PDA

View Full Version : За бръсненето



Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 11:08
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:

firesnow
06-12-2008, 11:13
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:

мм съгласен съм за момчетата
но силно окосмено момиче .......
нз сиг шот съм момче :)
но пари за глупости не даам :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-12-2008, 11:14
Сякаш по-естетическо красиво е да видиш гладичко , отколкото да гледаш всякаква флора и фауна...

zvezdichka777
06-12-2008, 11:17
Първо-хигиенична гледна точка
Второ-чувстваш се много по добре
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)

great_mari
06-12-2008, 11:21
това за момичетата ил иза момчетата се отнася?
Ако е за момичетата - не мислиш ли че е нехигиенично и отвръщаващо жена в 21 век да изглежда като горила от праисторията?! :?
Ако е за момчетата - верно някой прекаляват,но не виждам нищо лошо едно момче да си брусне подмишниците и краката.Верно има и такива дет насякъде изглеждат кат бебешки дупета,но тва за мен е прекалено :(

zero
06-12-2008, 11:30
:shock:
Определено бръсна си лицето
и ония там доло :)
Мишниците си ги подстригвам- за което ми
се смеят :shock:
Пък да оставин на страна, че от класа ми има
момЧета които си бръснат краката ..
направо като ги видя и ми се доповръща :shock:
Определено няма да се чувствам на мястото си ако
си махна космите на краката :?
Нз спр ми е противно мъж да се обезкосмява
и да си навива миглите или да си слага
грим напрао ми се додраифва от такива :?
Майни майни :shock:

veile
06-12-2008, 11:33
аз съм момче и си махам космите на краката и подмишниците .... та няма да хода кат горила :)

Yallama
06-12-2008, 11:44
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:
ахахахахаххахааххаха...щот иначе мязаш на първобитен хомосапиенс бе хахахахаха :D :D :D

olive_oil
06-12-2008, 11:44
Първо-хигиенична гледна точка
Второ-чувстваш се много по добре
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)
+1

shoon
06-12-2008, 11:45
:shock:
Определено бръсна си лицето
и ония там доло :)
Мишниците си ги подстригвам- за което ми
се смеят :shock:
Пък да оставин на страна, че от класа ми има
момЧета които си бръснат краката ..
направо като ги видя и ми се доповръща :shock:
Определено няма да се чувствам на мястото си ако
си махна космите на краката :?
Нз спр ми е противно мъж да се обезкосмява
и да си навива миглите или да си слага
грим напрао ми се додраифва от такива :?
Майни майни :shock:

Прав си, прав си \:D/

stefity
06-12-2008, 11:50
Първо-хигиенична гледна точка
Второ-чувстваш се много по добре
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)

аее не съм съгласна с това че било по-хигиенично. :-o има момичета и жени които дори и да се бръснат от долу вонят на пор и не спазват минимална лична хигиена, докато също така има и такива които не си обескосмяват половите органи и нямат никакви проблеми с хигиената. :-P Вие да не си мислите че когато жените не са се обескосмявали преди години всичките са били с лоша хигиена.... :? замислете се малко.Всичко си е до това кой какво предпочита :-) :P

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:05
Сякаш по-естетическо красиво е да видиш гладичко , отколкото да гледаш всякаква флора и фауна...
Интересно ми е кой ще се кефи на пустинята повече от на тропиците :-D

Wrathchild
06-12-2008, 12:06
Единствената хигиенична гледна точка е при подмишниците, космите задържат миризмата от пот, и евентуално при половите органи, които при топло време също имат склонност към изпотяване. Ръце и крака са просто естетика.
И разбира се, че трябва да се махат космите, една жена ако си вдигне ръцете и там видиш таралежи как ще реагираш?
Но пък мъж без косми поне на ръцете и краката не е мъж.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:06
Първо-хигиенична гледна точка
Едно време нямало ли е хигиена, като не са се бръснали?
Второ-чувстваш се много по добре
По какъв критерий?
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)
И как позна, че е грозно?

Wrathchild
06-12-2008, 12:08
Ключова дума - едно време. То и тогава мъжете не са знаели значението на думата бръснарско ножче.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:08
това за момичетата ил иза момчетата се отнася?
Ако е за момичетата - не мислиш ли че е нехигиенично и отвръщаващо жена в 21 век да изглежда като горила от праисторията?! :?
Еволюцията не е стигнала дотам да нямаме косми

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:09
аз съм момче и си махам космите на краката и подмишниците .... та няма да хода кат горила :)
Ами като оскубан петел ли?! :shock:

Wrathchild
06-12-2008, 12:10
Момче си, нали?

jotitu
06-12-2008, 12:12
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:


модата не е нова още в египет е измислена епилацията и то не къде да е а на интимните части и всякакви такива глупости! Гладката кожа е символ на чистоплътност и невинност, а и е супер гадно да видиш космато момиче! за момче става.. ама момиче вече е гадно... Момчетата се бръснат само по лицето и подмишниците другаде няма смисъл..

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:12
Ключова дума - едно време. То и тогава мъжете не са знаели значението на думата бръснарско ножче.
Но са си се чукали без особени проблеми с отвращение и драйфане 8)

zvezdichka777
06-12-2008, 12:12
Първо-хигиенична гледна точка
Едно време нямало ли е хигиена, като не са се бръснали?
Второ-чувстваш се много по добре
По какъв критерий?
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)
И как позна, че е грозно?


Недей да ми казваш че потдържането на хигиената нqкога е била такава както днес(наий-вече нqмало е такива продукти както днес за потдържане на лична хигиена)и не казвам че не е имало хигиена а че при обезкосмqване е по-добра!
По какъв критерий ли?По всqкакъв..не си ли намирала разликата между дни когато не си се обезкосмила и между такива в които си.. (или не го правиш ? )
Как съм познала че е грозно.. ? Сигурна съм че всеки ще предпочете обръснати подмишници пред космqсали .. изглежда първо-по хигиенично второ-по красиво е.!

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:15
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:


модата не е нова още в египет е измислена епилацията и то не къде да е а на интимните части и всякакви такива глупости! Гладката кожа е символ на чистоплътност и невинност, а и е супер гадно да видиш космато момиче! за момче става.. ама момиче вече е гадно... Момчетата се бръснат само по лицето и подмишниците другаде няма смисъл..
Ми шумерите като не са епилирали, да не се били по-изостанали от египтяните? Освен тва, от де накъде го измили, че гладката кожа е чистоплътност и невинност. Епилираните курви невинни ли са?!

Wrathchild
06-12-2008, 12:16
Ти не ми отговори дали си момче или момиче... а гледката на момиче с косми под мишниците е ужасно грозна.

jotitu
06-12-2008, 12:21
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:


модата не е нова още в египет е измислена епилацията и то не къде да е а на интимните части и всякакви такива глупости! Гладката кожа е символ на чистоплътност и невинност, а и е супер гадно да видиш космато момиче! за момче става.. ама момиче вече е гадно... Момчетата се бръснат само по лицето и подмишниците другаде няма смисъл..
Ми шумерите като не са епилирали, да не се били по-изостанали от египтяните? Освен тва, от де накъде го измили, че гладката кожа е чистоплътност и невинност. Епилираните курви невинни ли са?!

аз казах че е символ, а не че се отнася за всеки! А и шумерите са живели в различна епоха! И ти имаш апендикс който не служи за нищо нали? И ние имаме косми, които не служат за нищо! НЯкога те са били гъсти, но сега в хода на еволюцията са се разредили аз имам познати, клоито дори нямат косми по краката само малко около колената! Защо ли? Ами защото не са ни нужни просто не сме стигнали до този етап от еволюцията, в който да се оттървем от тях напълно! Ясно е че мъжете имат по обилно окосмяване, но това е заради хормони! Окосмяване на интимните части - винаги е имало и ще има това е от хигиенична гледна точка от страна на организма (както имаш мигли по очите които ги предпазват от прашинки). Но наистина в нашето съвремие тези интимни косми по скоро пречат, защото са създадени ежедневни превръзки, интимни гелове и всякакви подобрения, които да помагат за по-добрата хигиена!
В миналото космите са били нужни от гледна точка - нуждата за топлота и предпазването от дребни насекоми ужулвания и т.н. (просто са предпазвали) Сега те не са нужни

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:23
Първо-хигиенична гледна точка
Едно време нямало ли е хигиена, като не са се бръснали?
Второ-чувстваш се много по добре
По какъв критерий?
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)
И как позна, че е грозно?


Недей да ми казваш че потдържането на хигиената нqкога е била такава както днес(наий-вече нqмало е такива продукти както днес за потдържане на лична хигиена)и не казвам че не е имало хигиена а че при обезкосмqване е по-добра!
Че без обезкосмяване лоша ли е? Това е все едно да кажеш защо белият хляб е по-хубав от типовия(въпреки, че втория е по-полезен).
По какъв критерий ли?По всqкакъв..не си ли намирала разликата между дни когато не си се обезкосмила и между такива в които си.. (или не го правиш ? )
Ами...не, пак съм си човек и си ходя на два крака и имам 2 уши и очи...И дали съм се обезкосмил, си е лично моя работа :P
Как съм познала че е грозно.. ? Сигурна съм че всеки ще предпочете обръснати подмишници пред космqсали .. изглежда първо-по хигиенично второ-по красиво е.!
Питай половината български народ да видиш дали си маха мишниците...Което въобще не доказва, че е по-хигиенично и красиво...А и от тва не може да се умре...

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:24
Ти не ми отговори дали си момче или момиче... а гледката на момиче с косми под мишниците е ужасно грозна.
Ахахаха ти мен ли питаше :D Момче съм :-P А това, че е грозна, си е твое мнение :)

great_mari
06-12-2008, 12:26
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x

Wrathchild
06-12-2008, 12:27
Мишници трудно ще се махнат впрочем...
И искаш да кажеш, че на теб ти харесват повече космати момичета от колкото някоя епилирана? Впрочем това, че момиче се обезкосмява не я прави курва. В днешно време е така - критерий за поддържана жена.

stefity
06-12-2008, 12:27
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x

хахаха 8-) 8-) 8-) 8-)

great_mari
06-12-2008, 12:28
Мишници трудно ще се махнат впрочем...
И искаш да кажеш, че на теб ти харесват повече космати момичета от колкото някоя епилирана? Впрочем това, че момиче се обезкосмява не я прави курва. В днешно време е така - критерий за поддържана жена.
като гледам от постовете му - май наистина предпочита някоя горила за жена 8-) :P

PePeLePew
06-12-2008, 12:29
аз мога да кажа че се поддържам и нямам нито 1 косъм по тялото чувствам се по-добре а и момичетата се кефят много особенно на плажа,а лятото идва вече

jotitu
06-12-2008, 12:29
Мишници трудно ще се махнат впрочем...
И искаш да кажеш, че на теб ти харесват повече космати момичета от колкото някоя епилирана? Впрочем това, че момиче се обезкосмява не я прави курва. В днешно време е така - критерий за поддържана жена.
като гледам от постовете му - май наистина предпочита някоя горила за жена 8-) :P

извод към автора - вземи си куче и си правете бебета

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:32
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:


модата не е нова още в египет е измислена епилацията и то не къде да е а на интимните части и всякакви такива глупости! Гладката кожа е символ на чистоплътност и невинност, а и е супер гадно да видиш космато момиче! за момче става.. ама момиче вече е гадно... Момчетата се бръснат само по лицето и подмишниците другаде няма смисъл..
Ми шумерите като не са епилирали, да не се били по-изостанали от египтяните? Освен тва, от де накъде го измили, че гладката кожа е чистоплътност и невинност. Епилираните курви невинни ли са?!

аз казах че е символ, а не че се отнася за всеки! А и шумерите са живели в различна епоха! И ти имаш апендикс който не служи за нищо нали? И ние имаме косми, които не служат за нищо! НЯкога те са били гъсти, но сега в хода на еволюцията са се разредили аз имам познати, клоито дори нямат косми по краката само малко около колената! Защо ли? Ами защото не са ни нужни просто не сме стигнали до този етап от еволюцията, в който да се оттървем от тях напълно! Ясно е че мъжете имат по обилно окосмяване, но това е заради хормони! Окосмяване на интимните части - винаги е имало и ще има това е от хигиенична гледна точка от страна на организма (както имаш мигли по очите които ги предпазват от прашинки). Но наистина в нашето съвремие тези интимни косми по скоро пречат, защото са създадени ежедневни превръзки, интимни гелове и всякакви подобрения, които да помагат за по-добрата хигиена!
В миналото космите са били нужни от гледна точка - нуждата за топлота и предпазването от дребни насекоми ужулвания и т.н. (просто са предпазвали) Сега те не са нужни
И как тогава ще е символ, като го десимволират толкова неневинни днес?! :shock: Освен това аз не знам нещо на този свят, дето да няма значение...Щом апендиксът си е там, значи тва му е работата-да седи и да чака сгоден момент да еволюира като зерг...Аз все още съм на мнение, че шумерите са по-напреднали от египтяните не само защото не се епилират, ами и са рисували ракети и компютри по стените...И от де накъде геловете и превръзките имат пръст в еволюцията, че не разбрах. Разбирам да премахнат космите с генно инженерство, тогава вече по-друга ще е дилемата, но така се спира естественият ход на еволюцията да се самоепилира. А и като ми е студено винаги ми настръхват космите по ръцете, значи все пак има файда от тях...

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:34
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)

zvezdichka777
06-12-2008, 12:35
Първо-хигиенична гледна точка
Едно време нямало ли е хигиена, като не са се бръснали?
Второ-чувстваш се много по добре
По какъв критерий?
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)
И как позна, че е грозно?


Недей да ми казваш че потдържането на хигиената нqкога е била такава както днес(наий-вече нqмало е такива продукти както днес за потдържане на лична хигиена)и не казвам че не е имало хигиена а че при обезкосмqване е по-добра!
Че без обезкосмяване лоша ли е? Това е все едно да кажеш защо белият хляб е по-хубав от типовия(въпреки, че втория е по-полезен).
По какъв критерий ли?По всqкакъв..не си ли намирала разликата между дни когато не си се обезкосмила и между такива в които си.. (или не го правиш ? )
Ами...не, пак съм си човек и си ходя на два крака и имам 2 уши и очи...И дали съм се обезкосмил, си е лично моя работа :P
Как съм познала че е грозно.. ? Сигурна съм че всеки ще предпочете обръснати подмишници пред космqсали .. изглежда първо-по хигиенично второ-по красиво е.!
Питай половината български народ да видиш дали си маха мишниците...Което въобще не доказва, че е по-хигиенично и красиво...А и от тва не може да се умре...





Както каза Wrathchild ,при подмишниците,космите задържат миризмата на пот и евентуално при половите органи,не мислиш ли че това до нqкаква степен играе ролq в хигиената?
Всички сме хора и ходим на два крака и имаме по две очи,всеки има различни вижданиq за нещата ... това че се обезкосмqваме животни ли ни прави според теб? или ... ?
И Трето ... не съм казлаа нищо за това дали си махат космите или не.. говорq ти за това което повече харесват хората а със сигурност то не е горилска подмишница.И мишници дали се махат? Другото което е .. говориш несвързани неща..нqкой да е казвал че се мре от това?

Bitcomet
06-12-2008, 12:36
Искам да попитам още нещо. Какви са тия нови моди да си бръснат мишниците и половите органи хората?! Ако Господ ни е създал с тях, ние защо трябва да си ги махаме?!...Да не говорим и за епилации и лазери, дето е вече прекалено и дори символ на малоумие при даването на пари за подобни глупости :shock:

Това е въпрос на хигиена.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:37
Мишници трудно ще се махнат впрочем...
И искаш да кажеш, че на теб ти харесват повече космати момичета от колкото някоя епилирана? Впрочем това, че момиче се обезкосмява не я прави курва. В днешно време е така - критерий за поддържана жена.
Това какво се харесва на мен-не съм длъжен да споделям :P Някъде да съм казал, че обезкосмената жена задължително е курва?! А и кой го е измислил този критерий-някой от типа на Джордж Буш-старши или Фидел Кастро, но със сигурност е бил нещо световен шеф...От де знае, че общественото мнение е подобно на неговото, но използва поста си, за да го наложи...

great_mari
06-12-2008, 12:38
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)

Nen0RmalniK
06-12-2008, 12:39
mi to ako trqbva da sme kak gospod ni e naprvil .. ne trqbva nito po liceto da se brasnem nito kosata da si potstrigvame.. to nqma da ni se vijda glavata ako trqbva da sme kakto gospod ni e sazdal i da e promenqme ni6to

ina4e az se brasna samo po k*** i po liceto

zvezdichka777
06-12-2008, 12:39
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)

:razz: :D

jotitu
06-12-2008, 12:40
Абе ако беше чел малко повече по биология щеше да знаеш, че апендикса е напълно излишен :D Преди, когато сме дъвкали твърдо несварено месо апендикса е имал функция, но сега не! Както на някои хора не им израстват кътници, защото няма смисъл! Както казах преди сме дъвкали сурово месо, а сега не! По същия начин - в миналото е било стодено и т.н. и космите са служели за предпазване от студа! По тази причина сега настръхваш! Но тогава са били гъсти и когато настръхнеш са ставали плътни като дебела дреха! Сега в хода на еволюцията са уредели защото няма смисъл от тях!
В момента се премахват със цел - по красиво тяло! Наистина българите и избщо средиземноморските народи са със силно окосмяване, но в по-западните страни хората са почти без косми! (и без гърди де :D ) Това е еволюцията.
И мисли преди да пишеш глупости! Това е символ независимо дали се десимволизира! Все едно като виетнамците ядат кучета и ти да кажеш, че кучето вече не е Най-добрия приятел на човека? То също е символ!

