PDA

View Full Version : Първата СПОДЕЛЕНА любов



pet_14
06-12-2008, 06:48
Така тук видях , че има такава тема за първата любов,но аз искам да се насоча в друга посока...
Нали се сещате за клишето"първато любов ръжда не хваща".....
Тааа именно според вас възможно ли ?
Дали първата любов остава завинаги в сърцето ви,дали е толкова свята за вас...дали човека когото сте обичали за първи път ще го запазите завинаги в сърцето си ?

Едит: пиша тази тема от мое приживяване....
С приятелката ми, с която скъсахме (тя ми беше 1-вата любов) се бяхме скарали доста жестоко и не един и два пъти..
Може би 7-8....доста бяха споровете кавгите и свадите,но все някак си си прощаваме...Та последния път когато се скарахме беше преди 1-2 месеца,тогава си казахме че повече няма да се търсим никога поради каквато и да е била причина,не зависимо от всичко...Ноооо сега отново си общуваме и до сме в добри отношения
Тя казва ,че аз не съм нейната 1-ва любов но....мисля че не е така...

kifla
06-12-2008, 07:01
Моята първа любов винаги ще си остане някъде в мен.
Но понеже темата е за първата СПоделена любов... ами с него много сме се карали ,убиждали ,но все пак полсе отново се търсим,виждаме се и си прекарваме всеки път страхотно.
Т.е .. първата любов си остава завинаги в човека!

pet_14
06-12-2008, 07:12
Моята първа любов винаги ще си остане някъде в мен.
Но понеже темата е за първата СПоделена любов... ами с него много сме се карали ,убиждали ,но все пак полсе отново се търсим,виждаме се и си прекарваме всеки път страхотно.
Т.е .. първата любов си остава завинаги в човека!


каква кифла си ти ако пишеш обиждали с у 8-)
Защо се заяждаш ?
ОК момичето е сбъркало,като те дразни не чети ,моля ви...
такива заядливи хора дразнят....

Erica
06-12-2008, 07:19
Pomni se i oshte kak.Nai-hubavoto obache e,che s vremeto loshite spomeni izblednqvat...i v edin moment si spomnqsh samo hubavite vi momenti zaedno!Tri godini minaha otkakto se razdelihme s Nego i oshte na momenti mi raztuptqva syrceto...,samo pri misylta za nego!

Remini
06-12-2008, 08:15
Моята първа любов винаги ще си остане някъде в мен.
Но понеже темата е за първата СПоделена любов... ами с него много сме се карали ,убиждали ,но все пак полсе отново се търсим,виждаме се и си прекарваме всеки път страхотно.
Т.е .. първата любов си остава завинаги в човека!


каква кифла си ти ако пишеш обиждали с у 8-)
Защо се заяждаш ?
ОК момичето е сбъркало,като те дразни не чети ,моля ви...
такива заядливи хора дразнят....

Определено това не е грешка от бързината :D

Chefinkaaa
06-12-2008, 08:25
MM.. opredeleno se pomni :P pone az vinagi 6te go pomnq.. nezavisimo v kvi otno6eniq sme..

Slun4evko
06-12-2008, 08:27
Първата любов....или поне първото влюбване от моя страна,което не беше споделено от момчето, опрделено си остана в миналото и вече не ми пука за него.

Но първата споделена любов...мммм...това си е приказка,поне в моя случай. Не знам дали хваща ръжда или не,след години ще ви кажа. Аз все още съм си с първата си любов и,живот и здраве,така ще си продължаваме. Наесен ще проверим дали разстоянието може да ни раздели,но не мисля,че това е човек,когото някога ще забравя. Все пак първото си е най-сладкото,а и когато самият човек е специален,т.е. не ви свързва само страст,а и много други неща,тогава бих казала,че е трудно да забравиш една преживяна радостна тръпка.

kifla
06-12-2008, 09:32
Моята първа любов винаги ще си остане някъде в мен.
Но понеже темата е за първата СПоделена любов... ами с него много сме се карали ,убиждали ,но все пак полсе отново се търсим,виждаме се и си прекарваме всеки път страхотно.
Т.е .. първата любов си остава завинаги в човека!


каква кифла си ти ако пишеш обиждали с у 8-)
Защо се заяждаш ?
ОК момичето е сбъркало,като те дразни не чети ,моля ви...
такива заядливи хора дразнят....


