PDA

View Full Version : Аво-3



durotar12
06-11-2008, 15:34
Искам да попитам ако има някой,който е ходил там на курс.Мисля лятото да се запиша или на курс за Proficiency на Кеймбридж или гледах иман якав курс "Английски език за комуникация".Мене английския ми е на доста добро ниво ,но проблема ми е,че не съм говорил много напоследък.Учихме английска литература тази година и нямаше много време за Speaking.Ще съм много благодарен ако споделите мнения. :)

CaSsIe
06-11-2008, 17:32
izobshto nqma da sburkash ako se zapishesh tam... 4 godini sam hodila tam ot drugata godina pak po4vam da hodq i moga da ti kaja 4e prepodavat mnogo qko i izobshto obstanovkata e nqkfa gotina. Sestra mi q podgotviha za edni izpiti i gi vze s mnogo dobri rezultati. Zapishi se nqma da sujalqvash ;)

durotar12
06-12-2008, 10:56
Благодаря ти много за информацията.

Isi_d
06-12-2008, 11:01
Аво - то е добро място за учене на английски- по-важно е обаче да решиш от какво точно обучение се нуждаеш- колкото си по-напреднал по-трудно си намираш подходящ курс :(

durotar12
06-13-2008, 11:14
А има ли някой,който е ходил на нивата за сертификати на Кеймбридж?Интересува ме специално те дали са зобри щото така или иначе са скъпи и ако си дам само праите няма да е много добре...

Isi_d
06-13-2008, 12:42
Изкарах един летен - CAE и после през есента практикум
Резултат- grade A :-D

заслужава си
Успех!

StillNoob
06-13-2008, 19:53
I az ot 4-ri godini hodq =] ! Dogodina sled maturite po4vam FCE :P !
nqa sburka6 brato i ti stiskam palci da ne popadne6 v nqkfa smotana grupa v kfato bqh az taq godina :D ! Si4ki nekfi zubur4eta edno Hi ne kazvat =] ! A v minalata mi g-jata ne mo6e da spre da se hili prez celiq 4as =] !

durotar12
06-20-2008, 20:44
I az ot 4-ri godini hodq =] ! Dogodina sled maturite po4vam FCE :P !
nqa sburka6 brato i ti stiskam palci da ne popadne6 v nqkfa smotana grupa v kfato bqh az taq godina :D ! Si4ki nekfi zubur4eta edno Hi ne kazvat =] ! A v minalata mi g-jata ne mo6e da spre da se hili prez celiq 4as =] !
Дано верно да не попадна щото е много тъпо така.Аз обичам атмосферата да е няква по-разпускаща.Можеби от даскало съм свикнал да не млъквам в час ма сега май ще трябва да се понауча да мълча...