PDA

View Full Version : Той ме изнасили!



anonimnatata
06-10-2008, 20:06
не съм подозирала за някакви по специални намерения

insomnia79
06-10-2008, 20:12
Ujas milata.. :( Su6testvenoto v slu4aq e kak ti 6te prejivee6 unijenieto :( a ne kak 6te reagira priqtelkatata ti :( ti ne si vinovna za ni6to,no tq tqbva da znae istinata :( Kaji i estestveno , za da znae kakuv negodnik ima do sebe si :-x :-x :-x

Puky
06-10-2008, 20:13
Не се знае дали ще ти прости някога .. тъй като ти самата каза , че трудно си хващала гаджета .. А защо заглавието на темата е "Той ме изнасили " след като ти си решила да го направиш доброволно .. :? :? :x И гроката ти "приятелка" да има дружка като теб.. На такива им разказвам играта с бой .. :o :o

tery
06-10-2008, 20:18
ama az ne razbrah ti dobrovolno li si go napravila ili te e iznasilil ?!?

insomnia79
06-10-2008, 20:18
Abe momi4eto kazva 4e ne go e napravila dobrovolno be .. basi horata kvo q napadate :-x :-x ne vqrvam da e bila tolko zle 4e da e suglasna da prai razvrat6tini zad gurba na priqtelkata si :-x

anonimnatata
06-10-2008, 20:19
не съм го направила доброволно
опазил господ
познавам я откакто се помня
никога не бих и го причинила умишлено
НИКОГА!

tery
06-10-2008, 20:20
ok de ve4erazbrah 4e ne e bilo dobrovolno.... togava mnenieto mi e 4e trqbva da razkaji6 na priqtelkata ti i da i obqsni6 4e toi te e nasilil... i 4e tq trqbva da go zareje... a ako ne te razbere po zle za samata neq :(

LeVski_fen
06-10-2008, 20:21
Не се знае дали ще ти прости някога .. тъй като ти самата каза , че трудно си хващала гаджета .. А защо заглавието на темата е "Той ме изнасили " след като ти си решила да го направиш доброволно .. :? :? :x И гроката ти "приятелка" да има дружка като теб.. На такива им разказвам играта с бой .. :o :o
Какви ги говориш бе,момичето казва "не го направих доброволно"!
Що се отнася до темата мисля,че не трябва да поемаш никаква вина,единствения виновен в скучая е тоя боклук!Според мен първото нещо ,което трябва да направиш е да споделиш с родителите си колкото и да ти е трудно :(

hottie
06-10-2008, 20:22
Разбирам, че не си го направила доброволно и съжалявам за случилото се, но все пак и ти си доприлесла към тази случка. Какво правиш да се разхождаш с гаджето на приятелката ти и какво правиш у тях?
Не те обвинявам, само ти показвам как седят нещата.

Lady_B_
06-10-2008, 20:24
Еми кажи на приятелката си, защото първо не е нормална цялата тази история и мисля, че искаш да и спестиш разочарования каквото този тип би й донесъл ОЧЕВАДНО. А ти отиди до полицията и подай оплакване срещу него, защото като си мълчиш утре ще е някое друго момиче ...

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 20:25
Олелее .. това е наистина ужасно и притеснително ... НО ти как можа да отидеш у тях .. ц ц ц :( трябва да и кажеш на твоята приятелка, защото ако не си се отдала сама няма право да ти се сърди!!!А ако не те разбере и не застане до теб не е никаква приятелка!!! Успех и горе главата!!! :-)

paramore_f
06-10-2008, 20:26
извинявай ама как така като никога не би и го причинила изведнъж си се оказала в апартамента му.... ии как така те е изнасилил и въобще ако и беше някаква приятелка това дали щеше да се случи ?!? не мога да разбера ?!? и как така тръгна да се разкарваш с него по улиците навън чак до тях...мн странно и ако и беше истинска приятелка нямаше да го допуснеш или най-малкото сега тя щеше да знае все пак ако те е "изнасилил" както твърдиш би трябвало и ваще и полицията да знаят ае има си процедури за такива неща.не мога да повярвам че някой ще допусне да го изнасилят и ще остави нещата след това просто ей така ..... :o :(