не е заяждане , а е маитап , заяждането е с лоши чувства а маитапа е безобиден , не се палете :-o
Извинявам се... тия матури дано съм ги зела 8-)

pet_14
06-12-2008, 12:26
слаб интерес относно тая тема...
обяснявам си го с това че в тоя форум повечето потребители са на 12-13 години(все пак е една крехка възраст) :D

MartyParty
06-12-2008, 14:24
Не е това клишето бе,мен!"Старата любов ръжда не хваща."
Anyway, така е.И на мен той адски много ми липсва ,но ако трегнам пак се страхувам,че всичко ще си е по старому.Постоянно се оглеждам за него и понякога му се обаждам,но дори не знам какво да му кажа. :? Леко дразнещо.Спокс ,ще те пусне мацката,като си намери друг.

GregoryHouse
06-12-2008, 14:26
Ъъъ не знаех че любовта е метална...

zvQr_nO_s_ChAr
06-12-2008, 14:28
Помним се.. излизаме.. Мислим си един за друг, ама... всеки се промени страшно много.. И да си призная хич не ми липсва.. :lol:

MartyParty
06-12-2008, 14:29
Ъъъ не знаех че любовта е метална...
Тц..не,излагаш се.

GregoryHouse
06-12-2008, 14:32
Ъъъ не знаех че любовта е метална...
Тц..не,излагаш се.

Ха сефте... :D Ми кфо тъпизми от цял свят нали ще станеш на 30-40г и въобще няма да се сетиш за името й,няма да я познаеш на улицата ай стига тъпизми...ръжда не мой да фане ама може да изчезне...след като спре да ви друса хормона като гладен мангал джанка...

FiRe_LaDy
06-12-2008, 14:58
Първата ми любов ... мдамм обичах го много.НО тъй като говорим за първата споделена ... амии в момента съм с него ... много си го боичам,както и той мене.Разбираме се .. иии за момента не мога да си представя какво ще е,ако се разделим .. всъщност мога ... бяхме се разделили за 2 дена,но постоянно плачех и на него му беше гадно и се събрахме пак ... мисля,че няма да го забравя никога ... с него всичко е прекрасно.ОБИЧАМ ГО !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

L0LiPoP
06-12-2008, 14:59
Моята първа споделена любов вече не е така споделена, а ми се отвръща просто с приятелска обич.. :smt087 Което е много жалко..., но аз никога няма да го забравя, той завинаги ще остане в сърцето ми и едва ли ще се влюбя в някой друг, защото се съмнявам, че ще срещна някой по-прекрасен човек от него, който да бъде толкова влюбен в мен..! :( Но както са казали хората: "Болката НИКОГА не спира, просто спира да ти пука, че те боли!" Но ще дойде ли това време или ще може да се върне всичко както си е било, това никой не може да каже.. Така или иначе той ще си остане моята истинска и неугасваща ЛЮБОВ! :)

MartyParty
06-12-2008, 15:07
Ъъъ не знаех че любовта е метална...
Тц..не,излагаш се.

Ха сефте... :D Ми кфо тъпизми от цял свят нали ще станеш на 30-40г и въобще няма да се сетиш за името й,няма да я познаеш на улицата ай стига тъпизми...ръжда не мой да фане ама може да изчезне...след като спре да ви друса хормона като гладен мангал джанка...
Мм защо мислиш,че няма да се сеща за нея?Бащами помни неговата и преди няколко години се засякоха на пазара.Чувствата може да не са същите,но чак да я забрави..
А аз исках само да подчертая,че бъзикът за ръждата не беше дообмислен.И много по-хапливо си се изказвал.

Lady_B_
06-12-2008, 15:11
Моята първа споделена любов беше наистина много силна. Когато се разделихме ни трябваше време, за да можем пак да седнем на една маса и да говорим като приятели. Но това стана и поддържахме прекрасни взаимоотношения. Това продължи някъде 3-4 години. След което той ме разочарова страшно много и сложих край на всичко между нас ! Нито ми липсва нито смятам, че са останали някъкви чувства в мен към него. Т.е. минава време ти порастваш (което е препорачително) :D и виждаш, че критериите ти за човекът до теб са доста по различни, от колкото са били когато примерно си бил тийн и тогава не намираш абсолютно нищо в така наречената ти първа любов. Много възможно е обаче да ти остане тръпка или нещо малко към нея/него, но то наитина е нищожно :)

GregoryHouse
06-12-2008, 15:15
Не вече се отегчих лично аз отговарям за 50ти път в подобна тема и вече ми е все тая...абс простотий общо взето...всичко ви е хормон след време минава не се притеснявайте не е хронично...

pet_14
06-12-2008, 15:25
Не вече се отегчих лично аз отговарям за 50ти път в подобна тема и вече ми е все тая...абс простотий общо взето...всичко ви е хормон след време минава не се притеснявайте не е хронично...

