PDA

View Full Version : Помощ !!



SpOrTs_GiRl
06-11-2008, 21:03
С риск да ме намразите, че спамя (ударила ме е музата :D ) .. Чичко_Полицай не иска да ми каже по колко пъти на ден лъскааа !!!!! .. Помогнете ми моля ви !! .. Много съм притеснена !!.. :cry: :cry: :cry:

Yallama
06-11-2008, 21:06
или много или вобще , щом не иска да казва :D

FeelMyPain
06-11-2008, 21:07
А тя не иска да ми праща снимкииииите, които си поисках :cry: :cry: :cry: :cry:

Yallama
06-11-2008, 21:09
А тя не иска да ми праща снимкииииите, които си поисках :cry: :cry: :cry: :cry:
явно я е страх от статуст "вобще" след като ти ги прати да се прекфалифицираш във статус "много" :D :D

FeelMyPain
06-11-2008, 21:11
А тя не иска да ми праща снимкииииите, които си поисках :cry: :cry: :cry: :cry:
явно я е страх от статуст "вобще" след като ти ги прати да се прекфалифицираш във статус "много" :D :DЮ
Няма такава опасност 8) 8) :D

Yallama
06-11-2008, 21:13
да прати снимките на мене аз ще проверя :P :P

FeelMyPain
06-11-2008, 21:23
да прати снимките на мене аз ще проверя :P :P

А бе да ти кажа хващат окото и то доста 8) :oops:

Yallama
06-11-2008, 21:26
да прати снимките на мене аз ще проверя :P :P

А бе да ти кажа хващат окото и то доста 8) :oops:
я дай адрес за връзка, че да фанат и мойто око :smt006

ubuntu
06-11-2008, 21:26
да прати снимките на мене аз ще проверя :P :P

А бе да ти кажа хващат окото и то доста 8) :oops:
Само да не ги забремениш ... че като гледам постовете си голям полов атлет ... с ръцете .... :-)

FeelMyPain
06-11-2008, 21:28
да прати снимките на мене аз ще проверя :P :P

А бе да ти кажа хващат окото и то доста 8) :oops:
Само да не ги забремениш ... че като гледам постовете си голям полов атлет ... с ръцете .... :-)

Аз съм си обикновен човек съм си...А те ме изкараха най-големия чекиджия на света...Отиде ми самочувствието тцтц... :?

Yallama
06-11-2008, 21:29
абе ти дай снимките аз щи кажа кой е чекиджия :D :D

FeelMyPain
06-11-2008, 21:33
абе ти дай снимките аз щи кажа кой е чекиджия :D :D

Иска ти се :)

ubuntu
06-11-2008, 23:14
Аз съм си обикновен човек съм си...А те ме изкараха най-големия чекиджия на света...Отиде ми самочувствието тцтц... :?

Абе ти луд ли си .. тва го правят от завист щот си нямат пишки и не могат да си удрят чикия когато им кеф ... :-D :-D :D :grin: :grin:
А на мъжа за кво му е пишката да си играе с нея ... те си имат дълги коси които ги ядат когато са несигурни а ние си имаме пишки с които си играем когато си нямаме работа... аре дишай бе POLICE MAN
БТВ- Аватъра ти много кърти

FeelMyPain
06-12-2008, 03:58
Аз съм си обикновен човек съм си...А те ме изкараха най-големия чекиджия на света...Отиде ми самочувствието тцтц... :?

Абе ти луд ли си .. тва го правят от завист щот си нямат пишки и не могат да си удрят чикия когато им кеф ... :-D :-D :D :grin: :grin:
А на мъжа за кво му е пишката да си играе с нея ... те си имат дълги коси които ги ядат когато са несигурни а ние си имаме пишки с които си играем когато си нямаме работа... аре дишай бе POLICE MAN
БТВ- Аватъра ти много кърти

Хаха браво много добре го каза...
А и Васе,ти що не ни кажеш по колко пъти на ден си играеш с топченцето а? :D :D

SpOrTs_GiRl
06-12-2008, 09:29
Аз съм си обикновен човек съм си...А те ме изкараха най-големия чекиджия на света...Отиде ми самочувствието тцтц... :?

Абе ти луд ли си .. тва го правят от завист щот си нямат пишки и не могат да си удрят чикия когато им кеф ... :-D :-D :D :grin: :grin:
А на мъжа за кво му е пишката да си играе с нея ... те си имат дълги коси които ги ядат когато са несигурни а ние си имаме пишки с които си играем когато си нямаме работа... аре дишай бе POLICE MAN
БТВ- Аватъра ти много кърти

Хаха браво много добре го каза...
А и Васе,ти що не ни кажеш по колко пъти на ден си играеш с топченцето а? :D :D

Ха-ха .. ОК аз ще си кажа, но ако ти ми кажеш по колко пъти на ден лъскаш :D

Yallama
06-12-2008, 11:41
абе ти дай снимките аз щи кажа кой е чекиджия :D :D

Иска ти се :)
МНОГО СИ ПРАВ :D

krem4et0
06-12-2008, 14:30
Има ЛС, за да научиш. Приятен ден!