PDA

View Full Version : Какво постигнах аз до сега в живота си?



krem4et0
06-11-2008, 12:24
Провокирана от 1 спор на ЛС с 1 потребител се замислих какво съм постигнала в живота си до сега. Говоря не само за степен на образованост, а и за лични постижения в други области, признание, оценка от страна на другите.

На колко години сте и какво сте постигнали до сега, удволетворява ли ви? Смятате ли, че за възрастта ви е достатъчно?

Чакам вашите мнения.

Моите най-голми постижения са участията в 2 инициативи "Мениджър за 1 ден" в София, предложението да откровам учебната година от страна на първокурсниците във моя ВУЗ, наемането ми на работа без дори да съм изкарала 1 час практика и без диплома по втората специалност и предложението от страна на ръководителите на катедрата и още 2-ма преподаватели да стана аспирантка при тях без да се явявам на конкурс.
Е, вие сте!

scorpias
06-11-2008, 12:28
Троля си от 12 акаунта в теенпроблем ,половината баннати вече
G_G

preichetoy
06-11-2008, 12:31
Аз съм на 13 и съм асистент - хореограф, нещото което най - много ми харесва да правя.Освен това от една телевизия искаха да снимат филм за мен ( не знам с какво го бях залсужила), но обстоятелствата не го позволиха.Чувствам се по - зряла от повечето си връстници... Не че съм постигнала много, но имам тепърва време и възможности да градя живота си .

Canis_Dirus
06-11-2008, 12:35
Вчера се качих с супер пълната шестица и след две спирки даже СЕДНАХ!

hottie
06-11-2008, 12:50
Вчера се качих с супер пълната шестица и след две спирки даже СЕДНАХ!

Е това верно си е постижение!

krem4et0
06-11-2008, 12:56
Исках темата да е малко по-сериозна.

Аз не съм доволна от постигнатото, но е добра основа оттук нагоре. И все пак с лека ръка бих захвърлила всичко в името на това да стана съпруга и майка, да живея спокойно, да се будя в силни мъжки обятия. С оглед на нещата, които съм постигнала и фактът, че изобщо не ме радват......осъзнавам, че просто не това би ме направило щастлива. Искренно завидих онзи ден на 1 бивша съученичка, която не е завършила още средно, има 3 аборта от 2-ма мъже, има син и юли месец се омъжва.

rakiQ
06-11-2008, 13:01
нищо! тепърва ще постигам
искам да се занимавам с изкуство да рисувам , татуирам да имам собствено студио да имам успехи и да стана добър художник !

MartyParty
06-11-2008, 13:18
Брей...моето място не е тук определено.Но си минах изпитите и вляох в прилично даскало,ако се води постижение.Запознах се с много яки хора и спечелих уважението на голяма часто от тях.Ъм...Оу да на 8-ми клас съм и съм още девствена.Имах дълга връзка,която за жалост прекъснах.На 18-ти се надявам да си взема годишния изпит и така.Не е кой знае какво поне за сега.
А като се замисля много повече неща искам да постигна...

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2008, 13:41
Исках темата да е малко по-сериозна.

Аз не съм доволна от постигнатото, но е добра основа оттук нагоре. И все пак с лека ръка бих захвърлила всичко в името на това да стана съпруга и майка, да живея спокойно, да се будя в силни мъжки обятия. С оглед на нещата, които съм постигнала и фактът, че изобщо не ме радват......осъзнавам, че просто не това би ме направило щастлива. Искренно завидих онзи ден на 1 бивша съученичка, която не е завършила още средно, има 3 аборта от 2-ма мъже, има син и юли месец се омъжва.

ъъъ...завидяла си на момиче без средно образование с 3 аборта от 2ма мъже... чакаща дете (вероятно от 3ти), за когото (предполагам) и ще се омъжва? 0.о http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif

Не, че нещо... ама 'любовта' не е всичко на този свят. :-o Още повече какво би правила жена с дете, изоставена от 'любящия' си съпруг, която дори няма завършено образование?

hole
06-11-2008, 13:45
Нищо. (:

krem4et0
06-11-2008, 13:46
Не е бременна. Била е, но в 5-ти месец е загубила детето. И не заради любовта, а защото и аз я имам. А зари това, че създава семейство, а при мен нещата едва ли ще се случат много скоро. А в момента няма нещо, което желая по-силно от това.

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2008, 14:23
На мен защото ми се стори, че й се възхищаваш, че въпреки това, което е преживяла, се е справила. Евала наистина, ако е така, но чак да й 'завиждаш' за това ми се стори странно.

