PDA

View Full Version : Цари ли хаос в гардероба и сред козметичните ви продукти ?



TheNewReligion
06-11-2008, 20:22
Здравейте ! Днес бях на гости у една приятелка за малко и тя ме покани да вляза в нейната стая . Аз влязох и седнах на един стол . Тя отвори широко гардероба си и извади дрехите , които щеше да облече . Видях , че в гардероба и цареше пълен хаос ! :shock: :shock: :shock: Нямаше нито една сгъната дреха , всички блузи бяха нахвърляни и смесени с мръсните чорапи , които редовно хвърля вътре след като ги свали . :shock: :shock: :shock: В гардероба освен чисти и мръсни разхвърляни дрехи имаше и стари обувки (те бяха на първия рафт) и дори не бяха изпрани . Носеше се странна миризма .... Тя си хвърли мръсните чорапи и тениска в гардероба , преоблече се и затвори вратичките . Не показах по никакъв начин отвращението си и си говорихме нормално , но останах с лошо впечатление за нея . Освен в гардероба , на тоалетката и също цари хаос ! Останах с много лошо впечателние от нея , защото за пръв път ме кани у тях , пък и се познаваме от скоро .
Та сега първият ми въпрос към вас е : Цари ли хаос в гардероба и на тоалетката ви ? Втория въпрос е : Правите ли "чистка" на гардероба си в началото на всеки сезон ? Аз лично всеки месец пренареждам целия си гардероб ,сменям ароматизатора и сгъвам и подреждам на ново всичко ! При вас как е ?
Благодаря предварително за отговорите ви , и както обикновено ще помоля без излишен спам от хората , на които темата не допада ! :)
П.П : Не си мислете , че съм някаква маниачка , която се интересува само и единствено от другите хора . Просто за пръв път видях такова нещо и реших да споделя възмущението си и същевременно да разбера вашето мнение и отношение по темата ! :)

angel_love_
06-11-2008, 20:30
ЛеЛе не бих желала да присъстван на подобна гледка определено :D ще остана травмирана за дълго време...но определено немога да е похваля с пълен порядък в стаята ми :-) понее от към хигиена съм добре,защото едно е да си разхвърлян,а съвсем друго да си мърляч :D това с чорапите обаче ме разби чесно,добре де попринцип от нея не се ли носи ...хмм странна миризма :D но за тоалетката немога да се похваля много,много всеки път като излизам(обикновено закъснявам) ако след скоростното ми излизане посетиш моята 'кочинка' може да се чудиш дали не е паднала атомня бомбя после си подреждам де ... аа убедена ли си,че не си хванала въпросното момиче просто в неподготвен момент :o знам ли все пак е моми4е.... :? :shock:

miloto na miloto:P
06-11-2008, 20:33
по-скоро лека бъркотия :?

Glezanka
06-11-2008, 20:34
При мен всичко е в рамките на нормалното,обичам всичко да ми е чисто и не до там толкова подредено.Прибрана съм ... но често прибирам неща,които после търся с месеци.Не смесвам мръсно с чисто!В никакъв случай!Видя ли,че човек е нечистоплътен се отдалечавам от него!Случва ми се да вляза в стаята си и да ритам празни бутилки от безалкохолно или да се препъвам в лака си за коса,това се случва ако ме мързи да си подредя стаята.Общо взето ме радва стаята ми да е в приличен вид :)

Усмивкаа*
06-11-2008, 20:34
Здравейте ! Днес бях на гости у една приятелка за малко и тя ме покани да вляза в нейната стая . Аз влязох и седнах на един стол . Тя отвори широко гардероба си и извади дрехите , които щеше да облече . Видях , че в гардероба и цареше пълен хаос ! :shock: :shock: :shock: Нямаше нито една сгъната дреха , всички блузи бяха нахвърляни и смесени с мръсните чорапи , които редовно хвърля вътре след като ги свали . :shock: :shock: :shock: В гардероба освен чисти и мръсни разхвърляни дрехи имаше и стари обувки (те бяха на първия рафт) и дори не бяха изпрани . Носеше се странна миризма .... Тя си хвърли мръсните чорапи и тениска в гардероба , преоблече се и затвори вратичките . Не показах по никакъв начин отвращението си и си говорихме нормално , но останах с лошо впечатление за нея . Освен в гардероба , на тоалетката и също цари хаос ! Останах с много лошо впечателние от нея , защото за пръв път ме кани у тях , пък и се познаваме от скоро .
Та сега първият ми въпрос към вас е : Цари ли хаос в гардероба и на тоалетката ви ? Втория въпрос е : Правите ли "чистка" на гардероба си в началото на всеки сезон ? Аз лично всеки месец пренареждам целия си гардероб ,сменям ароматизатора и сгъвам и подреждам на ново всичко ! При вас как е ?
Благодаря предварително за отговорите ви , и както обикновено ще помоля без излишен спам от хората , на които темата не допада ! :)
П.П : Не си мислете , че съм някаква маниачка , която се интересува само и единствено от другите хора . Просто за пръв път видях такова нещо и реших да споделя възмущението си и същевременно да разбера вашето мнение и отношение по темата ! :)



..ъъЪ :-o

Nadelina
06-11-2008, 20:34
Tvoita priatelka qvno e manichka na mrysotia. Ujas! Kak moje edin sebeuvajavasht se chovek da ima takyv garderob, oshte po malko bez sram da go pokazva? Az sym vyzmutena!

