PDA

View Full Version : Анонимни да могат пак да пишат



drive_me_crazy
06-11-2008, 13:51
С погнуса видях ще вашият сайт изисква регистрация, а преди и гости можеха да пишат. Защо така? Това нали е свободна държава. Регистрациите са нещо обвързващо и ангажиращо. Заради това осъдих един сайт и сега ми изплатиха неустойка в размер на 1000 лв. Наистина прекалено сериозно е това с регистрациите и е ангажиращо. :)

krem4et0
06-11-2008, 14:04
Кое му е ангажиращото и сериозното? Искаме 1 е-майл, който може да си създадеш специалноза целта и никога да не ползваш повече. да н говирим, че в "Кофата" могат да пишат и нерегистрирани.
Кой сайт си осъдил?

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2008, 14:47
Като си измислиш ново потребителско име, което да използваш 'анонимно', какъв ти е проблема? Не можеш да отделиш 2 минути да се регистрираш ли?
С погнуса каза... #-o аз не знам дали са останали форуми, в които не се иска регистрация.

ludisuvurshen
06-11-2008, 14:53
И какъв е смисъла да пишеш като гост? То няма лошо де ама така може да влизат ботове и всякакви уроди и да успамят форума...пък после отиди им търси ip адрес за да ги баннеш...

Lucho
06-11-2008, 15:35
супер си е форума,който не му харесва - да не пише !

Seducti0n
06-11-2008, 16:27
Погнуса, отвръщение.... 8-) :D
Ммм, предлагавм ти да си създадеш собствен сайт/форум/ да го развиеш до степен равна или приближаващата се до тази на тийнпроблем и след това да си помислиш много добре, дали регистрацията не би трябвало да бъде задължителна.
Друг пример-работиш на дадено място, на което обедната ти почивка е между 12 и 13 часа, само че ти не си съгласна с този интервал и отиваш да спориш с шефа си, с аргумента, че живеем в демократична страна и едва ли не той ти нарушава правата, определяйки правилата в собствета си фирма.За шефа ти ти си просто една пионка-мислиш ли, че ако те уволни или пък напуснеш по собствено желание в близките няколко дни, няма да се намери служителка с много повече качества и опит в областта?!
Просто трябва да се научите да оценявате труда на другите, защото ти влизаш в сайта, прекарваш си добре/нека бъдем позитивно настроени/ и изведнъж почваш да мрънаш само защото не си даваш сметка, колко много спънки биха последвали при условие, че бъде удовлетворено желанието ти.
Правата са за всички, изключения няма. :wink:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-11-2008, 17:19
Tazi opcia nesluchaino e vuvedena... Tolkova mn hora pishat i oshte tolkova shte pochnat da pishat gluposti, nqma kak da se kontrolira, otdelnata anonimna registracia ne e koi znae kakvo.. Aide da ne se pravim na interesni...

SeXyL[!]Nk@
06-11-2008, 18:24
Погнуса, отвръщение.... 8-) :D
Ммм, предлагавм ти да си създадеш собствен сайт/форум/ да го развиеш до степен равна или приближаващата се до тази на тийнпроблем и след това да си помислиш много добре, дали регистрацията не би трябвало да бъде задължителна.
Друг пример-работиш на дадено място, на което обедната ти почивка е между 12 и 13 часа, само че ти не си съгласна с този интервал и отиваш да спориш с шефа си, с аргумента, че живеем в демократична страна и едва ли не той ти нарушава правата, определяйки правилата в собствета си фирма.За шефа ти ти си просто една пионка-мислиш ли, че ако те уволни или пък напуснеш по собствено желание в близките няколко дни, няма да се намери служителка с много повече качества и опит в областта?!
Просто трябва да се научите да оценявате труда на другите, защото ти влизаш в сайта, прекарваш си добре/нека бъдем позитивно настроени/ и изведнъж почваш да мрънаш само защото не си даваш сметка, колко много спънки биха последвали при условие, че бъде удовлетворено желанието ти.
Правата са за всички, изключения няма. :wink:

Не съм съгласна с точно това твое изказване :arrow:

За шефа ти ти си просто една пионка-мислиш ли, че ако те уволни или пък напуснеш по собствено желание в близките няколко дни, няма да се намери служителка с много повече качества и опит в областта?! , защото според мен не е вярно!
Сега ще ти отговоря каквото аз мисля.Според мене,точно в днешно време,шефовете са пионки в рацете на работодателите се.ЗАЩО? :arrow: Защото,ако виждаш ,като минеш по центъра,пък и не само по центъра на всякъде,търсят :arrow: продавачи,продавачки,серви тиори,готвачи,миячки.....и.... ...н....
Все повече и повече работодатели,остават без работници,защото плащат малко.Ето жив пример: Вуйчо ми има фирма...няма да казвам коя е,за да не правя реклама....плаща много малко според мен,той е и един вид използващ...защо ли ? ...еми първо: плаща малко,второ-обсебва напълно човека,който му работи.Един наш приятел работи като строител в неговата фирма,вуйчо ми си е зел апартамент,и въпросният наш прият е опсебен от вуйчо ми,защото той прави вилата ни,която е на село,второ наел го е да му прави апартамента,плаща му малко.Ако въпросният наш приятел реши повече да не ходи да прави на вуйчо ми апартамента,вуйчо ми остава на сухо,защото този човек е съвестен,работи много добре,вуйчо ми му плаща малко,а ако е някой друг ще напусне при тези условия.Но понеже човека много уважава вуйчо ми,му помогна в нужда.А колкото до работодателите....стават все повече и повече,които си наемат работници,защото все повече работодатели остават без работници.Младите хора заминават,за чужбина да работят,защото тук буквално по-богатите,които имат фирми,и.....т.......н......използв т труда на работниците си.Какво е това нещо...да роботиш повече от 8/10 часа и да взимаш на месец 200лв.???Според мене това нещо не е нормално.По запад,не правят така,по запада на хората работното време им свършва 17;00 часа.
Има си нощни барове,и специялни нощни магазини и заведения....така да.Но не и да използват човешкия труд,и да плащат само колкото да не умреш от глад,и да работиш като вол на полето,така че според мен младите хора,сме си прави,че искаме да работиме по запада е АМЕРИКА.Хората все повече и повече не искат да работят на българските работодатели.Според мен за това от доста години,вече работодателите са пионки в ръцете на работниците си.Това е моето мнение.... :) Може да ви се струва доста дълго,но....искам да обясня точната ми гледна точка,и защо е така. :) :-D :)