Blab
06-10-2008, 20:27
Съжалявам, но темата звучи абсурдно.
Да допуснем, че ти вярвам:
Той те е изнасилил, ти не си го искала => съпротивлявала си се. После - лекар, жалба, или най-малкото - споделяне с мама.
Не пишеш по подобен начин.
"Не й се случва доста често" - тази фраза ме навежда на мисълта, че на теб ти се случва "доста често", което още повече засилва вярването ми, че ти си участвала наравно с "истинския мъж".

djuki
06-10-2008, 20:27
ами не е било доброволно ... кажи и го няма да го приеме веднага но ще разбере що за идиот е гаджето и ще дойде пак при теб

Puky
06-10-2008, 20:30
Не се знае дали ще ти прости някога .. тъй като ти самата каза , че трудно си хващала гаджета .. А защо заглавието на темата е "Той ме изнасили " след като ти си решила да го направиш доброволно .. :? :? :x И гроката ти "приятелка" да има дружка като теб.. На такива им разказвам играта с бой .. :o :o
Какви ги говориш бе,момичето казва "не го направих доброволно"!
Що се отнася до темата мисля,че не трябва да поемаш никаква вина,единствения виновен в скучая е тоя боклук!Според мен първото нещо ,което трябва да направиш е да споделиш с родителите си колкото и да ти е трудно :(
Тя не казва да я е насилил да не я е пускал да си отиде и т.н. .. Какво се подразбира.. че е искала да го направи , но заради приятелката си не иска.. :? :? Немога да го разбера това ..

anonimnatata
06-10-2008, 20:33
Както всеки може да си представи е трудно да се гожори за подобно нещо но още по трудно е да се живее сус него.Вси4ко започна преди точно 10 дни.Най добрата ми приятелка имаше рожден ден.Не се бяхме виждали няколко дни и на мен ми беше много домъчняло за нея поради което реших да уважа празника и.Когато отидох в тях разбрах че си е хванала ново гадже.Аз много се зарадвах защото това при нея се случва рядко защото е малко пълничка.Странното беше само че не беше никакво момченце а истински мъж от плът и кръв.Около 2 4аса през нощта всички се бяха или изпонапили или заспали.Аз не бях пила защото тогава пиех лекарства и не исках да се натровя.Отидох да легна в кухнята защото само там имаше място.По едно време дойде приятеля на приятелката ми и ми предложи да се поразходим.Аз се съгласих защото исках да зная пове4е за връзката им.Тогава тои ме заведе в тях и започна да ме целува и както се досещате ме направи своя.Приятелката ми все още не знае и не искам и да узнае но не знам как да живея с тази вина която усещам в себе си вупреки че не го направих доброволно.Кажете ми въобше възможно ли е човек да продължи живота си след подобно нещо и да запази един от най скъпите си хора (визирам приятелката ми)...Я стига се оплаква! Аз всичко видях. С тая къса пола и на мен ми идваше да те оправя. Пък и всички те видяха, че докато танцуваше с него си търкаше гъза в хуя му. Никой не те е изнасилвал. Не прехвърляй вината си на човека, който беше и пиян!

