PDA

View Full Version : Да пия ли хапчета за отслабване?



some_on3
06-11-2008, 17:38
Ето го и моят проблем:
На 17 години съм (ако това има някакво значение) преди 1 месец спрях да ям всякакви тестени изделия, сладкиши ограничих безалкохолните напитки и общо взето наи-калоричните... когато започнах този тип диета бях 68кг сега сам околко 63/64. Имам неутолимото желание да отслабна, толкова го искам, че чак не изпитвам толкова нужда за храна колкото преди.Въпросът ми е дали да не си взема някакви хапчета за отслабване, ей така междодругото за да ми помогне да отслабна по-бързо? Не искам някакви натоварващи хапчета... моля ви запознайте ме с нещата в тази област и ми кажете дали изобщо има смисъл да си взимам? Аз лично мн искам да си взема защото искам до август да съм отслабнала и за пръв път в живота си да се чувствам добре в кожата си... Моля да ме посъветвате нещо :) Предварително Благодаря :)

paradiso
06-11-2008, 18:05
Ето го и моят проблем:
На 17 години съм (ако това има някакво значение) преди 1 месец спрях да ям всякакви тестени изделия, сладкиши ограничих безалкохолните напитки и общо взето наи-калоричните... когато започнах този тип диета бях 68кг сега сам околко 63/64. Имам неутолимото желание да отслабна, толкова го искам, че чак не изпитвам толкова нужда за храна колкото преди.Въпросът ми е дали да не си взема някакви хапчета за отслабване, ей така междодругото за да ми помогне да отслабна по-бързо? Не искам някакви натоварващи хапчета... моля ви запознайте ме с нещата в тази област и ми кажете дали изобщо има смисъл да си взимам? Аз лично мн искам да си взема защото искам до август да съм отслабнала и за пръв път в живота си да се чувствам добре в кожата си... Моля да ме посъветвате нещо :) Предварително Благодаря :) v apsolutno sa6toto polojenie sam piq kafe vitagold ama :d da ti kaja nz :D i az se vmania4ih ako nqkoi zn qki hap4eta da kazva

Canis_Dirus
06-11-2008, 18:09
рибено масло. Големите перли. малките са гадни.

cvetelinaaa
06-11-2008, 18:16
ами по принцип мисля че е хубаво да се ограничаваш от някои храни, но не мисля че хапчетата са най-правилното решение. според мен трябва да спортуваш повече а не да си прецакваш организма с ненужни хапчета и диети, които могат да доведът до мн болести

st1ka
06-11-2008, 19:23
Аз съм пила хапчета с ябълков оцет и имах полза, но все пак при всеки е индивидуално.

mysterious93
06-11-2008, 19:37
рибено масло. Големите перли. малките са гадни.

Рибеното масло не е ли за разяждане?? :-o

sweet_baby_cool
06-11-2008, 19:39
az sa6to pieh nqkakvi s qbavkov ocet i naistina deistvaha daje mnogo no samo dokato gi pieh a az ne moga da se trovq cql jivot 8-)

Canis_Dirus
06-11-2008, 19:44
рибено масло. Големите перли. малките са гадни.

Рибеното масло не е ли за разяждане?? :-o
Какво разяждане?
Колата например разяжда ръжда. С нея се чисти най-добре ръжда.

Рибеното масло има други функции.

little_elf
06-11-2008, 19:51
рибено масло. Големите перли. малките са гадни.

Рибеното масло не е ли за разяждане?? :-o
Какво разяждане?
Колата например разяжда ръжда. С нея се чисти най-добре ръжда.

Рибеното масло има други функции.
май питаше дали не се засилва апетитът от него

ElisaDay
06-11-2008, 19:52
Еми не знам.Аз съм чувала, че като почнеш такива хапчета за отслабване и отслабваш,да, но после като ги спреш килцата се връщат.Не знам до колко ми е достоверна информацията :)

Canis_Dirus
06-11-2008, 20:48
май питаше дали не се засилва апетитът от него
не

gorska
06-12-2008, 07:20
Аз пък мислех, че рибеното масло е за подобряване на умствените способности и паметта. Поне една позната го пиеше за това...

Madness
06-12-2008, 07:59
Рибеното масло убива апетита така ли? :-o

И кажете фирми,тва-онова...преди ядене,след ядене..по една таблетка или какво?

paradiso
06-12-2008, 08:06
PLS DAITE POVECHKO INFO ZA HAPCHETATA S QBALKOV OCET AZ SPORTUVAM G D T1POTO E 4E SQ F KRAQ NA GODINA NQMAM VREME ZA NI6TO HRANITELEN REJIM NE QM HLQB NE PIQ GAZIRANO I NE QM SLADKI

MidnightCreep
06-12-2008, 10:26
Глупости.Хапчета помагат само за самовнушение.

Canis_Dirus
06-12-2008, 10:57
Рибеното масло е за много работи.
Да кажем най-общо, че възстановява баланса Омега 3: Омега 6. ОТ където следва по-ефективно горене на мазнини.

А от друга страна Омега 3 в рибеното масло са ДХК и АПК, които участват в изграждането на мозъка.

Подорбни обяснения - с кинти!

preichetoy
06-12-2008, 12:07
абе тия хапчета с ябълковия оцет спокойно могат да се заместят с еддна чаша вода на ден с разредена в нея една супена лъжица ябълков оцет. а за хапчетата с разни химии... повечето увреждат генома и може да родите уроди .. малко съм крайна, но е така, освен това пречат на черния дроб. най - ефикасно е спорт .. движение, много вода.. рибеното масло също е полезно, също и всякакви пордукти, съдържащи пектини.

PollyPoi
06-12-2008, 12:11
Ето го и моят проблем:
На 17 години съм (ако това има някакво значение) преди 1 месец спрях да ям всякакви тестени изделия, сладкиши ограничих безалкохолните напитки и общо взето наи-калоричните... когато започнах този тип диета бях 68кг сега сам околко 63/64. Имам неутолимото желание да отслабна, толкова го искам, че чак не изпитвам толкова нужда за храна колкото преди.Въпросът ми е дали да не си взема някакви хапчета за отслабване, ей така междодругото за да ми помогне да отслабна по-бързо? Не искам някакви натоварващи хапчета... моля ви запознайте ме с нещата в тази област и ми кажете дали изобщо има смисъл да си взимам? Аз лично мн искам да си взема защото искам до август да съм отслабнала и за пръв път в живота си да се чувствам добре в кожата си... Моля да ме посъветвате нещо :) Предварително Благодаря :)
Бе ти си ги пий,ама не чакай да отслабнеш...щом имаш такова желание ходи на фитнес....!!!Хапчетата няма да ти помогнат,една приятелка пи Фемимодел и абсолютно никакъв ефект нямат...или пък дъфките...абе тъпа работа са тва..ако искаш да отслабнеш казвам ти ходи на фитнес ;)

barbie_94
06-12-2008, 12:31
Малко ми се струва че драматизираш! От хапчетата няма умреш,няма страшно !

some_on3
06-13-2008, 10:59
благодаря за вниманието :)
ок ще опитам с вода и ябълков оцет и спорт :) макар 4е от спорта повече се стяга тялото ане се отслабва.

MidnightCreep
06-13-2008, 11:25
Трябва да имаш отрицателен калориен прием,за да отслабнеш.Може да тичаш с часове,обаче ако после наваксваш изгорените калории няма да има намаляване на теглото.

NH3
06-13-2008, 12:48
рибеното малсо съдържа полезни мазнини и и важните винтамин А и Е


също лененото масло съдържа омега 3 и омега 6 мастни кисилини който засилват метаболизма

но не ограничавай въглехидратите но не приемай и много защото от ниското количество на въглехидратите се нарушава мозъчната дейност и паметта отслабва а мисловните процеси се намаляват силно тъй като мозъка се "храни " с глюкоза ( въглехидрат )

и можеш да пиеш по 1-2 хапа Кленбутерол ,но само ако спортуваш защото иначе няма да има резултат ! клена засилва метаболизма и отваря бронхите и ще поемаш много повече кислород от където ще получих повече енергия и окислителните процеси ще се засилят ! като го комбинираш с рибено масло ще бъде чук

lovey0u
06-13-2008, 19:23
ами по принцип мисля че е хубаво да се ограничаваш от някои храни, но не мисля че хапчетата са най-правилното решение. според мен трябва да спортуваш повече а не да си прецакваш организма с ненужни хапчета и диети, които могат да доведът до мн болести


+1

hgfh
06-13-2008, 19:33
ne tova sa gluposti

sladkъ_mackъ
06-13-2008, 22:05
Земи си дъвки MOTIF или Вита Голд-не ти натоварват организма кат хапчетата :? Аз днеска си зех мотиф-една фр каза че майка й свалила 7 кг само от дъвки,защото потискали апетита :grin: Единственото условие е да се движиш повече,докато ги взимаш,диети специални не са нужни :)

TheNewReligion
06-13-2008, 23:43
Недей . Храни се здравословно и спортувай , зад ане си докараш хранително разтройство ! :?

love_to_love_u
06-15-2008, 18:34
мм Affimex,много са добри :grin:

N0_feAR
06-15-2008, 19:35
тея хапчета са пълна вредна химия. Само дет ще си трояиш организма. По-добре ги забрави. Започни да ходиш на фитнес, на плуване или бягай сутринта в някой парк. Знам и един трик който на мен мн ми помага. Всяка сутрин изяждай по 3 супени лъжици трици, накиснат в кисело или прясно мляко. По този начин постепенно се засилва метаболизма, а и засища доста дълго време.

