PDA

View Full Version : Анкета от Марс



gostaotmars
06-11-2008, 23:13
1.Как си представяте живота без мечти ?

2.Как си представяте Живота без любов ?

3.Как си представяте смисъла на живота ?

4.Може ли да има безсмислен живот ?

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?

Wrathchild
06-12-2008, 03:42
1.Как си представяте живота без мечти ? Понякога просто ни трябват... независимо дали са мечти или цели. Не мога да си го представя... един сив свят, в който никой да не си мечтае за това как ще мине лятото, как каца на луната...

2.Как си представяте Живота без любов ? Такова нещо не съществува, любов има навсякъде. Дори да не е тази между мъжа и жената всеки обича нещо - я родителите си, я брат си или сестра си, ако щете домашния си любимец...

3.Как си представяте смисъла на живота ? Смисъла на живота е просто една борба за постигане на целите и за оцеляване...

4.Може ли да има безсмислен живот ? За моята гледна точка - да. Но за другия това пък може да е страхотен смисъл. Имах навремето едно гадже, за който бъдещето беше 'довечера', а целта за 'бъдещето' беше 'да се напия и да ме пребият... след това да припадна пред входа'. Е на това ако мога да му кажа смислен живот...

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? Да. Всеки има нужда да бъде обичан.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? И от двете боли.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? Абе възможно е, но едва ли е приятно.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? Едновременно ли? Надали... винаги ще има някой наранен, някой, който не се чувства обичан.

miss_asi
06-12-2008, 05:27
1.Как си представяте живота без мечти ?-Ами чесно да кажа не мога да си го представя защото без мечтите си сме никои.Пък те са безплатни както се казва!

2.Как си представяте Живота без любов ? -Не мога да си го представя.Тогава за какво ще живеем ние?!

3.Как си представяте смисъла на живота ? -Може би да се изградиш като личност и да обичаш разбира се!

4.Може ли да има безсмислен живот ? -Не!!!

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? -Разбира се че да тогава какво ще е любовта без чувствата :P

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? -Боли и от двете.Но много повече боли от липсата й.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? -Според мен НЕ

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта? -Всички рано или късно я изпитваме. :oops:

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-12-2008, 05:35
1.Как си представяте живота без мечти ? - Не си го представям. Ако човек не мечтае за нещо, ако човек не се стреми към него, ако човек си няма свой идеализиран свят в главата си, който да посещава от време на време, когато реалността го притиска - тогава ще е празен, животът му ще остане сив.

2.Как си представяте Живота без любов ? - Него също не мога да си представя. Любовта към живота ни кара да живеем, любовта към онова, което вършим, ни кара да го вършим толкова добре, любовта към хората прави така, че и ние да сме обичани...

3.Как си представяте смисъла на живота? - Всеки има свой смисъл на живота си, не може да се даде универсална рецепта за това. Много пъти се е нищила и разнищвала темата за смисъла на живота, но не се е стигнало до някакъв категоричен отговор. Имаше един философ, за чието има не се сещам в момента, за което се извинявам. Той пък беше казал, че смисълът на живота е в търсене на смисъла...

4.Може ли да има безсмислен живот? - Мисля, че да. Ако човекът няма мечти, няма цели, ако не изпитва любов... То тогава човекът само съществува, неговият живот е изгубил тръпката си...

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта? - Според мен да. Любовта облагородява.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и? - И в двата случаи боли. Любовта е болка, този, който я е изпитал, знае. Но тогава не забелязваш защо те боли, защото обичаш. А когато няма любов... Светът губи чара си.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота? - По-скоро съществува...

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта? - Съмнява ме да е толкова трудно. :)

Puky
06-12-2008, 06:05
С един отговор .. Не си го представям , защото без тези неща няма да е живот .. :(

zvQr_nO_s_ChAr
06-12-2008, 14:48
1.Как си представяте живота без мечти ? шъ спръ да си предствавям ..

2.Как си представяте Живота без любов ?

3.Как си представяте смисъла на живота ? ми .. то живота нема смисъл за мене.. :/

4.Може ли да има безсмислен живот ? не.. :lol: :lol:

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? Любовта не е всичко.. Има хиляди други неща.. Понякога като ми изтръпне крака и не си го чувствам.. :/

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? Зависи как ще го погледнеш.. Всичко е на психична основа..

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? Възможно е и да се умре без любов..

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? Възможно е..

GregoryHouse
06-12-2008, 14:50
1.Как си представяте живота без мечти ?
Невъзможно,как иначе..ако не мечтаем къде отиаме подяволите.
2.Как си представяте Живота без любов ?
Ами както си живея сега...не съм напълно хепи ами съм си добре.
3.Как си представяте смисъла на живота ?
Да имаш висша цел която да преследваш винаги...
4.Може ли да има безсмислен живот ?
Може...малко ли са такива...
5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?
Не. Поне за мен не...
6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
И от 2те не боли...
7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
Да.
8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?
Трудно но възможно...

angelcheeee_93
06-12-2008, 14:54
1.ne si go predstavqm.
2.bez lubov,nqma jivot/
3.razli4no
4.ne moje-vse nqkoi ni e pratiln na zemqta s nqkakva cel-da sme dobri.jalko,4e pove4eto ne sa takiva.
5.napalno
6.boli i ot dvete.
7.zavisi ot mn ne6ta
8.vazmojno e.nqma nevazmojni ne6ta.

Lady_B_
06-12-2008, 15:00
1.Как си представяте живота без мечти ? - Не си го представям

2.Как си представяте Живота без любов ? - Пак не си го представям

3.Как си представяте смисъла на живота ? - Да имащ мечти и да се бориш за постигането им. Да станеш човек. Като се обърнеш да видиш след себе си следа ...

4.Може ли да има безсмислен живот ? - Съмнявам се... Поне за мен не ...

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? - Да, за да живее ...

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? - Повече от липсата й, но и двете болят ...

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? - НЕ! ...

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? - Да и го правят :)

MonSitY
06-12-2008, 17:59
1.Как си представяте живота без мечти ?- за мен няма да има живот ако не мечтая (в момента имам 3 мечти)

2.Как си представяте Живота без любов ?-много депресиращ...

3.Как си представяте смисъла на живота ?-ами за мен ще има пълен смисъл живота ми ако:1.съм здрава (в момента не съм много :( ) 2.съм с човека,който искам да съм (в процес съм на постигането)3. да бъда пълноценен човек- да знам какво искам ,да знам възможностите си и да не се отказвам ( и това май го правя..)

4.Може ли да има безсмислен живот ?- да може!!!имала съм такива тягостни моменти и понякога те се връщат отново при мен.

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?-да.имаш ли някой до себе си,който те обича,всичко излгежда по-лесно :)

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?- боли еднакво (макар че несподелената любов повече наранява според мен)

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?- да и това се случва за съжаление.но няма човек,който през целият си живот да не е изпитал никаква любов!

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?-да възможно е,но не едновремено...

varnen4e
06-12-2008, 18:11
1.Как си представяте живота без мечти ? ** Аз лично не мога да си представя живот без мечти. Това би бил един монотонен и много скучен живот лишен от всякакъв смисъл.

2.Как си представяте Живота без любов ? ** Отново лишен от всякакъв смисъл... Въпросите са малко подобни все пак, защото 90% от мечтите ни са свързани и с любовта.

3.Как си представяте смисъла на живота ? ** Как бих могла да си представям смисъл!?

4.Може ли да има безсмислен живот ? ** Може.

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? ** Да.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? ** Възможно е.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? ** Не мисля... а и зависи каква любов. Без споделена- може, но не мисля, че е възможно да не се влюбиш цял живот.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? ** Напълно.

