PDA

View Full Version : Тишината



Lord_Of_The_Night
06-10-2008, 20:21
В тишината на отминалите дни,седя аз безмълвен в този късен час,
вълните плискат мойто гърди,самотен на брега на чуден бряг.
Гледам небето пак с очи,очи с надежда изпълнени,а вятъра шуми покрай мен и аз оставам в плен,в плен на отминалата любов и отминалите спомени.

Дълго време,луната обсипваше моето лице с лъчи,а миналото като гръм пронизваше сърцето ми.
В бурното море на моята душа,аз плавах без посока и останал само с тъга,тъга че може би никога аз не ще изпитам отново любовта.Гората тихо шепнеше-"защо си тъжен ти,нима това не е рая на земята,виж ти си като в небесата"
Отговорих и-"да наистина това е рай,но този рай,не ще ме ощастливи,защотоаз имах едно нещо в живота ми което бе всичко за мен и то се изпари"

Отново в тишината на спомени,бавно времето лети,отново сам с мислите си,на брега аз лежа и чакам морето да ме понесе,да потъна аз в дълбоките води,водата ще ме прочисти от всички спомени на отминалите дни и в ранни зори,аз отново ще видя светлината през мойте очи,и миналото никога не ще се върне над мойта стряха!!!

Pliok0019
06-16-2008, 00:01
Темата е възможно най-комерсиалната. Като изключим това, стихотворението наистина ми харесва.

zaraaa
06-16-2008, 12:37
Na men lichno mnogo mi xaresa, Bravo!!! :) :) :) :) :grin:

Lord_Of_The_Night
06-16-2008, 17:03
Na men lichno mnogo mi xaresa, Bravo!!! :) :) :) :) :grin:
Мерси радвам се че ви е харесало. :)

EniTyYy
06-19-2008, 15:29
Много е Хубаво...! :)