TheNewReligion
06-11-2008, 20:40
аа убедена ли си,че не си хванала въпросното момиче просто в неподготвен момент :o знам ли все пак е моми4е.... :? :shock:
Ем , ако е се е притеснявала от това , че В МОМЕНТА стаята и не е подредена , едва ли щеше да ме покани колкото и неучтиво да изглежда да ме остави да седя в коридора при кучето и ! Според мен тя не е просто разхвърляна , а чиста мърлячка ! От такива хора се отвращавам , но от нея не се носи лоша миризма ! :-o

Jamalska
06-11-2008, 20:47
При мен е пълен хаос:)Като си търся дрехи изваждам всичко,което искам да пробвам и понеже накрая все бързам ги натиквам обратно със сила.Или в повечето случаи ги оставям по столовете,леглото и тн.Мръсните ги мятам на пода докато не се сетя да ги събера на топка до коша за пране.Е поне не ги мешам;)
Козметика...всичко е или пред монитора или в кашончето,в което бях сложила козметиката за бала..поне винаги зна къде Може да са нещата,които ми трябват ;)

ElisaDay
06-11-2008, 21:01
И при мен има лека бъркотия ама се пак си имам отделни шкафове за бельото, за дрехите и за обувките.. Подреждам ги на два месеца.. случвали са се и моменти, в които трябва да извада сички дрехи за да си избера нещо и суривам сичко на земята .. ама кво да направа :oops:

mila_pila
06-11-2008, 21:05
Пълен хаос е при мен. Майка ми пили мозъка да подреждам и накрая без да я карам сгъва дрехите ми и ги прибира уж, което е катастрофа, щото после нищо не мога да си намеря... в стаята ми дето се вика не може да се определи дали е имало борба или просто е разхвърляно, но никога не мешам чисто с мръсно. Това си е гадно. Поне все още намирам сили да набутам мръсните дрехи в коша.
А по бюрото ми още се въргалят учебници от миналата година, никога не мога да си намеря гланца или крема за ръце...то май има всичко друго на тоалетката ми само не и козметика.. а най-новата тъпотия, която прилагам в спешни случаи е да набутам всичко под леглото си ако някой инцидентно ми дойде на гости :D не, че нещо, но това определено е най-бързият начин да приведеш в привиден ред пълна кочина.

BrokenInnocence
06-11-2008, 22:11
Гардероба ми е общо взето подреден, всичко е по закачалки и т.н. но в шкафа, в който са ми блузите примерно цари вечен хаос най- вече заради неминуемите ми закъснения рано сутрин. Мръсните дрехи естествено си ги държа отделно от чистите. Козметиката е стриктно подредена в редички и по цветове.

sodomicdream
06-11-2008, 22:16
бе истината е, че при мен цари пълен хаос винаги, освен ако не съм чистила скоро. Но.. гардероба ми е изряден, за тоалетката... ми тя винаги ми е разхвърляна и да искам да я запазя подредена не мога :o
и то защото все ме мързи да я подредя :D
но твоята приятелка бие рибата, честно

TheNewReligion
06-11-2008, 22:25
Моят гардероб винаги е подреден . Дрехите са педантично наредени по цветове , както и бельото ми . Козметиката ми също е много подредена и редовно минава на профилактика . Проверявам скора на годност и дали нещо не се зацапало . Старая се да поддържам чисти гърлата на бутилчице с лакове , защото после не мога да ги отворя .

sw3e7_baby
06-11-2008, 22:53
emimoq e otnositelno podreden sega ima nqkoislu4ai f koito drehite mi sa
qko nablaskani ama e rqdko toaletkata moje da se kaje 4e e imalo voina
i nqkoi e puskal bombi ama tfa e samo sutrin ve4er si4ko se opravq i 1
vapros kfi sa teq aromatizatori za garderobi az praskam s
dezodorant :oops: ama nz kfo dr da polzvam q kajete ne6to marka cena
magazin (vav varna) ae ms i tam nezapomnih koq be6e avtorkata ne q
kani u vas 6te napravi vs na laina povqrvai imala sam mn takiva slu4ai
otkade gi namiram vse takia marlq4ki ? :-o da sa 4udi6 nali ?