MaLkaTa_LaDy
06-12-2008, 18:34
1.Как си представяте живота без мечти ?
Не мога да си го представя. Пуст, без цел, без смсъл, без надежда... Въображението ми не стига до там, че да мога да си го представя такъв. Просто едно сиво нищо, в което водим еднообразно съществувание...
2.Как си представяте Живота без любов ?
Също както при първия въпрос, но дори хората отчуждени един от друг, няма близки, няма приятели, няма неща приятни и неща неприятни...
3.Как си представяте смисъла на живота ?
Може би по този свой отговорир бих ви се струвала много малка като начин на мислене, но това е моето съзнание: Та смисъла на живота е единствено любовта, независимо към какво или кого. Стремежа към нещо постижимо или непостижимо, което ти доставя удоволствие при постигане на зададената цел. Което от друга страна го свързвам с любовта, защото самото поставяне на цел е в следсвие на известно привличане, не мога да се изразя точно, но да ти харесва да правиш нещо.
4.Може ли да има безсмислен живот ?
Не, всеки живее заради нещо, дори това нещо да не е човешка ценност, той живее заради него.
5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?
Ами да, мисля, че на въпрос четвърти отговорих сравнително ясно, който отговор може да се даде и тук.
6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
Повече боли от самата любов, но нуждата тя да съществува е причината да я търсим истинска.
7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
Не е възможно да се живее без любов дори през част от секундата.
8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?
Възможно е. Не само е възможно, а е задълчително, защото любовта има много измерения. От незначима симпатия, до истинска обич. От любов към пиенето :D , към изкуството, до любов към даден човек. Имено затова всеки чувства любов.

nevito0
06-12-2008, 19:14
1.Как си представяте живота без мечти ? -хм..според мен такъв живот няма..всеки мечтае за нещо ..каквото и да е то..

2.Как си представяте Живота без любов ?-хах не мога да си го представя..всеки обича някого ..дори това да е майка му или баща му xD

3.Как си представяте смисъла на живота ?-смисълът за живота на 1 човек може да бъде др човек или пари ;]

4.Може ли да има безсмислен живот ?- не..

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? - да..няма живот без любов и пари :D

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? -повече боли от любовта ..но и от липсата може да боли..

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
Да..
8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта -нe;]

shanty_loop
06-12-2008, 19:42
1.Как си представяте живота без мечти ?

2.Как си представяте Живота без любов ?

3.Как си представяте смисъла на живота ?

4.Може ли да има безсмислен живот ?

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?


1. Мн ТЪП
2.Не си го представям
3. :-o
4.Не
5. И да и не :neutral:
6. И от двете боли.. :(
7.Неееее
8. Да,естетвено ;)

Pliok0019
06-12-2008, 20:39
1.Как си представяте живота без мечти ?
Не бих могла да си представя живота без мечти. Щеше да е необикновено сухо и скучно място.


2.Как си представяте Живота без любов ?
Без любов...щеше да бъде жесток. Хората щяха да са по-отдалечени един от друг, нямаше да има щастливи моменти, тъга....(но дори и горчивите моменти свързани с любовта са сладки).


3.Как си представяте смисъла на живота ?
Смисълът на моя живот е следния. Искам да изживея дните си, така, че да ги запомня. Искам след десетки години да си помисля, че съм правила нещата, който съм искала, не съм се предавала пред трудностите, била съм горда, смела, не ми е липсвало решителност и не съжалявам за нито едно от действията си. Искам да помагам на хората, да ги разбирам, да усещам болката им. Искам да направя нещо велико...или нещо съвсем обикновено, но важно.


4.Може ли да има безсмислен живот ?
Не, всеки живот има смисъл. Остава само той да бъде открит


5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?
Да. Иначе всичко щеше да изглежда съвсем обикновено и безмислено.


6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
От любовта не боли - хората могат да бъдат заедно и да бъдат щастливи. Всичко това би зависело от тях самите. Боли от липсата на любов. Едно от най-ужасните чувства. Разочарованието, непосделената любов и мечтите за някой, които не биха могли да станат реалност.


7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
Не. Всеки обича нещо - родителите си, приятелите си, гаджето си....котката, може би дори компютъра си.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?
Възможно е. Всичко е абсолютно възможно.

ANTIHUMAN
06-12-2008, 20:50
1.Как си представяте живота без мечти ? -Щом няма мечти няма начин да си го представя!

2.Как си представяте Живота без любов ?-Любовта е много силна думичка на която никой не й знае значението!Всички я казват, но дали някой я чуства? :?

3.Как си представяте смисъла на живота ?-Във всичко има смисъл.Няма нищо безсмислено в този свят!Всичко има цел.

4.Може ли да има безсмислен живот ?- Това е невъзможно!

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?-Да ,няма живот без любов.Всеки обича нещо или някого!

