PDA

View Full Version : Къде във Варна правят добра кола маска?



sw3e7_baby
06-11-2008, 07:22
na4i az sam na 13 i stava vapros za tfa proslovuto obezkosmqvane
nqkolko pati sam probvala sas samobrasna4kata ama predpo4itam ne6to
drugo i se kolebaq m/y kola maska i depilira6t krem ama nz ot kade da
go zema toz krem v aptekata ma poznavat ve4e i ne iskam maika da
razbere 4e gi maham smisal sq ma fa6ta puberteta i 6teli tova 6teli
onova .. o6te ne mi e do6lo i nz dali da si maham kosmite na intimnite
4asti a za kola maska ima li nqkoi ot varna da mi kaje nqkakav kozmetik az sam blizo do Mcdonalds do ekspresbank se6tate se nadqvam se no
ako ima i v mladost do pikadili pak moga da hodq i nai setne na vaprosa koe ot dvete e po-dobriq variant za men ?

ms na tezi koito ne gi domarzq da go pro4etat i molq bez koment za pravopisa mi pls :) :-o :)


Редактирано от Цвети.
Нарушена 7-ма точка.

Swinkenhoffer
06-11-2008, 07:33
Не съм от Варна, ама да знаеш, че е най-добре с кола маска/епилатор. Независимо дали става въпрос за крака или за "долу" (добре си се насочила към козметик, само да не е някоя саката). 8-) Ако ти искаш и чувстваш, че трябва да ги махнеш - направи го. Няма значение на колко си.
Депилиращите кремове са като бръсненето.. :?

sw3e7_baby
06-11-2008, 07:46
ok ms ama za epilatorne 6ta 6toto sam 4uvala 4e boli pove4e pak i az kakvato sam ligla sama kat go pravq nqma da izdarja a za kozmetik az sa razrovih malko v edni forumi vijte tova

Аз ходя в Дивас Козметик на "Струга" 35 при Мария и съм много доволна.

Цените са :
Триъгълник - 6 - 8 лв.
ръце- 4 лв.
мишници - 4 лв.
крака : половинки - 10 лв.
цели - 18 лв.

Това се намира зад спирка "Илия Димитров" - тази в посока от центъра към кварталите - спирката преди техникумите. На самата спирка има една пицария "Тримата мускетари". Там в карето има един висок блок, в който е този център - фитнес и козметичен салон - на 100м от спирката е. В същия блок има химическо чистене и склад на детски магазин "Вега" *това за ориентир*.
Телефонът е 60-38-68.
Дано останете доволни !

tozi e to4no na okolo 5 min ot ka6ti vijte cenite po visoki li sa i nqkoi ako e hodil tam dovolen li e ? :-o

sw3e7_baby
06-11-2008, 08:27
aide de daite nqkakav savet dori da ne ste ot v/na kakvo izpolzvate i tn :)

pinkdiamonds
06-11-2008, 08:48
Най-добрия начин за премахване на косми е когато това става от корена-демек или кола маска или епилатор,аз ползвам второто и съм доволна 8)

KristinDiana93
06-11-2008, 09:28
za karaka krem , za triugulnik kozmetik ili kol maska sama (vnimanie boli !! :) , a epilatora v pove4eto slu4ai ti pravi kojata pile6ka , toest na to4ici , moita stava takava :-x , za tova s krem gi maham :-D

KristinDiana93
06-11-2008, 09:30
spokoino na 13 si mahai si , kakvoto iska6 :-D zavisi ot 4oveka , nqma normativi na tozi svqt koito da kazvat koe e pravilno i koe ne , za6toto vseki 4ovek opredelq ne6tata ot svoqta gledna to4ka :-D ako iska6 bez kosmi , ti si re6ava6 :)

Presli
06-11-2008, 09:33
Депилиращия крем е същото като с бръсначката

KristinDiana93
06-11-2008, 10:04
da no s bruzna4ka i epilator , az li4no stavam na to4ki , puk i s krem kojata ne izsuhva ;)

CocainCocktail
06-11-2008, 10:16
Аз пък имам въпрос ок! с епилатор на триъгълника ами срамните устни? там малко трудно да ги махамс епилатора (според мен)

Vilsy
06-11-2008, 12:37
много боли с епилатор или кола маска.Защо не ги подстригваш?Честно да ти кажа съм чувала,че не е хубаво да нямаш косми долу,защото космите предпазвали от замърсявания.

babylove
06-11-2008, 15:42
ami az izpolzvam za intimnite 4asti depilira6t krem eveline 3w1 i sym dovolna...krema stava i za kraka i az podmi6nici, no az go izpolzvam samo za intimni 4asti :)

Jessika_MG
06-11-2008, 19:09
ok ms ama za epilatorne 6ta 6toto sam 4uvala 4e boli pove4e pak i az kakvato sam ligla sama kat go pravq nqma da izdarja a za kozmetik az sa razrovih malko v edni forumi vijte tova

Аз ходя в Дивас Козметик на "Струга" 35 при Мария и съм много доволна.