????????
ти добре ли си

SpOrTs_GiRl
06-10-2008, 20:33
Разбирам, че не си го направила доброволно и съжалявам за случилото се, но все пак и ти си доприлесла към тази случка. Какво правиш да се разхождаш с гаджето на приятелката ти и какво правиш у тях?
Не те обвинявам, само ти показвам как седят нещата.
Аз съм на същото мнение.. Темата звучи малко абсурдно .. Деже не звучиш като кой знае колко разстроена, а случката, за която разказваш е сериозна.. А и .. ОК решила си да го опознаеш >> разходили сте се .. А я ми кажи какво си правила у тях?!?! .. .. .. "ела у нас да те изнасиля" - "ок" .............

tery
06-10-2008, 20:37
a zna4i iska6 da kaje6 (kam avtorkata na temata) 4e kogato si se saglasila da vlezne6 v ka6tata mu ne si podozirala ni6to taka li? ako e taka ..... no comment prosto

anonimnatata
06-10-2008, 20:38
нямах намерение да му ходя на гости
той живее на няколко улици от приятелката ми
очаква6е се като влезем в къщата само да изпием по едно и да си поговорим
вие не се ли интересувате от най близките си хора?
защото тя ми е най близка на мен
и какъв е смисъла да подавам жалби след като съм пълнолетна и той не е отговорен пред закона
а и не искам да я нараня
относно тожа дали ми се случва често да излизам с мъже отгожора е не.имах врузка 2 години и след това нямах други отношения преди него

Lady_B_
06-10-2008, 20:40
Както всеки може да си представи е трудно да се гожори за подобно нещо но още по трудно е да се живее сус него.Вси4ко започна преди точно 10 дни.Най добрата ми приятелка имаше рожден ден.Не се бяхме виждали няколко дни и на мен ми беше много домъчняло за нея поради което реших да уважа празника и.Когато отидох в тях разбрах че си е хванала ново гадже.Аз много се зарадвах защото това при нея се случва рядко защото е малко пълничка.Странното беше само че не беше никакво момченце а истински мъж от плът и кръв.Около 2 4аса през нощта всички се бяха или изпонапили или заспали.Аз не бях пила защото тогава пиех лекарства и не исках да се натровя.Отидох да легна в кухнята защото само там имаше място.По едно време дойде приятеля на приятелката ми и ми предложи да се поразходим.Аз се съгласих защото исках да зная пове4е за връзката им.Тогава тои ме заведе в тях и започна да ме целува и както се досещате ме направи своя.Приятелката ми все още не знае и не искам и да узнае но не знам как да живея с тази вина която усещам в себе си вупреки че не го направих доброволно.Кажете ми въобше възможно ли е човек да продължи живота си след подобно нещо и да запази един от най скъпите си хора (визирам приятелката ми)...


Айде моля те изясни какво точно се е случило а да сме наясно дали има кво да коментираме или не ! Както виждаш половината коментари са за това, че не може да се разбере какво се е случило айде кажи ...

paramore_f
06-10-2008, 20:41
абе нз ама мен нещо ми звучиш така се едно искаш да се оправдаеш пред самата себе си за да не си гузна .... не съм била там но от написаното до тук смятам че имаш малко или много вина . и ако си толкова добра приятелка до сега да беше казала на приятелката си

hottie
06-10-2008, 20:42
нямах намерение да му ходя на гости
той живее на няколко улици от приятелката ми
очаква6е се като влезем в къщата само да изпием по едно и да си поговорим
вие не се ли интересувате от най близките си хора?
защото тя ми е най близка на мен
и какъв е смисъла да подавам жалби след като съм пълнолетна и той не е отговорен пред закона
а и не искам да я нараня
относно тожа дали ми се случва често да излизам с мъже отгожора е не.имах врузка 2 години и след това нямах други отношения преди него

Ти вярваш ли си? И повече не го нарчай изнасилване, защото по този начин се подигравап в наистина позтрадалите момичета :-x не те е срам.