Искрено ти пожелавам скоро и ти да имаш свое семейство, но не забравяй, че то е отговорност и задължения, и ще трябва да 'порастнеш' в много отношения. ;)

krem4et0
06-11-2008, 15:09
да, и за това. Общо взето завиждам на всички съученици, които са женени и имат деца. Скоро разбрах, че бройката им пак се е повишила......Вече момите и момците останахме малко. :D

bboy_bunker
06-11-2008, 15:34
Не че искам да се заяждам, но разсъжвадаш много детински ( за авторката говоря).. Освен това... ти си завършила висше, така ли? :shock: :?

krem4et0
06-11-2008, 15:53
2-рата специалност-изцяло, а първата само семестриално. Живот и здраве края на юли се дипломирам. И кое е детинското, че искам семейство ли?

_donna_
06-11-2008, 16:02
Ц.

Засега съм постигнала ..
Абе,имам един приятел дето се изприщва като чуе думата "успех".

Мога да се оригвам и да казвам яба-даба-ду едновременно!

Важното в живота е приятели да имаш
и повече да даваш отколкото да взимаш ..

Не,не ми е мото.Мнооого предистория.
Аз съм го постигнала.И повече като че ли не ми трябва.
Другото,то не е постигане.Висшето,книжката и ала-бала простотии.
Един ден ще сме стари и грозни.И ще застанем пред притежанията си с язва и два вида диоптри.

RAWRRR
06-11-2008, 16:10
крем4е,защо имам 4увството 4е децата и семейството са ти някаква фикс идея,колкото да си на4ешеш крастата?

Аз нищо конкретно не съм постигнала..
Била съм болна от анорексия два пъти и веднъж от булимия,в много напреднал стадии от която по4ти не ми окапа косата изцяло.
Водила съм и развратен живот с много неприятни последици,които не искам да споменавам сега.
Отказах се от едната си специалност от университета,за да кандидатствам отново и да преследвам желанията си..
Два пъти са ми разбивали сърцето много жестоко..
Нашите вдигнаха ръце от мен..
Когато бях на невролог преди 2 месеца,жената ми каза,4е съм най-стресирания 4овек,който е ходил при нея, и още много мога да изброявам..
Гордея се,4е въпреки тези неща съм станала по-силна и уверена от всякога.

FOOTSOLDIER
06-11-2008, 16:26
\:D/

NH3
06-11-2008, 16:27
евалата пич ^(Раврр)

FOOTSOLDIER
06-11-2008, 16:29
момиче е ;)

NH3
06-11-2008, 16:30
знам ма ме кефи обръщението пич

Seducti0n
06-11-2008, 17:01
Нищо съществено. :), сега сериозно-никога няма да определя постиженията си като достатъчно добри за да коментирам... :oops:

Freeminded
06-11-2008, 17:07
В личен план постигнах да си върна някои от старите приятели, да се запозная с нови хора, както и да стана по смел в някои отношения. За професионални е рано да се говори.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2008, 21:19
на 16 съм .. до 10 годишна възраст живях в едно малко градче до Русе.. беше тихо хора почти нямаше... и ние нямахме нищо но бяхме щастливи ... всъщост имахме нещо .. имахме много много щастие.. роднините ми бяха там живеехме в 1 къща с един голяям двор където играехме с кукли с моите тогавашни приятелки.. преместихме се в Русе в последствие.. там влязох в едно от наи добрите училища и .. нямало е година в която да завърша с по малко от 5.50 ... сега живея в канада... тук нищо не съм постигнала но мечтите ми са големи и знам че именно тук мога да ги направя реалност ;) силно вярвам в това.. както се казва вярвам в красотата на мечтите си но още повече вярвам че ще ги направя реалност.. може нищо да не съм постигнала до сега но от тук нататак се надявам това коренно да се промени ... ;)
а всичко почна там .. в онова малко тихо градче ...

Lunatic-
06-11-2008, 21:33
нищо не съм постигнал :-o
(i am son of gambling)
не искам и да постигна нещо
не искам жена
не искам деца
това са отговорности (мразя отговорности)
не искам да се съобразявам с никого
обичам безотговорните неща и безрасъдните действия
sad but true :)

run
06-11-2008, 21:45
Minah si popravkite s 5 (na 3ta sesiq :( )...

kindergarden
06-11-2008, 23:02
За 15 години живот нищо не съм постигнала и мисля,че е нормално.Питайте ме пак след някоя и друга година :D

kindergarden
06-11-2008, 23:11
За 15 години живот нищо не съм постигнала и мисля,че е нормално.Питайте ме пак след някоя и друга година :D

Невъзможно!Като направх 15 години,поне бях постигнал един мижав мустак!!!
Се има с какво да се похвалиш :lol:Мисля,че на тази възраст нещата,които могат да бъдат постигнати и заслужават похвала са малко.Не съм постигнала нищо съществено и важно :) Пък и мисля,че такива ретроспекции се правят,когато човек надхвърли 50те и погледне назад за да разбере,че не е живял напразно,и вече спокойно може да си почине от живота :)

kindergarden
06-11-2008, 23:26
Твое мнение :)

krem4et0
06-12-2008, 06:54
RAWRRR, не ми е фикс идея. Не по-малко от това да запиша желаната магистратура да речем. Просто мисля, че това ще ме направи истински щастлива. А след снощи прецених, че просто ако не го направя сега, когато съм решена, няма да го направя следващите 10 години.

