PDA

View Full Version : Не издържам ;(



slun4ice_90
06-11-2008, 09:41
Не,че няма с кой да споделя, но реших да пусна тази тема,просто да си излея душата...Не издържам в даскалото,класа ми ме мрази и много ми завиждат,понеже сме повече момичета...И вчера открито показаха,че ме мразят.В часа по Маркетинг класната ми ме извика да ме изпита,и едно момиче от моя клас като побесня,защото съм я изместила чакала от 2 часа да я изпита класната...и стана една....Класната ме извика да ме изпита,защото много отсъствах и така...И всички приятелки на въпросната се нахвърлиха срещу мен,че съм я изместила...аз съм никоя,че да я изместя точно нея...Класът ни е,на лагери аз не съм нито от единия нито от другия...Ужасно ми е кофти от всичко това,което става...Все аз съм им виновна....И не ми се ходи и на даскало...а трябва да ходя,защото трябва да ме изпитват....Ако,има някой,който има подобен проблем може да сподели....Съжалявам,ако съм досадна с подобна тъпа тема.Просто исках да споделя... ;( :-k

Кежуъл
06-11-2008, 09:47
Е юни месец е ве, ще истърпиш един месец и догодина в ново даскало. Гледай напред и да не ти пука за тия.

summer16
06-11-2008, 09:49
spoko ne si sama ama dobre 4e idva kraq na godinata druj se :)

slun4ice_90
06-11-2008, 09:52
Да,идва края на годината....ще издържа някакси.Благодаря,че написахте мненията си...

spongkata
06-11-2008, 10:04
ox mila ne se vliai ot tiq tapanarki spored mene ti gi prevazhojdash s neshty za da se durjat tolkova gadny i a3 sm go izpitvala ama ne se bezpokoi vsichko se vrashta :)
sajalqvam za latinicata no mi izchezna kirilicata :x

slun4ice_90
06-11-2008, 10:09
ox mila ne se vliai ot tiq tapanarki spored mene ti gi prevazhojdash s neshty za da se durjat tolkova gadny i a3 sm go izpitvala ama ne se bezpokoi vsichko se vrashta :)
sajalqvam za latinicata no mi izchezna kirilicata :xДа,завиждат завистта на хората край няма... :? Аз мога да пея и те като ме накарат и аз глупачката им пея..и ги слушам...ама,вече няма да е така... :-x Снощи бях много тъжна и си казвам, "леле аз съм най-лошия човек на земята..какво толкова направих.... ;( ;( :shock:

Yallama
06-11-2008, 10:45
пробвай да си направиш собствен "лагер" , тъй де повечето такива си имат тартори чието мнение се слуша повече от това на останалите, така че ти знаеш най-вероятно кой може да поддаде за да го приобщиш към своя нов лагер :) например изкушението е доста добър метод , опитай може и да се получи :)

sweet_queen
06-11-2008, 10:54
За жалост има много завистливи хора в този живот и непрекъснато ще се сблъскваш с тях....но незнам.....не е хубаво да сте така на лагери...и в моя клас сме пък по двойки....всяко момиче с приятелката си нанякъде...иии си сам.....но аз мисля ,че твоят най-добър лагер са приятелите ти извън даскало ...докато свърши училище се помотай някъде с тях ...организирайте си нещо заедно и се забавлявайте....а за тези от училище просто имай търпение....малко остана до края .....гледай да не им обръщаш много внимание....но съм сигурна ,че няма да останеш сама....ако нещо аз съм тук :P

ra4ence
06-11-2008, 12:24
:)
Изоообщо да не ти пука драга,ама изобщо. Тия глупости в училището са за простачки,гледай да си имаш добрите оценки, пък живота е пред теб

nailana
06-11-2008, 13:54
:)
Изоообщо да не ти пука драга,ама изобщо. Тия глупости в училището са за простачки,гледай да си имаш добрите оценки, пък живота е пред теб



тя може да си гледа добрите оценки,обаче как да се съсредоточи според теб?!