Друг вариант е темата да е ебавка и пак много жалко за теб

Lady_B_
06-10-2008, 20:42
нямах намерение да му ходя на гости
той живее на няколко улици от приятелката ми
очаква6е се като влезем в къщата само да изпием по едно и да си поговорим
вие не се ли интересувате от най близките си хора?
защото тя ми е най близка на мен
и какъв е смисъла да подавам жалби след като съм пълнолетна и той не е отговорен пред закона
а и не искам да я нараня
относно тожа дали ми се случва често да излизам с мъже отгожора е не.имах врузка 2 години и след това нямах други отношения преди него

Ок това беше достатъчно имахме разминаване във времето :-D Та за изнасилване няма закон по възраст ! Кво значи не е отговорен, отговорен е и още как. В тоя случай трудно ще се докаже разбира се, но както и да е ... за приятелката ти кажи й . Тоя явно е некакъв страшен боклук така че по добре да не е с нея !

anonimnatata
06-10-2008, 20:48
искате обяснение? е ще ви го дам.Беше нощ.Всички бяха или заспали или пияни.Бях сама и при мен дойде той с предложение да се разходим.Аз се съгласих от една страна защото бях лиубопитна и от друга защото не исках да лягам все още.Реших че малко чист въздух ще ми се отрази добре.Докато се разхождахме той ми предложи да отидем за малко във тях да свършел нещо.Не виждам какво лошо и какво подозрително мога да открия в покана от гаджето на приятелката ми.Гарантирам ви че нямах представа.След това имах чувството че всичко се случи за секунди.Той ме прати да си ходя но аз не се върнах при приятелката си.Кажете ми какво сърце трябва да има човек за да каже на най добрата си приятелка че човека в който е така безнадеждно влиубена е отрепка.Как?Ако вие можете аз не мога.Това би я сасипало.

Blab
06-10-2008, 20:49
Тая пък, ти добре ли си?/реторичен въпрос/
Естествено, че всеки изнасилвач е "отговорен" пред закона.
Но, както ми стана ясно в началото, теб никой не те е изнасилвал.

едит: Повече сили ще ти трябват да обясниш ти 'що си спала с него.

ПП:Като те изнасилват се съпротивляваш и после лекар ти вади медицинско.

paramore_f
06-10-2008, 20:51
Тая пък, ти добре ли си?/реторичен въпрос/
Естествено, че всеки изнасилвач е "отговорен" пред закона.
Но, както ми стана ясно в началото, теб никой не те е изнасилвал.

:( подкрепям те

hottie
06-10-2008, 20:53
офф просто...излагаш се ако това е истина или просто си наистина МНОГО наивна

SpOrTs_GiRl
06-10-2008, 20:54
искате обяснение? е ще ви го дам.Беше нощ.Всички бяха или заспали или пияни.Бях сама и при мен дойде той с предложение да се разходим.Аз се съгласих от една страна защото бях лиубопитна и от друга защото не исках да лягам все още.Реших че малко чист въздух ще ми се отрази добре.Докато се разхождахме той ми предложи да отидем за малко във тях да свършел нещо.Не виждам какво лошо и какво подозрително мога да открия в покана от гаджето на приятелката ми.Гарантирам ви че нямах представа.След това имах чувството че всичко се случи за секунди.Той ме прати да си ходя но аз не се върнах при приятелката си.Кажете ми какво сърце трябва да има човек за да каже на най добрата си приятелка че човека в който е така безнадеждно влиубена е отрепка.Как?Ако вие можете аз не мога.Това би я сасипало.
Всичко е ясно брат .. Искаш само да се оправдаеш .. .. .. Не се ебавай с думата "изнасилена" .. Това е нещо сериозно ...... А и се научи да пишеш, нали си пълнолетна. ;)

anonimnatata
06-10-2008, 20:55
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!

Lady_B_
06-10-2008, 20:56
Аз ти предлагам (на автора) да кажеш какво е според теб и ти как се чувстваш изнасилена или не !? Че малко вече се обърквам. Като гледам тебе май те интересува повече какво и е на приятелката ти и като че ли съшността на темата е затова а си сложила заглавие "Той ме изнасили!" Кажи какво е да знаем дали да си хабим времето да четем и да пишем или няма смисъл! ...

paola_Rey
06-10-2008, 20:56
Тая пък, ти добре ли си?/реторичен въпрос/
Естествено, че всеки изнасилвач е "отговорен" пред закона.
Но, както ми стана ясно в началото, теб никой не те е изнасилвал.

