PDA

View Full Version : Хората в БГ Телевизиите са тъпунгери



drive_me_crazy
06-11-2008, 11:28
Как иначе да си обясним закриването на предавания като Вариант 3, ТВ Справочник, Лексикон, Супершоу Невада, Какафония и Шоу Такси. Сега пък говорят злостно срещу Шоуто на Слави, по простата причина ще има по-висок рейтинг от другите продукции.

Истината е ще след като закриха култови предавания като гореизброените. Само Шоуто на Слави остана единственото харесвано предаване в тази кирлива държава.

drive_me_crazy
06-11-2008, 12:08
На хората им писна от некъдърници като:

Ники Кънчев дебелака
Гена Трайкова тъпото
Венелин Петков
Ана Цолова дебелата
Ники Дудука

Докато Слави още е харесван.
Ася Статева също отново е харесвана.

kofa_s_voda
06-11-2008, 12:16
Не знам де ги намирате толкова хора,които харесват Слави...... :lol: :lol: :lol:
Прост и злобен....

drive_me_crazy
06-11-2008, 12:19
Обаче BTV имат навика да правят простотии.
Защото държат водещи като Ана Цолова, Венелин Петков и Гена Трайкова в ефир, като те са по-подходящи да чистят улиците или да копат картофи на село. А техните фенове обичат да ги манафят блеменни жени на задна с пенис колан в кенефа.
А към Слави и Ася Статева се отнасят така зле.
BTV се гаврят със Слави.
А той ги направи това, което са сега.
Слави сабира много народ в Пловдив на концертите.
А Новините ги гледат само изкукали пенсионери.
Те са ми невероятно скучни.
А съм на 30, не съм от пенсионерите.
И не ги гледам.

BeYourSelf
06-11-2008, 12:35
абе Слави някога беше нещо...ам ся?баси тъпите предавания дет ги праи :shock: пък колкото до това че има и такива дет още го гледат - ми намират се ,ама не е това което беше,няма и да бъде.Не ви ли стана ясно че на вта щоу му мина времето

b0Nb0n
06-11-2008, 12:47
хората, които гледат телевизия са тъпи :)
:smt023

drive_me_crazy
06-11-2008, 12:57
Брей, а какво да кажем, за тези, които пишат по форуми? :D

Ето нещо смешно:

Руснак:
В БълХария всички жени са леки и всички мъже са гейове, май това е истина?

Туркиня:
Недей сега, ще им клюмне 11-сантиметровото самочувствие.

Това е от dnes.bg

drive_me_crazy
06-11-2008, 13:40
Слави какъвто и да е пак е повече от онзи Тома.
Боже такъв победител на такова предаване.
И освен това е типично българска черта да завиждаме на известните личности.
Да, но без известни личности щеше ли да има на кого да се възхищаваме и да искаме да приличаме?
Гордея се със Слави, че от продавач на мартеници стана известен и вече не е от простолюдието, от плебса.
Слави Трифонов е известна личност. :)

drive_me_crazy
06-11-2008, 13:46
Слави какъвто и да е пак е повече от онзи Тома.
Боже такъв победител на такова предаване.
И освен това е типично българска черта да завиждаме на известните личности.
Да, но без известни личности щеше ли да има на кого да се възхищаваме и да искаме да приличаме?
Гордея се със Слави, че от продавач на мартеници стана известен и вече не е от простолюдието, от плебса.
Слави Трифонов е известна личност.

Ellie
06-11-2008, 15:15
Слави Трифонов е зле. Колкото и да е известен.

kofa_s_voda
06-11-2008, 18:46
И какво от това,че от продавач на мартеници е станал известен?!Той като е прост и противен все тая....тва не му прави чест
А това,че БТВ е с такъв рейтинг е така,защото става все по американизирана - безмислените риалити предавания като Сървайвър,Форт Боярд и т.н. събират много зрители,с НОВА се конкурират нон стоп

Затова и не гледам телевизия,освен някои чужди програми.Просто от затъпяващ на по-затъпяващ канал попадаш

6o6kotooo
06-11-2008, 18:52
Абе в БГ само Слави може да прави шооота !!! Той си е най-великия .....простооо толкова хубави неща е правил то за 3 март и сякви празници место си вее гъза .......авее...............той си е номер 1

soulja_girl4e
06-11-2008, 18:56
Не знам де ги намирате толкова хора,които харесват Слави...... :lol: :lol: :lol:
Прост и злобен....
mn si prav! nai-posle edin 4ovek da go kaje! ti si pi4 bravo!

kofa_s_voda
06-12-2008, 15:35
Не знам де ги намирате толкова хора,които харесват Слави...... :lol: :lol: :lol:
Прост и злобен....
mn si prav! nai-posle edin 4ovek da go kaje! ti si pi4 bravo!

Човече,момиче съм,колкото и да не се разбира от ника ми :lol: :lol: :lol:
Ама мерси де :)

soulja_girl4e
06-12-2008, 17:29
Не знам де ги намирате толкова хора,които харесват Слави...... :lol: :lol: :lol:
Прост и злобен....
mn si prav! nai-posle edin 4ovek da go kaje! ti si pi4 bravo!

Човече,момиче съм,колкото и да не се разбира от ника ми :lol: :lol: :lol:
Ама мерси де :)
nqq zna4enie, vajnoto e 4e si gotinA 6tom misli6 taka ;)

lsd43
06-12-2008, 17:34
Как иначе да си обясним закриването на предавания като Вариант 3, ТВ Справочник, Лексикон, Супершоу Невада, Какафония и Шоу Такси. Сега пък говорят злостно срещу Шоуто на Слави, по простата причина ще има по-висок рейтинг от другите продукции.

Истината е ще след като закриха култови предавания като гореизброените. Само Шоуто на Слави остана единственото харесвано предаване в тази кирлива държава.

Ти явно живееш за телевизията и шоуто на Слави.

Blab
06-12-2008, 17:47
Много от хората в телевизиите не са за там, факт.
Включително и Слави, Бареков, Ани На-Бареков...
Като цяло, БТВ е една нискокачествена телевизия.