Цените са :
Триъгълник - 6 - 8 лв.
ръце- 4 лв.
мишници - 4 лв.
крака : половинки - 10 лв.
цели - 18 лв.

Това се намира зад спирка "Илия Димитров" - тази в посока от центъра към кварталите - спирката преди техникумите. На самата спирка има една пицария "Тримата мускетари". Там в карето има един висок блок, в който е този център - фитнес и козметичен салон - на 100м от спирката е. В същия блок има химическо чистене и склад на детски магазин "Вега" *това за ориентир*.
Телефонът е 60-38-68.
Дано останете доволни !

tozi e to4no na okolo 5 min ot ka6ti vijte cenite po visoki li sa i nqkoi ako e hodil tam dovolen li e ? :-o

А тези цени са актуални, нали? Аз съм чувала, че там било скъпо. Пък на мен ми правиха кола маска на бедра за 12(на друго място) :-o

sw3e7_baby
06-11-2008, 23:12
emi ms mn 6te otida v nai skoro vreme pitah i nqkoi po-golemi momi4eta okolo men i vs kazaha kola maska ee re6enieto mi e qsno otivam kat mi zarasnat ranite ( izrasih se s rolerite 6toto edna ofca me spana :D )

sw3e7_baby
06-12-2008, 23:40
aa da kaja 4e sega sam na depilira6t krem no vremenno :-) ae pak ms za otg napr se radvam tolkoz 4e otkrih re6enie :-D

Seducti0n
06-13-2008, 08:47
Не е необходимо да ти дойде цикълът за да се обезкосмиш.
Наистина добре си се ориентирала към кола маската/малко по-съкпо и по-болезнено ще бъде в сравнение със депилиащите кремове или пък самообръсначка, но пък ефекта ще е значително по-дълъг./
Нека някой те насочи към козметичен салон.Аз не съм от Варна, та идея си нямам.
Айде успех. :)

EarthShaker
06-13-2008, 11:19
в Младост до новооткрития МОЛ (снощи го откриваха айдълите) майка ми има козметичен салон :) ако се интересуваш по-подробно пиши на лична.. в 1 е с 1 фризьорски ..

alpha_
11-19-2009, 15:36
кажете някое студио, което да предлага евтини цени?

make_me_love_you
08-28-2012, 07:56
Здравейте :) Реших да не правя нова тема, а да използвам тази
Някой може ли да ми каже добра козметичка във Варна с приемливи цени. Искам да си направя кола маска на триъгълника, но понеже само лятото съм тук и не знам къде има добра.

jghgh
08-28-2012, 08:30
Досега правила ли си кола маска? Питам, защото това до голяма степен би ми помогнало да ти отговоря на въпроса.
Аз лично съм с чувствителна кожа и само арабската кола (домашно приготвена с вода и захар) ми действа добре и зачеряваването минава бързо (по-малко от 1 ден). Сигурно е от естествените материали. Дълго ходих при едно козметично студио на ул. Райно Попович - към спортна зала. Казва се "Инна", там правят арабска кола за 8лв. по последни данни, но не съм ходила там от поне половин година, защото исках да опитам и други козметички и в последствие от тях останах по-доволна.
На две места, на които съм ходила, са ми правили кола маска от патронче - една такава жълта, като смола, явно не от естествени материали. В студио "SunVision" и "Студио 33" - второто е значително по-добро от първото, намира се на ул. Велико Христов, в известна близост до Ботева Градинка -> и двата салона могат да бъдат намерени в Интернет. 10лв взимат за кола на интим. Проблемът с тяхната кола (поне за мен) е че зачервеното стои поне ден-два, случвало се е и много да ме сърби и предполагам е от материалите на колата и от техниката, с която отскубват космите.

Засега най-доволна съм от студио ElySon, но има какво да се желае. Те взимат 10лв за кола интим, поне по спомени е толкоз', и пак ползват кола от патронче, но е някаква английска. Пак имам зачервено 2 дена, но ми хареса студиото, че е красиво, чисто и оборудвано, а цената е същата както в някои мизерни салони.


Сега съм в процес на търсене на качествено студио във Варна, работещо с арабска кола.
А теб те съветвам да поразпиташ и из БГ-Мама. Там много въртяха телефона на някаква девойка от Варна, дето била най-добрата, но забравих името й, не й пазя и телефона.