Аз знам че минава,но...просто исках да видя вие какво мсилите по този въпрос....

kato` limonche
06-12-2008, 15:36
Моята първа любов винаги ще си остане някъде в мен.
Но понеже темата е за първата СПоделена любов... ами с него много сме се карали ,убиждали ,но все пак полсе отново се търсим,виждаме се и си прекарваме всеки път страхотно.
Т.е .. първата любов си остава завинаги в човека!


каква кифла си ти ако пишеш обиждали с у 8-)
Защо се заяждаш ?
ОК момичето е сбъркало,като те дразни не чети ,моля ви...
такива заядливи хора дразнят....


не е заяждане , а е маитап , заяждането е с лоши чувства а маитапа е безобиден , не се палете :-o

Да ти завиди човек на майтапите.. 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-12-2008, 15:47
само аз ли разбирам "старата любов ръжда не хваща" по друг начин.. не става въпрос да се уважавате и т.н. ами да се обичате. ... първата ми любов изобщо беше споделена .. разделихме се защото тои не живееше в моя град и нямаше как но страшно много го уважавам това момче.... мисля че винаги ще го уважавам някак бях малка когато се запознахме и си свикнах с него да си му споделям рани неща тои да споделя .. наистина го уважавам много .. но да го обичам каккто го обичах преди .. хмм не не го обичам така ;)

pet_14
06-12-2008, 15:49
a[N]D[i]T[k]a]само аз ли разбирам "старата любов ръжда не хваща" по друг начин.. не става въпрос да се уважавате и т.н. ами да се обичате. ... първата ми любов изобщо беше споделена .. разделихме се защото тои не живееше в моя град и нямаше как но страшно много го уважавам това момче.... мисля че винаги ще го уважавам някак бях малка когато се запознахме и си свикнах с него да си му споделям рани неща тои да споделя .. наистина го уважавам много .. но да го обичам каккто го обичах преди .. хмм не не го обичам така ;)
+2 :) i az govoreh tva :)

sladkoto_neli
06-12-2008, 16:24
Абе може би е така може би първото истинско чувство което си изпитал винаги ще се помни но аз лично парвата си любов не я помня даже незнам дали съм имала такава и коя от всички беше тя явно нещо не ми е наред незнам :D

punkrock
06-12-2008, 16:26
иска ти се : }

pet_14
06-12-2008, 16:58
Абе може би е така може би първото истинско чувство което си изпитал винаги ще се помни но аз лично парвата си любов не я помня даже незнам дали съм имала такава и коя от всички беше тя явно нещо не ми е наред незнам :D
дано да не се засегнеш,но...Щом не си спомняш ----> не си обичала така истински...
Поне така мисля , не знам дали съм прав,но както казах любовта не се забравя толкова лесно (ако я е имало то поне ще се сетиш за 1 хубав момент,ако е имало изобщо такива)

MonSitY
06-12-2008, 17:04
първата споделена любов-аз нямам още такава :( но пък имам надежди за един човек просто ще трябва да изчакам малко... :(

miShle
06-12-2008, 17:13
Ми според мене остава някъде в сърцето ти .. Както и в моя случай винаги ще си е в мене каквито и връзки да съм имала за напред, запазила съм спомена си някъде дълбоко в мене и сега като се сещам за това и ми става едно хубаво,смисъл свързвам го само с хубави неща опитвам се да игнорирам лошите и така ... Хваща ръжда,ноооо поне остава спомена. ..

LizZz
06-12-2008, 19:22
Остава, деба..

evil_angel69
06-13-2008, 06:36
първата истинска и споделена любов трудно се забравя... :(

NaNa_SladuRana
06-13-2008, 06:44
Не знам дали да използвам тази дума `любов`,тъй като за мен е много силна,но с човека с когото съм до сега за първи път в живота ми се чуствам значема,за първи път аз-това егоистично същество,пренебрегвам себе си заради друг,за пръв път осазнавам колко ме боли,че ще става по-зле и въпреки това не се отказвам,продължавам да се боря.Защото знам,че за това прекрасно момче аз съм целия свят.Година и седем месеца-малко за вечноста,но твърде хубави,за да бъдат забравени :cry:

pet_14
06-13-2008, 07:15
Не знам дали да използвам тази дума `любов`,тъй като за мен е много силна,но с човека с когото съм до сега за първи път в живота ми се чуствам значема,за първи път аз-това егоистично същество,пренебрегвам себе си заради друг,за пръв път осазнавам колко ме боли,че ще става по-зле и въпреки това не се отказвам,продължавам да се боря.Защото знам,че за това прекрасно момче аз съм целия свят.Година и седем месеца-малко за вечноста,но твърде хубави,за да бъдат забравени :cry:
Даааа това е любовта ;) хах твърде лесно е да се опише с красиви думи,ноооо само ако тези моменти си ги преживял ...