exploitedteen, аз и сега не ходя по дискотеки и по кръчмми. Изключвам отвреме-навреме ходенето на ресторантче, заведение и съботните сбирки с приятели. Те са ни просто традиция.А аз съм човек, който преди години не излизаше от дискотеката :D Наживях се на тия неща, в 1 часа ми се доспива вече, не мога да трая задимените дискотеки, музиката ми обръща червата......Не, че не ходя-отвреме, навреме се случва, но е изключителна рядкост. И определено ентусиазмът ми не е като едно време, когато за дискотека се гласях с часове и пред 4 не мърдъх от там.....

06-12-2008, 07:28
Гърмял съм с оръдие (хомемаде).
Гърмял съм АП ( и останах с 10 пръста + 2 ръце).
Гърмял съм RDX.
Мизерил/гърмял съм с фосфор + обезцветител за коса, почти без щети за моята партия.
Като дойде лятото, искам да си направя Вятърна мелница + вятърна турбина :Р , ама много четене ме чака

RoyTheReaper
06-12-2008, 12:33
Не мисля, че съм достигнал възрастта за равносметки. ;)

krem4et0
06-13-2008, 16:44
че аз си правя равносметка всяка вечер. Не е зле човек отвреме, навреме да тегли чертата и да прецени къде точно се намира.

Canis_Dirus
06-13-2008, 16:55
Личи си младият икономист, повлиян от динамичния американска пазар US-GAAP и IFRS, свикнал да прави често отчети.

bungle
06-13-2008, 17:39
Като си купя апартамент, ще се похваля.

Засега нищо не съм постигнала. Искам да имам СОБСТВЕН ДОМ и да създам семейство. Идеалистка съм, ха.

:oops:

krem4et0
06-14-2008, 14:26
Личи си младият икономист, повлиян от динамичния американска пазар US-GAAP и IFRS, свикнал да прави често отчети.

Аз не съм икономист, а информатик с икономическа педагогика и счетоводител от средното :D

Иначеу икономиката ми е в кръвта и си правя сметката(не само на парите), а общо взето за всичко в живота.

Bolt_f
06-14-2008, 14:45
Личи си младият икономист, повлиян от динамичния американска пазар US-GAAP и IFRS, свикнал да прави често отчети.

Аз не съм икономист, а информатик с икономическа педагогика и счетоводител от средното :D

Иначеу икономиката ми е в кръвта и си правя сметката(не само на парите), а общо взето за всичко в живота.

Затова още на 23 си станала скучна лелка ;) Представям си те по пенюар на иглики, синя чалма на главата и маска за лице как мрънкаш по цял ден и се обясняваш за живота си...

Баси.

fake
06-14-2008, 15:17
де да знам. завърших си средното образование. криво-ляво, с преписване тук-там, завърших.
не смятам, че съм в момент от живота си, в който мога да правя равносметка, по-скоро съм в някакъв преходен период.

love_to_love_u
06-14-2008, 19:38
За моята 15 год. възраст и аз не мога да се похваля с много неща,но има няколко оито винаги ще помня :)

shadow_
06-14-2008, 21:02
15...ni6to

st1ka
06-14-2008, 21:49
Моите постижения още са незначителни, но за моите 15 години пак са си постижения. Участвах в Първия детски сървайвър, занимавам се усилено с обществена дейност и често давам интервюта, снимала съм предаване и някакви такива неща.

5StaR
06-15-2008, 00:33
<== Един от най-силните роугета на WoW. ... hahaha еми ддз, има време :)

AutumnTears
06-15-2008, 07:40
az nqkak si ne za4itam tova koeto sum postignala
nikoga ne go pravq za6toto znam 4e moga da se spravq i po dobre

krem4et0
06-15-2008, 10:24
Личи си младият икономист, повлиян от динамичния американска пазар US-GAAP и IFRS, свикнал да прави често отчети.

Аз не съм икономист, а информатик с икономическа педагогика и счетоводител от средното :D

Иначеу икономиката ми е в кръвта и си правя сметката(не само на парите), а общо взето за всичко в живота.

Затова още на 23 си станала скучна лелка ;) Представям си те по пенюар на иглики, синя чалма на главата и маска за лице как мрънкаш по цял ден и се обясняваш за живота си...

Баси.

Всъщност в момента съм със светло сини пола и потниче, с пусната къдрава коса, а на лицето ми няма нищо(даже и гланц на устине, а трябва). А дали съм скучен човек-да кажат познатите. Не съм имала оплаквания по този повод.

fake
06-15-2008, 11:05
^ прекалено буквално прие нещата. далеч съм от мисълта, че не знаеш какво имаше предвид Bolt_f ... човек на 23 години трябва да е безгрижен и да живее младостта си на макс, а не да станеш на 50 и да се обърнеш и да си кажеш 'ех, докато другите си правеха веселото, аз си седях вкъщи и си правех равносметки'...прекалено млада си за държание като твоето...