slun4ice_90 ,колко още години ти остават в тва даскало?[/b]

slun4ice_90
06-11-2008, 15:30
:)
Изоообщо да не ти пука драга,ама изобщо. Тия глупости в училището са за простачки,гледай да си имаш добрите оценки, пък живота е пред теб



тя може да си гледа добрите оценки,обаче как да се съсредоточи според теб?!

slun4ice_90 ,колко още години ти остават в тва даскало?[/b]Сега си идвам от даскало...и ме гледаха на кръв... :D Ама вече не ми пука,забравих да ви кажа,че те ме намразиха още повече,защото съм любимка на класната хахаха.Още една год. ми остава в това даскало...сега съм 11 клас... :(

LINKNOT
06-11-2008, 15:52
Аз имам още 3 години да търпя. Класът ми се състои от 24 момичета и 2 момчета. То не бяха интриги,то не бяха лъжи,то не беше завист,лицемерие,наглост,п длост,омраза и разрушени приятелства ... Кошмар!

Не знам как ще издържа и много искам да се преместя,ама факта,че ми преподават елитни учители ме спира. Сега просто не вярвам на никой и съм си сама. Преди си мислех,че имам приятели в класа,но съм се заблуждавала. Реших да ги използвам,както те мен. Всички са егоисти,явно това е начинът да оцелееш в подобна среда. :)

Учи си системно,внимавай в часовете и не обръщай внимание на погледите на останалите. Предполагам,че ти е гадно,ама няма как. Илизай повече с истинските ти приятели през свободното време,за да не се сдухваш покрай проблемите ти с класа. Останала ти е само 1 година. Блазе ти..

astralized
06-11-2008, 15:53
Оо, я се успокой, седни си на креслото хубаво, надуй Eluveitie и им хвърли майната на всички. Пък и не вярвам да нямаш приятели/добри познати от други класове, ха, само в класната си стая ли ще седиш да се ядосваш на разни хора, за които не би трябвало да ти дреме особено. Я се съвземи (;

GameMaster
06-11-2008, 15:53
Emi vij sega i az kolko pyti sym imala tezi problemi.Do gusha mi e doshlo chak.Lichno az sled takiva incidenti ne kontaktuvah sys s1uchenicite si.Prosot si sedqh i krotuvah i slushkah muzika na MP3-to si.I taka sym imala sluchai po 1-2 sedmici nqkade da karam.Lichno az sym stranen chovek i zaradi tova ne me obichat osobeno syuchenicite mi moje bi.E haide uspeh no za sega po-dobre ne kontaktuvai s tqh.

slun4ice_90
06-11-2008, 16:00
Оо, я се успокой, седни си на креслото хубаво, надуй Eluveitie и им хвърли майната на всички. Пък и не вярвам да нямаш приятели/добри познати от други класове, ха, само в класната си стая ли ще седиш да се ядосваш на разни хора, за които не би трябвало да ти дреме особено. Я се съвземи (;Вече съм по-спокойна даже мога да кажа,че те ме амбицират да съм на върха...хахаха Ще си гледам оценките и така. :-P :grin: :-)

Lucho
06-11-2008, 16:03
Ако съм като тебе,ще си взема един "Макаров и ще ида да им покажа на какво съм способна,и след това - да видиш ти респект и чудо...
Или пък,взимаш гаджето,причакваш някъде натъмно твоя враг..."пораздрусвате" я малко,и само и казваш следното:
Внимавай с кой как се държиш,или с кой как си се държала,особенно в даскалото...да не се налага да се срещаме повторно...
И внимавай да не ти се случи случка - както си вървиш по улицата,случайно да се спънеш и....