DisciplineAndOrder
06-12-2008, 04:17
в гардероба ми е.. отвратително.

преди да изляза,например,изваждам всичко,докато не си избера нещо и след тва просто ги напъхвам в гардероба :-|

обаче мръсните дрехи непременно слагам в коша за пране 8-)

тоалетката ми е що-годе подредена обаче

donkihot
06-12-2008, 07:41
pri men si4ko si e na 6,vqrno ponqkoga e dosta....prenaseleno v garderoba mi..no kogato namerq vreme opravqm si4ko i opredeleno razdelqm obuvkite,mrysnite drehi,4istite drehi,belioto v otdelni shkafove i koshove,....a za kozmetikata vsi4ko si mi e v edin shkaf...poprincip e nareden,no ponqkoga se razmestvat neshtata,no az vinagi si opravqm nanovo...zashtoto kogato byrzam vyobshte ne gledam koe kude ostavam...no da staraq se vsi4ko da e na nivo

sant
06-12-2008, 08:25
...

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-12-2008, 09:31
Твойта птиятелка ... :shock: нямам думи!!! При мен всичко си е спретнато и подредено ;-)

_FaShIoN_
06-12-2008, 09:57
Попринцип моите дрехи се перат,гладят се,сгъват се и тогава се слагат в гардероба...не слагам там никакви мръсни дрехи или обувки,а обувките си ги държа в друг шкаф,в който също се прибират след като са измити...в гардероба и в шкафа за обувки нямам дрехи или обувки,които не нося...А за гримовете също си имам отделен шкаф...там не е толкова подредено,но поне знам че всичките ми гримове са си там,а не из целия апартамент.... :D

TheOtherME
06-12-2008, 10:23
Егати мърлячката. :(

Гардеробът, където са ми якетата и панталоните е винаги подреден, в шкафа, където си слагам блузите-също. Хаос цари единствено при бельото ми, защото непрекъснато смесвам бикини с прашки и боксерки и понякога на рафта с козметиката, но по принцип се старая да не е така.

Иначе дрехи, носени по един път никога не слагам обратно при чистите, атези, които са за прана-директно в коша за пране. :)

barbie_94
06-12-2008, 12:33
Къв ароматизатро ползвате?

Ch0c0la73
06-12-2008, 12:47
est :grin: :D

tItEufFf
06-12-2008, 12:55
Да ... Но при дрехите ми няма мръсни дрехи, чорапи или обувки ... Козметиката е що годе подредена. Обувките също.

FucKtheSyStem
06-12-2008, 13:32
Амиии аз попринцип съм разхвърляна но определено си прибирам поне гардероба и тоалетката...все пак малко или много хигиена.Иначе в стаята ми е хаос :D :D :D

Liar
06-12-2008, 14:51
Леле,а аз си мислех че съм разхвърляна 8-) Аз съм цвете направо пред това момиче 8-)
Иначе в шкафа ми цари хаос.Аз като дръпна някоя дреха то сичко се разваля :D Гримовете ми горе-долу същата работа.По принцип си ги прибирам в несесер ама понякога забравям и си стоят разпиляни.И дамм разхвърляна съм 8-) Но си пазя чисто ест.

moon_flower
06-12-2008, 15:31
При мен нещата са на периоди. :D
Гардероба ми често е доста разхвърлян,но не и мръсен.Винаги съмси имала отделни места за мръсни и чисти дрехи.По едно време обаче като се ядосам на някой ми писва от всичко и почвам да оправям гардероба.След подреждането е направо за реклама в някое лъскаво списание.Толкова е подреден. :D
А за козметиката...аз си държа всичко в един шкаф и е относително подредено. :)

Pedigree
06-12-2008, 15:41
При мен всичко е подредено. :)

Всички гардероби с дрехи, всички шкафове, всичко е подредено, макар че и в кочина се оправям, но ми е по - добре, когато всичко е подредено. Дрехите са ми на закачалки, мръсните дрехи си ги хвърлям винаги за пране.

Тоалетката често я правя на кочина, особено когато бързам да излизам, но след това си я оправям.

tedi_sunny
06-12-2008, 17:45
Обичам всичко да ми е подредено.Всяка събота си чистя стаята,подреждам.Вадя дрехите от гардероба и ги подреждам и сгъвам на ново.Пера каквото трябва и така...А в края на всеки сезон сменям местата на дрехите,тези които ще нося ги слагам по напред,а другите на някой др рафт.Хвърлям,тези които няма да нося или ги давам на някои.Понякога от това подреждане се изморявам и ми се ще да мога да трая да е рушнато,ама не мога :-)

Isabelle
06-12-2008, 17:48
не. Когато се ядосам почвам да подреждам всичко :-D

AliceSw
06-12-2008, 18:53
всичко е някъде...

