PDA

View Full Version : Пиърсинг...



CataclysmicAbyss
06-10-2008, 20:48
Драейте.Знам ,че ви се иска да ме наритате заради поредната такава тема ,ама аз да питам 8-) Утре или другиден ще си дупча езика и мислех да стане в На тъмно ,ама се порових из темичките и като видях как го псувате нещо взех да се отказвам да е там :-o Защо ви е толкова лошо мнението за На тъмно? Ии основният въпрос кажете къде да се fuckin' пробия като изключиме студиото при голямата Инсомния ,защото една приятелка като се дупчи там, ръцете на пиърсъра така трепереха ,че направо се учудих как не и проби мозъка о.О ..десет хикс предварително^^

ILY
06-10-2008, 20:51
emи мацка и аз съм чувала разни неща за въпросното стъудио и ти препоръчвам да не се дупчиш там .... аз се пробих в манията на витошка и нямах никакъв проблем, пиърсъра е супер пич, работи много внимателно а и в студиото се поддържа отлична хигиена :P .. така че те съветвам да си перфурираш изика там :-({|= ... иначе дарк муун също е много добро ама там без родител не става номера 8-)

sweet_queen
06-10-2008, 21:25
Уххххх кофти е да си направиш обица на езика....но все пак всеки с мнението си....иначе знам за хубави студия по графа ....трябва да се спуснеш някъде до магазините с плодовете и зеленчуците беше....срещу тях ...едно забутано...много приятелки са ходили там и са доволни :)

Seducti0n
06-10-2008, 21:43
Аз също много искам да си направя пиърсинг на езика-страх ме е единствено да не стане някоя инфекция и да не ми отрежат езика...
Сори, ама съм малко куко на тази тема и колкото и силно да е желанието ми-на дали ще се навия....

SunnyG
06-11-2008, 06:05
Аз също много искам да си направя пиърсинг на езика-страх ме е единствено да не стане някоя инфекция и да не ми отрежат езика...
Сори, ама съм малко куко на тази тема и колкото и силно да е желанието ми-на дали ще се навия....

И аз исках,но след като една приятелка се проби и спря да усеща вкус, се отказах категорично!

CataclysmicAbyss
06-11-2008, 06:53
Аз също много искам да си направя пиърсинг на езика-страх ме е единствено да не стане някоя инфекция и да не ми отрежат езика...
Сори, ама съм малко куко на тази тема и колкото и силно да е желанието ми-на дали ще се навия....

И аз исках,но след като една приятелка се проби и спря да усеща вкус, се отказах категорично!
ВТФ?! ..то нали има вкусови брадавици по цялата повърхност на езика..как така...абсолютно нищо ли не е усещала?

nikinkaa
06-11-2008, 08:07
Аз също много искам да си направя пиърсинг на езика-страх ме е единствено да не стане някоя инфекция и да не ми отрежат езика...
Сори, ама съм малко куко на тази тема и колкото и силно да е желанието ми-на дали ще се навия....

И аз исках,но след като една приятелка се проби и спря да усеща вкус, се отказах категорично!
ВТФ?! ..то нали има вкусови брадавици по цялата повърхност на езика..как така...абсолютно нищо ли не е усещала?
Вкусови рецептори... Ако се пробие на друго място,се рискува да си загубиш вкусовите рецептори,което е много кофти :? :?

CataclysmicAbyss
06-11-2008, 08:13
Добре няма значение поела съм си рисковете с пробиването, знам какви са...кажете само някое хубаво студио? :)

IdiOtKa
06-11-2008, 08:21
piercing-bg.com ...нз как точно беше саита ..там си пише всичко ...

Jamalska
06-11-2008, 08:39
Aз съм много доволна от Трип хаус:)

pinkdiamonds
06-11-2008, 08:51
http://piercing-bg.com/forum/viewforum.php?f=8
разгледай тук

ELiTyYy
06-11-2008, 11:38
аз имам обичка на езика и ме пробиваха "На тъмно"..
много съм доволна даже...незнам защо някои не са доволни от студиото..

Ag
06-11-2008, 12:04
аз имам обичка на езика и ме пробиваха "На тъмно"..
много съм доволна даже...незнам защо някои не са доволни от студиото..
На Тъмно в София е ужас ;)

preichetoy
06-11-2008, 12:12
не знам как казваш, че поемаш риска, знаейки всичките възможни усложнения .. адски глупоаво заради тъпата суета .. съмнявам се че обицата на езика ще те направи много по - хубава, но както ти си решиш.

