PDA

View Full Version : Какво да направя...



Усмивкаа*
06-10-2008, 18:46
Значиии здравейте първо!! :) Реших и аз да си споделя мъката с вас.. Ще започна от начало. всяка седмица си ходя на село и си прекарвам страхотно там излизах с 3-ма човека една приятелка и още две момчета. Чудесни хора! По-късно се запознах с по голямата част от хората на моята възраст и по-големи де.. на 15 съм. И нали си излизаме и си харесах едно момче сега не мога да спра да се събирам с тях смисъл искам но моите трима приятели предпочитат в повечето случаи да сме си четиримата.. Аз нямам нищо против но не мога да спра да мисля за това момче, а дори не знам дали той изпитва нещо към мен.. Когато сме всички заедно моята и тяхната компания така да се изразя.. и когато аз и момчето което харесвам се отделим и винаги си прекарваме супер галим се гушкаме се говорим си супер за жалост не сме се целували ама.. 8-) та както и да е и още нещо моите трима приятели не знаят че има момче което харесвам просто не искам да им казвам защото... знам ли ще кажат че ги заебавам или нещо такова се също са на 15 години но мислят май по този начин.. та и въпроса ми е какво да правя страшно много го харесвам надявам се и той мен мисля че се навърта около мен усмихва ми се гледа ме по така.. май де може пък и да си въобразявам защото съм се вманиечила страшно много иии съм много объркана гадно ми е защото не искам да се карам с тримата си приятели въпреки че и на тях им е хубаво с другите но както казах предпочитат по тихите компании а аз искам да съ м покрай моето момче
моля ви посъветвайте ме какво да правя :smt012
Иии много се извинявам ако не съм улучила раздела моля не ми се карайте :oops:

vvizard
06-10-2008, 19:00
Еми обясни им на приятелите си, че го харесваш и искаш да дадеш възможност за развитие на евентуална връзка между вас. И при това положение ти е нужно повече уединение с него... Предполагам ще те разберат.

Усмивкаа*
06-10-2008, 19:02
Еми обясни им на приятелите си, че го харесваш и искаш да дадеш възможност за развитие на евентуална връзка между вас. И при това положение ти е нужно повече уединение с него... Предполагам ще те разберат.

ми да мислила съм си го това но пък ако нищо не стане между мен и момчето тогава ще ми е гадно че съм била зарязала приятелите си бих искала да се събираме всички заедно но явно това е невъзможно.. надявам се като си отида лятната ваканция на село поне малко да се подредят нещата :smt089

Усмивкаа*
06-10-2008, 19:30
моля ви посъветвайте ме какво да направя :-k

Pedigree
06-10-2008, 19:41
Какво е това 'ама той ме гледа по - така, ама аз го харесвам, ама не знам дали той ме харесва'... детски историйки, като си се харесвате, вземайте се. А не разбрах едно ... какво лошо има в това да си с момчето, а едновременно с това, да не си заебаваш приятелите. Ти няма да си с него 24 часа, без да се разделяте за секунда, така че едното не пречи на другото. :)

lovetanya
06-10-2008, 20:10
Какво е това 'ама той ме гледа по - така, ама аз го харесвам, ама не знам дали той ме харесва'... детски историйки, като си се харесвате, вземайте се. А не разбрах едно ... какво лошо има в това да си с момчето, а едновременно с това, да не си заебаваш приятелите. Ти няма да си с него 24 часа, без да се разделяте за секунда, така че едното не пречи на другото. :)

+1 8)

sweet_queen
06-10-2008, 20:52
Според мен ако са ти истински приятели ще го приемат нормално и нямат да имат нищо против.....защото ако кажат ,че ги заебаваш и т.н. е наистина детско и глупаво....всеки си има право на избор какво иска да прави със съдбата си....ако толкова много харесваш момчето...продължавай да се бориш за него....но според мен трябва да споделиш с приятелите си...хем ще видят ,че им имаш доверие ....хем да бъдат наясно с нещата,за да няма недоразумения...пък съм сигурна ,че ако рискуваш няма нищо да загубиш...и те са хора....ще те разберат :P

nailana
06-11-2008, 13:07
](*,) ](*,) ](*,)
толко объркано си го написала,че нищо не разбрах,даже не се и старах да го чета цялото,ма кво да ти кажа,мн си страхлива,отиваш и му казваш,и квото ще да става