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата й ?-Повече боли несподелената.Но всяка рана се лекува с времето.Белезите остават ,но това са само белези.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? -Не за съжеление.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта?-Всеки я чуства независимо по каква форам!

huligankata
06-12-2008, 21:02
1.Как си представяте живота без мечти ? - Мисля, че без мечти живота би бил не само труден, но и доста безмислен. Мечтите са нещата, които ни дават надежда, събуждат желанието ни за постигане на нещо и до голяма степен без тях нямаше да сме хора.

2.Как си представяте Живота без любов ? - Труден. Мисля че любовта ни дава възможност да живеем по - леко, винаги да знаем, че има някой, който да ни подкрепя и обича, който да е с нас, да споделяме всичко и да знаем, че сме му отдали сърцето си , както и той своето. Освен това любовта носи повечето щастие в живота, така че .. и без нея неможе.

3.Как си представяте смисъла на живота ? - Смисъла му е просто да го изживееш по начина, по който искаш и в края да не съжаляваш за нищо.

4.Може ли да има безсмислен живот ? - Ако самият човек си го направи такъв, може и да има.

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта? - Може би да.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и? - Доста труден въпрос - случвало ми се е да имам чувства към някой и да си казвам "Ех, по - добре да нямам чувства, по - лесно е.Така боли много". В други моменти не изпитвам нищо и си казвам " Ех, искам да има някой, който да обичам" Така че извода е - няма сгода - и двете са си болка.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота? - Незнам, надявам се да не ми се налага да разбирам .

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта? - Да.

evil_angel69
06-12-2008, 21:27
1.Как си представяте живота без мечти ? -- никак..то няма да е живот...

2.Как си представяте Живота без любов ? -- пълна дупка

3.Как си представяте смисъла на живота ? -- зависи

4.Може ли да има безсмислен живот ? -- може

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? -- да

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? -- повече боли от любов...

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? -- не

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? -- стига да искат,да :)

Yallama
06-12-2008, 21:46
1.Как си представяте живота без мечти ?

2.Как си представяте Живота без любов ?

3.Как си представяте смисъла на живота ?

4.Може ли да има безсмислен живот ?

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?
1-никой няма да има цел в живота
2-ще пада здраво паткане без задръжки
3-..т1няма да има смисъл на живота
4- т1 и т3
5- човека чувства това което може да го нарани
6- боли и от 2те повече от липсата след като си я имал
7- не
8- естествено .. :)

MoonAngel
06-13-2008, 03:53
1.Как си представяте живота без мечти ? - не си го представям. Човек без мечти е като човек, който не живее.

2.Как си представяте Живота без любов ? - Може би отново невъзможно. Любовта е необходима на хората.

3.Как си представяте смисъла на живота ? - Да живееш по собствен начин и да си доволен от това, което си.

4.Може ли да има безсмислен живот ? - Тогава защо ни е ако е безсмислен?

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? - Зависи, но в повечето случаи ДА.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата й? -Зависи от човека. Някой ги били повече от нея, други - от липсата на такава.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? - Граматически Да. Сериозно - едва ли.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? - Да , стига да го искат.

He3HauKa
06-13-2008, 05:11
1.Как си представяте живота без мечти ?-не мисля ,че може някой да съществува без да мечтае.Това е единствения начин да надскочим ограниченията на реалността.

2.Как си представяте Живота без любов ?-Невъзможно е.Тя е навсякаде,не само между мъжа и жената,а и между хората,приятелите,семеиств ото,животните.Именно тя свързва хората и прави живота възможен.
-
3.Как си представяте смисъла на живота ?-Всеки човек има определена роля в този свят и трябва сам да открие смисъла на своя живот.

4.Може ли да има безсмислен живот ?-Това е живота ,който водят хората оставили се по течението.
-
5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?-Да.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?Чувството от обречената любов е много тежно,но се преживява.Човекът никога неможе да спре да обича.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?-Не

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?-Всеки човек я чувства по свой си начин.

maharbal
06-13-2008, 11:18
1.Как си представяте живота без мечти ?
Imam edna edinstvena mechta, nedostijima estestveno.... no bez neq jivota mi nqma smisyl

2.Как си представяте Живота без любов ?
Ami kakto v predniq vypros... Vliuben sym v edno momiche... i estestveno nedostijimo... Taka che za men jivota, bez da haresvam tova momiche vypreki che e nespodeleno, nqma nikakyv smisyl...

