PDA

View Full Version : Мн раздразнена,разранена .... .... .... кожа на лицето



thunderline
06-11-2008, 05:53
офф знам че писах мн по тази тема но...Нз вече какво да правя
100 пъти ходих на кожен изписва ми секви глупости но накрая нищо..
Нз точно какъв е проблема но кожата ми е някфа суха,ЧЕРВЕНА,сърби ме,някои път и боли
И примерно имам тука 1 от ЧАЕВЕЦ и като се намажа 20ина часа се пооправя но след 1-2 дена пак става така
Забелязал сам че когато времето е топло и Слънчево сам мн по добре,не на 100 процента но мн по добре а когато е облачно,мрачно,студено ставам доста по червен,доста по ме стяга кожата и така...

SunnyG
06-11-2008, 06:15
Това не е ли студова алергия?Една приятелка има такава и се маже с нещо,ако искаш ще я попитам какво е..

techCandy
06-11-2008, 08:07
Пробвай с медицинска козметика, имаш признаци на много суха и
чувствителна кожа, вземи си някакво защитно кремче на Avene, Vichy, Eucerin или La Roche... Търси нещо с Cold Creme, може да си вземеш и термална вода, ако не, поне няма да ти навреди. И се мажи всеки ден..

thunderline
06-11-2008, 08:23
az imam edin hidratira6t li e kaf e izpisaha mi go v sf za 40lv noo kato se maja maja i kato se izmiq dori samo s voda i mi se stegne kojata i se opune..i po4ervenee

Dobre a ako zema tezi produkti koito kaZAHTE i kato se maja izvestno vreme 6te se opravi li

I sigurno verno e studova alergiq

za6toto zimata v nai golemite studove togava bqh kato domat
ama mn...
Sega po malko no ...Ne e dobre

thunderline
06-11-2008, 08:37
Auuuu mai naistina imam studova alergiq
Imam su6tite simptomi
4etoh iz NETA no ne mojah da namerq to4no le4enie...
Ako nqkoi znae da pi6e..

batkodoki
06-11-2008, 11:24
офф знам че писах мн по тази тема но...Нз вече какво да правя
100 пъти ходих на кожен изписва ми секви глупости но накрая нищо..
Нз точно какъв е проблема но кожата ми е някфа суха,ЧЕРВЕНА,сърби ме,някои път и боли
И примерно имам тука 1 от ЧАЕВЕЦ и като се намажа 20ина часа се пооправя но след 1-2 дена пак става така
Забелязал сам че когато времето е топло и Слънчево сам мн по добре,не на 100 процента но мн по добре а когато е облачно,мрачно,студено ставам доста по червен,доста по ме стяга кожата и така...

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

thunderline
06-11-2008, 13:36
момче на 16 години
И този проблем е от тази зима...
И отначалото дерматоложката ми каза че имам дерматит и ми даде да се мажа с некфи глупости...
И от тогава Декември до сега сам сменил 999 мазила...хидратанти,апчета, сякфи пасти... ,заздравителни пасти...
Но без ефект
А вчера седех 30мин на терасата на слунце и г/д се опраи и после на мазах с БП5 за акне и кожата почервеня мн и почна да ме щише и боли
Измих го след 1 час и от тогава се едно е някфа разранена и ме боли и е червена и си е....

Boyd
06-11-2008, 17:04
Не мий със сапун, шампоан, душ-гел и прочее. Само плакни с вода и после се мажи с крем за бебешка кожа за хидратация.
В никакъв случай не ползвай неща с основен характер за лицето си.

thunderline
06-11-2008, 17:57
Мии не се мия с сапуни.душ гелове и т.н
Но няма ефект
Мажа се постоянно като сам си в къщи
Дори някои път не излизам защото сам намазан и... така

Еее кажете някф добър продукт които да хидратира,овлажнява за по дълго
защото примерн о сега сам се намазал и е добре
като се изкъпя или само поплакна и ако се не намажа ме стяга...