:( подкрепям те +1 ako naistina misli6 4e ti e blizka se opitai da i go obqsni6 makar 4e az za sebe si ne namiram obqsnenie no......abe prosto no coment :? :? :?

Blab
06-10-2008, 20:57
Нокти нямаш ли?/всеки има, не става въпрос за маникюр/
Краката ти свиват ли се в колената?/би трябвало/

Невъзможно ми е да си представя ситуацията, в която той идва към теб, вади си джаджата... Ти тогава к'во прави? Пи "едно"?

SpOrTs_GiRl
06-10-2008, 21:00
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!
Ако найстина искаш, ще го пребориш. ;) ....

Lady_B_
06-10-2008, 21:00
Нокти нямаш ли?/всеки има, не става въпрос за маникюр/
Краката ти свиват ли се в колената?/би трябвало/

Невъзможно ми е да си представя ситуацията, в която той идва към теб, вади си джаджата... Ти тогава к'во прави? Пи "едно"?

Да и мен това ме интересува ... Ще трябва да обясниш какво точно се е случило и най-малкото каква съпротива си му оказала ?!

Lady_B_
06-10-2008, 21:00
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!
Ако найстина искаш, ще го пребориш. ;) ....

Не е баш така !

lwsu
06-10-2008, 21:00
Една монахиня си вървяла из гората и по едно време срещнала един мъж, който директно я вързал за едно дърво и я изнасилил...
след това от любопитство я попитал какво ще каже на игуменката като се върне..
- Ами, ще и кажа истината, че един мъж ме изнасили 3 пъти в гората..
-Е как, аз само веднъж те насилих...!?
- Нали не бързаш за никъде...

anonimnatata
06-10-2008, 21:01
с няколко шамара всеки би седял мирен!!!!!!!!!!
и впрочем в момента ме интересува повече приятелката ми.при мен каквото станало станало.Не мога да го променя

Blab
06-10-2008, 21:02
Една монахиня си вървяла из гората и по едно време срещнала един мъж, който директно я вързал за едно дърво и я изнасилил...
след това от любопитство я попитал какво ще каже на игуменката като се върне..
- Ами, ще и кажа истината, че един мъж ме изнасили 3 пъти в гората..
-Е как, аз само веднъж те насилих...!?
- Нали не бързаш за никъде...
:D

едит:Авторке, бягаш от темата доста съмнително.
Той кога ти наби шамарите? В гръб? :-D

Lady_B_
06-10-2008, 21:02
Една монахиня си вървяла из гората и по едно време срещнала един мъж, който директно я вързал за едно дърво и я изнасилил...
след това от любопитство я попитал какво ще каже на игуменката като се върне..
- Ами, ще и кажа истината, че един мъж ме изнасили 3 пъти в гората..
-Е как, аз само веднъж те насилих...!?
- Нали не бързаш за никъде...

хе хе хе направооооо щех да умра от смях! Не мислиш ли , че емалко неуместно ?!

Lady_B_
06-10-2008, 21:04
с няколко шамара всеки би седял мирен!!!!!!!!!!
и впрочем в момента ме интересува повече приятелката ми.при мен каквото станало станало.Не мога да го променя

Ок ясно, а за приятелката ти не виждам каква ти е дилемата ! ...

hottie
06-10-2008, 21:06
Една монахиня си вървяла из гората и по едно време срещнала един мъж, който директно я вързал за едно дърво и я изнасилил...
след това от любопитство я попитал какво ще каже на игуменката като се върне..
- Ами, ще и кажа истината, че един мъж ме изнасили 3 пъти в гората..
-Е как, аз само веднъж те насилих...!?
- Нали не бързаш за никъде...

хе хе хе направооооо щех да умра от смях! Не мислиш ли , че емалко неуместно ?!

Ами да почти същото и в случая на авторката :D

Авторке не си хаби силите повече да ни оябсняваш ясна ти е работата на теб

anonimnatata
06-10-2008, 21:07
тя е нежно момиче
никога не съм я разочаровала
как да и кажа нещо толкова грозно
ами ако и тя ми се нахвурли като вас
lady blagodarq ti za interesa kum temata mi :-)

Lady_B_
06-10-2008, 21:08
Една монахиня си вървяла из гората и по едно време срещнала един мъж, който директно я вързал за едно дърво и я изнасилил...
след това от любопитство я попитал какво ще каже на игуменката като се върне..
- Ами, ще и кажа истината, че един мъж ме изнасили 3 пъти в гората..
-Е как, аз само веднъж те насилих...!?
- Нали не бързаш за никъде...

хе хе хе направооооо щех да умра от смях! Не мислиш ли , че емалко неуместно ?!

Ами да почти същото и в случая на авторката :D

Авторке не си хаби силите повече да ни оябсняваш ясна ти е работата на теб

Ох не знам аз верно вече се обарках яко ...

firesnow
06-10-2008, 21:08
не съм подозирала за някакви по специални намерения

добре защо аз виждам това за първо съобщение на автора
явно бая го е редактирала
що за глупост
е сега не моа да разбера какво подяволите ти се е случило и как може някой да ти помогне щом чак си направила тема...
мисли малко!

Lady_B_
06-10-2008, 21:11
тя е нежно момиче
никога не съм я разочаровала
как да и кажа нещо толкова грозно
ами ако и тя ми се нахвурли като вас
lady blagodarq ti za interesa kum temata mi :-)

Моля ! Ние те нападаме по точно доизасняваме (кат следователи сме) случая по изнасилването, защото все пак така си задала темата, а ако кажеш на приятелката ти, че некакъв олигофрен те е изнасилил и тя вероятно спи с него ... според теб ще се нападне ли ?

remember_me
06-10-2008, 21:11
of ebavka si prai6 s nas. za6to ne kaza kak se 4yvstav6? iznasilil te..da be da...nai veroqtno si e izkaral val6ebnata pra4ica i ti se pokolebala za momenta i posle si se ostila na te4enieto...

Lady_B_
06-10-2008, 21:44
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!А как ще обясниш това, че всички говорят, че си се спукала да му духаш в тоалетната преди да излезете?

Ти бил/а ли си там ?

lwsu
06-10-2008, 21:47
признай си без да лъжеш, все някога трябва да го направиш...

firesnow
06-10-2008, 21:51
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!

как ?
ето как
махни поличката
свагай по малко грим...
не се дръж като курвичка
ходи с компания
събирай си краката като седиш седнала
не се натискай на секи

Lady_B_
06-10-2008, 21:54
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!

как ?
ето как
махни поличката
свагай по малко грим...
не се дръж като курвичка
ходи с компания
събирай си краката като седиш седнала
не се натискай на секи

Ох извинявай знам, че не му е тук мястото ама ако ти погледна още веднъж ава ще повърна сериозно ти говоря ! Прекалено е ужасен не мислиш ли ? :-o

firesnow
06-10-2008, 21:56
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!

как ?
ето как
махни поличката
свагай по малко грим...
не се дръж като курвичка
ходи с компания
събирай си краката като седиш седнала
не се натискай на секи

Ох извинявай знам, че не му е тук мястото ама ако ти погледна още веднъж ава ще повърна сериозно ти говоря ! Прекалено е ужасен не мислиш ли ? :-o
жумай

Lady_B_
06-10-2008, 21:59
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!

как ?
ето как
махни поличката
свагай по малко грим...
не се дръж като курвичка
ходи с компания
събирай си краката като седиш седнала
не се натискай на секи

Ох извинявай знам, че не му е тук мястото ама ако ти погледна още веднъж ава ще повърна сериозно ти говоря ! Прекалено е ужасен не мислиш ли ? :-o
жумай

:D :D :D Не те разбрах ама добре, няма значение явно си го харесваш :D :D :D

lwsu
06-10-2008, 22:02
е как, нали трябва да даваме пример, после ще се чудим що така стана...

firesnow
06-10-2008, 22:04
Няма да се защитавам повече а относно съпротивляването при положене че съм 47кг 167см как мога да преборя 100 килограмов силен мъж.Не съм херкулес!!

