PDA

View Full Version : Туй е мойта тема (2)



w0sh
06-10-2008, 18:39
Добре дошли в "туй е мойта тема"!
Темата на Уош, който умира от скука между двата мача от европейското.
Та тук аз обсъждам всякакви аспекти на любовните ви терзания.
Или още казано НЕортодоксалната гледна точка.

ТЕМАТА днес: Ревността.

Туй изгарящо чувство дето те глоджи посред нощите и ти топли стомашно-чревния тракт. Особено, когато знаеш,че гаджето е на купонче някъде и сигурно вече е друсана и тем подобни работи.
Да си призная честно не съм много ревнив. По-скоро изпитвам ревност към чипса си, когато биде набелязан от група гладни другари, отколкото към някоя плодовита мацка.
Защо така?
Защото не вижам никакъв смисъл да се тревожа за нещо, което бяга от мене. Щом изневерява майната му.(виж при храната е друга работа. Тя си е твоя и е гадно да ти я крадат)
Според това колко е ревнив някой може да ги разпределя на 3 типа:
Много ревниви: тези хора не ти дават да излезеш на балкона и убиват всяка котка, която ти се отърква в крака. Ако сте от тях посетете психоаналитик.
Ревниви:Нормалното чувство за принадлежност, което изпитва всеки човек. ДА мацката си е моя. Аз си я забих!!. Аз я гледах да се кълчи пред мене. ти няма да я взимаш наготово. Ако много често гаджето се застоява покрай някой младеж може да му пратите един отряд да го "респектират" малко. Както е казал Сталин "Има човек - има проблем,.Няма човек - няма проблем."
Тотално не ревниви(анти-ревниви): Това са онези женчовци, които си мислчт, че като ревнуват са идеалните партньори. Стига се до крайности като. "ако ще излизаш с Гошо, изчакай да ти купя презервативи", или "Наско ти се обади и уговори срещата за два и ти прати много целувки". Тези хора няма да ги коментирам. Абе момчета време е да станете мъже.

И подяволите в края на "Туй е мойта тема" ще кажа. Ревността не е лошо нещо. Лошо е да не ти пука за другия, а висчко останало е чувство за принадлежност.

Други теми по-надолу: Изневярата

BlindedAngel
06-10-2008, 19:05
Доста вярно но най - вече заради чипса ( както ми е едно от любимите).Много мразя някой да ми взема от чипса :-x
П.П.Доста правилно си казал всичко +11111 :)

valentinka_1990
06-10-2008, 19:12
Много готино си го обяснил и много :razz:

Spider4eto
06-10-2008, 19:20
МЪЖЕ И ХРАНА НЕ ДЕЛЯ!!! Само някой да ми е пипнал Мечо или соления снакс и полудявам. Май съм тип Много ревнив :-o

5StaR
06-10-2008, 19:24
w0sh да не си се друсал пак?

w0sh
06-10-2008, 19:28
w0sh да не си се друсал пак?

Малко.

5StaR
06-10-2008, 19:31
w0sh да не си се друсал пак?

Малко.

е личи си..

Wrathchild
06-10-2008, 19:38
Ревността не е лошо нещо. Лошо е да не ти пука за другия.
Ето това, Уош, с фуния да им го налееш в главата - няма да го разберат.

Впрочем аз мразя някой да ми яде от чипса повече, от колкото ям аз. Малко като Джоуи от 'Приятели' съм в това отношение, с разликата, че аз храна деля само с много близки :oops:

Spider4eto
06-10-2008, 19:39
Ревността не е лошо нещо. Лошо е да не ти пука за другия.
Ето това, Уош, с фуния да им го налееш в главата - няма да го разберат.

Впрочем аз мразя някой да ми яде от чипса повече, от колкото ям аз. Малко като Джоуи от 'Приятели' съм в това отношение, с разликата, че аз храна деля само с много близки :oops: е аз храната само с мъжо си я деля 8-)

5StaR
06-10-2008, 19:47
Аз пък деля всичко, с едно изключение.. НИКОЙ ДА НЕ МИ БАРА ШОКОЛАДИТЕ!!!

Wrathchild
06-10-2008, 20:28
Ревността не е лошо нещо. Лошо е да не ти пука за другия.
Ето това, Уош, с фуния да им го налееш в главата - няма да го разберат.