част от дрехите+бельото са в на 1 рафт в един шкаф, обличаните дрехи са на друг рафт в същия шкаф, част от дрехите са на закачалки в друг шкаф, част от дрехите са на закачалки, окачени някъде из стаята, част от дрехите са на закачалки в коридора, изпраните и неизгладени дрехи са в панер в стаята, мръсните дрехи са в коша в банята и една част е винаги някъде по леглата, но си имам представа какво къде е...козметиката е навсякъде - в шкафа, на бюрото, в някоя чанта или някои несесер...обувките са или в шкафче в коридора или в коридора

little_elf
06-12-2008, 19:05
Леле,приятелката ти е голяма мърла .Разбирам да не и е подреден гардеробът,но да си държи там и мръсните чорапи и обувки,това вече е прекалено :? :? .
Моят гардероб по принцип е подреден,ама на скоро в него цареше пълен хаос :shock: ,но преди няколко дена си го подредих и вече всичко си е на мястото.А козметиката ми е събрана в един шкаф,а не пръсната навсякъде из къщи,за да си намирам лесно каквото ми потрябва.

monityY
06-12-2008, 19:08
Аз съм разхвърляна попринцип..Гардероба ми не е в мн добро положение (ако тряя да сме честни),тоалетката също..Ама чак така както при твойта приятелка.. ? :shock: Така определено НЕ Е!

Carmen_Kass
06-12-2008, 20:17
Всичко ми е подредено...и почти всичко е на закачалки.Само където още не съм си подредила дрехите по някакъв критерии (цвят,материя,стил хихих) а и тоалетката ми в добро състояние...

In4iTu_
06-12-2008, 20:25
Гардеробът ми е подреден в повечето време..е не винаги, но определено не си хвърлям мръсните чорапи вътре. За тоалетката... :oops: случва се да е пълна кочина, но гледам, когато имам време да подреждам.

Ch0c0la73
06-12-2008, 20:28
OLE BOJE VSI4KI SE OKAZAHTE EDNI MONKOVCI EDNI PODREDENI 4ISTINCI I VE4E EBASI VAZMUSHTENIETO..KA4I LI U VAS NE E BILO RAZHVARLQNO NQKOGA..AZ KATO SI PODREDQ GARDEROBA I SLED 3 DENA VS E LESH PAK .. AMA ME MARZI I GO PODREJDAM SLED MESEC HXAHAX MRASNITE DREHI SI GI PERA EST .. SIG SHTE MOGA DA SI OPRAVQM GARDEROBA AKO IMAM MALKO DREHI AMA NE E TAKAVA..TAM AROMATOZATORI VSEKI MESEC MDA E VS DEN SI 4ISTISH VRATI4KITE MI OK..DAVAI V SASHTIQ DUH HXAHXA .. EVALA .. PFFHAXH .. I KVO OT TOVA 4E SA I PADNALI TAM RAZHAVRLQNI KOZMETIKATA I KOO..NE4ISTOPLATNA LI E HXAHXAHXA PONQKOGA PROSTO KOGATO NESHTATA SA MNOGO I NEMOJESH DA IM SLEDISH VINAGI REDA PODREDBATA MQSTOTO I T.N. BARZASH PRASNESH NESHTY DRUGOTO PADA I TAKAA..IZVINQVAI AMA NE SE PREVZEMAITE TOLKOZ..VSEKI RAZHVARLQ..MRASNITE UBUVKI..PROSTO UBUVKI-NZ KAK SI PRECENILA ? NQMALO E KAL I PQSACI PO TQH NALI ? I NE SA BILI V/U 4ISTITE DREHI NALI ? EM KO SE PANIRATE TOGAVA HXAHAXHAXHA

st1ka
06-12-2008, 20:36
Аз не съм маниячка на тема чистота, но все пак обичам всичко да си е прегледно сложено на мястото.

Gothique♫
06-12-2008, 20:44
Малко бъркотия е но не сис лагам там мръсните дрехи за тях си има кош,а всичката козметика ми е наредена и знам всичко кое къде си ми е,просто си падам леко по бъркотията 8-)