Разбра ли ? само това направи и як респект ще има към тебе,ако е умна..ако не...може и да се спъне по улицата...
Давай,baby !

butty
06-11-2008, 16:16
алоооо,девойче, къде си се разпуснала така!? :? Ще си говорим ние с теб :-D хеех :) да се стягаш,няма смисъл им се връзваш на тези .... пък ако другия път ти се отваря...нема си затваряш устата... кажи им 2-3 думи и ще ги затапиш..... така че горе главатааааааа :-)

slun4ice_90
06-11-2008, 17:52
Благодаря на всички ви,че отделихте време и ми помогнахте с мненията си. :-P :-) :-) :grin:

beiho
06-11-2008, 18:23
Да не ти пука какво си мизлят и дали те обиждат,просто се дръж сериозно и им дай да разберат, че не си кукла!!! :-x

Duvessa
06-11-2008, 22:37
Често се случва в клас като твоя, с много момичета, да съществува омраза или злоба,най-често породени от завист. Явно имаш нещо, което те не. Като начало, не мисля, че правилният начин е да се опитваш да ги обиждаш и ти - повече от теб са и ако и ти се заяждаш с тях, ходенето ти на училище ще се превърне в още по-голям ад. Не им обръщай внимание. Не е приятно като не се разбираш с хората от класа си, но все пак, ти си там, за да се учиш. Те са просто едни завистливи хора, не допускай да се провалиш заради тях или да те карат да страдаш. За сега се опитай да обърнеш внимание на ученето, а можеш да се забавляваш, като излизаш с приятелите ти извън училище.Освен това, остава ти само още 1 учебна година и повече няма да си с тях.

free_cool_GirL
06-12-2008, 05:27
точно това се иска от теб и аз съм го преживяла макар че не съм голяма колкото тебе... Тъй че горе главата дърпаш им една майна и си гледай живота имаш малко време до края на тийнеджърството :P ;)

i_bleed
06-12-2008, 07:03
Ако съм разбрала правилно, имаш проблем само с момичетата в класа. Ами сприятели се тогава с момчетата (щом сте на лагери, предполагам има и такъв лагер). Може и да са малко, ама поне съм забелязала, че момчетата не са толкова склонни към интриги :) . И да не ти пука какви си ги мислят \:D/

VerryBerry
06-12-2008, 07:52
Ако съм разбрала правилно, имаш проблем само с момичетата в класа. Ами сприятели се тогава с момчетата (щом сте на лагери, предполагам има и такъв лагер). Може и да са малко, ама поне съм забелязала, че момчетата не са толкова склонни към интриги :) . И да не ти пука какви си ги мислят \:D/

Съгласна съм^и аз мислех да предложа идеята,нашия клас е нещо такова..само момчетата си останаха задружни,нищо че са 5има..а момичетата..от 20...сме на толкова лагери..има толкова лицемерие..защо сме такива?!

ice_cream_f
06-12-2008, 08:02
Eeex i pri men e ne6to podobno kato v tvoq sly4ai.V klasa sme 25 momi4eta bez mom4eta 8-) :?

zero
06-12-2008, 08:06
Звучи ми толкова познато :lol:
В моя клас сички ме мразят и ми се нервят,
него показват разбира се щото ще ядът кютека :lol:
Ама си личи, че ме мразят от всякаде :)
И да ви кажа една тънка- когато ги видя
натокани против мене спр се кефя :D
някфи ма ругаят апък аз неги вбавам и те още повече
се изнервят :lol: ...
Да ти кажа чесно по-яко е да те мразят ;)
Вчера играхме вртел нашия клас смлях ги
и сичките блъскат ракети и се наговарят протиф мене :razz:
и аз разбира се продължавам да ги троша и ония направо
ще се скъсат :lol:
Щото не прощавам на никой ...
После по история сичките имат 2 аз имам 3 :lol:
Сичките ме изгледаха на криво и аз им вика
който може го може :razz:
Неме боли чепа минавам отгоре им и неги ебавам :)
Затфа най-мноого ги е яд на мене :razz:

slun4ice_90
06-12-2008, 08:36
Ако съм разбрала правилно, имаш проблем само с момичетата в класа. Ами сприятели се тогава с момчетата (щом сте на лагери, предполагам има и такъв лагер). Може и да са малко, ама поне съм забелязала, че момчетата не са толкова склонни към интриги :) . И да не ти пука какви си ги мислят \:D/И аз това мисля да направя. :-P :grin:

slun4ice_90
06-12-2008, 08:37
Ако съм разбрала правилно, имаш проблем само с момичетата в класа. Ами сприятели се тогава с момчетата (щом сте на лагери, предполагам има и такъв лагер). Може и да са малко, ама поне съм забелязала, че момчетата не са толкова склонни към интриги :) . И да не ти пука какви си ги мислят \:D/