HaRMoNy
06-15-2008, 20:04
Според мен правилно хранене + спорт е най-добрата комбинация да отслабнеш и изградиш хубаво тяло.
Намаляш (спираш) сладко, пържено, тестено, и да не поемаш цял ден храни богати на въглехидрати, също вечерното ядене да не преминава,18:00, 19:00. Ако имаш навика да ядеш късно, намали времето постепенно, да не е наведнъж, за да може организмът ти да свикне.
Мисля, че хапчетата са краен вариант. Сега си в разцвета на силите си - използвай ги :)

NH3
06-15-2008, 20:22
амфета му е майката и яко секс !

Roguemood
08-19-2008, 18:25
Според мен правилно хранене + спорт е най-добрата комбинация да отслабнеш и изградиш хубаво тяло.
Намаляш (спираш) сладко, пържено, тестено, и да не поемаш цял ден храни богати на въглехидрати, също вечерното ядене да не преминава,18:00, 19:00. Ако имаш навика да ядеш късно, намали времето постепенно, да не е наведнъж, за да може организмът ти да свикне.
Мисля, че хапчетата са краен вариант. Сега си в разцвета на силите си - използвай ги :)
А така веее.....кви са тея хапчета ти да не искаш да се увредиш ...трайно!

blue_ice
08-19-2008, 18:41
Suglasna sum s nqkoi mneniq, s tezi hap4eta moje da si dokara6 problemi, sport i pove4e plodove 6te sa po polezni.

Sweet_Play_F
08-19-2008, 18:52
Мм..за хапчетата за отслабване знам,че могат да доведат до проблеми с очите и други-здравословни.Не те съветвам да ги пробваш,но все пак ако се решиш гледай да ги съчетаеш с тренировка. [-o<

machine
08-19-2008, 19:20
нищо няма да ти стане от хапчетата кажи кви искаш да си вземеш или ми пиши на лс.И дай някви данни височина,талия,или снимка най-добре.Кг не са толкова важни,а как изглеждаш и пиши и ще ти отговоря на това,което те интересува.

xxxSnowflakexxx
08-19-2008, 19:27
Nqma nujda da pie6 hap4eta prosto produlji s dietata.

rachel_billson
08-19-2008, 21:05
ne e dobre da pochvash ot takava vazrast hapchetata :?

mirelS
08-19-2008, 21:32
Знам за ''захир'' .. 4е са хубави и действат .. но попринцип хап4етата не са да тийнове .. :)

sladkish_14
08-19-2008, 21:59
:!: :!: :!: :!: :!:

Момичето вече сигурно е отслабнало 8-) .. Като се има впредвид , колко е стара темата + това , че е искала до август да приключи с отслабването 8-)

deizilin
08-20-2008, 13:00
Хапчетата имат йо-йо ефект и не действат!Не мога да разбера като искаш да отслабнеш приложи принципът на разделното хранене и спортувай-плуването и конната езда много помагат,а аква-аеробиката е чудесен съюзник срещу целулита ;) . И също така от голямо значение е начинът ти на мислене,не си мисли постоянно в това колко калории си приела днес и т.н. , а си мисли , че особено през лятото организмът ти,не е хубаво да се пренатоварва.Не се лишавай от нищо,просто бъди разумна,храни се бавно,сутрин плодове,вечер салатка...пробвай и ще се чувстваш по-добре в тялото си и по-жизнена! :)

joneto
08-20-2008, 22:14
tezi davki MOTIF ot kade se kupuvat ot apteki ili...

bebitooo___
08-21-2008, 07:13
Момичета моя съвет е да идете не лекар.. защото сте болни.. ако продължавате в същия дух просто няма да доживеете да видите ужасния резултат, който сте постигнали.. Обзалагам се, че вече сте в ръцете на анорексията, щом си мислите, че можете без храна и вече искате хапчета.. Вие сте БОЛНИ!!! Идете най - добре на лекар.. :( :shock: КАк може изобщо да ви се дават съвети за някакви хапове и тем подобни.. :x Я вземете се стегнете и преди да направите каквото и да било потърсете из нета за анорексиците и вижте как изглеждат и как живеят след манията си за отслабване и ако ви харесва тогава живота си е във ваши ръце.. Ако ли не вземете се в ръце и започнете да водите здравословен начин на живот..