как ?
ето как
махни поличката
свагай по малко грим...
не се дръж като курвичка
ходи с компания
събирай си краката като седиш седнала
не се натискай на секи

Ох извинявай знам, че не му е тук мястото ама ако ти погледна още веднъж ава ще повърна сериозно ти говоря ! Прекалено е ужасен не мислиш ли ? :-o
жумай

:D :D :D Не те разбрах ама добре, няма значение явно си го харесваш :D :D :D
определено радва ^_^

Wrathchild
06-11-2008, 05:41
Разбирам да се вцепениш и просто да не можеш да реагираш от страх и паника какво може да ти направи тоя. Разбирам да го виждаш за пръв и последен път, да не знаеш изобщо какъв е и що е, да е някой от онези извратеняци, които дебнат момичета по тъмно. Но да е гадже на приятелката ти, а ти да си траеш... айде моля.

pepita87
06-11-2008, 09:15
Както всеки може да си представи е трудно да се гожори за подобно нещо но още по трудно е да се живее сус него.Вси4ко започна преди точно 10 дни.Най добрата ми приятелка имаше рожден ден.Не се бяхме виждали няколко дни и на мен ми беше много домъчняло за нея поради което реших да уважа празника и.Когато отидох в тях разбрах че си е хванала ново гадже.Аз много се зарадвах защото това при нея се случва рядко защото е малко пълничка.Странното беше само че не беше никакво момченце а истински мъж от плът и кръв.Около 2 4аса през нощта всички се бяха или изпонапили или заспали.Аз не бях пила защото тогава пиех лекарства и не исках да се натровя.Отидох да легна в кухнята защото само там имаше място.По едно време дойде приятеля на приятелката ми и ми предложи да се поразходим.Аз се съгласих защото исках да зная пове4е за връзката им.Тогава тои ме заведе в тях и започна да ме целува и както се досещате ме направи своя.Приятелката ми все още не знае и не искам и да узнае но не знам как да живея с тази вина която усещам в себе си вупреки че не го направих доброволно.Кажете ми въобше възможно ли е човек да продължи живота си след подобно нещо и да запази един от най скъпите си хора (визирам приятелката ми)...Я стига се оплаква! Аз всичко видях. С тая къса пола и на мен ми идваше да те оправя. Пък и всички те видяха, че докато танцуваше с него си търкаше гъза в хуя му. Никой не те е изнасилвал. Не прехвърляй вината си на човека, който беше и пиян!


:shock: :shock: :shock: Purvo ti sama si se suglasila da se porazhodite,sled kato hodi s priqtelkata ti,ne se li zamisli,4e ima ne6to gnilo v vsi4ko tova!Ako si iskala da razbere6 pove4e za vruzkata im edva li togava e bil momenta v 2 prez no6ta za razhodki i polu4avane na info!Prosto ne durji6 tolkova na priqtelkata si kolkoto opisva6,a si se poddala na impuls!Kakto opisva6,pri neq se slu4va rqdko da si hvane gadje,zna4i e bila 6tastliva s nego,ne pomisli li za posledstviqta predi da trugne6 na vuprosnata "razhodka"?