Съгласна съм^и аз мислех да предложа идеята,нашия клас е нещо такова..само момчетата си останаха задружни,нищо че са 5има..а момичетата..от 20...сме на толкова лагери..има толкова лицемерие..защо сме такива?!Такива сме,защото все се сравняваме с някоя...Коя има по-хубава коса,по-големи гърди... :lol: общо взето все за глупости.... :razz:

slun4ice_90
06-12-2008, 08:38
Eeex i pri men e ne6to podobno kato v tvoq sly4ai.V klasa sme 25 momi4eta bez mom4eta 8-) :? ууууоууууу... :-D в твоята ситуация май е по-зле..... :shock: :(

slun4ice_90
06-12-2008, 08:40
Звучи ми толкова познато :lol:
В моя клас сички ме мразят и ми се нервят,
него показват разбира се щото ще ядът кютека :lol:
Ама си личи, че ме мразят от всякаде :)
И да ви кажа една тънка- когато ги видя
натокани против мене спр се кефя :D
някфи ма ругаят апък аз неги вбавам и те още повече
се изнервят :lol: ...
Да ти кажа чесно по-яко е да те мразят ;)
Вчера играхме вртел нашия клас смлях ги
и сичките блъскат ракети и се наговарят протиф мене :razz:
и аз разбира се продължавам да ги троша и ония направо
ще се скъсат :lol:
Щото не прощавам на никой ...
После по история сичките имат 2 аз имам 3 :lol:
Сичките ме изгледаха на криво и аз им вика
който може го може :razz:
Неме боли чепа минавам отгоре им и неги ебавам :)
Затфа най-мноого ги е яд на мене :razz:Докато четох всичко това се скъсах от смях...... :razz: :razz: :razz: :lol: Само така. :-)

slun4ice_90
06-12-2008, 17:09
Хора,ако знаете как ги дразня и ги затапвам яко. :razz: Няма да ги търпя повече.Днес една пак злобееше,че аз ще имам повече от нея по английски език....и аз й викам "ами седни и ти да учиш бе".....и тя пак започна вика "ее ти нищо не знаеш"....Идваше ми да й ударя един шамар.....ама как се стърпях..... :razz: :-D

zero
06-12-2008, 18:39
Бтв..
Първата година имах голямо уважение към тях сега съм за 3-та година
в тоя клас ..
разбрах ги що за стока са и си прая кот си знам !
Лицемерни курви, фурнаджийски лопати, подмазвачи използвачи
и какви ли не още индивиди !
Мнението ми за тях е базирано на прекараното време с тях,
цаканията, думите зад гърба ми и др...
В целия клас има само 2-ма пича които са сериозни и
не са курви !
Между другото много уважавам точните хора !
Бтв: много хора са ми са чудили как мога да
изтърпя 25 човека да ми се лазят по нервите и същевременно
да им се смея :lol:
Както казва един приятел за мене:
Пич ти си ебахти звяра ..
може да си сам срещу всички ама никога не се предаваш...
Естествено аз не съм железен.. границата ми на избухване е
огромна.. ама достигне ли са... :razz:
Не треа се предаваш ..
Да нети пука тях повече ги е яд когато
го виждат това ;)
Минавай отгоре им
не им доставяй удоволствието да те тъпчат !

pcdollsmimi
06-12-2008, 18:58
Здравей! Много гадна история... на мен не ми се е случвало надаявам се и да не се случжа на никои но моя савет е варви напред и не обращай внимание на никой просто бъди себе си.... :oops: и се опитай да не се заяждаш с тях имам предвид че ако те ти кажат някоя обида не им обращаи внимание сеендо ги няма и мисля че най-накаря ще спрат да те мразаят или поне да не те обиждат! :lol: е това е моя савет дано да те е харесал... :):):):):)