TheNewReligion
06-12-2008, 23:20
OLE BOJE VSI4KI SE OKAZAHTE EDNI MONKOVCI EDNI PODREDENI 4ISTINCI I VE4E EBASI VAZMUSHTENIETO..KA4I LI U VAS NE E BILO RAZHVARLQNO NQKOGA..AZ KATO SI PODREDQ GARDEROBA I SLED 3 DENA VS E LESH PAK .. AMA ME MARZI I GO PODREJDAM SLED MESEC HXAHAX MRASNITE DREHI SI GI PERA EST .. SIG SHTE MOGA DA SI OPRAVQM GARDEROBA AKO IMAM MALKO DREHI AMA NE E TAKAVA..TAM AROMATOZATORI VSEKI MESEC MDA E VS DEN SI 4ISTISH VRATI4KITE MI OK..DAVAI V SASHTIQ DUH HXAHXA .. EVALA .. PFFHAXH .. I KVO OT TOVA 4E SA I PADNALI TAM RAZHAVRLQNI KOZMETIKATA I KOO..NE4ISTOPLATNA LI E HXAHXAHXA PONQKOGA PROSTO KOGATO NESHTATA SA MNOGO I NEMOJESH DA IM SLEDISH VINAGI REDA PODREDBATA MQSTOTO I T.N. BARZASH PRASNESH NESHTY DRUGOTO PADA I TAKAA..IZVINQVAI AMA NE SE PREVZEMAITE TOLKOZ..VSEKI RAZHVARLQ..MRASNITE UBUVKI..PROSTO UBUVKI-NZ KAK SI PRECENILA ? NQMALO E KAL I PQSACI PO TQH NALI ? I NE SA BILI V/U 4ISTITE DREHI NALI ? EM KO SE PANIRATE TOGAVA HXAHAXHAXHA
Еми , ако у вас е разхвърляно и за теб е нормалано мръсните ти маратонки(с кал и пясък) да седят ред по-долу от току що изпраните ти дрехи ,примесени с чопари със съмнителен цвят -ок , ама според мен това си е чиста мърлавщина и гнусотия ! Никой не е казал , че в нашите домове не е било разхвърляно - било е , но едва ли някой е канил хора , които едва познава при положение ,че знае , че цари кочина ! Никой не е казал ,че сме Монковци (любимия ми филм), но според мен не е нормално да не можеш да разбереш какъв е бил на цвят килима в стаята ти преди да го занемриш . Тук не става дума толкова за ред и чистота , колкото за себеуважение и собствени принципи ! :wink:

psychopath
06-12-2008, 23:25
в момента е подреден :-o

hottie
06-13-2008, 08:29
При мен е подредено, но имам следния проблем - нямам място.Ама НИКАКВО и като реша да си извядя някоя блузка, например, която седи по-назад и всичко пада :( искам нов гардероб ама тук няма място, а и приятеля ми не е навит - каза прост да спра да си купувам, ама няма начин :D

Seducti0n
06-13-2008, 08:40
И аз имам проблем, сходен с този на hottie :D
Преди 2 години, когато си избирах нова мелелировка, основното, което исках е горяма секция, тъй като имам много сувенирчета и обичам да ми е като изложбен център наредено. :-D
Та сега реално погледнато имам един еднокрилен гардероб за висящи дрехи, 2 малки чекмедженца отделно, 2 по големи чекмеджета под леглото и една ракла..., ама пак не стига мястото... И аз като трябва да си извадя нещо конкретно, разбутвам всичко останало..Иначе в гардероба си имам ароматизаторче 8-)

П.С-Нямам си тоалетка, а само огледалце.
Декотивната козметика си я държа в едно шкафче, а по-голяма част от бялата е в банята. :)

hgfh
06-13-2008, 19:41
est 8-) pri men vinagi cari haus :lol:

Spider4eto
06-13-2008, 19:50
Подреждам всяка седмица, ам на следващия ден пак е като гръмнала бомба, може да е разхвърляно, ама никога не смесвам чистите, с мръсните дрехи, и си държа обувките в специален гардероб само за обувки(да не решите, че целия е мой, там са и на мама и на тати обувките 8-) )

o0ps
06-13-2008, 19:59
Аз съм маниячка на тема подреждане. Всичко трябва да си е на мястото сгънато, подредено. А пък това да си държа обувките в гардероба :shock: :shock: :shock:
Ch0c0la73 ако за теб е нормално да цари хаус добре, но не изкарвай другите че лъжат само и само защото не са разхвърляни като теб... Това че имаш много дрехи далеч не е причина :wink:

sladko_teenche_v
06-13-2008, 21:21
Моят гардеров е разхвърлян но не мешам мръсно и чисто!!!Даже си държа малки сапунчета ароматизирани в ъглите :-D :grin:

TheNewReligion
06-13-2008, 22:01
Моят гардеров е разхвърлян но не мешам мръсно и чисто!!!Даже си държа малки сапунчета ароматизирани в ъглите :-D :grin:
И баба ми си държеше сапунчета в гардероба , за да защитават дрехите от молци . Кестени също може ... :) :-D

In_my_dreams
06-14-2008, 08:36
гардероба ми винаги е подреден...като изключим факта,че преди всяко излизане абсолютно всички дрехи се озовават на леглото :D :D и понеже винаги закъснявам си остават там... :D ама естествено после ги оправям...докато в шкафчето с козметика цари пълен хаос 8-) но все пак винаги намирам това,което ми трябва :) :D

adizitk1
06-14-2008, 11:47
Аз си пренареждам гардероба,когато си преценя 4е има нужда от поправка,а на тоалетката ми никога не е царял,не цари и няма да цари хаус,защото тия неща ги виждам всеки ден.Трябва да ти е приятно да застанеш пред огледалото или пред гардероба и всичко да си е пред теб и да ти е под ръка,а не да треа да ровиш като кокошка за да намериш тва,дето ти трябва.Приятелката ти треа да е мн немърлива,за да допусне такава бъркотия в стаята си. :?