baby_lvA
06-13-2008, 11:29
Ami moeta spodelena liubov...e sega sys segashniq mi priqtel mnogo se obichame i az mnoo se radvam. E karame se estestveno,no e normalno...;]]

м!sS wendy
06-13-2008, 12:37
Еми честно казано първата споделена любов още не съм я срещнала. Началото на 8ми клас ходех с едно момче, 8 месеца и той супер много ме обичаше, а при мене беше просто привързаност. Но първата ми истинска(несподелена) любов определено ще я запомня завинаги. Минаха 2 години и още понякога ми се преобръща всичко като се сетя за него.

Lekov
06-13-2008, 13:51
Аз никога няма да забравя момичето което сам обичал за първи път и винаги ще има място за нея в сърцето ми :) :)

hgfh
06-13-2008, 18:03
ami az ne moga da kaja za purvata mi spodelena lubov zashtoto takva nqma no shte kaja 4e imashe edno mom4e za mene to zna4ishe mn nz dali i toi me e haresval (haresvane ne lubov) no oshte kato se setq zanego potrepvam i mi se nasulzqvat o4ite shtom 4uq edna pesen

wintersun
06-13-2008, 19:01
Хъм беше доказано там някак си научно че любовта беше някакви химикали в организма. След първата любов трябва детоксикация :grin:

pet_14
06-13-2008, 20:52
Хъм беше доказано там някак си научно че любовта беше някакви химикали в организма. След първата любов трябва детоксикация :grin:

:-o :-o 8-) 8-) :lol: :lol: Знае ли човек...

FreeSpirit
06-13-2008, 21:14
Моята първа любов беше споделена, но неизказана и двама си знаем чувствата един към др,ама чрез трети лица и така не намерихме сили да си признаем един пред друг.....Сега и той и аз имаме гаджета, но мисля, че това което сме изпитвали един към др, никога няма да се забрави напълно ;)
Според мен е вярно, този който пръв е запалил искрата в сърцетои ти в неговото ,не се забравя ;)

partychild
06-13-2008, 21:19
segashniq mi priqtel e parvata mi liubov....kakvoto i da stane zanapred vinagi 6te go pomnq.. 4uvstvoto koeto sam izpitvala s nego.. radostnite i tajnite momenti... vsi4ko .... :) i dori si mislq 4e druga takava liubof nqma da namerq ...vinagi 6te iskam nego :oops:

L0LiPoP
06-14-2008, 07:58
Моята първа споделена любов беше наистина много силна. Когато се разделихме ни трябваше време, за да можем пак да седнем на една маса и да говорим като приятели. Но това стана и поддържахме прекрасни взаимоотношения. Това продължи някъде 3-4 години. След което той ме разочарова страшно много и сложих край на всичко между нас ! Нито ми липсва нито смятам, че са останали някъкви чувства в мен към него. Т.е. минава време ти порастваш (което е препорачително) :D и виждаш, че критериите ти за човекът до теб са доста по различни, от колкото са били когато примерно си бил тийн и тогава не намираш абсолютно нищо в така наречената ти първа любов. Много възможно е обаче да ти остане тръпка или нещо малко към нея/него, но то наитина е нищожно :)
Това, което си забравила е било просто детска любов! Първата истинска и споделена любов НИКОГА не се забравя, независимо дали си спомняш за нея с добри или лоши чувства! :)

^Sweet_Secret^
06-14-2008, 12:41
мисля ,че времето не лекува. първата любов винаги е в сърцето. . . поне в моето :) така както е тръгнало явно няма да мога да го преодолея и да го забравя

sadsad
06-14-2008, 12:54
един път съм обичала и още обичам един и същи човек...и да се разделим никога няма да го забравя.А за другите ми стари гаджета не ме интересува...