Lunatic-
06-15-2008, 11:07
фейк на малка с ХЕ-та

Blacklisted
06-15-2008, 11:54
<== Един от най-силните роугета на WoW. ... hahaha еми ддз, има време :) :lol:

krem4et0
06-15-2008, 11:55
^ прекалено буквално прие нещата. далеч съм от мисълта, че не знаеш какво имаше предвид Bolt_f ... човек на 23 години трябва да е безгрижен и да живее младостта си на макс, а не да станеш на 50 и да се обърнеш и да си кажеш 'ех, докато другите си правеха веселото, аз си седях вкъщи и си правех равносметки'...прекалено млада си за държание като твоето...

Е, аз не правя по цял ден това. Но понякога е хубаво човек да преценява постигнатото(непостигнато о). А човек на 23 не е особено безгрижен по 1 или друга причина.....даже бих казала, че това е възраст, в която промените са неминуеми и съответно равносметката е наложителна. Подобна възраст е 18-19(завършването на средното образование). Просто до сега животът ми 16 години е бил 1 и същ-ходене на училище, изпитване, оценки, преминване в по-горен клас или курс, преем в ново учебно заведение....Но все в тази насока. Сега ми предстоят коренно различни неща и е нормално да преценявам какво мога, за кде съм, какво искам за себе си ако щеш като работа, като развитие на личния живот.

П.С. Много се извинявам за грешките, но съм доста уморена и 2 не виждам просто :D

NH3
06-15-2008, 12:06
кремчето е няма такавата консерва ............

Lunatic-
06-15-2008, 12:12
кремчето
се едно слушам майка ми
кви са тия фафли дето пишеш 8-)
40 е възраста в която трябва да започнеш
да се интересуваш
от тези глупости :D

krem4et0
06-15-2008, 12:34
И аз на 18-19 си мислех, че има много време, ама не е точно така.

Lunatic-
06-15-2008, 12:41
не мислиш ли
че след 10 години
ще съжаляваш ?

Bolt_f
06-15-2008, 12:49
^ прекалено буквално прие нещата. далеч съм от мисълта, че не знаеш какво имаше предвид Bolt_f ... човек на 23 години трябва да е безгрижен и да живее младостта си на макс, а не да станеш на 50 и да се обърнеш и да си кажеш 'ех, докато другите си правеха веселото, аз си седях вкъщи и си правех равносметки'...прекалено млада си за държание като твоето...

Е, аз не правя по цял ден това. Но понякога е хубаво човек да преценява постигнатото(непостигнато о). А човек на 23 не е особено безгрижен по 1 или друга причина.....даже бих казала, че това е възраст, в която промените са неминуеми и съответно равносметката е наложителна. Подобна възраст е 18-19(завършването на средното образование). Просто до сега животът ми 16 години е бил 1 и същ-ходене на училище, изпитване, оценки, преминване в по-горен клас или курс, преем в ново учебно заведение....Но все в тази насока. Сега ми предстоят коренно различни неща и е нормално да преценявам какво мога, за кде съм, какво искам за себе си ако щеш като работа, като развитие на личния живот.

П.С. Много се извинявам за грешките, но съм доста уморена и 2 не виждам просто :D

Хахахаха... и както винаги, всичко обръщаш в първо лице. Я се виж в огледалото... излез и направи нещо безсмислено, което няма да бъде написано в биографията ти когато умираш, но би било дълбоко запечатано в съзнанието ти. Тези неща са така по-важни от каквито и да е дипломи...
Какво като си завършила не знам си какво? Какво като имаш не знам си какъв мъж... Това, че споделяш всичко това във форума те прави достатъчно скучен човек. Човек, който явно няма достатъчно хобита и интересни занимания, тя на 23 години да ми модерира форум и да се изказва за живота си, правейки равносметки все едно е на 40... пък и фейк ме разбра.

Lunatic-
06-15-2008, 12:58
ей кремчето
продай на майка си златните пръстени
и опукай парите на машинките
да усетиш адреналина :)

NH3
06-15-2008, 13:00
^ :lol: :lol: голям ташак :D

Bolt_f
06-15-2008, 13:03
ей кремчето
продай на майка си златните пръстени
и опукай парите на машинките
да усетиш адреналина :)

да си дойдем на думата, а? 8-)

Lunatic-
06-15-2008, 13:18
ей кремчето
продай на майка си златните пръстени
и опукай парите на машинките
да усетиш адреналина :)

да си дойдем на думата, а? 8-)
а нее
тръпката е жестока 8-)

krem4et0
06-15-2008, 14:03
Bolt_f, във този форум има и по-големи от мен. А и модерирането му не ми е хоби, а го приемем като ...работа.
А до колко аз имам хобита и какви са си е моя работа. Факт е, че от сума ти време не съм скучала за повече от 5 минути.....

