PDA

View Full Version : След раздялата...



Dilian4enceto
06-11-2008, 09:43
Здравейте!Обръщам се към вас, защото сама не мога да се справя!Преди 1 месец скъсах с гаджето ми (ходихме година и половина) , бяхме много привързани споделяхме си всичко и знаехме всичко един за друх,но така се стекоха обстоятелствата!Щом го скъсах започнаха какви ли не мръсни номера от негова страна настройване на приятелите ми, клюкарене на нещата който само с него съм споделяла!След това аз говорих с него той уж се извини и се разбрахме да сме приятели до тук добре...след време той ми писа в скайп и изведнъж започна да ме псува и да ме опсипва с обиди на мен ми стана много обидно и мъчно!Отново го питах не иска ли поне да сме приятели,а той каза че не иска да ме вижда и от тогава като се видим се подминаваме не си говорим и той ми прави мръсно и се чуди с кой да се забива пред мен,защото аз сега съм с ново гадже и той си умира от яд!Днес се сетих за него и ми стана много мъчно колко мн сме преживяли, а сега сме като смъртни врагове :-# аз не искам да е така искам да си останем малко или много приятели кажете ми какво да правя?

Al3ksandra
06-11-2008, 09:46
От тоз бившия ти явно по-голям РЕВНИЕЦ няма :grin:
Щом си е наумил да ти прави мръсно, няма начин да се оправите. Прати му 2 3 мутри да го сплашат, може да му дойде акъла :D :D :D :D

Madn3s5
06-11-2008, 10:09
Станало му е гадно защото си го скъсала,сега го е яд на теб затва прави така. Щом му е неприятно да те вижда с друг значи все още има чуства,макар и минимални,към теб,но от гордост не иска да приеме да сте приятели,за да ти е гадно на теб. Не се притеснявай,скоро ще му мине,неможе цял живот да те тормози така,ще му омръзне. :wink:

pet_14
06-11-2008, 10:16
s1vsem obqsnimi sa negovite deistviq...ti si go zarqzala a toi te e obi4al....ti kvo iska6 da vi svalq zvezdi s tva novioto ti gadje li ?
mi nqma da stane....ti si go zarqzala,naranila si go.....

Erica
06-11-2008, 10:29
Nali znaesh,che tam kydeto e imalo golemi chuvstva,nqma kak ot dnes za utre - vsichko da svyrshi i hop i nai-dobri priqteli . Shte trqbva da mine vreme i osobeno,ako ima naraneni,shte trqbva poveche vreme.Syvetyt mi e da izbqgvash sreshtite i kontaktite po mejdu vi....za da moje da preodolee i osmisli vsichko...i sled vreme shte vidish che vsichko shte e po-razlichno - dori shte mojete i da si spodelqte za novite si polovinki...No za vsichko trqbva Vreme!

cinderella_gugutka
06-11-2008, 11:36
някои мом4ета са си задници-ти не си виновна за това.каквото и да прави-опитай се да не му ибръщаш внимание-истинските ти пр ще ти останат верни независимо какво прави...и помни 4е той губи,той трябва да страда,не ти

Boyd
06-11-2008, 11:48
Не можеш нищо да направиш. Паразитите си търсят обежища винаги. Каквото е било - било е. Оня дечко може да прави каквото си иска, но ти трябва да правиш, това което се предполага, че трябва - не обръщай внимание.

Wrathchild
06-11-2008, 14:02
Може да го е наранила, в края на една връзка много рядко никой не е наранен. Но това не оправдава действията му, все пак я е обичал мамка му, поне от уважение към преживяното заедно би трябвало да се държи по-нормално.

MonSitY
06-11-2008, 17:44
бившият ти ревнува ама много и си личи.не ти трябва такъв приятел продължавай да му правиш яд!!!

Remini
06-11-2008, 17:47
Няма какво да се стори по въпроса.....

idealnata_t
06-11-2008, 19:40
приятелство след истинска любов няма защото е гадно,обичайки го,да гледаш 4е той ходи с няква др така че.... :)

Escarina
06-11-2008, 19:42
s1vsem obqsnimi sa negovite deistviq...ti si go zarqzala a toi te e obi4al....ti kvo iska6 da vi svalq zvezdi s tva novioto ti gadje li ?
mi nqma da stane....ti si go zarqzala,naranila si go.....