nejnaDROGA
06-14-2008, 12:01
Моят гардероб е леко разхвърлен :-D Не,че не го подреждам,а просто когато бързам да изляза и не знам какво да облека като всяко момиче изкарвам всичко обличам-сабличам и после (за по набързо) БАМ всичко в гардероба :-D Но естествено като се прибера гледам да го пооправя :) Отделно всеки сезон си пренареждам дрехите :) Тези,които са за настоящия сезон са в гардероба,а останалите в шкафчетата :) А отностно тоалетката - миии моето не е тоалетка,а 2 шкафа :) Та за тях - миии доста често изглеждат разхвърлени,но това е защото нещата ми са много (нищо,че някои не ги използвам де :D ) и дори наредени мястото между тях е малко и изглежда разхвърлено :o

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 01:06
като бях в Бг винаги гардероба ми беше разкхвърлян .. ама винаги .. барабар с козметиката.. и то как иначе бях зает човек как ще намеря време си подреда гардероба :-D .. а сега понеже нали се преместихме и нямам гардероб .. таи де то е гардероб ама е в стената.. нещо като малка мъничка стаичка е и е с една такава кфо се води то? нещото на което седят закачалките :D не му знам името та има такова и на него си слагам закачалки с дрехи .. ако не си подреда дрехите трябва да ги оставя на земята а там ще се изцапат :-o затова си ги подреждам винаги .. няма как иначе просто.. козметиката.. хмм г/д подредена е старая се като взема нещо да го оставя на място после а и без това тя е под огледалото и не ми коства кои знае колко да е оставя на място :)

scanadal
06-15-2008, 08:03
Лелееее,и това ми било младо момиче :shock: Как така ще си смесва мръсни и чисти дрехи!Аз всеки ден си подреждам гардероба и козметиката.Направо съм маниячка.Откачам,ако някой ми е преместил някой гланц или крем на друго място.Мисля само за това и не се спирам докато не си го преместя пак там където на мен си ми харесва.Много съм педантична в това отношение.

LovePoisoned
06-15-2008, 08:16
Хубава тема. :) При мен обикновено е заключено, т.е. никой няма право да влиза. :o Настоявам винаги аз да си се разпореждам с всичко. Обичам да си ми е подредено. Понякога обаче прооосто ме мързи да правя каквото и да е за доброто състояние на стаята ми. ;Д Иначе веднъж си подреждах цялата стая и ми беше много яко, че изхвърлих 3 големи торби, пълни с ненужни нещица. :lol:

P.S. Браво на приятелката ти, че не й пука за чуждите мнения и че прави к'вот' си иска. Щом се чувства добре, никой няма да я спре. :pP

PollyPoi
06-15-2008, 09:16
В гардероба ми не толкова...нооо при козметиката..само мен ме няма :D

VerryBerry
06-15-2008, 09:22
Ами при мен е горе-долу подреден гардероба,но "сергията" за козметика..не чак толкоз..там да събориш 1 гланц и падат всички..Ама кво да правя като е малко местенцето... :-D

unfaithful1234
06-15-2008, 10:05
При мен вече е болестно състояние,постоянно купувам нещо,ама постоянно и гардероба ми е трикрилен и пълен,отвсякъде!Майка ми само се кара,че постоянно купувам,ама ко да се прави,все не ми стига! :-D :-D :-D

Baby_b
06-15-2008, 10:09
Моя гардероб е на моменти, примерно сега е много подреден, като по списание, ама преди тва беше разхвърлен. Поне не си смесвам чистото с мръсното. Гримовете ми са винаги подредени :grin:

shmurkam
06-15-2008, 10:17
В моя гардероб цари пълна паника и ужас. Има учебници,рисунки,диское,др хи и всякакви глупости. Но никога не съм си и помисляла да си сложа мръсните дрехи при чистите,отврат! когато се ядосам слагам всичко по закачалките и набутвам в шкафчетата. Когато бях малка се криех вътре и четях списания,ако ми се доспеше-ами просто грабвах някоя плюшка и заспивах върху нея. :-D Ако ме мързи да си го подреждам,оставям дрехите така както са си в торбите от магазина... :lol: Нз що ама гардеробът ми има мирис на лавандула,аз също...всички ми казват,че мириша на някакъв парфюм без дори да съм се напръскала. :razz:

fiama
06-15-2008, 10:23
Хаос цари до толкова, че чат-пат дрехите ми не са в най-подреденния си вид, но никога не смесвам чорапи с бельо, или чисти с мръсни дрехи. Подреждам честичко гардероба си. От тоалетката често изхвърлям някои опаковки, подреждам. Не съм маниачка на ред, но на хигиената определено държа!