3.Как си представяте смисъла на живота ?
Ami bez vyprosnoto momiche jivota mi nqma smisyl!!!


4.Може ли да има безсмислен живот ?
Moje, moq e takyv...

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?
Ne znam, no na men mi haresva vypreki che e nespodeleno

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
Abe ot liubovta, koqto az ispitvam (nespodelena) boli adski mnogo... Ama shte izdyrja... A ot lipsata na liubov ne znam.... Predi da se vliuba ne pomna...

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
haha emi ddz... Ami, kogato spra da obicham momicheto, koeto haresvam i jivota mi shte spre... No se symnqvam che shte spra da q obicham...

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?
Da. Vseki chovek izpitva nqkakva liubov, dori da e samo priqtelska ili liubov kym roditeli ili nqkakvi rodnini...

Ivalinka
06-13-2008, 15:03
1.Как си представяте живота без мечти ?

2.Как си представяте Живота без любов ?

3.Как си представяте смисъла на живота ?

4.Може ли да има безсмислен живот ?

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?



1-празна сфера
2-хора,които се изтребват ..
3-да постигнеш това,което искаш
4-не
5-да
6-и от двете,повече от любовта
7-не
8-не

w0sh
06-13-2008, 15:22
1.Как си представяте живота без мечти ?Хубав

2.Как си представяте Живота без любов ?Прекрасен

3.Как си представяте смисъла на живота ?Да се размножаваш

4.Може ли да има безсмислен живот ?Аха. Ако си тъп. Или ако си заключен на върха на огромна кула и всички твои роднини са мъртви и ти нямаш ръце, крака, очи, учи и ти е отсечен езика.

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?Не

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?Боли като се порежеш. От тез "чувства" нищо не боли.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?Ъхъ. Питайте богатите хора.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?Теоретически е възможно, макар,че на бебетата и 2 годишните деца ще им е трудно.

donkihot
06-13-2008, 16:31
1.Как си представяте живота без мечти ?

2.Как си представяте Живота без любов ? свят изпълнен със завист,омраза и какво ли още не. защото любовта е навсякъде,без нея света би бил лош и груб...

3.Как си представяте смисъла на живота ? смисъла е то4но живота,дишането,сълзите,це увките...живота е емоция!

4.Може ли да има безсмислен живот ? Не,но всеки открива смисъла на живота

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? когато 4овек 4увства любов той се 4увства жив. Дали оби4аш или те оби4ат е прекрасно,дори и несподелено любовта е най-великото 4увство

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? пове4е боли от липсата и,без любов 4овек се 4увства ненужен,непотребен,непълно ценен

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? Не! Има любов към семейство,приятели,даден 4овек,природа,място и т,н не може поне веднъж в живота да не оби4аш и да не си оби4ан..любовта е в усмивката на 4овека срещу теб

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?ест,4е е възможно..както казах по-горе любовта е навсякъде



мн дълбоко философски въпроси...

comics
06-13-2008, 16:53
аз си представям жив0та без тая анкета 8-)

sexy_for_you
06-13-2008, 19:37
1.Как си представяте живота без мечти ?
:arrow: Животът без мечти е скучен.Представям си го като една дълбока депресия,без алтернатива за по-добро.

2.Как си представяте Живота без любов ?
:arrow: Любовта крепи света.Та самият живот е резултат от любовта между нашите родители.Любовта винаги ще я има,без значение дали я откриваме,дори в малките неща.

3.Как си представяте смисъла на живота ?
:arrow: Според мен сме създадени на този свят,за да бъдем щастливи,и ако не можем ние самите,поне да правим другите щастливи.Щастието е стимул и удовлетвореност.

4.Може ли да има безсмислен живот ?
:arrow: Да.Когато животът е напразен,когато не виждаш светлина в тунела от болка,разбити мечти,надежди,когато нямаш човек,с който да го споделиш,няма хора,които те обичат,сам си,без вяра и надежда,без смисъл в съществуването,няма смисъл.

