PDA

View Full Version : Имам Pearly penile papules...



donchov
06-10-2008, 19:08
Здравейте отново ... преди 1 месец писах ,че имам съмнения за гъбички , но след като разгледах снимки на Pearly penile papules разбрах , че точно това ми има на мен... на 21 съм...помогнете
Интересува ме повече информация за това , и дали е опасно , и може ли да се лекува?
П.П- Подържам всекидневна хигиена ... и исползвам душ гелове ... не смятам , че ще е от хигиената
имам го от около 6 месеца! :?
Искам информация за това нещо , а не съвети да ходя на лекар ...

Kassu
06-10-2008, 19:28
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_papillaris_genitalis

Ето статия, има 3 снимки на това нещо.
Първо - изглежда гадно, НО!
Напълно безвредно е!
Има козметична операция, с която можеш да го премахнеш, ако ти е неприятно, но е безвредно.
Защо се е получило? Често се получава при не обрязаните пениси.
Не се притеснявай, не е от хигиената, нито може да ти стане нещо, единственият проблем е, че изглежда малко кофти (поне според мен), но все пак няма да го гледаш я 8-)

donchov
06-10-2008, 23:05
е тези са прекалено големи и са навсякаде ,моите са много помалки като размер и като брой, но опразуванията са същите .
и тези снимки ги знам прерових нета с всички възможни :D
но се радвам да го чуя ,че са безвредни !
Благодаря

batkodoki
06-11-2008, 12:57
Здравейте отново ... преди 1 месец писах ,че имам съмнения за гъбички , но след като разгледах снимки на Pearly penile papules разбрах , че точно това ми има на мен... на 21 съм...помогнете
Интересува ме повече информация за това , и дали е опасно , и може ли да се лекува?
П.П- Подържам всекидневна хигиена ... и исползвам душ гелове ... не смятам , че ще е от хигиената
имам го от около 6 месеца! :?
Искам информация за това нещо , а не съвети да ходя на лекар ...

ako категорично е РРР - имаме ги ВСИЧКИ мъже, но при вс са различно изразени......НЕ Е ПАТОЛОГИЯ, НЕ НАЛАГА ЛЕЧЕНИЕ!


но ако спец не е диагностицирал РРР - може от невежество и простототия(женска) да е всичко- от ррр до кондиломи....

B1ZzY
09-12-2008, 22:06
И аз имам същиа проблем и съм на 18 малко гадно е и аз искам да ги махна но не става ходих на уролог и тои каза да не се претиснявам и 4е мога да си права секс така и направих правих секс и няма никакви усложнениа тъи 4е споко :) :) :)