MoHuTo
06-15-2008, 15:49
Е и при мен е малка бъркотия, ама всичко си е в различни шкафове - обувки, бельо, хавлии и дрехи... и горе долу на 2-3 месеца оправям всичко :)

sladka__droga
10-08-2008, 20:34
Моят гардероб е подреден ... що-годе ,, * мм имам си два рафта ~ единия за блузки и дънки ... а на другия рафт са ми бодитата ,, чорапите и слитчерите.Бельото ми е в нещо като шкафче :D аа иначе и аз си имам по едно ароматизирано съпунче на всеки рафт :-) :-).Колкото до козметиката ... тя ми е на бюрото ~~ малко е разбъркана ама дреме ми :D ... btw като прочетох това за приятелката ти реакцията ми беше точно такава -> :shock: :shock: :shock:!

draki4ka
10-08-2008, 21:26
оффф аз си правя рачистване секи сезон но подреждам постоянно когато го подредя след 2-3 дена е "хаос" :lol: :lol: :lol: :lol: нз защо става така

mimsssssss
10-09-2008, 16:50
da... :D

AItOo0
10-09-2008, 17:32
2-3 дена след като го оправя пак си е хаус :-D

xXxScreamxXx
10-09-2008, 18:08
Моя гардероб днеска след даскало го оправях ..
ина4е и по принцип е добре де ама... 8-)

а тез козметики, дрънкулки и т.н. винаги да подредени :grin:

summergir1
10-09-2008, 18:32
за дрехите си се грижа мн добре и са си подредени, а гримовете ми са винаги разхвърляни(въпреки, че ги оправям често ... сигурно, защото всяка сутрин бързам и няма как :( )

Lip4y
12-11-2008, 14:13
Totalen haus cari kazvam ti imam 4 garderoba toest pod legloto mi 2 golemi shkafa za belio i drehi drugiyta nayam6 si napredstav haus ujs do kompa garderoba po stava ama i tam haus pak drugiya ogromniya pak tam pak e jiva ko4ina :D :D :D za kozmetikata mi sa nujni 2 rafta che mn ne6ta pozlvam kato kremove higieni4ni a ne gfrimove :-D :-D :) :)

Adwokat
12-11-2008, 15:54
UJAS!!

darla
12-11-2008, 16:34
sred gozmeti4nite mi produkti-na toaletkata mi -NE!
No garderoba mi e ad.samo drehite,koito sa na zaka4alka sa podredeni,drugite sa natupkani haoti4no!

n3ri7ka
12-11-2008, 16:52
ами и моят гардероб е леко разхвърлян,но да слагам вътре мръсни дрехи-НИКОГА :? а иначе тоалетката се налага да си я подреждам всеки ден понеже имам котка и тя много обича да се качва и да си играе - я със спирала,я с гребенче или с някоя фибичка 8-)
А твоята приятелка ПОНЕ като е знаела че ще ходиш,неможа ли да си вкара нещата в ред-ПОНЕ като има гости да не се излага.

Sensuality
12-11-2008, 16:57
в гардероба ми е ужас :lol: 8-) докато при козметичните продукти,всичко е подредено :)

mimsiii
12-11-2008, 20:45
ъъъм... да си хвърлиш мръсните чорапи при чистите дрехи ... ами ... ароматизира ги ... сигурно и не се пръска с парфюм и дезодорант ... :-o :shock:
та към въпроса ...
гардероба ми от време на време е "бомба паднала" АМА ПОНЕ СИ ГО ПОДРЕЖДАМ след това :-x
тоалетката ми ... понякога е леееко разхвърлено ама ... :D :-)

mynichka
12-12-2008, 08:00
подредено ми е...много обичам всичко да си е на мястото и като търся нещо да си го намирам ...а не да ровя :P

Pliok0019
12-12-2008, 10:53
Доста неподредено ми е. Имам премного дрехи и съхранението им е трудно. Трябва ми още един гардероб. :D

Обикновено голяма част от дрехите ми е наблъскана в гардероба (дори и да се сгъните не се събират), в един куфар на пода...и по другото легло. :D

Козметита ми е в една чантика на Нивеа. Само пяни за коса има навсякъде - на тоалетката, в банята, до телевизора... :D

kat4enceto
12-12-2008, 11:13
в гардероба ми е ужас :lol: 8-) докато при козметичните продукти,всичко е подредено :)
+1

Neprikosnovena
12-12-2008, 13:36
И при мен има лека бъркотия ама се пак си имам отделни шкафове за бельото, за дрехите и за обувките.. Подреждам ги на два месеца.. случвали са се и моменти, в които трябва да извада сички дрехи за да си избера нещо и суривам сичко на земята .. ама кво да направа :oops:
ам и аз така :oops: :oops: :oops:

Biskfitka
12-12-2008, 13:55
Емиии откакто сложихме нови шкафове 8-) е много по-добре от преди...ама пак не е подредено 8-)
а за гримовете и другите такиваа....преди бяха подредени...ама сега като ходя на даскало иии бързам и нищо не оправям 8-)
Важното е,че колкото и разхвърляно да е винаги намирам тва,което ми трябва 8-)

ChOcOlaTEsTar
12-12-2008, 15:38
В моя гардероб цари хаос понеже сутрин преди даскало никога не знам какво да облека и пробвам варианти и не ми остава време да подреждам (сутрин). Иначе тоалетката е в шо годе подредено състояние - мяркат се от време на време разни червила и несесерчета с грим :D

xbLaHx
12-12-2008, 18:10
.... Тя си хвърли мръсните чорапи и тениска в гардероба , преоблече се и затвори вратичките .






wтf?!? :shock:

siLenT_scReaMs
12-12-2008, 21:20
Za men tova e mnogo gadno..Znak za nehigienichnost go narechi..Vinagi sled kato se pribera si slagam neshtata za prane (ot sorta na belio) a lqtoto pera vs sled vsqko oblichane..Zimata dunkite naprimer ne gi pera postoqnno..Ama vs si podrejdam i poddurjam chisto..Prosto zashtoto go priemam za super estestveno..Pff mn sa mi protivni takiva hora..S pravo se vuzmushtavash..I az mejdu drugoto imam mn aromatizatori,aromatizirani torbichki i sapuncheta :)
Kozmetikata mi sushto e dosta podredena..Samo predi da izlqza malko porazhvarlqm kato si maja kremchetata ili se grimiram..No ne e za dulgo :P Prosto tochno na tezi 2 mesta mn durja..Ostanalata chast ot staqta ne do tolkova..

varnen4e
12-13-2008, 06:58
Абсолютен хаос е в момента, но всичко е на периоди. Обикновно подреждам и уж пазя, но малко по малко се разхвърля... след това, като стане абсолютна кочина процедурата с подреждането се повтаря... и такам...

torresinho
12-13-2008, 10:20
ПЪЛЕН ХАОС!

xpreciousx
12-13-2008, 10:43
В моя гардероб цари хаос понеже сутрин преди даскало никога не знам какво да облека и пробвам варианти и не ми остава време да подреждам (сутрин). Иначе тоалетката е в шо годе подредено състояние - мяркат се от време на време разни червила и несесерчета с грим :D

и при мене е така :D :D :D :grin:

Sissy90
12-13-2008, 11:09
В стаята ми не е особено подредено, но в гардероба и при козметиката в никакъв случай не оставям разхвърляно - много мразя да ровя, за да търся нещо - когато нещата са подредено, поглеждаш, виждаш каквото ти трябва и го вземаш. Като по-малка нещата ми все бяха разхвърляни и все нещо ми липсваше - много е дразнещо.

Jaffs
12-13-2008, 12:12
Педантична съм по отношение на реда при нещата ми.
Случва се да е разхвърляна стаята ми или да има дрехи в нея, но бързо се справям с мързела и ги оправям. Чистка правя на края на сезона.

HUG
12-13-2008, 13:49
ПЪЛЕН ХАОС!

и при мен :-D

ivana0895
12-13-2008, 22:52
sa4ustvam ti no az li4no sam vijdala i po pokartitelna gledka v doma na edna poznata kogato tq otvori garderoba vsi4ko vatre be6e na topka za da si izmykne edna blyza tq hvana rakava i zapo4nada darpa kato ednovremenno zatiska6e kyp4inata drehi s krak .. da ne govorim za paqcite po aglite bqha kato tarantyli takiva edni ohraneni ........... 4ak lo6o da ti stane .. legloto ne be6e opraveno 4ar6afite bqha na topka i otgore tq be6e poslala 6altieto da ne govorim 4e po poda ima6e kosa kato v friziorski salon a po mebelite 2 prasta prah ot togava sam q izolirala prevq se 4e ne q poznavam kato q vidq .......... :shock: :shock: :shock:

o0ps
12-13-2008, 23:53
Определено съм педантична в това отношение.
Всичко ми е подредено по големина, цветове, категории дори... :D
Козметиката също си подреждам, но винаги се намира някой, който да мине след мен и да бутне нещо...

IwInkA
12-14-2008, 16:53
ПЪЛЕН ХАОС!

и при мен :-D



+1 :D

TasteOfSin
12-14-2008, 18:34
Дрехите почти винаги са ми подредени, с изключение, когато бързам.Козметика също, но дори да съм оставила нещо на бюрото или леглото щом се върна си го прибирам.