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?
:arrow: Да,за да бъде животът му пълноценен.Ако се чувства отхвърлен и мразен,животът се превръща в агония.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
:arrow: И от двете,но според мен е по-трудно да обичаш и да не ти отвръщат със същото,отколкото изобщо да не обичаш.Понякога хората нямат нужда да обичат.Чувстват се добре с приятелите си,но дори приятелството е обвързано с любов.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
:arrow: Не.Не е възможно.Това не е живот,а мъчение и страдание.За всеки има любов.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта :arrow: Ако беше възможно,нямаше да има нещастия,самоубийства от любов и така нататък.Безценното щастие е щастието да си обичан и да те обичат.

VinagiSumAz
06-14-2008, 10:44
1.Как си представяте живота без мечти ?
Доста по - лесен и приятен, защото всички щяха да са доволни, от това което имат и нямаше да се борят със зъби и нокти с цената на всичко, в жалки и неистови опити да постигнат нещо, което няма да имам ниакъв смисал след, да речем, 70 години.Блаженни са бедните духум!!!
2.Как си представяте Живота без любов ? И той щеше да е по - лесен, защото щяхме всички да тънем в умраза и нямаше да се тормозим, нямаше да има въпроси от рода - той обича ли ме, какво ли мисли за мен, защо разби сърцето ми??? Всичко щеше да е лесно и хубаво, щяхме да знаем какво чувстват другите, което ще улесни комуникацията ни.
3.Как си представяте смисъла на живота ? Как да си представя нещо, което липсва????
4.Може ли да има безсмислен живот ? Може ли да има СМИСЛЕН живот?
5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? За желост - да, макар че е тъпо да сме зависими от някакво чувство.Ако не бяхме толкова малодушни, зависими и чувствителни същества, можехме да се оправяме и сами в живота без да зависим от някой друг.
6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
Ако видиш че е приятно да си влюбен и някой да те обича когато загубиш това ще страдаш много повече отколкото ако никога не си я имал
7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? Зависи колко дълго продължи живота...
8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта?Какво значение има...

sexy_eJlz
06-14-2008, 11:33
1.Как си представяте живота без мечти ? Без мечти ли? ... ми мечтите
те откъсват дори за миг от суровата действителност и ти дават стимул да продължиш на пред, за да ги превърнеш в действителност.

2.Как си представяте Живота без любов ? Невъзможен ... Без любовта нямаше да ни има ... Без любов светът е обречен на самоунищожение ...

3.Как си представяте смисъла на живота ? Ем ... смисъла не живота .. да се опиташ да превърнеш мечтите си в реалност ...

4.Може ли да има безсмислен живот ? Не ... определено не ... Във всеки живот има смисъл ...
5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? Да ... за да продължи на пред в живота ...

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? И от двете по равно... Все някога ше ти стане шибано че никой не те обича и пак ще те боил ... А когато обичаш ... се страхуваш да не загубиш любимия си ... И при двете положения боли ...
7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? Не ... поне веднъж в живота си ще обичаш и ще бъдеш обичан ...

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? Едновременно ... надали ... Но, както казах по-горе, всеки човек поне веднъж в живота си обича ...

Remini
06-14-2008, 12:12
1.Как си представяте живота без мечти ?
Мечтите са нещото,което движат света към напредък!
2.Как си представяте Живота без любов ?
Не съм изпитвал чувството да не съм бил обичан..не мога да кажа
3.Как си представяте смисъла на живота ?
Смисъл на живота....никой не може да отговори на този въпрос
4.Може ли да има безсмислен живот ?
Всеки живот има смисъл за притежателя му
5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?
Абсолютна необходимост
6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?
Не ме е боляло досега
7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?
Нямам представа
8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?Всеки я е почувствал...по един или друг начин

dimanushka
06-14-2008, 13:13
1.Как си представяте живота без мечти ? Mi zavisi ot mechtite. Ako stava vypros za mechti kato moite(neesteweni, nerealni i neizpylnimi) , togava mechtite sa bezsmisleni i samo te vkarvat v edni iliuzii... togava po-dobre da ne mechtaete :) a ako stava vypros za izpylnimi mechti... zaduljitelno e da gi ima :)

2.Как си представяте Живота без любов ? Emi jivot... v moq primerno nqma liubov ama si jiveq nali :)

3.Как си представяте смисъла на живота ? ne moga da otgovorq.... nz

4.Може ли да има безсмислен живот ? Na momenti kato mu e gadno na chovek si kazva che nqma smisyl da jivee i ce ne nikogo nqma da lipsva ako izchezne ama ne e taka. Tezi misli sa si malko ili mngoo samoubiistveni :)

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? I s ednoto i s drugoto moje da se prejivee :)

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? mene lichno poveche me e bolqlo ot liubov :)

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? ne iskam da razbiram otgovora na tozi vypros :)

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? Ne

EvilBrunette
06-14-2008, 21:46
1.Как си представяте живота без мечти ?

