PDA

View Full Version : Как да й намекна, че искам френска любов?



kakakaka
06-11-2008, 20:45
с приятелкатами праим секс от известно време сичко е супер само че аз се чудя едно нещо.на мен мн ми харесва френската любов и когато аз я правя и когато тя но тя ми го е правила замо 1 път....как да я накарам , да и дам знам или намек но не в прав текст ...даите ми съвет

т.7
krem4et0

Yallama
06-11-2008, 20:49
с приятелкатами праим секс от известно време сичко е супер само че аз се чудя едно нещо.на мен мн ми харесва френската любов и когато аз я правя и когато тя но тя ми го е правила замо 1 път....как да я накарам , да и дам знам или намек но не в прав текст ...даите ми съвет
намек ? хахахах да утъркай го по устните и :D :D :D ... лично съветвам да и кажеш или да пробваш по системата "аз на тебе ти на мене" :?

kakakaka
06-11-2008, 20:50
не искам така смисал тя ще го направи 100% ама няма да ми е същото като знам че го прави замо заради реванша

Yallama
06-11-2008, 20:54
що ??? ще се чувстваш емоционално зле ? .. кво ти пука за сметка на тва физическото в теб ще вика "УРААААААААААААА" :)

ubuntu
06-11-2008, 20:56
МИ помолия учтиво ... кажи и духай мааа топло ми е гледай ква жега е навън .........
ще ме скапете с тия теми ...... :o :o :o

Yallama
06-11-2008, 20:58
що бе, човека иска да му духат, ама да не е на сила... :)

ubuntu
06-11-2008, 20:59
що бе, човека иска да му духат, ама да не е на сила... :)
Да си поиска 69 човека ....

kakakaka
06-11-2008, 21:00
абе хора не е така
нз ваще връзки кви са ама не мисля че е нормално да викнеш момичето в къщи да и кажеш духаи ми надуписе са ще ебъ кат животно смисал такъв че отношенията междумен и приятелката ми са малко различни.не случаино съм се обърнал съм вас.

Slun4evko
06-11-2008, 21:00
Помоли я поне веднъж да го направи,но само ако и тя иска. После й кажи,че ти е страшно приятно,че получаваш голямо и определено различно удоволствие от този вид секс. И че ще си й много благодарен,ако от време на време и тя ти връща жеста,стига да не й е гадно. Поне при мен този вид молба от страна на гаджето подейства,сигурно и при нея ще подейства,ако само се притеснява и това е проблемът. Просто си поговорете.

Slun4evko
06-11-2008, 21:04
абе хора не е така
нз ваще връзки кви са ама не мисля че е нормално да викнеш момичето в къщи да и кажеш духаи ми надуписе са ще ебъ кат животно смисал такъв че отношенията междумен и приятелката ми са малко различни.не случаино съм се обърнал съм вас.

Радвам се,че има хора,които мислят така. Нашата връзка с приятеля ми наподобява доста твоята явно. Разсъждаваме по-зряло като че ли. Успех,и не забравяй-ключът за това е в разговорите.

Yallama
06-11-2008, 21:05
що бе, човека иска да му духат, ама да не е на сила... :)
Да си поиска 69 човека ....

ЕВАЛАТО ПИЧ, ЕЙ ГО НА РЕШЕНИЕТО НА ПРОБЛЕМА !! :grin: :grin:

kakakaka
06-11-2008, 21:06
да за са тва ми е едно от варианчетата ...ако нищо не стане тва праим....но се пак ако се замсилиш тва не решава проблема щото 69 не е свирка

Yallama
06-11-2008, 21:07
да за са тва ми е едно от варианчетата ...ако нищо не стане тва праим....но се пак ако се замсилиш тва не решава проблема щото 69 не е свирка
хахаха да ти кажа 69 са си 2 свирки :D :D :D

sparco_sl
06-11-2008, 21:08
Приятелю накарай я 69

sladkъ_mackъ
06-11-2008, 21:09
нааш кфо кажи й директно-"Лапай го курво" ии ще има ефект :grin: :grin: :D Поне при мен действа :D 8-)

kakakaka
06-11-2008, 21:12
нааш кфо кажи й директно-"Лапай го курво" ии ще има ефект :grin: :grin: :D Поне при мен действа :D 8-)

човек тва е доста голяма селения и е бая просташко а и с тая мацка не съм се хванал за секс а за по сериозни неа които не стават само с " аае духаи бе..."