Jamalska
06-11-2008, 17:55
Иначе животът щеше да е скучен ;)

TasteOfSin
06-11-2008, 18:42
Добре няма значение поела съм си рисковете с пробиването, знам какви са...кажете само някое хубаво студио? :)

Моника" намира се на графа,ако не се лъжа в посока Cлавейков се падаше от лявата страна точно след пазарчето.Една позната си продупчи там веждата,друга езика и нямаше никакви проблеми.
:)

IdiOtKa
06-14-2008, 20:44
не знам как казваш, че поемаш риска, знаейки всичките възможни усложнения .. адски глупоаво заради тъпата суета .. съмнявам се че обицата на езика ще те направи много по - хубава, но както ти си решиш.
риск -да.... суета -не точно ...

s1NNer
06-14-2008, 20:48
Апф ... 4 от пиърсингите са ми правени в На Тъмно ... никакви проблеми!

monityY
06-15-2008, 10:27
Ако си от Сф иди във Вижъна..Малко след халите се намира.. от лявата страна.. Пише "студио за татоси и пиърсинг" нещо от сорта..Аз там ходих и съм много доволна.. :grin:

CataclysmicAbyss
06-15-2008, 13:58
Значи с една приятелка се поразмятахме по доста студия, обаче след като им кажех, че съм на 15, отговора навсякъде беше 'Трябва да дойдеш с родител'...пфф :smt099

Jamalska
06-15-2008, 15:18
Иди в Трип хаус...там не правят проблеми.

N_I_K_I_T_A_
11-26-2008, 20:20
Здравейте на всички! Имам обеца от 2 месеца.Преди 3 седмици свалих обецата за да я промия и като я сложих не можах да я сложа и се наложи леко да я пробия с обецата отгоре.И от тогава започнаха инфекциите... до преди нямаше нито една.
Моля ви помогнете ми кажете с какво да мажа пъпа за да оздравее.
Първо отдолу беше червено подуто и с гной... с упоритост успях да го оправя и вече няма гной от долу на обецата... а сега се появи отгоре....... нз вече какво да правя.Тази година съм абитуриентка и мн искам да имам обеца на пъпа ... и ме е страх да не ми падне .
Моля ви който има опит да сподели какво да правя!
Или към кого да се обърна!
Благодаря!

chocoleptic
11-26-2008, 20:35
^
Според мен трябва да я свалиш , колкото и да ти е скъпа,но за всеки случай иди в студиото,където се проби.
(;

My6mYLka
11-26-2008, 21:04
и аз така съм чувала че не е лошо
аз искам на веждата :cry: :cry: 8-) ама ме е страх :?

kat4enceto
11-26-2008, 22:06
Здравейте на всички! Имам обеца от 2 месеца.Преди 3 седмици свалих обецата за да я промия и като я сложих не можах да я сложа и се наложи леко да я пробия с обецата отгоре.И от тогава започнаха инфекциите... до преди нямаше нито една.
Моля ви помогнете ми кажете с какво да мажа пъпа за да оздравее.
Първо отдолу беше червено подуто и с гной... с упоритост успях да го оправя и вече няма гной от долу на обецата... а сега се появи отгоре....... нз вече какво да правя.Тази година съм абитуриентка и мн искам да имам обеца на пъпа ... и ме е страх да не ми падне .
Моля ви който има опит да сподели какво да правя!
Или към кого да се обърна!
Благодаря!
Еми ти тъпа ли си само за единия бал ли си се пробила кво, а иначе отиди при този който те е пробил.

Sladyranna
11-26-2008, 23:09
Преди да си направиш обеца на езика те посъветвам да отидеш на лекар.

Ще ти каже какъв е риска от странични ефекти и инфекции от пробиването ти.