y0y0baby
03-29-2010, 21:11
pet_14 ... Аз съм съгласна,че първата любов не се забравя,стига тя да е била истински.Преди месец се разделих с момче с което бях година и един месец.Преди него съм ходила с други момчета по 5-6-7-8 месеца,но мога да кажа,че той ми беше първата истинска любов и незнам дали някога ще го забравя.Също като при тебе си бяхме казали,че няма да се търсим за да можем да се забравим,но уви продължихме да си званим.Сега вече наистина не се търсим...Навсякъде сме блокирани само и само да не се търсим :) А и мисля,че няма смисъл да правим нещата по-сложни.Не мога да отрека,че имам чувства към него,но каквото и да става при него ням да се върна,щом веднъж съм го решила :-D

LadyDi
03-30-2010, 06:19
Как успявате да стигнете толкова назад, че да измъквате теми на по 2 години? Че и отговаряте на конкретен потребител, дето сигурно отдавна не влиза...

enjoyth3lif3
03-30-2010, 06:46
Беше преди 3 години дали беше споделена не знам... може би да, но аз не я чувствах като споделена! Сега нищо не ни свързва, даже здрасти не си казваме! А споделена-момчето ме обичаше, но аз него не!

DarknessAngel
03-30-2010, 07:38
Искам просто да си отиде от ума ми.
Защото това отдавна е станало с него.
Е имаше и хубави моменти - да живеят те. :)
Трудно би било да се забрави според мен.

buuu
04-01-2010, 13:17
Сегашната ми любов ми е истинската,споделнета,един ствената и неповторимата ! Никога няма да мога да го забравя , а дъмите му : 'Как ще те забравя?! Няма да мога и пак ще те потърся независимо заради какво сме се разделили и независимо дали вината е моя ,твоя или обща .Ти си ми първата лщбов ,не случайно 6 месеца ти се молих да излезем и те чаках ,докато ме обикнеш и ти .Никога няма да те забравя ! " ми кънтят в ушите и ми вдъхват една такава приятна и сигурна надежда ,ако случайно някога се разделим ,но който и да е след него няма да може да ми даде това ,което получавам от него сега !!!! Захарчето <3 :smt007 :smt007 :smt007

loliii
04-01-2010, 15:52
Моята първа любов беше кратка, но беше изкюлчително яка и романтична, все едно бяхме в тийнейджърски филм от 70-80-те години, където момичето и момчето постоянно бягат от тях, после техните им се карат, бащата на момичето не харесва момчето, те се шматкат с някаква банда нехранимайковци. Луда работа :D Първата любов наистина се помни. Тя по-скоро остава в ума, отколкото в сърцето. Сега като се сетя и ме прихваща някаква носталгия към онези хубави месеци, в които се чувствах свободна. :wink:

LiRRRa
04-01-2010, 17:11
Първото преживяване се отличава от останалите, то е неповторимо и уникално, помни се естествено. . .
Никога няма да го забравя, не че сме имали кой знае каква връзка и т.н., но тръпката беше уникална. . . Винаги ми става нещо на корема като се сетя. . . Ах. <3

FireFlyY
04-03-2010, 15:21
Помня я,разбира се.Беше найстина хубаво.Разделихме се с кавга,но той се извини и сега сме си приятели.Винаги ще го обичам,но не като момче,може би като приятел?Дали има определение "обичам го като първата ми любов? :lol: Обичам го по странен начин,защото той пръв ми показа колко е сладко да се будиш със смс "добро утро,обичам те" и да лягаш след един дъъълъъъър разговор по телефона,въпреки че сте били заедно цяял ден :D Ъъъ,да не останете с грешно впечатление,вече не го обичам като момче :D

Korrnyy
04-03-2010, 17:48
Сегашната ми любов е първата и първата споделена :)

Имаме кавги от време на време, но връзката ми с него е невероятна .. :smt007 Аз го обичам, той ме обича.. Какво повече от това мога да искам :) Държи се страхотно с мен.. Никога не съм се чувствала по-добре в компанията на момче. Не искам никога да свършва.. :smt007

raliichkaa
04-10-2010, 19:27
Според мен е така..от личен опит ..
Година и нещо вече обичам момче така както когато в началото,та дори и много повече..и знам,че колкото и да се оптивам да го забрава няма да мога..просто тои е голяма част от мен.

ScarletBite
04-10-2010, 19:37
Не.

megy
04-18-2010, 17:21
първата лююбов.. си е първата любов :oops: според мен не е възможно да се забрави :(

bogzfaggot
04-18-2010, 17:27
Хваща ръжда бая да ви кажа.

sunnY961
04-21-2010, 17:29
Аз пък моята я забравих отдавна...сещам се най-много 5-6 пъти в годината и все с насмешка.. 8-)