А равносметка за живота всеки си прави когато прецени. Казах, че мисля, че никога не е рано за това. Беше ми интересно и повдигнах темата, съзнавайки че аудиторията е по-млада от мен, но все пак може да отдели 5 минути от времето си и да се запита в правилната насока ли върви и къде по пътя се намира. Нали тук всички претендират, че са зрели. Възможността да се анализираш, да си правиш равносметка, да преценява собствения си живот, те прави зрял. А не това дали си правил секс на 15 и до 18 си бил с 20 човека.

Жалко, че желанието ми който поиска(защото писането в темата не е задължение на никого) да се замисли малко върху това, което е постигнал, да си създаде 1 повод за лична гордост или пък за критика, претърпя такъв провал. Себеанализ трябва да се прави всеки ден ако щеш, а не като станеш на 40(което между другото си е прекрасна възраст и изобщо не мисля, че хората на 40 са престарели).

Това, че се замислям какво съм и какво съм направила досега, не значи че се затварям в 1 ковчег и умирам отсега нататък.

П.С. Благодаря, че се така разтревожени за моите развлечения, хобита и преживявания. Много мило от ваша страна, че ми давате идеи как да разнообразя така скучното си ежедневие и да оползотворя свободните ми 15 минути дневно.

nevito0
06-15-2008, 14:57
тази тема наистина те кара да се замислиш ^^
еми всъщност..не съм постигнала кой знай колко..аз също съм осми клас и е още е рано да съм постигнала кой знае колко де..
може би това,че влязах в хубаво училище и познавам хора,които обужавам са най-големите ми постижения 8) :oops:

blacksheep
06-15-2008, 18:32
аз сам постигнала според мен за мойте усилия доста мойе и повече занимавам се професионално с пеене от 6 годишна с пияно и китара постигнах това да не ми пука от мнението на хората с което най се гордея

krem4et0
06-15-2008, 20:20
кремчето,открадни на баща ти златния часовник,ако има,вземи си гъби и излезни да покурвееш поне за 1 вечер...

До сега бях на 1 виличка, на барбекю, игра на монополи и бира и не можете да ме разстроите с нищо. :D

Bolt_f
06-15-2008, 20:56
кремчето,открадни на баща ти златния часовник,ако има,вземи си гъби и излезни да покурвееш поне за 1 вечер...

До сега бях на 1 виличка, на барбекю, игра на монополи и бира и не можете да ме разстроите с нищо. :D

Супер забавна игра! А, и една чаша бира, нали :D

NH3
06-15-2008, 21:10
^по голямо количество от това вече граничи с алкохолизъм !

krem4et0
06-15-2008, 21:54
А, повечко. Но след вчерашното мешене на 3 вида алкохол не ми се пие и друго. А дрогата от саждите забравихте. Ех, защо всички си мислят, че само с пиячка секс и наркотици животът е приятен!?

Lunatic-
06-15-2008, 22:13
А, повечко. Но след вчерашното мешене на 3 вида алкохол не ми се пие и друго. А дрогата от саждите забравихте. Ех, защо всички си мислят, че само с пиячка секс и наркотици животът е приятен!?
и хазарт

Jeuelle
06-15-2008, 22:56
А, повечко. Но след вчерашното мешене на 3 вида алкохол не ми се пие и друго. А дрогата от саждите забравихте. Ех, защо всички си мислят, че само с пиячка секс и наркотици животът е приятен!?
Филмите им идват в повече....

Bolt_f
06-15-2008, 22:57
А, повечко. Но след вчерашното мешене на 3 вида алкохол не ми се пие и друго. А дрогата от саждите забравихте. Ех, защо всички си мислят, че само с пиячка секс и наркотици животът е приятен!?
Филмите им идват в повече....

Лелките да клюкарстват на пейките пред блока. Аз не съм казала, че пиячката е готина. Просто леко се подиграх на това което беше написала Кремчето ;)

hahavteen
06-15-2008, 23:07
Защо всички се заядохте с Кремчето не разбрах. Всеки си прави живота така както на него му харесва. Ако тя е щастлива такава каквато е и е доволна от живота си на вас какъв ви е проблема? Не е задължително всички да почнем да пиянстваме и да се чукаме на 14 и на 23 да не знаем какво искаме от живота си и към какво се стремим.
Темата определено е интересна и очаквах повече хора да се изкажат но явно сте по-заети да злобеете.

Jeuelle
06-15-2008, 23:10
кремчето,открадни на баща ти златния часовник,ако има,вземи си гъби и излезни да покурвееш поне за 1 вечер...

До сега бях на 1 виличка, на барбекю, игра на монополи и бира и не можете да ме разстроите с нищо. :D

Супер забавна игра! А, и една чаша бира, нали :D

Какъв срам , нали?