Madn3s5
06-12-2008, 19:01
Тегли им една голяяяма хубава майна на всичките горе главата и да не ти пука 8-) не трябва да се връзваш на такива злобни пикли :? Колкото повече им се връзваш толкова повече щи се качват на главата затва заеби ги :-D

Axel_f
06-12-2008, 19:59
Докажи им, че струваш много повече от тях. Ти май вече успешно се справяш с тази задача :) Най-лесният начин е като им натриваш носа с успеха си, все пак затова ходим на училище. А и си 11 клас, само още 1 година ти остава, после няма да ги видиш вече, ако така пожелаеш.

А те всъщност защо те мразят? В сегашния ми клас не сме много момичета, но всички сме горе долу приятелки...и интересно, но няма интриги и завист . Явно съм късметлийка :D

acleverboy
06-14-2008, 19:03
Една супена лъжица МАЙНАТА МУ три пъти на ден и много неща се подобряват

ice_cream_f
06-14-2008, 20:44
Eeex i pri men e ne6to podobno kato v tvoq sly4ai.V klasa sme 25 momi4eta bez mom4eta 8-) :? ууууоууууу... :-D в твоята ситуация май е по-зле..... :shock: :( Em i az nz kak gi izdurjam amaaa nqmam izbor :? :x

slun4ice_90
06-15-2008, 09:51
Eeex i pri men e ne6to podobno kato v tvoq sly4ai.V klasa sme 25 momi4eta bez mom4eta 8-) :? ууууоууууу... :-D в твоята ситуация май е по-зле..... :shock: :( Em i az nz kak gi izdurjam amaaa nqmam izbor :? :x Много кофти тия от моя клас миналата седмица в петък започнаха да ми се мазнят хахах,но им бих шута. :razz:

sexy_sladuranka___
06-15-2008, 11:06
:)
Изоообщо да не ти пука драга,ама изобщо. Тия глупости в училището са за простачки,гледай да си имаш добрите оценки, пък живота е пред теб



тя може да си гледа добрите оценки,обаче как да се съсредоточи според теб?!

slun4ice_90 ,колко още години ти остават в тва даскало?[/b]Сега си идвам от даскало...и ме гледаха на кръв... :D Ама вече не ми пука,забравих да ви кажа,че те ме намразиха още повече,защото съм любимка на класната хахаха.Още една год. ми остава в това даскало...сега съм 11 клас... :(
Твоята история ми е до болка позната . Ние сми само момичета и е ужас . Разделени сме на 3 групи - българки , туркини и аз . Сама ми е по- добре , не искам да съм част от тея злобни и лицемерни кучки , които се целуват и след 2 мин. се плюят .
Прати ги на майната им , с такива не можеш се оправи .

slun4ice_90
06-15-2008, 11:27
:)
Изоообщо да не ти пука драга,ама изобщо. Тия глупости в училището са за простачки,гледай да си имаш добрите оценки, пък живота е пред теб



тя може да си гледа добрите оценки,обаче как да се съсредоточи според теб?!

slun4ice_90 ,колко още години ти остават в тва даскало?[/b]Сега си идвам от даскало...и ме гледаха на кръв... :D Ама вече не ми пука,забравих да ви кажа,че те ме намразиха още повече,защото съм любимка на класната хахаха.Още една год. ми остава в това даскало...сега съм 11 клас... :(
Твоята история ми е до болка позната . Ние сми само момичета и е ужас . Разделени сме на 3 групи - българки , туркини и аз . Сама ми е по- добре , не искам да съм част от тея злобни и лицемерни кучки , които се целуват и след 2 мин. се плюят .
Прати ги на майната им , с такива не можеш се оправи .Да....няма оправия...а като гледам кви фр-ки са..ми става смешно....Докато са заедно лецемерно се :-) и гушкат....,но излезе ли една от тях...и се започва...Съжалявам ги.... :razz: :lol: