PDA

View Full Version : Търсещ и страдащ



ipk89
06-12-2008, 10:15
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b]

Just_say_no
06-12-2008, 10:17
Всеки има своя шанс... :)

Който търси - намира ! ;) Не се предавай лесно...

remember_me
06-12-2008, 10:39
ne6to kli6irano? > nqma nevazmojni ne6ta . 2 > za vseki patnik si ima vlak :-D

PePeLePew
06-12-2008, 10:45
ne6to kli6irano? > nqma nevazmojni ne6ta . 2 > za vseki patnik si ima vlak :-D

направо ми взе думите от устата бива ли такива работи

иначе по темата:мисля че трябва да се опуснат трудно ще намериш някоя принцеса и започни да излизаш с момичета по приятелски че ако си в компания 10-15 момчета найстина е трудно да си хванеш мацка

remember_me
06-12-2008, 10:49
PePeLePew Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 1:45 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

remember_me написа:
ne6to kli6irano? > nqma nevazmojni ne6ta . 2 > za vseki patnik si ima vlak


направо ми взе думите от устата бива ли такива работи


:D :D :D :D :D

cinderella_gugutka
06-12-2008, 11:07
ест 4е ще си намериш моми4е която мн да оби4аш и тя също.може би просто не си попаднал на подходящата до сега.но...със срамежливостта трябва сам да се оправиш :?

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 11:24
Пич и аз бях така :) Още съм си срамежлив,но по малко.Какво да ти кажа...След като любовта ти е била несподелена и от тогава си почнал да се затваряш към момичетата несъзнателно.Ще се оправиш,като един път просто се "забиеш" с някое момиче.Ама знам от опит,че и това ще ти е трудно,но опитай с алкохол.Аз миналата седмица бях на рожден ден и просто пийнах малко и всичко се оправи имаша си и момиче за мен и просто се отпуснах.Тогава за първи път се целувах и за разлика от всичките други пъти въобще не ми пукаше.Сега само се надявам да стане с това момиче нещо,че нещо ме режеше,ама май днеска успях да я навия да отидем някъде-днес ще се разберем кога и къде :oops: :oops: :oops: Наистина,колкото и тъпо да звучи-пробвай с алкохол,когато отидеш на някое парти,рожден ден дискотека.Някой може да каже,че това не е начина,а "просто бъди себе си",ама те не знаят,че никак не е лесно като си притеснителен.И само не го планувай-така се стегаш още повече.Набележи си някое сладко свободно момиче и действай.Иначе още съм притеснителен,ама се надявам да ми мине все някога.

Айде успех :)

pet_14
06-12-2008, 12:32
Тва че живота е безмислен без любов....Хах честно казано съм склонен да се съглася с мнението ти...
И аз като теб ...след акто скъсахме с пряителката ми има няма 5-6 месеца бях някъв без воля без особено желанеи за живот...Просто без любовта живота не е същия..
тааа така успех...
Любовта ни дебне зад ъгъла,но не се знае кога ще иска да ни изплаши....

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:03
Пич и аз бях така :) Още съм си срамежлив,но по малко.Какво да ти кажа...След като любовта ти е била несподелена и от тогава си почнал да се затваряш към момичетата несъзнателно.Ще се оправиш,като един път просто се "забиеш" с някое момиче.Ама знам от опит,че и това ще ти е трудно,но опитай с алкохол.Аз миналата седмица бях на рожден ден и просто пийнах малко и всичко се оправи имаша си и момиче за мен и просто се отпуснах.Тогава за първи път се целувах и за разлика от всичките други пъти въобще не ми пукаше.Сега само се надявам да стане с това момиче нещо,че нещо ме режеше,ама май днеска успях да я навия да отидем някъде-днес ще се разберем кога и къде :oops: :oops: :oops: Наистина,колкото и тъпо да звучи-пробвай с алкохол,когато отидеш на някое парти,рожден ден дискотека.Някой може да каже,че това не е начина,а "просто бъди себе си",ама те не знаят,че никак не е лесно като си притеснителен.И само не го планувай-така се стегаш още повече.Набележи си някое сладко свободно момиче и действай.Иначе още съм притеснителен,ама се надявам да ми мине все някога.

Айде успех :)
Да бре, дай да ходи пиян кат кирка по цял ден, че да му пускат...

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 13:28
ПРОзТ!Не казах да ходи на кирка,а да се подкрепи малко-мисли малко преди да пишеш!

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:37
ПРОзТ!Не казах да ходи на кирка,а да се подкрепи малко-мисли малко преди да пишеш!
Пишеш доста неграмотно...Та ако само се подкрепи, за кво му е тогава да пие, губи се смисъла. По-добре в такъв случай въобще да не кусва.

punkrock
06-12-2008, 13:47
Регни се в някой сайт за запознанства, има и свестни хора там, само избягвай да си пишеш с типичните разголени 'путки' и ще си намериш гадже! Ще видиш :)

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:48
Регни се в някой сайт за запознанства, има и свестни хора там, само избягвай да си пишеш с типичните разголени 'путки' и ще си намериш гадже! Ще видиш :)
Завидно кухо мнение :-D

GregoryHouse
06-12-2008, 14:30
1во без любовта всичко е безсмислено? Ти луд ли си? Искаш да кажеш че живея безсмислен живот ли? Я се стегни малко...пък и по вероятно онуй там дето му викате любов да намери теб...не го търси то само ще дойде и НЕ Е БЕЗЗСМИСЛЕНО...

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 15:05
ПРОзТ!Не казах да ходи на кирка,а да се подкрепи малко-мисли малко преди да пишеш!
Пишеш доста неграмотно...Та ако само се подкрепи, за кво му е тогава да пие, губи се смисъла. По-добре в такъв случай въобще да не кусва. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти си куха.Аз съм пишел неграмотно :lol: :lol: :lol:

Според тебе трябва или да си трезвен,или да си под масата-така ли?

П.П.Словореда ти е УнИкАлЕн :razz:

deep
06-12-2008, 15:12
ПРОзТ!Не казах да ходи на кирка,а да се подкрепи малко-мисли малко преди да пишеш!
Пишеш доста неграмотно...Та ако само се подкрепи, за кво му е тогава да пие, губи се смисъла. По-добре в такъв случай въобще да не кусва.

Пише се - Вкусва! 8)

По темата - ще откриеш любовта когато му дойде времето, но това няма да стане, ако се затваряш и не допускаш до себе си съществата от другия пол :D

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 15:14
Мани това :) И аз не си слагам апострофите често,па и някои запетайки ги заебавам,ама словореда :D :razz:

kato` limonche
06-12-2008, 15:21
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b]

Абе я 1-во си виж заглавието на темата.. къде ги търсиш тези момичета-под крушата? И как разбра, че много не споделяш чувствата си, като ти си имал само веднъж чувства /в 7-ми клас/? И като си осъзнал, че без любовта всичко е безмислено- ловиш си шапката и тръгвай да я търсиш, пък дано я намериш :-P

deep
06-12-2008, 15:22
Мани това :) И аз не си слагам апострофите често,па и някои запетайки ги заебавам,ама словореда :D :razz:

Не за друго, ама нали уж се има за грамотен/тна :?

irnfried
06-12-2008, 15:24
братле до 30 години ще я караш на ч@кий и накрая ще те хване някоя дебелана и ще се ожените.За това се стягаи и си намираи приятелка.

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 15:25
Мани това :) И аз не си слагам апострофите често,па и някои запетайки ги заебавам,ама словореда :D :razz:

Не за друго, ама нали уж се има за грамотен/тна :?Е прав си,ама все пак е по-важно да пишеш вярно,когато се налага,а това как пишеш по форумите не е толквоа важно.Нека си пише както си иска по форумите,ама да не ми вика,че пиша неграмотно,защото на 90% съм сигурен,че пиша по-грамотно от нея/него.

MonSitY
06-12-2008, 17:29
защо пък да нямаш.това че си на 19 и не си много опитен не значи нищо лошо-напротив.предполагам че учиш в някое хубаво училище и си сериозен човек.дано намериш и някое свестно момиче :)

Vilsy
06-12-2008, 17:40
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b]

Споко,ще я намериш.Просто започни да излизаш повече...

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 18:39
Мани това :) И аз не си слагам апострофите често,па и някои запетайки ги заебавам,ама словореда :D :razz:

Не за друго, ама нали уж се има за грамотен/тна :?Е прав си,ама все пак е по-важно да пишеш вярно,когато се налага,а това как пишеш по форумите не е толквоа важно.Нека си пише както си иска по форумите,ама да не ми вика,че пиша неграмотно,защото на 90% съм сигурен,че пиша по-грамотно от нея/него.
Бах маа му, аз пък да не се обадя :D. Сигурен съм, че пиша 200 пъти по-грамотно от теб. Готов съм на състезание дори, някви тестове, ако си навитак :-P

miss_asi
06-12-2008, 18:50
Рано или късно всички откриваме любовта.Със теб ще се случи същото.УСПЕХ! :)

eveto_07
06-12-2008, 18:58
moje bi tova ti e problema 4e si sramejliv,momi4etata ne haresvat mn takiva mom4eta.trqbva malko da se pootpusne6 i da si estesven i vsi4ko 6e bade ok.kasmet...

ANTIHUMAN
06-12-2008, 19:25
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b]

Мисля ,че в момента си намираш оправдание!
Нямаш ли желание си намираш оправдание ,имаш ли опитваш!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-12-2008, 19:45
Givota ti trqbva da si go napravish smislen. I ne misli, che lubovta kum opredeleno momiche shte go napravi takuv, obichai sebe si i se radvai na givota, zashtoto taka ako tursish neshto opredeleno, naistina shte zagubi smisula si. Q po - vedro, ima tolkova po - hubavi neshta, slunceto gree, ptichkite peqt, kakuv ti e problema? :)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 06:11
Givota ti trqbva da si go napravish smislen. I ne misli, che lubovta kum opredeleno momiche shte go napravi takuv, obichai sebe si i se radvai na givota, zashtoto taka ako tursish neshto opredeleno, naistina shte zagubi smisula si. Q po - vedro, ima tolkova po - hubavi neshta, slunceto gree, ptichkite peqt, kakuv ti e problema? :)
И тва от каква позиция го казваш? Нали знаеш, на чужд гръб и 100 тояги бой са малко :D

Still1ME1Still1HERE
06-13-2008, 14:18
Бах маа му, аз пък да не се обадя :D. Сигурен съм, че пиша 200 пъти по-грамотно от теб. Готов съм на състезание дори, някви тестове, ако си навитак :-PДа бе...Все едно си немам друга работа,че да си правя тестове с тебе :razz:

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 14:26
Бах маа му, аз пък да не се обадя :D. Сигурен съм, че пиша 200 пъти по-грамотно от теб. Готов съм на състезание дори, някви тестове, ако си навитак :-PДа бе...Все едно си немам друга работа,че да си правя тестове с тебе :razz:
Пъзльо :-P

ra4ence
06-13-2008, 14:33
Ами...то и аз до 19 си нямах приятел, само отделни забежки. Какво ли не съм си мислила,къде ли не съм търсила проблема. Но, като се освободиш от тези мисли всичко се оправя. Не се притеснявай изобщо.

comics
06-13-2008, 14:48
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b]
ак0 направиш нещо по въпр0са, ще имаш приятелка, ак0 само чакаш да ти падне 0т някъде, няма да стане!

bal4i6ka_perla
06-13-2008, 22:17
Не си нито първият нито последният човек с този проблем. Така че горе главата к'во ти пука.Аз съм в същото положение като теб, но и така съм си добре.Все ми е едно ;) Смисълът не се намира само в любовта. Можеш да го намериш и в малките неща, всички тези които правят живота ни разнообразен :)

пЛюш!нкаАа~
06-14-2008, 17:07
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b] Ей не трябва да си срамежлив,със това абсолютно нищо няма да постигнеш ;)..;казвам го от собствен опит!Тази приятелка я забрави..тя е минало вече..имаш шанс да намериш любовта,но за целта също се иска желание да забравиш старата любов.. :)

Big_JoJo
06-14-2008, 17:14
ami takaaa...imam edno zapitvane na 19 sam i dosega ne sam imal priqtelka po princip sam sramejliv i mnogo nespodelqm 4uvstvata si
samo vednaj sam bil istinski vluben v 7mi klas (nespodelena) i ottogava
ni6to
ta vaprosat mi е imam li nqkakuv 6ans da namerq lubovta, 6toto osaznah,4e bez neq vsiko,ama vsi4ko e bezsmisleno
:( :(
[/code][/url][/b]

Брат и аз съм като теб 1вата ми любов беше в 7ми клас (несподелено) , до скоро бях доста притеснителен...А сега мисля че отново съм влюбен и може да се окаже и споделено...
Не се отказваи.... а това че без лзбовта живота няма смисал и аз го осъзнах и полагам усилия да се променя ... опитаи и ти ...