Lunatic-
06-15-2008, 23:19
Otvori malo prozor
da izadje sve ruzno napolje
Svi rastanci i tuge
i one nase stare nevolje
Otvori malo vrata
da udju ona lepa secanja

Pliok0019
06-15-2008, 23:52
Хората с равносметката поразително ми приличат на баба ми. Само дето тя има по-свежо мислене и забавление.

air_J
06-16-2008, 00:10
Мощна гавра в тази тема! :razz:

krem4et0
06-16-2008, 06:49
slun4ice, и аз си мислех, че може човек и на 18-20 да си даде равносметка за постигнатото. И това да не значи, че е тръгнал да мре. Но явно само преди да пукнеш, трябва да го правиш. Бтв тук имаше изказвани-д не съм на 40, че да си правя равносметка. Дядо ми и баба ми с над 70 годишни. И ако след равносметката, която са направили на 40, животът им е свършил, какво ли са правили тези над 30 години!?

Не, че съм щастлива от тов да си мисля всеки ден какво съм направили или не до сега, но когато се замисля понякога(то не ти е нужно за целта 5 дена размисъл), обикновено ме обзема чувство на задоволеност, усещане, че имам потенциал да вървя нагоре, стремеж към все по-голямо израстване.

И все пак никъде не съм споменала за глобални равносметки. Исках всеки да каже нещо положително, което е направил, нещо, с което се гордее.
Както и да е-аудиторията не беше подходяща.
exploitedteen, аз все си мисля, че с тебе имахме 1 рзговорче, в което те помолих нещо. Голяма мъжка дума, няма що.

Pliok0019, дай да включим баба ти в нашите купони като е такава свежарка. Явно аз съм е**ти скуката. И да е така тебе какво те засяга това? С нещо да ти преча?


air_J, ти вземи си събери с exploitedteen и злобейте за моя сметка. Един дол дренки сте и сте си лика - прилика

П.С.Опитът ми за сериозна тема не се увенча с успех. Ако все пак се намери някой, който иска да пише по темата да го направи. Всички останали мнения, ще бъдат трити! лек и ползотворен ден.

Canis_Dirus
06-16-2008, 08:12
П.С.Опитът ми за сериозна тема не се увенча с успех. Ако все пак се намери някой, който иска да пише по темата да го направи. Всички останали мнения, ще бъдат трити! лек и ползотворен ден.
Всъщност единствената цел на тази тема е да си начешеш егото и за n-ти път да ни обясниш, че си завършила с отличие, молили са те, едва ли не на колене, да отидеш да работиш и тн.

Е как да пиша сериозно в тази тема?

Аман от планове. Бог напред и ние след него!

А аз като си направих равносметката, излезе, че имате да ми давате, ама освен това излезе, че съм се научил да загърбвам "важните" неща като университет за определено време, за да правя това, което искам на момента.
Дългосрочните планове са за китайците.

krem4et0
06-16-2008, 08:13
Не харесвам някои аспекти от живата си, но начинът ми на разпускане, забавление и рзтоварване не е 1 от тях. Приятно ми е с хората, с които съм, приятно ми е как прекарвам свободното си време. Минах малко възрастта, в която ми се лудееше. навремето(16-19) много лудях и изобщо правех неща, които ми се струваха непонятни дори за мен. не казвам, че съм се наживла, но забавленията ми станаха по-различни. Предпочитам с приятелите да изиграем 1 белотче пред това да отидем в задимена дискотека. Предпочитам да си направим караоке, пред това да се напием. Предпочитам да се поразходя с гджето из града или из гората, вместо да седнем на заведение.....

Canis_Dirus, всъщност целта не беше точно тази. Но щом казваш. Вие, големите мъже тук сте все прави. Темата ми беше провокирана от 1 диалог с 1 потребител, който споменах в предния си пост. И понеже човекът за възрастта си по думите му е постигнал много, исках да видя кой на какви години е и какво е направил. А това, че съм написала какво аз съм направила, е защото съм автор на темата. Нали знам-кажи първо ти, защо я пускаш, слд като не се изказваш. Както и да е не се получи. И след като няма да я вземете и за вбъдеще насериозно, ще си я заключа. Възражения!

Canis_Dirus
06-16-2008, 08:23
Това, че една тема не се развива в посоката, в която желаещ необходимо и достатъчно условие ли е, за да я заключиш?
Според мен се получава добра дискусия - има диалог, има сериозни неща, има и сарказъм на места.


По темата:
Евала на бат Лъчо, който заеба една година преди завършване инженерството. Евала, че после заеба и мечтана си специалност, за да се захване с това, което иска да права.

Погледнато от традиционна гледна точка, бат Лъчо е загубеняк, понеже е прекъснал следване. При това два пъти. Но сега прави това, което иска, получава много добри пари и живее живота, който иска.