sladkъ_mackъ
06-11-2008, 21:27
ох отпусни се малко бе човек поне в леглото не тряя да има задръжки и спичания за да е кеф и да си доставяте удоволствие!Не си на даскало или на изпит за да говориш културно и да си подбираш думите.. И въпроса изобщо не опира до сериозността на намеренията ти или на връзката ви :? С мойто момче сме заедно от 9 месеца и ще сме така и занапред и той ми говори по тоя начин-това не значи че е прост селянин или че не ме обича-пък и 2та знаем че е просто на шега за да се разгорещим.. Аз лично обожавам така да ми говори.Но все пак зависи от момичето-може да се засегне.Ти си знаеш :)

Slun4evko
06-11-2008, 21:29
Всеки с номера си,дето има една приказка. Ами,ти си я познаваш най-добре,ти знаеш как да я предразположиш,за да се почувства тя комфортно от самото действие и да й хареса и на нея,не само на теб. Действай по интуиция ако трябва.

Erica
06-12-2008, 08:16
ох отпусни се малко бе човек поне в леглото не тряя да има задръжки и спичания за да е кеф и да си доставяте удоволствие!Не си на даскало или на изпит за да говориш културно и да си подбираш думите.. И въпроса изобщо не опира до сериозността на намеренията ти или на връзката ви :? С мойто момче сме заедно от 9 месеца и ще сме така и занапред и той ми говори по тоя начин-това не значи че е прост селянин или че не ме обича-пък и 2та знаем че е просто на шега за да се разгорещим.. Аз лично обожавам така да ми говори.Но все пак зависи от момичето-може да се засегне.Ти си знаеш :)
:shock: :shock: :shock:

Rysa_Kykla
06-12-2008, 08:45
с приятелкатами праим секс от известно време сичко е супер само че аз се чудя едно нещо.на мен мн ми харесва френската любов и когато аз я правя и когато тя но тя ми го е правила замо 1 път....как да я накарам , да и дам знам или намек но не в прав текст ...даите ми съвет


еееем предложи и 69 :P 8)

amatorium
06-12-2008, 09:31
Vurji q na edin stol i i napravi edin striptiz kato nakraq i go klatish v liceto 8-)

eldi
06-12-2008, 10:42
Ами да ти кажа честно - най-добре е наистина да си поговорите. Не трябва да прави нещо насила или ако й е неприятно. Но също така е възможно и да се притеснява... Затова наистина е по-добре е да й обясниш, че това е нещо, което ти доставя удоволствие и тя би те разбрала... Реплики от рода на "лапай ма курво" - едва ли биха ти помогнали... Лично при мен ще се получи обратен ефект. В крайна сметка като искаш курва да ти го лапа - ей я на магистралата - пробвай се

firesnow
06-12-2008, 11:10
с приятелкатами праим секс от известно време сичко е супер само че аз се чудя едно нещо.на мен мн ми харесва френската любов и когато аз я правя и когато тя но тя ми го е правила замо 1 път....как да я накарам , да и дам знам или намек но не в прав текст ...даите ми съвет

ИМПРОВИЗИРАЙ !

zvezdichka777
06-12-2008, 11:19
Емм хуу де,поговорете за това,за кфо трqбва да и намекваш..просто и кажи .. Щом сте заедно и щом сте стигнали до интимната част в една връзка,то значи може и да говорите за това..

jotitu
06-12-2008, 12:08
[b]аз съм ревала от подобен разговор.. има неща, които прото не искам да ги правя

ThereIsNoWayOut
06-12-2008, 12:29
:grin: :grin:

Hilary_
06-12-2008, 13:29
"sladkъ_mackъ" >>> :shock: :lol: тва че на тебе ти харесва не значи че е така при всички...други биха го приели не толкова на шега?! :? а за отпускането....това не е начина да и говори пълните простотии...поне за мен! :? :?
за автора: Можеш с много намеци да и го покажеш...импровизирай но така че тя да не се почувства зле от думите ти...с действия я накарай да иска да ти достави това удоволствие щом първия път го е направила ще е по лесно...Успех!!! :wink:

shoon
06-12-2008, 14:39
Важното е да го направи поне един път... и щом не ти е било зор да я убеждаваш, и го кажи в прав текст :) щом е с тебе ще те разбере... поне в някой случаи така става, все пак говорим за "момиче/жена" 8) успех

brusa
06-12-2008, 15:04
еми преди да почнете да се целувате и кажи: оооо ма зъбите ти нешто ми се виждат жалтички я слес по надолу та си ги изчеткаи :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: