете некой як купон некаде кво се занимавате с келеш парти

XceSS
06-10-2008, 20:18
Абе аз живея на 350 км от София и знам че Амор и Дабъл Вижън са най-големия ташак, вие живеете в София и не знаете :)

w0sh
06-10-2008, 20:35
Ъъъ побоища в детски дискотеки?

Баси...

ЕPu
06-10-2008, 20:40
МОЩНО ЖЕНСКИ БОЙ В АМОР!!!! :razz: :razz: :razz:

machoka
06-12-2008, 08:00
Абе аз живея на 350 км от София и знам че Амор и Дабъл Вижън са най-големия ташак, вие живеете в София и не знаете :)

E чакай бе, вие ако имате 2 дискотеки, от които постоянно едната не работи, тука има повече дискотеки, от колкото таксита например.

baywatch
01-15-2010, 03:03
Съживявам една стара тема, но моля запознатите да кажат КАКВО СТАВА??!!! Миналата събота реших да идем с приятелката ми на детска дискотека в БИВШЕТО "BONY'S" (в безистена на "Витошка" 1), сега се нарича клуб "THE BOUNCE".

Taм стават убийствени хип-хоп партита, DJ-ят пуска готина музика, а и хората хич не са малко... Каква беше изненадата ни, когато разбрахме от охранителя на безистена (един дядка), че клубът не работи вече трета седмица и не било ясно дали въобще ще проработи. Повече информация не ни даде, но на мен ми стана страшно гадно, защото този клуб съществуваше от едно 10 години. В началото бе Wild Wild West.

Някой има ли информация какво се случва и наистина ли повече няма да работи? :( Да не говорим за всички "После партита", които се организираха там .... това на ICE CUBE, на RAEKWON, уфф.