И го е постигнал на момента, а не след 15 години плануване!

06-16-2008, 08:28
Не харесвам някои аспекти от живата си, но начинът ми на разпускане, забавление и рзтоварване не е 1 от тях. Приятно ми е с хората, с които съм, приятно ми е как прекарвам свободното си време. Минах малко възрастта, в която ми се лудееше. навремето(16-19) много лудях и изобщо правех неща, които ми се струваха непонятни дори за мен. не казвам, че съм се наживла, но забавленията ми станаха по-различни. Предпочитам с приятелите да изиграем 1 белотче пред това да отидем в задимена дискотека. Предпочитам да си направим караоке, пред това да се напием. Предпочитам да се поразходя с гджето из града или из гората, вместо да седнем на заведение.....

Canis_Dirus, всъщност целта не беше точно тази. Но щом казваш. Вие, големите мъже тук сте все прави. Темата ми беше провокирана от 1 диалог с 1 потребител, който споменах в предния си пост. И понеже човекът за възрастта си по думите му е постигнал много, исках да видя кой на какви години е и какво е направил. А това, че съм написала какво аз съм направила, е защото съм автор на темата. Нали знам-кажи първо ти, защо я пускаш, слд като не се изказваш. Както и да е не се получи. И след като няма да я вземете и за вбъдеще насериозно, ще си я заключа. Възражения!
Ти си се налудяла? :lol: :lol: :shock: :lol:

GbSy
06-16-2008, 08:43
Не знам... Нищо не съм постигнала още, едва на тринайсет съм... Справям се добре в училище, имам страхотни приятели и всичко, което искам... Като вляза догодина в някоя елитна гимназия ще видим!

И все пак, Кремче, всеки има право на мнение и няма смисъл да триеш мненията на тези, които те обсъждат, защото малко или много пак дискутират темата...

air_J
06-16-2008, 09:21
аз само констатирам какво се случва в темата...

не съм се заяждал ;)
Искаш ли да се съберем двамата и да "злобеем" срещу Кремена, както ни препоръча тя? :-o
П.С.> Кремена, не злобея, а просто ми е смешно. И знаеш ли защо? Защото за разлика от доста други теми, в които децата спорят с теб и стават смешни, този път смешната си ти, защото децата са напълно прави за това как ти изглеждаш в очите на другите. И си смешна, не защото си правиш равносметка, или защото искаш да бъдеш отличничка (поздрави за което), а защото цял форум те има за задръстена, а няма нищо по-смешно от това да гледаш отстрани как някой задръстен гледа да извади от 10 кладенеца вода, само и само, за да се изкара по-малко задръстен, отколкото е! В крайна сметка и такива хора трябва да има. Приеми, че си намерила компания, за която вероятно не си задръстена, която вероятно те приема и ви е взаимно хубаво да прекарвате времето си заедно - след като имаш това, какво като си задръстена?!? Намерила си компания със сходни начини на забавление, които за голяма част от околният свят се струват "задръстени", но все пак и това, че си намерила компания, с която да си пасвате и да имате свойте хубави мигове е супер и също според мен трябва да го сложиш в успехите си, постигнати досега. В обощение - децата са прави, че си много консервативна (да не кажа и задръстена), няма смисъл да го опровергаваш, защото във всяка тема, в която пишеш това прави впечатление. И пак казвам - в други теми си много права и те подкрепям, но в тази тема просто правото е на страната на децата. :)
П.С.> И това, че в реалността не сме първи приятели не означава, че трябва да злобея срещу теб, още по-малко пък по форумите. Това е, защото за разлика от теб аз приемам форума като забавление, а не като работа и понякога пускам някой бъзик (къде успешно, къде - не), понякога се ебавам, понякога флуудя ако щеш, а не се обяснявам под всяка втора тема - "т.4 от Правилника. Благодаря!". :)
П.С.2> Дано не се обидиш и пак не си втълпиш, че злобея против теб. :)

krem4et0
06-16-2008, 10:01
Въпросът е там, че аз не се намирам за задръстена. За консервативна, да, но не и за задръстена. Правя разлика между двете неща. Да не говорим, че бъркаш сериозността със задръстеността. Когато трябва съм сериозна. когато трябва - не съм.
П.С.Бих заключила темата не защот не се развива в желаната насока, а защото много се излезе извън нея. както и да е няма да го направя.

_donna_
06-16-2008, 10:36
Леле..ако прочета още веднъж думата "равносметка" ще се гръмна.

@Canis_Dirus,праим ти евала.
Сега ми се живее,а след мен потоп ..

Моите равносметки са от типа:
Сутрин.Яко те цепи глава.И си правиш равносметка.
12 бири,един голям джин с ябълков сок,много рок и секс с бармана мнооого изморяват.