Впрочем аз мразя някой да ми яде от чипса повече, от колкото ям аз. Малко като Джоуи от 'Приятели' съм в това отношение, с разликата, че аз храна деля само с много близки :oops: е аз храната само с мъжо си я деля 8-)Е мъжо аз го включвам в графата 'много близки'.

stealthyGirl
06-10-2008, 20:29
.........



Иначе т'ва накрая би'а. Хора, за това се продават домашни любимци - и скъпите, и евтините са ВАШИ. 8-)

GregoryHouse
06-10-2008, 21:35
Уош...принципно коментарите ти надминават и мойте по тъпотия обаче бях сигурен че не си чак толкова тъп :D Доста от нещата са правилни...и да речем че са казани по интересен начин което ги набива в главите на хората...co0L
И за да се изкажа и аз КУР ЗА Левски и ЦСКА ЛИТЕКС ВЗЕХА КУПАТА :D

5StaR
06-10-2008, 21:42
аз искам да добавя че думата "ТУЙ" също е много яка 8-) 8-) 8-)

zaikooo
06-10-2008, 22:22
w0sh лично на мен темата много ми допада :)
Ревнува само този,който го е страх да не загуби това което не е притежава :oops:

Wrathchild
06-11-2008, 04:17
w0sh лично на мен темата много ми допада :)
Ревнува само този,който го е страх да не загуби това което не е притежава :oops:Е как ще загубиш нещо, което не притежаваш? :shock:

miss_asi
06-11-2008, 05:32
Аз пък деля всичко, с едно изключение.. НИКОЙ ДА НЕ МИ БАРА ШОКОЛАДИТЕ!!!
Аз също не си деля шоколада с никой :D а пък за гаджето ми да не говорим.Аз дори бившите трудно си ги давам някой особено ако този някой е моя фр.Следвам тезата "Моето си е мое чуждото общо!"

VeSITyy
06-11-2008, 06:34
Ревността не е лошо нещо. Лошо е да не ти пука за другия.
Ето това, Уош, с фуния да им го налееш в главата - няма да го разберат.

Впрочем аз мразя някой да ми яде от чипса повече, от колкото ям аз. Малко като Джоуи от 'Приятели' съм в това отношение, с разликата, че аз храна деля само с много близки :oops: аз су6то :D :D :D

ludisuvurshen
06-11-2008, 06:39
Темичката е яка бравос :-P

Chefinkaaa
06-11-2008, 08:33
Za chips-a mai po s1m stisnata ot kolkoto za 6okoladite :D:D:D:D in4e... da revnostta ne e hubavo ne6to.. az li4no revnuvam ama ne s1m ot nai revnivite... naprimer ne moje da me podrazni .. ako Toi govori ne6to za predi6nite mu ili ne6to takova s koeto da si misli 4e me drazni .. ne s1m revniva tolkova.. pove4e s1m na principa " Revnuva tozi, koito ne dava svoboda na sebe si " :)

MartyParty
06-11-2008, 11:35
"Моето си е мое чуждото общо!" и аз често го използвам,не че не бих си дала сандвича от KFC на гаджето,обаче те пък много свикват така.

zaikooo
06-11-2008, 16:48
w0sh лично на мен темата много ми допада :)
Ревнува само този,който го е страх да не загуби това което не е притежава :oops:Е как ще загубиш нещо, което не притежаваш? :shock:
Ами примерно гаджето ти не е твоя собственост и те е страх да не го загубиш.АКо го притежаваш няма да те е страх да го загубиш и така... бла бла а бе нещо такова трябва да е :)

w0sh
06-11-2008, 18:26
Днес отново между двата мача имате честта да четете продължението на "туй е мойта тема" с Автор Уош.
Тук обсъждаме прояви на любовния живот у тииновете и подобните животни.
Аз ви представям НЕлирическия поглед върху нещата.