Скучен, безцветен, без бъдеще... Най-вероятно скоро след като изчезнат мечтите ще изчезнем като динозаврите, защото няма да има за какво да живеем. Всички научни открития и произведения на изкуството са плод точно на мечтите на създателите си. Така че без мечни няма да има прогрес и... постепенно ще се обезличим и изчезнем.

2.Как си представяте Живота без любов ?

Прекалено суров и студен. Хм, даже като се замисля май "живот" не може да съществува без "любов" по рпстата причиа, че той е плод на любовта. Всички сме плод на любовта. Някои казват Божията... но дори и да не е тя, без любовта между хората... родителите ни, нямаше да съществуваме. Просто Любовта е ключът към Живота.

3.Как си представяте смисъла на живота ?

Амии ако знаех вероятно щях да улесня с много учени с отговора си и да спечеля за разкритието си. Ще кажа нещо банално - смисъслът на живота е индивидуален за всеки. Някои со намират в работата си, други в изкуството, семейството, природата... дори в секса и яденето. Просто всеки трябва да го открие за себе си. За мен животът ми би бил пълноценен ако постигна нещо, за което не съм предполагала, че ще мога и ако успея да създам смейство, в което да цари любов и разбирателство. Е, май се впуснах в утопия, но ако поне шещо подобно ми се случи, ще бъда истински щастлива.

4.Може ли да има безсмислен живот ?

Разбира се. на всеки животът му може да е безсмислен за известен период от време (като този "известен период от време" може да е и доста дълъг - като до края на дните ни, например).

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?

Определено. Даже понякога си мисля, че се насилвам да обичам някого просто заради еуфорията, заради самото чувство, което
ме обладава.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата й?

От липсата. Обедила съм се. Предпочитам сладката болка. Колкото и мазохистично да звучи намирам голяма доза романтика в несподелената любов или любовната мъка.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?

Сигурно е възможно, но не го пожелавам на никого. Защото накрая сигурно няма да се отличава много от животно...

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?
Мисля, че да. Е, разбира, се различен вид любов. :) Но все пак любов. Всеки може д ая почувства, стига д ай позволи да се всели в душата му.

P.S. Готина анкета, Марсианецо. Поздравления! :wink:
Землянката

Liar
06-14-2008, 21:55
1.Как си представяте живота без мечти ?Скучен

2.Как си представяте Живота без любов ?Отвратителен

4.Може ли да има безсмислен живот ?Не.Всеки човек допринася за нещо...

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ?Да

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ?От липсата и

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ?Не

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ?Да

5StaR
06-14-2008, 22:57
1.Никак
2.Никак
3.Смисъла е да ебеш колкот мое повече и да ти се дига репутацията
4.Може ако си наркоман например или гей живота ти е безмислен и е наи добре да се убиеш сам
5.Любовта не е нужна но секса определено
6.Повече боли от липсата на любов/секс защото чикията е гадно нещо
7.Да , но не и без секс
8.Да но винаги има и изключения
8-) 8-) 8-)

Извод - секс да има и всичко е ок 8-) 8-) 8-)

Escarina
06-14-2008, 23:13
1.Как си представяте живота без мечти ? Никак. Едва ли ще мога да живея, без да мечтая.

2.Как си представяте Живота без любов ? Сив.

3.Как си представяте смисъла на живота ? Не си го представям =]

4.Може ли да има безсмислен живот ? Ако за мен един живот е безсмислен, за друг може и да е смислен.

5.Необходимост ли е за човека да чувства любовта ? Да.

6.Боли ли от любов или повече боли от липсата и ? Повече боли от любовта, но предпочитам тази болка, от колкото да не обичам изобщо.

7.Възможно ли е да се живее без любов до края на живота ? Не мисля.

8. Възможно ли е, всички хора на земята да могат да почувстват любовта ? Сигурно... всеки обича по един или друг начин :)