PDA

View Full Version : Проблем със изпотяване на ръцете?



junge1
06-11-2008, 21:35
Имам малко странен проблем. Доста често ми се изпотяват ръцете през причина. Най- често като съм в автобуса примерно... Или в училище както си стоя без нищо ми се изпотяват и то много. Много ми се изпотяват, а сами знаете не е хубаво постоянно да са ти потни ръцете.

Какво ще ми препоръчате да отида първо при Джипито и след това кожен лекар или директно на кожен и той може ли да ми помогне. На 17съм и да кажем не е извежднъж това, от вчера, ами от преди, но вероятно по- малко и не ми е пречело. Сега е кофти някой ти подава ръка да се здрависаш с него и ти с потна ръка. Кофти е моля за помощ.

SunnyG
06-12-2008, 08:35
Аз имам същият проблем.Как си с кръвното?

Nadelina
06-12-2008, 08:40
Priatelq mi sashto ima takyv problem. I zaedno s izpotqvaneto na rycete, mu se izpotqvat i krakata. Naistina ne e priatno. I shte se radvam ako nqkoi otkrie prichinata.....

SunnyG
06-12-2008, 08:54
Nadelina и към теб имам същия въпрос.Приятелят ти случайно да има ниско кръвно?

Nadelina
06-12-2008, 09:01
Nadelina и към теб имам същия въпрос.Приятелят ти случайно да има ниско кръвно?
Znam li... Nisko, koeto da mu syzdava problemi ili nisko, zashtoto si e s takova kryvno genetichno?

SunnyG
06-12-2008, 09:06
Генетично.Да му причернява като се изправи рязко или като се наведе примерно..

Nadelina
06-12-2008, 09:49
Nqma takiva problemi....

SunnyG
06-12-2008, 15:53
Аз имам ниско кръвно и съм ходила много пъти по лекари заради него,но така и не ми откриха някакъв проблем.Раязясниха ми симптомите и потенето на ръцете беше един от тях.Не знам от какво друго може да се получава.

Slun4evko
06-12-2008, 18:18
Друга възможна причина-проблем с щитовидната жлеза.

junge1
06-12-2008, 21:18
Ми не знам да съм имал проблем с кръвното просто явно е доста срещан проблем. Като че ли е най- добре да отида на лекар. Но е много неприятно, просто ужас постоянно са ми потни ръцете ебати. Аре зимата като е малко по- студено не ми се потят, но иначе ....
Примерно като ритам футбол нещо и ми трябват точно 2мин да потичам за да се изпотя не знам дали има някаква връзка.
Ще мина през лекарката да ме насочи към кожен лекар да видим. Помня, че съм чел преди, че имало някакъв крем, с който като се мажеш и минавало това " заболяване" също така има и някакъв спрей, но той не е много ефикасен.

chase_93
06-15-2008, 13:31
^BAD_GIRL^
Аз съм същата като теб . И на мен ми се изпотяват ръцете и ми причернява като рязко стана , но чак сега разбирам че е от генетично ниско кръвно :neutral:

Presli
06-15-2008, 14:50
И аз имам приятел с такива проблеми, но той не им обръща внимание и ми е казал, хората ще ме харесват такъв какъвто съм си ... и аз му казах, че това е най-правилното нещо което може да направи :)

Loshotia
06-15-2008, 14:54
Може и проблеми с оросяването да има, а и щитовидна жлеза, както вече каза някой по- горе.

junge1
06-15-2008, 16:18
В интерес на истината не питах на какво се дължи, а как се лекува, ако е лечимо и с кой да се консултирам първо след форума :D

kotetyyy
06-19-2008, 18:15
Аз имам ниско кръвно и съм ходила много пъти по лекари заради него,но така и не ми откриха някакъв проблем.Раязясниха ми симптомите и потенето на ръцете беше един от тях.Не знам от какво друго може да се получава.
Значи на мен също ми се потят ръцете и съм с ниско кръвно на мама също и се потят и тя е с ниско кръвно на дядо също му се потят и той е с ниско кръвно. А на мен тфа ми е вродено явно щото не се помна с сухи ръце
аз съм пробвала с некфи кремеве прахчета и други обаче нестава :?

Van4y
06-20-2008, 18:36
Малко не му е тука мястото ма се пота и аз в даскало под мишниците.Значи не е много ,но кат са намажа с Рол маи повече се пота :shock: незнам защо така мамка му мн неприятно .Иначе нямам косми под мишниците :o Нз що така

batkodoki
06-20-2008, 19:50
Имам малко странен проблем. Доста често ми се изпотяват ръцете през причина. Най- често като съм в автобуса примерно... Или в училище както си стоя без нищо ми се изпотяват и то много. Много ми се изпотяват, а сами знаете не е хубаво постоянно да са ти потни ръцете.

Какво ще ми препоръчате да отида първо при Джипито и след това кожен лекар или директно на кожен и той може ли да ми помогне. На 17съм и да кажем не е извежднъж това, от вчера, ами от преди, но вероятно по- малко и не ми е пречело. Сега е кофти някой ти подава ръка да се здрависаш с него и ти с потна ръка. Кофти е моля за помощ.

да се проверят хормоните касаещи щитовидната жлеза TSH, T4, T3

ако се касае за Момче е абсолютно задължително!

benangsari
04-19-2012, 12:29
Генетично.Да му причернява като се изправи рязко или като се наведе примерно..

Zdravei Nedelina . Imam sushto tozi problem , rucete i krakata mi se potqt vseki den nezavisimo po koe vreme ... I sushto imam tozi problem koito ti spomena , prichernqva mi kogato se ispravq rqzko ili se naveda primerno ... kakvo predlagash ???