ТЕМАТА днес е :Изневярата

В днешно време от младите двойки все по-често се очаква да берат гроздето само и единствено от тяхното лозе. Пък то ставая точно обратното. Може да забележим изумителната честота на събитията, които включват много сълзи, разбити сърца и тем подобни измислици.
Защо?
Защото изневеряващият винаги е или много тъп, или много умен.
Обяснявам
Представете си,че сте тъпа мацка. Аз примерно ходя с вас, обаче вие не можете да разберете и половината сложни изречения, които аз употребявам. Следователно, колкото и да ви харесвам рано или късно ще ми теглите една майна на ум и ще хойкате по чуждите лозя(да знам,че прекалявам с метафората)
Другия вариант се състои в това ,че умният човек(визирам себе си) е достатъчно Ентелигентен, за да чете партньора си като отворена книга = скука =изневяра.
Как да избегнем извънсезонния гроздобер?
1.Разнообразие. Даааа това е разковничето. Не ви ли писна де седите по пейките в парка или да се натискате след някой романтичен филм? Пробвайте неща, включващи по-малко кафенета и знчително повече екстремни преживяванеия. Любимото ми беше като се загубихме нарочно в гората. Беше забавно.
2. Секс
3.В случай на неуспех при точки едно и две прилагате точка две, докато не получите схващане.

Според това кой колко грозде яде хората се делят на 3 вида.
Изневеряващи: Това сме аз и ти и всички в околовръст от 400000 км. Да всеки изневерява по един или друг начин, а понеже сме и християни(една особено тъпа религия ако смея да изкажа мнение) прелюбодействаме дори и с помисли.
Много изневеряващи:Тези индивиди бъркат в чуждото бурканче просто за спорта, или за да усетят тръпката, която може да им бъде доставена и от един обкновен оголен кабел и кофа вода.
Идиоти:Това са хората, които толкова рядко си хващат гадже, че го пазят като очите си. Те се стремят да правят минимален брой грешки. Също така те най-често са анти-ревнивци и хора с ниско самочувствие. В изневерите имат по-малко опит и от поничка с конфитюр.Ако искате сигурна и задължително скучна връзка- те са хората. (друг е въпроса ,че на тях често им изневеряват)

Краен извод за изневерите: и те са нещо съвсем в реда на нещата. Когато изневерите не се обръщайте назад и не очаквайте побесняла тълпа с вили и търмъци да вика "Разпни го!!". Просто се гответе да ви приемат като средностатистически прелюбодеец.

assd
06-11-2008, 18:29
бате ти си социопат... излез малко, срещни се с мацки вместо а пишеш тъпи теми в тоя мега тъп форум, не си толкова глупав всъщност, ама имаш сериозен проблем

аре мача...

w0sh
06-11-2008, 18:33
бате ти си социопат... излез малко, срещни се с мацки вместо а пишеш тъпи теми в тоя мега тъп форум, не си толкова глупав всъщност, ама имаш сериозен проблем

аре мача...

Батето учи за изпити, за да не стане общак.

DrCIH
06-11-2008, 18:45
бате ти си социопат... излез малко, срещни се с мацки вместо а пишеш тъпи теми в тоя мега тъп форум, не си толкова глупав всъщност, ама имаш сериозен проблем

аре мача...

Батето учи за изпити, за да не стане общак.
Има много хора които не влизат в тези три категории но като цяло да това са типовете можеби има и още един два.

ПС: за какъв изпит учиш?

Lyubeto
06-11-2008, 18:47
И с двете ти теми съм напълно съгласна.Жалко ,че все попадам на хора от 3тия тип...(идиоти) :booooomb:

GregoryHouse
06-11-2008, 19:22
Чак почваш да ми харесваш с изказванията си, а това се среща извънредно рядко при мен... :D Прав си прав си...с една малка забележка всички подвидове са идиоти :D

Wrathchild
06-11-2008, 19:27
w0sh лично на мен темата много ми допада :)
Ревнува само този,който го е страх да не загуби това което не е притежава :oops:Е как ще загубиш нещо, което не притежаваш? :shock:
Ами примерно гаджето ти не е твоя собственост и те е страх да не го загубиш.АКо го притежаваш няма да те е страх да го загубиш и така... бла бла а бе нещо такова трябва да е :)Разбира се, че гаджето ти не е твоя собственост и е съвсем в реда на нещата да се страхуваш, че утре може да го няма.
Относно изневярата - доста широка тема, обсъждана много пъти...