N_I_K_I_T_A_
11-27-2008, 15:15
Здравейте на всички! Имам обеца от 2 месеца.Преди 3 седмици свалих обецата за да я промия и като я сложих не можах да я сложа и се наложи леко да я пробия с обецата отгоре.И от тогава започнаха инфекциите... до преди нямаше нито една.
Моля ви помогнете ми кажете с какво да мажа пъпа за да оздравее.
Първо отдолу беше червено подуто и с гной... с упоритост успях да го оправя и вече няма гной от долу на обецата... а сега се появи отгоре....... нз вече какво да правя.Тази година съм абитуриентка и мн искам да имам обеца на пъпа ... и ме е страх да не ми падне .
Моля ви който има опит да сподели какво да правя!
Или към кого да се обърна!
Благодаря!
Еми ти тъпа ли си само за единия бал ли си се пробила кво, а иначе отиди при този който те е пробил.
Айде само без обиди !!!!!!!!!! НЕ съм си пробила пъпа само заради бала .Ако е било заради бала щяла съм да си лепна от залепващите се! Мисля че не съм длъжна да ти давам обяснения защо съм си я пробила.Но попринцип човек си прави нещо на тялото,защото му харесва нали така?

insanity_666
11-27-2008, 16:18
Добре няма значение поела съм си рисковете с пробиването, знам какви са...кажете само някое хубаво студио? :)

Моника" намира се на графа,ако не се лъжа в посока Cлавейков се падаше от лявата страна точно след пазарчето.Една позната си продупчи там веждата,друга езика и нямаше никакви проблеми.
:)

аз също се дупчих там - адски забутано е мястото, но с малко повече мерак може и да успееш да го намериш ;)

baby6969
12-08-2008, 21:09
а бе хора,от няколко седмици мн съм се зарибила да си слагам обичка на езика ... таа четох мн неща по тая тема ии .. искъм да ви питам за сандрин-а знм , че това е за нещо като дезинфекциране за първите 1-2 седмици докато спадне подутото езиче но как точно се ползва , джабурка ли се .. или какво .. ? :( :-o .. ще се радвам да ми отговорите :) миси предварително :oops: :P

hardball
12-09-2008, 02:05
Няколко капки във вода, жабуркаш се няколко пъти дневно, нищо сложно или страшно ;)

co0L_gIrL
12-09-2008, 16:46
а бе хора,от няколко седмици мн съм се зарибила да си слагам обичка на езика ... таа четох мн неща по тая тема ии .. искъм да ви питам за сандрин-а знм , че това е за нещо като дезинфекциране за първите 1-2 седмици докато спадне подутото езиче но как точно се ползва , джабурка ли се .. или какво .. ? :( :-o .. ще се радвам да ми отговорите :) миси предварително :oops: :P

В началото за да пазиш добра хигиена първите две седмици трябва да се жабуркаш след всяко ядене, като сложиш няколко капки в малко вода.. А иначе е задължително 3 пъти на ден.. Но в началото, за да избегнеш инфекциите се прави след всяко ядене :)

baby6969
12-09-2008, 18:49
ок :) мерси много за инфо-то 8) :-)

Madn3s5
12-10-2008, 07:51
Абе,от много време из темите чета за тоя сандрин та сандрин.. и да не отварям нова тема която ще е напълно безмислена,,да ви питам кво е тва чудо и за какво служи..?? В смисъл знам че е против възпаления и сякви такива като си пробиеш езика,ама задалжително ли е? Щото аз тука (в Италия) като си пробих езика пиърса нищо не ми каза да купувам и следователно не съм се промивала с абсолютно нищо и нямаше никви проблеми.. :-o

HardcoreSyndrome
12-10-2008, 09:53
Абе,от много време из темите чета за тоя сандрин та сандрин.. и да не отварям нова тема която ще е напълно безмислена,,да ви питам кво е тва чудо и за какво служи..?? В смисъл знам че е против възпаления и сякви такива като си пробиеш езика,ама задалжително ли е? Щото аз тука (в Италия) като си пробих езика пиърса нищо не ми каза да купувам и следователно не съм се промивала с абсолютно нищо и нямаше никви проблеми.. :-o
Ами, сандрина е разтвор на билкова основа. Антисептично е, предпазва от възпаления и прочее. Можеш да се промиваш и с вода за уста, примерно със смрадлика.

Jamalska
12-10-2008, 17:06
Аз аз аз много обичам вода със сода.След като се предозирах със сандрина на 2рия ден трябваше да го спря и от тогава съм само на вода със сода.

Rozi4ka8
12-10-2008, 17:18
e mnogo iskam piarsing na ezi4eto ama me e strah kak 6te mi vkarat iglata i iskam upoika ima li s prespivane :grin:

HardcoreSyndrome
12-10-2008, 18:11
e mnogo iskam piarsing na ezi4eto ama me e strah kak 6te mi vkarat iglata i iskam upoika ima li s prespivane :grin:
Какво преспиване?! :shock:
Упойката е на спрей и ти "изтръпва" езика за известно време, но си усещаш леко как се пробива, спокойно... 8-)