Влизаш във Фантастико.Всички те гледат възмутено,щото си разчорлен,а не си се и прибирал до вас,за да се приведеш в човешки вид.Отправяш им и ти един нагъл и насмешлив поглед и си правиш равносметка: Аз може и да съм адски боклук,но поне изпитвам страхотно удоволствие от живота.

И не е нужно да се чукаш на 12,за да те кефи секса,нито пък да си алкохолик,за да те кефи алкохола.Даже бих казала,че алкохолът, някои т. нар. наркотици,художествената литература и приятелите са необходими за по-трезвия поглед,за да се избягва тъпата дребнавост с кой-какво-къде-бил-завършил.Може да си завършил и кварталното школо и да си повторил 5-ти клас три пъти,а в 6-ти да са те изгонили и пак да си пич.Знам го.

"Проблемът не е в това,че много хора са неуки.Истинският проблем е това,че много хора твърде добре са научили неща,които просто не са верни."

В крайна сметка-равносметка всички сме тухли в стената.Така че не си давайте толкова зор.

:P

NH3
06-16-2008, 14:49
^ най накрая някой с нормално мнение или поне мнение съвпадащо с мойто а не да чета пумийте на консервата кремчето :?

Bolt_f
06-16-2008, 15:23
Леле..ако прочета още веднъж думата "равносметка" ще се гръмна.

@Canis_Dirus,праим ти евала.
Сега ми се живее,а след мен потоп ..

Моите равносметки са от типа:
Сутрин.Яко те цепи глава.И си правиш равносметка.
12 бири,един голям джин с ябълков сок,много рок и секс с бармана мнооого изморяват.

Влизаш във Фантастико.Всички те гледат възмутено,щото си разчорлен,а не си се и прибирал до вас,за да се приведеш в човешки вид.Отправяш им и ти един нагъл и насмешлив поглед и си правиш равносметка: Аз може и да съм адски боклук,но поне изпитвам страхотно удоволствие от живота.
И не е нужно да се чукаш на 12,за да те кефи секса,нито пък да си алкохолик,за да те кефи алкохола.Даже бих казала,че алкохолът, някои т. нар. наркотици,художествената литература и приятелите са необходими за по-трезвия поглед,за да се избягва тъпата дребнавост със кой-какво-къде-бил-завършил.Може да си завършил и кварталното школо и да си повторил 5-ти клас три пъти,а в 6-ти да са те изгонили и пак да си пич.Знам го.

"Проблемът не е в това,че много хора са неуки.Истинският проблем е това,че много хора твърде добре са научили неща,които просто не са верни."

В крайна сметка-равносметка всички сме тухли в стената.Така че не си давайте толкова зор.

:P


!!! :)

ScionOfStorm
06-16-2008, 15:29
Плановете, стриктните такива, за животеца съкват. По дяволите, трябва да е неочаквано, да не знаеш какво става, да си впуснат в ако не пълен, то поне частичен мрак, ебати.

Какво, да си планирам - утре ще направя това, за да направя това и това след еди колко си години?
Нашите са така, сигурно затова си имам постоянни спорове и караници с тях.

Хубаво е да имаш някаква идея загатната, какво ще правиш, защото иначе си става пълна слободия ( :D ), но пък да планираш всичко не до детайли, ами дори до предишното ниво преди този детайл, да слагаш в някакви все по-тесни и по-тесни рамки нещата...машинно е, роботско някак, знам ли.

Carpe diem...и с малко акъл, все пак. :)

air_J
06-16-2008, 16:51
Плановете, стриктните такива, за животеца съкват
Такива планове просто не съществуват, защото никой не знае какво ще стане след 1 година, а какво остава за след 5 и повече? Дългосрочните планове винаги са били обречени на провал. Най-малкото, ако беше така лесно да се предвиди какво ще стане след 5 и повече години всички щяхме да сме милионери, но към този момент не знам някой от форма да е забогатял чак толкова. Тук е момента, ако все пак имаме милионер във форума да се обади кога ще почерпи и да има предвид, че от алкохола тача само водка и уиски. 8)

ScionOfStorm
06-16-2008, 17:05
Дамм...добре, опитът и самозаблудата, че такива планове могат да се реализират до последничкото детайлче, съкват*


Deadlock
06-16-2008, 17:33
Въпросът е там, че аз не се намирам за задръстена. За консервативна, да, но не и за задръстена. Правя разлика между двете неща. Да не говорим, че бъркаш сериозността със задръстеността. Когато трябва съм сериозна. когато трябва - не съм.
П.С.Бих заключила темата не защот не се развива в желаната насока, а защото много се излезе извън нея. както и да е няма да го направя.
Послеписът перфектно се връзва с образа на ограничена консерва - в темата има някаква дискусия, която излиза извън границите на първия пост, значи трябва да я затворим. :)

Трябва да се живее, не да се правят равносметки на миналото и планове за бъдещето. Който има избор всъщност.

Vancho_Vanchoviq
06-16-2008, 20:36
Нищо.