PDA

View Full Version : сънища :P :)



SuperBadSuperFresh
06-10-2008, 21:40
Abe hora stranen vupros :D vie cvetno li sunuvate? v smisul ima edna reklama na edna kola deto se kazva vsi4ki suni6ta sa sivi :grin: taaa pitah maika vikam mi az sunuvam cvetno be kvo stava tuka??? Vika ti ne si nared az si sunuvam sivo :grin: ta re6ih da vi pitam 6toto mi e misteriq
Aaaa o6te ne6to vie vqrvate li v takiva ne6ta ot sorta da sunuva6 kola zna4i edi-kvo si i takiva 6toto zeh da sunuvam razni ne6ta svurzani s lubovta(nepopravima romanti4ka sum si de) .....dano stanat de ama mai 6a si stoq s nadejdata :D taaaa mersi za vnimanieto
PS:na temata ne mojah da i i zmislq mqsto ako nqkoi ot glavnite tuka i izmisli mqsto molq da q premesti :-)

Модерирано от Бандитка т.1 от правилата!

NH3
06-10-2008, 21:41
ба ли маа му как сънувам

GregoryHouse
06-10-2008, 21:43
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

midle
06-10-2008, 21:44
Сънищата траят няколко секунди и за това не си спомняме това което сме сънували в какъв цвят е било или хората в какви дрехи са били , поне аз така :)

gangstata
06-10-2008, 21:45
Кошмарите ми определено са цветни..

Escarina
06-10-2008, 21:46
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.

MrSex
06-10-2008, 21:48
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.
И аз съм като теб :)

GregoryHouse
06-10-2008, 21:48
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.

Кажи им да махнат mute-to и звука ще се появи...това че мн хора не сънуват е вярно...т'ва значи че нищо не ги притеснява...а това за черно-бялото ей до ся не бях чувал подобно нещо...

SuperBadSuperFresh
06-10-2008, 21:51
mi i az ne bqh 4uvala i za tva se u4udih kato vidqh reklamata
mejdu drugoto sum na 15 verno sum si udarena ot hormona ama prosto pitam...kakvo lo6o ima :shock:

MrSex
06-10-2008, 21:54
mi i az ne bqh 4uvala i za tva se u4udih kato vidqh reklamata
mejdu drugoto sum na 15 verno sum si udarena ot hormona ama prosto pitam...kakvo lo6o ima :shock:
Питай аз ще ти отговарям :-D че и без това няма какво да правя :)

Escarina
06-10-2008, 21:59
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.

Кажи им да махнат mute-to и звука ще се появи...това че мн хора не сънуват е вярно...т'ва значи че нищо не ги притеснява...а това за черно-бялото ей до ся не бях чувал подобно нещо...

Лекарското мнение не е точно такова.. Но все едно. Да - доста хора познавам които сънуват черно бяло :)

GregoryHouse
06-10-2008, 22:03
Винаги ли? Или от време на време?

И лекарското мнение може да не е такова, ама на психоаналитиците им е баш такова...

SuperBadSuperFresh
06-10-2008, 22:03
za dneska mi stiga utre kato izmislq nqkoi o6te po otka4en vupros 6a pi6a :-P ina4e mersi za predlojenieto :-)

MrSex
06-10-2008, 22:07
za dneska mi stiga utre kato izmislq nqkoi o6te po otka4en vupros 6a pi6a :-P ina4e mersi za predlojenieto :-)
Окей лека вечер :) :roll:

MiMcHeToOo
06-10-2008, 22:38
Сънищата ми са цветни... Никога не съм сънувала в сиво :Р

MiMcHeToOo
06-10-2008, 22:40
И м/у другото аз съм чувала, че абсолютно всеки сънува, но понякога просто не помни, че е сънувал. Доколкото знам сънят е задължителен за мозъка независимо дали го помним или не, защото така мозъка си прехвърля информацията от деня и си почива... Ако не съм права, моля, поправете ме :)

5StaR
06-10-2008, 22:41
Кажи им да махнат mute-to и звука ще се появи.

Ххахахах и аз тва щях да кажа :D

Mementomori
06-10-2008, 23:18
Сънувам цветно и безцветно съм сънувала,но не вярвам в някакви предсказания или "съобщения",които ни предават сънищата...

Pliok0019
06-10-2008, 23:20
И м/у другото аз съм чувала, че абсолютно всеки сънува, но понякога просто не помни, че е сънувал. Доколкото знам сънят е задължителен за мозъка независимо дали го помним или не, защото така мозъка си прехвърля информацията от деня и си почива... Ако не съм права, моля, поправете ме :)
Да и аз съм чела за същото. В много редки случай (може би 4-5 пъти в годината) помня някой свой сън.

hahavteen
06-11-2008, 01:03
Абсолютно всяка вечер сънувам. Случвало ми се е да си лягам мъртво пияна и въпреки това да сънувам. Винаги всичко е цветно и мн истинско и повечето си сънища ги помня. Мн от нещата които съм сънувала са се случвали (неща които не зависят от мен) но в тълкуванията в съновниците не вярвам.

Escarina
06-11-2008, 07:42
Винаги ли? Или от време на време?

И лекарското мнение може да не е такова, ама на психоаналитиците им е баш такова...

Психоаналитиците аптекари ли се водят? :D Бившият ми приятел не сънуваше, имаше един период в който главата го болеше много и отиде на невролог, от там го пратиха на психоаналитик (не знам защо) и според нея липсата на сънища се дължеше на проблеми в детството, които подсъзнанието подтиска ;) Но все едно. А иначе винаги си сънуват черно бяло.

get_high
06-11-2008, 08:36
Рекламата като я гледах и аз се замислих, но и аз сънувам цветно ... почти всяка вечер помня какво съм сънувала.... жалко за тези дето не сънуват въобще 8-)

Glam
06-11-2008, 08:40
1-2 пъти в годината сънувам :( Как да се промени това?

hottie
06-11-2008, 09:11
Вие направо ме убихте :D не съм обръщала внимание, ама май цветно. Поне един кошмар, който сънувах беше цветен.

DisciplineAndOrder
06-11-2008, 09:54
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.

със звук? :-D

b0Nb0n
06-11-2008, 14:10
1-2 пъти в годината сънувам :( Как да се промени това?
emi tova ozna4ava 4e spi6 mnogo dylboko a kato se sybudi6 ima6 li liga na vazglavnicata :D 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2008, 14:32
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.

хаха твоите сънища са и с екстри. ^^ :D

Иначе нямам идея к'ъв цвят са ми сънищата, ама съм сънувала и 'сиви' сякаш и май не съм далтонистка. ^^ :-|

Escarina
06-11-2008, 19:54
Идиотка...да цветно сънуваме, с изключение на далтонистите...и това което сънуваме е свързано с подсъзнанието ни...най вероятно си към 13г момиченце ударено от хормона....нормално е...

Не само далтонистите сънуват черно бяло. Аз си сънувам цветно и със звук. И сънувам всяка вечер. Имам приятели, които не сънуват въобще, които сънуват черно бяло, без звук и т.н. При всеки е различно.

хаха твоите сънища са и с екстри. ^^ :D

Иначе нямам идея к'ъв цвят са ми сънищата, ама съм сънувала и 'сиви' сякаш и май не съм далтонистка. ^^ :-|

О.. сънищата ми са адски откачени :D Смесвам три места в едно почти в 90% от случаите. Имала съм и така наречените "сънища наяве". Абе сбъркана история.. то е по наследство, баща ми е същия. Но обичам да сънувам, така че не се оплаквам =]