SpOrTs_GiRl
06-11-2008, 09:49
Няколко пъти писах по тая тема .. Айде пакк .. Загоряло момиченце :D .. Айде да приемем, че си искала да се разходиш и да разбереш повече за нeго, найстина .. ОK .. а кoй те кара да ходиш у тях?! .. Казваш, че си пълнолетна .. едва ли си малоумна, то е ясно какво ще се иска от теб .. Още повече изтъкваш, че даже не си пила. А и ако толкова не искаше като се е стигнало до това можела си да му кажеш .. и да си тръгнеш .. Оправдаваш се просто. Тая тема е >> УУУУАТТТ??! .. както казва firesnow :D .. Ебе ти се повече, от колкото държиш на приятелката си. ;)

A_Loving_Girl
06-11-2008, 11:08
Мене ако ме изнасилят,няма да пиша тука и да чакам да ме съжаляват ...директно отивам и подавам жалба и ще го съдя до дупка ....всичко ще му отнема.....на такива кат тебе момиче ми е писнало да ви чета измислените теми....само не мога да разбера ,защо се правите на интересни....вземете ходете с измислените си теми някъде другаде...!!!!

SexOnTheBeach
06-11-2008, 14:43
ахххххххх тоя явно е бил доста доста загорял.... xD

NH3
06-11-2008, 14:44
не съм подозирала за някакви по специални намеренияю



ми причакайго близо до тях и го изнасили и ти и сте квит

Puky
06-11-2008, 15:27
Не се знае дали ще ти прости някога .. тъй като ти самата каза , че трудно си хващала гаджета .. А защо заглавието на темата е "Той ме изнасили " след като ти си решила да го направиш доброволно .. :? :? :x И гроката ти "приятелка" да има дружка като теб.. На такива им разказвам играта с бой .. :o :o
Ще повторя пак това което казах .. :x :x
Направила си го добровлоно .. та ти дори каза че "си станала негова" .. Как така ще те изнасили .. :-x
Оф като незнаете как да лъжете нещо (или да го преувеличите..) .. по-добре не си правете труда. :x :x
Аман от прости хора.. :?

alex_devv
06-12-2008, 00:46
Глупости, глупости и пак глупости.

FreeSpirit
06-12-2008, 18:47
Казваш, че те е изнасилил, ами тогава не си стой във вас да пишеш теми по разни форуми, а отиди в полицията ?
Извади си медицинско, докато не е късно и го накарай да си плати....
Ти поне можеш, има толкова изнасилени момичета , които не могат да направят нищо на насилника си дори да искат...

ANTIHUMAN
06-12-2008, 18:57
Разбирам, че не си го направила доброволно и съжалявам за случилото се, но все пак и ти си доприлесла към тази случка. Какво правиш да се разхождаш с гаджето на приятелката ти и какво правиш у тях?
Не те обвинявам, само ти показвам как седят нещата.

+1 Съгласен съм със the_hottie! Обесни на приятелката си ,че не е било нарочно и да го зареже!Ако пък те изостави е супер тъпа със извинение!

Ivalinka
06-12-2008, 19:07
Я стига се оплаква! Аз всичко видях. С тая къса пола и на мен ми идваше да те оправя. Пък и всички те видяха, че докато танцуваше с него си търкаше гъза в хуя му. Никой не те е изнасилвал. Не прехвърляй вината си на човека, който беше и пиян!


ако е вярно,постъпката ти е ужасна :x

diddsy
06-12-2008, 19:52
аз не мога да разбера кво искаш от нас.. да ти кажем как да кажеш на приятелката ти ли?+ тва нз.,ама не звучиш мн. убедителна в историята с изнасилването..

miteto
06-12-2008, 19:55
Не се знае дали ще ти прости някога .. тъй като ти самата каза , че трудно си хващала гаджета .. А защо заглавието на темата е "Той ме изнасили " след като ти си решила да го направиш доброволно .. :? :? :x И гроката ти "приятелка" да има дружка като теб.. На такива им разказвам играта с бой .. :o :o
Какви ги говориш бе,момичето казва "не го направих доброволно"!
Що се отнася до темата мисля,че не трябва да поемаш никаква вина,единствения виновен в скучая е тоя боклук!Според мен първото нещо ,което трябва да направиш е да споделиш с родителите си колкото и да ти е трудно :(

жалкар :)