Seducti0n
06-11-2008, 19:18
Използвах думата шеф със значението на работодател/този, който ти осигурява месечната заплата и всички формалности свързани с длъжността, която заемаш./
Иначе има си Кодекс на Труда, само дето голяма част от работещите по строежите не са запознати с него, с клаузите при подписването на трудов договор и ей такива полезни нещица.
Работна ръка винаги е имало.Всеки на който му трябват пари е готов да бачка като вол, само и само да си осигури насъщния.
Неприятното в България е, че така наречените работодатели са крайно некоректни към лицата, които наемат и в повечето от случаите се възлолзват от невежеството им за да ги манимулират... :?

На запад положението е съвсем различно, това и без да го споменаваме е пределно ясно, но като се има предвид и стандартта им на живот, е напълно нормално и заплатите им да са високи. :wink:

SeXyL[!]Nk@
06-11-2008, 20:52
Използвах думата шеф със значението на работодател/този, който ти осигурява месечната заплата и всички формалности свързани с длъжността, която заемаш./
Иначе има си Кодекс на Труда, само дето голяма част от работещите по строежите не са запознати с него, с клаузите при подписването на трудов договор и ей такива полезни нещица.
Работна ръка винаги е имало.Всеки на който му трябват пари е готов да бачка като вол, само и само да си осигури насъщния.
Неприятното в България е, че така наречените работодатели са крайно некоректни към лицата, които наемат и в повечето от случаите се възлолзват от невежеството им за да ги манимулират... :?

На запад положението е съвсем различно, това и без да го споменаваме е пределно ясно, но като се има предвид и стандартта им на живот, е напълно нормално и заплатите им да са високи. :wink:


Аз не споря за това,че си казала ''шефът или работодателят'',а за това ,че твърдиш,че работниците са пионки в ръцете на работодателя,тъй като в днешно време вече е точно обратното. :)

Seducti0n
06-11-2008, 21:08
Разни хора, разни идеали.
Факт е, че шефовете са върховните богове.Правят те на 2 стотинки без да им мигне окото, а ти безропотно се подчиняваш, дори и да не си съгласен, най-малкото защото си финансово зависим от този човек.

atasa
06-12-2008, 09:21
Ами ако всички форуми изискват регистрация не си прави труда да се регистрираш.
Аз например от тази година спирам с форумите.

SeXyL[!]Nk@
06-12-2008, 10:41
Разни хора, разни идеали.
Факт е, че шефовете са върховните богове.Правят те на 2 стотинки без да им мигне окото, а ти безропотно се подчиняваш, дори и да не си съгласен, най-малкото защото си финансово зависим от този човек.

Да но така и той си прави лоша услуга...Защо...защото така остава без работници,фалира,и никой вече няма да иска да се наеме на работа при него,защото ще го знаят що за стока е.Или най-много,на вторият ден да напускат.

SeXyL[!]Nk@
06-12-2008, 10:44
Ами ако всички форуми изискват регистрация не си прави труда да се регистрираш.
Аз например от тази година спирам с форумите.

Какво ти пречи да се регистрираш?Това е работа точно за 2 минутки.
Не изисква ум и усилия ;).

Canis_Dirus
06-12-2008, 11:00
Ами ако всички форуми изискват регистрация не си прави труда да се регистрираш.
Аз например от тази година спирам с форумите. =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Регистрацията се прави с цел зловредни индивиди като теб да бъдат контролирани. Регистрацията улеснява контрола на съдържанието, който контрол е много важен за младежки сайт!

SINDEL
06-12-2008, 12:06
Регистрацията отнема 1 минута.
Преди всеки ден разделите бяха жестоко омазвани от разни гости, които си нямаха друга работа. То и сега има много спам, ама ако пак се пуснат анонимните, ще стане ад..

atasa
06-12-2008, 12:12
Ами ако всички форуми изискват регистрация не си прави труда да се регистрираш.
Аз например от тази година спирам с форумите. =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Регистрацията се прави с цел зловредни индивиди като теб да бъдат контролирани. Регистрацията улеснява контрола на съдържанието, който контрол е много важен за младежки сайт!
Не, просто смятам за nerd-ско и лузърско да кисна по форуми.