Мда и за тва трябва да се държи като задник.. то наранени винаги има, но нормалните хора поддържат нормални отношения!

BlindedAngel
06-11-2008, 19:46
Да предложиш приятелство на този който търси любов е като да предложиш хляб на този който умира от жажда...Просто няма как да стане това с приятелството.Продължи напред :)

angel_love_
06-11-2008, 20:21
Ооо Миличка... до болка ми е познато,знам за какво говориш наскоро минах през същото... ужасно е да знаеш как след всичко любовта е прераснала в ненавист и дори омраза(прекалено силна дума е според мен) моят бивш приятел дори ме скара с най-добрата ми приятелка(стана ясно каква приятелка беше) ,а какво говореше не е за пред хора и продължавано поне намали оборотите... аз бях готова да му отмъстя,но не си заслужава само не му падай до нивото единственото,което мога да ти кажа е да бъдеш силна,да му докажеш,4е въпреки всичко ти си запазваш достойнството и продължаваш напред...нека говоро,ще говори и ще му омръзне гледай си новия приятел отдай се на сегашната ти връзка и прелисти нова страница в живота си ...горе главата миличка пожелавам ти искрен успех,но не се съмнявам,че ще се справиш :) :-) :-) :-)

zvQr_nO_s_ChAr
06-12-2008, 14:24
Може да го е наранила, в края на една връзка много рядко никой не е наранен. Но това не оправдава действията му, все пак я е обичал мамка му, поне от уважение към преживяното заедно би трябвало да се държи по-нормално.

+1 8)

sladkoto_neli
06-12-2008, 16:29
ти сама го каза яд го е не само че те е загубил но и затова че ти продължаваш живота си а той явно не може както казаха по нагоре след време може би ще си останете приятели но сега докато го боли него едва ли ще може да те приеме само като приятелка

punkrock
06-12-2008, 16:30
Сега го е яд, че си го зарязала и затва така прави. Вземи го нареди и ти, какви са тея лапешки историй от негова страна ???

evil_angel69
06-13-2008, 06:38
Nali znaesh,che tam kydeto e imalo golemi chuvstva,nqma kak ot dnes za utre - vsichko da svyrshi i hop i nai-dobri priqteli . Shte trqbva da mine vreme i osobeno,ako ima naraneni,shte trqbva poveche vreme.Syvetyt mi e da izbqgvash sreshtite i kontaktite po mejdu vi....za da moje da preodolee i osmisli vsichko...i sled vreme shte vidish che vsichko shte e po-razlichno - dori shte mojete i da si spodelqte za novite si polovinki...No za vsichko trqbva Vreme!
+1

miss_asi
06-13-2008, 06:43
Ооо Миличка... до болка ми е познато,знам за какво говориш наскоро минах през същото... ужасно е да знаеш как след всичко любовта е прераснала в ненавист и дори омраза(прекалено силна дума е според мен) моят бивш приятел дори ме скара с най-добрата ми приятелка(стана ясно каква приятелка беше) ,а какво говореше не е за пред хора и продължавано поне намали оборотите... аз бях готова да му отмъстя,но не си заслужава само не му падай до нивото единственото,което мога да ти кажа е да бъдеш силна,да му докажеш,4е въпреки всичко ти си запазваш достойнството и продължаваш напред...нека говоро,ще говори и ще му омръзне гледай си новия приятел отдай се на сегашната ти връзка и прелисти нова страница в живота си ...горе главата миличка пожелавам ти искрен успех,но не се съмнявам,че ще се справиш :) :-) :-) :-)
+1

baby_lvA
06-13-2008, 11:18
Ee..mnogo gadno,no shtom pravi taka znachi vse oshti te obicha i syjelqva,che te e zagubil.Sled vreme shte se opravite,shte vidish.. :)

nevito0
06-13-2008, 14:12
s1vsem obqsnimi sa negovite deistviq...ti si go zarqzala a toi te e obi4al....ti kvo iska6 da vi svalq zvezdi s tva novioto ti gadje li ?
mi nqma da stane....ti si go zarqzala,naranila si go.....
омг..и кво като го е зарязала той трябвва да постъпва по този начин ли?!бахти лапешките постъпки..и тя кво кат няма чувства към него да го държи и да не го зарязва само за да не го нарани ли..нямаш вина ;) направи му и ти малко гадно..;]