Wrathchild
06-12-2008, 12:43
Ам, автора ще го запитам едно нещо...
Ти мозък имаш ли? Виждал си жена с тъмни косми по ръцете, която не си ги маха (нарочно не давам пример с някоя, на която са й руси) със сигурност. Е, виждал си какво е количеството, горе-долу такова е и при краката. Е хайде сега да ми кажеш, след като преди ролята им е била да затоплят и са били много повече (съвсем логично), а сега са такова количество, че 'с тях като без тях', как от тези косми има файда, след като не изпълняват затоплящата си функция?
И обезкосмяването е точно естествено в хода на еволюцията - стигнали сме до ниво, в което можем сами да си осигуряваме топлината - чрез дрехи, което прави окосмяването излишно и за това се премахва.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:43
Първо-хигиенична гледна точка
Едно време нямало ли е хигиена, като не са се бръснали?
Второ-чувстваш се много по добре
По какъв критерий?
Трето-Грозно е да видиш момиче (жена) с косми под мишниците или по краката ... :)
И как позна, че е грозно?


Недей да ми казваш че потдържането на хигиената нqкога е била такава както днес(наий-вече нqмало е такива продукти както днес за потдържане на лична хигиена)и не казвам че не е имало хигиена а че при обезкосмqване е по-добра!
Че без обезкосмяване лоша ли е? Това е все едно да кажеш защо белият хляб е по-хубав от типовия(въпреки, че втория е по-полезен).
По какъв критерий ли?По всqкакъв..не си ли намирала разликата между дни когато не си се обезкосмила и между такива в които си.. (или не го правиш ? )
Ами...не, пак съм си човек и си ходя на два крака и имам 2 уши и очи...И дали съм се обезкосмил, си е лично моя работа :P
Как съм познала че е грозно.. ? Сигурна съм че всеки ще предпочете обръснати подмишници пред космqсали .. изглежда първо-по хигиенично второ-по красиво е.!
Питай половината български народ да видиш дали си маха мишниците...Което въобще не доказва, че е по-хигиенично и красиво...А и от тва не може да се умре...





Както каза Wrathchild ,при подмишниците,космите задържат миризмата на пот и евентуално при половите органи,не мислиш ли че това до нqкаква степен играе ролq в хигиената?
Хигиената зависи от това колко често и колко старателно се миеш, а тва, че някои ги мързи да се къпят и вместо това са си създали представа, че да се епилират е по-далавераджийско, си е техен проблем...
Всички сме хора и ходим на два крака и имаме по две очи,всеки има различни вижданиq за нещата ... това че се обезкосмqваме животни ли ни прави според теб? или ... ?
А не мислиш ли, че ние-хората, след като сме произлезли от маймуните, не сме животни?!
И Трето ... не съм казлаа нищо за това дали си махат космите или не.. говорq ти за това което повече харесват хората а със сигурност то не е горилска подмишница.
Тва трябва ли да означава, че се опитваме да подражаваме на хората, вместо да бъдем индивидуалистични и да отсеем, че епилирането не е правилната тактика?
И мишници дали се махат? Другото което е .. говориш несвързани неща..нqкой да е казвал че се мре от това?
Всичко, от което не се умира, ни прави по-силни :)

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:45
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)
В такъв случай май ще трябва да прибегна го оплакване на мод, макар че не знам де е бутона за тва...затова ще си го върна, като кажа, че ти си идиот на втора степен плюс две и една трета...

zvezdichka777
06-12-2008, 12:49
Ами аз не се мислq за животно,А ТИ ?
Според теб епилирането не е правила тактика,според мен и още много хора е!Просто ти давам пример за това което предпочита обществото днес.
Всичко, от което не се умира, ни прави по-силни - Води си изводи ;)
:) :) :)

Wrathchild
06-12-2008, 12:50
Абе я аз да те питам...
Ти на колко си години и брадата махаш ли си?

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:50
Абе ако беше чел малко повече по биология щеше да знаеш, че апендикса е напълно излишен :D Преди, когато сме дъвкали твърдо несварено месо апендикса е имал функция, но сега не! Както на някои хора не им израстват кътници, защото няма смисъл! Както казах преди сме дъвкали сурово месо, а сега не! По същия начин - в миналото е било стодено и т.н. и космите са служели за предпазване от студа! По тази причина сега настръхваш! Но тогава са били гъсти и когато настръхнеш са ставали плътни като дебела дреха! Сега в хода на еволюцията са уредели защото няма смисъл от тях!
В момента се премахват със цел - по красиво тяло! Наистина българите и избщо средиземноморските народи са със силно окосмяване, но в по-западните страни хората са почти без косми! (и без гърди де :D ) Това е еволюцията.
И мисли преди да пишеш глупости! Това е символ независимо дали се десимволизира! Все едно като виетнамците ядат кучета и ти да кажеш, че кучето вече не е Най-добрия приятел на човека? То също е символ!
Апендиксът е орган, който може да нарастне, в случай че еволюцията го изисква, и тогава тези с отрязани апендикси ще загинат. Ако изпука втори ледников период, епилиращите се ще запеят друга песен. Аз винаги мисля и никога не пиша глупости :). За виетнамците кучето мислиш ли, че е най-добрият приятел на човека? За тях то е най-добрата храна на човека :)

zvezdichka777
06-12-2008, 12:51
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)
В такъв случай май ще трябва да прибегна го оплакване на мод, макар че не знам де е бутона за тва...затова ще си го върна, като кажа, че ти си идиот на втора степен плюс две и една трета...




:D И кфо щеше да кажеш на модератора?Един от форума ми вика че съм идиот,накажете го с ръце вдигнати нагоре! ???

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:54
Ам, автора ще го запитам едно нещо...
Ти мозък имаш ли? Виждал си жена с тъмни косми по ръцете, която не си ги маха (нарочно не давам пример с някоя, на която са й руси) със сигурност. Е, виждал си какво е количеството, горе-долу такова е и при краката. Е хайде сега да ми кажеш, след като преди ролята им е била да затоплят и са били много повече (съвсем логично), а сега са такова количество, че 'с тях като без тях', как от тези косми има файда, след като не изпълняват затоплящата си функция?
И обезкосмяването е точно естествено в хода на еволюцията - стигнали сме до ниво, в което можем сами да си осигуряваме топлината - чрез дрехи, което прави окосмяването излишно и за това се премахва.
Ако нямах мозък, нямаше да мога да пиша...Еволюцията е естествен процес и става дума за гени, а не за механични действия. Едно е да вдигаш 3 години от лежанка и да имаш мускули, а друго е бебетата да се раждат културисти. Като вземат да се раждат хора, които нямат грам косъм, тогава ще се позамисля за епилация.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:54
Абе я аз да те питам...
Ти на колко си години и брадата махаш ли си?
Ако се интересуваш толкова-има лични ;)

Wrathchild
06-12-2008, 12:55
Впрочем относно оплакването към модератор, тя пък може да го контрира с това, че той е нарекъл цял форум идиоти.
Ако запука втори ледников период... ако еволюцията изисква наличието на апендисит...
Да, ама втори ледников период скоро няма да запука, а еволюцията не изисква апендисита. Най-малкото тя еволюцията няма да стане за 5-10 години, че да загинат хората, които са оперирани...
Третата сливица също не върши никаква фунцкия, отрязана ми е поради възпаление, а по твоята логика след 30 години тялото ми може за една вечер да реши, че не мога да живея без него.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:55
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)
В такъв случай май ще трябва да прибегна го оплакване на мод, макар че не знам де е бутона за тва...затова ще си го върна, като кажа, че ти си идиот на втора степен плюс две и една трета...




:D И кфо щеше да кажеш на модератора?Един от форума ми вика че съм идиот,накажете го с ръце вдигнати нагоре! ???
Ами да му сложат малко бан да се научи на тва на кого да вика идиот(макар че вероятно си няма и на идея кво означава идиот)

Wrathchild
06-12-2008, 12:56
Ам, автора ще го запитам едно нещо...
Ти мозък имаш ли? Виждал си жена с тъмни косми по ръцете, която не си ги маха (нарочно не давам пример с някоя, на която са й руси) със сигурност. Е, виждал си какво е количеството, горе-долу такова е и при краката. Е хайде сега да ми кажеш, след като преди ролята им е била да затоплят и са били много повече (съвсем логично), а сега са такова количество, че 'с тях като без тях', как от тези косми има файда, след като не изпълняват затоплящата си функция?
И обезкосмяването е точно естествено в хода на еволюцията - стигнали сме до ниво, в което можем сами да си осигуряваме топлината - чрез дрехи, което прави окосмяването излишно и за това се премахва.
Ако нямах мозък, нямаше да мога да пиша...Еволюцията е естествен процес и става дума за гени, а не за механични действия. Едно е да вдигаш 3 години от лежанка и да имаш мускули, а друго е бебетата да се раждат културисти. Като вземат да се раждат хора, които нямат грам косъм, тогава ще се позамисля за епилация.Съжалявам, че пускам 2 поста един след друг, но...
БЕБЕТАТА СЕ РАЖДАТ БЕЗ КОСМИ!

zvezdichka777
06-12-2008, 12:58
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)
В такъв случай май ще трябва да прибегна го оплакване на мод, макар че не знам де е бутона за тва...затова ще си го върна, като кажа, че ти си идиот на втора степен плюс две и една трета...




:D И кфо щеше да кажеш на модератора?Един от форума ми вика че съм идиот,накажете го с ръце вдигнати нагоре! ???
Ами да му сложат малко бан да се научи на тва на кого да вика идиот(макар че вероятно си няма и на идея кво означава идиот)


Всеки е в правото си да говори каквото си поиска,разбира се без крайности.. а това според теб крайност ли е ?

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 12:59
Впрочем относно оплакването към модератор, тя пък може да го контрира с това, че той е нарекъл цял форум идиоти.
Аз?! :shock:
Ако запука втори ледников период... ако еволюцията изисква наличието на апендисит...
Да, ама втори ледников период скоро няма да запука
не можеш да си сигурна, а еволюцията не изисква апендиситасъщо. Най-малкото тя еволюцията няма да стане за 5-10 години, че да загинат хората, които са оперирани а космите се бръснат за 10 минути...
Третата сливица също не върши никаква фунцкия, отрязана ми е поради възпаление, а по твоята логика след 30 години тялото ми може за една вечер да реши, че не мога да живея без него
а можеш ли да живееш без тяло?.

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:00
Ам, автора ще го запитам едно нещо...
Ти мозък имаш ли? Виждал си жена с тъмни косми по ръцете, която не си ги маха (нарочно не давам пример с някоя, на която са й руси) със сигурност. Е, виждал си какво е количеството, горе-долу такова е и при краката. Е хайде сега да ми кажеш, след като преди ролята им е била да затоплят и са били много повече (съвсем логично), а сега са такова количество, че 'с тях като без тях', как от тези косми има файда, след като не изпълняват затоплящата си функция?
И обезкосмяването е точно естествено в хода на еволюцията - стигнали сме до ниво, в което можем сами да си осигуряваме топлината - чрез дрехи, което прави окосмяването излишно и за това се премахва.
Ако нямах мозък, нямаше да мога да пиша...Еволюцията е естествен процес и става дума за гени, а не за механични действия. Едно е да вдигаш 3 години от лежанка и да имаш мускули, а друго е бебетата да се раждат културисти. Като вземат да се раждат хора, които нямат грам косъм, тогава ще се позамисля за епилация.Съжалявам, че пускам 2 поста един след друг, но...
БЕБЕТАТА СЕ РАЖДАТ БЕЗ КОСМИ!
Но се окосмяват :)

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:01
Струва ми се че някои хора тука са идиоти :o :x
Нали, и аз така мисля. :)
не че искам те обиждам ама имах предвид теб :lol: :oops: 8-)
В такъв случай май ще трябва да прибегна го оплакване на мод, макар че не знам де е бутона за тва...затова ще си го върна, като кажа, че ти си идиот на втора степен плюс две и една трета...




:D И кфо щеше да кажеш на модератора?Един от форума ми вика че съм идиот,накажете го с ръце вдигнати нагоре! ???
Ами да му сложат малко бан да се научи на тва на кого да вика идиот(макар че вероятно си няма и на идея кво означава идиот)


Всеки е в правото си да говори каквото си поиска,разбира се без крайности.. а това според теб крайност ли е ?
Ами дай да почнем да си викаме на "идиот". За мен си е обида 8)

zvezdichka777
06-12-2008, 13:06
Ами дай да почнем да си викаме на "идиот". За мен си е обида 8)

Ами на мен не ми пречи,пука ти че непознат човек ти казва така ли?На мен лично не би ми пукало... не бих тръгнала да се оплаквам на модератор,не мислq че нqкой друг от тук би тръгнал .. освен теб де ;)
Идиот нqкои може да го приемат като обида,да .. но крайност ли е че да не може да се употребqва във форум?

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:09
Ами дай да почнем да си викаме на "идиот". За мен си е обида 8)

Ами на мен не ми пречи,пука ти че непознат човек ти казва така ли?На мен лично не би ми пукало... не бих тръгнала да се оплаквам на модератор,не мислq че нqкой друг от тук би тръгнал .. освен теб де ;)
Идиот нqкои може да го приемат като обида,да .. но крайност ли е че да не може да се употребqва във форум?
Иначе нямаше да има нужда от модове :) За мен си беше обида :)

zvezdichka777
06-12-2008, 13:14
Ами дай да почнем да си викаме на "идиот". За мен си е обида 8)

Ами на мен не ми пречи,пука ти че непознат човек ти казва така ли?На мен лично не би ми пукало... не бих тръгнала да се оплаквам на модератор,не мислq че нqкой друг от тук би тръгнал .. освен теб де ;)
Идиот нqкои може да го приемат като обида,да .. но крайност ли е че да не може да се употребqва във форум?
Иначе нямаше да има нужда от модове :) За мен си беше обида :)

Модовете ги има и за съвсем различни неща.. нужда от тqх имаме по други въпроси и проблеми,не за това че казват на нqкой идиот.
Ок .. одеве един съфорумец ми каза ,,ма,, ... оплаквам се на модератор,ЗА МЕН Е ОБИДА! - приемаш ли го това? :-o ;)

Wrathchild
06-12-2008, 13:17
За ледниковия период съм сигурна, че няма да настъпи скоро, предвид, че проблема в момента е затоплянето. И както казах - тези неща не стават за една вечер, тоест телата ще имат времето да се пригодят. То по тази логика всички да сме измряли по ехеее кое време от жега заради окосмяването си.

parkourgirlss
06-12-2008, 13:22
Косъмчетата по мъжете са сексиии :grin: :grin: Стига да не са прекалено много :-D

firesnow
06-12-2008, 13:23
кви опове пък вйи
или модове
до ся нищо свястно не съм видял от тях
тоя форум е супер занемарен
даже е най..който съм виждал
а аз съм виждал бая
тайче по добре си решете проблемите на живо ;]

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:33
Ами дай да почнем да си викаме на "идиот". За мен си е обида 8)

Ами на мен не ми пречи,пука ти че непознат човек ти казва така ли?На мен лично не би ми пукало... не бих тръгнала да се оплаквам на модератор,не мислq че нqкой друг от тук би тръгнал .. освен теб де ;)
Идиот нqкои може да го приемат като обида,да .. но крайност ли е че да не може да се употребqва във форум?
Иначе нямаше да има нужда от модове :) За мен си беше обида :)

Модовете ги има и за съвсем различни неща.. нужда от тqх имаме по други въпроси и проблеми,не за това че казват на нqкой идиот.
Ок .. одеве един съфорумец ми каза ,,ма,, ... оплаквам се на модератор,ЗА МЕН Е ОБИДА! - приемаш ли го това? :-o ;)
Че те значи не са модове, ами някви пионки-фигуранти, ма това е друга тема. ОК, ако някой ме издразни, няма да си пестя псувните, много съм пиперлив...

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:34
За ледниковия период съм сигурна, че няма да настъпи скоро, предвид, че проблема в момента е затоплянето. И както казах - тези неща не стават за една вечер, тоест телата ще имат времето да се пригодят. То по тази логика всички да сме измряли по ехеее кое време от жега заради окосмяването си.
Очевидно в момента окосмяването е точно колкото е необходимо, за да сме живи и здрави 8)

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:35
кви опове пък вйи
или модове
до ся нищо свястно не съм видял от тях
тоя форум е супер занемарен
даже е най..който съм виждал
а аз съм виждал бая
тайче по добре си решете проблемите на живо ;]
Идеалка, само да ми падне онази с папагалите :booooomb: :-) :-P

zvezdichka777
06-12-2008, 13:40
не си пести псувните,но не се излагай за един ,,идиот,, да портиш на мод.
Проблеми с него?Нqма как ... то остава да тръгне и с момиче да си решава проблемите и вечееее.. незнам

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 13:42
не си пести псувните,но не се излагай за един ,,идиот,, да портиш на мод.
Проблеми с него?Нqма как ... то остава да тръгне и с момиче да си решава проблемите и вечееее.. незнам
Още не съм казал по какъв начин ще ги решавам :shock:

zvezdichka777
06-12-2008, 13:47
не си пести псувните,но не се излагай за един ,,идиот,, да портиш на мод.
Проблеми с него?Нqма как ... то остава да тръгне и с момиче да си решава проблемите и вечееее.. незнам
Още не съм казал по какъв начин ще ги решавам :shock:


говорq за мнението на firesnow ;)

Wrathchild
06-12-2008, 13:54
За ледниковия период съм сигурна, че няма да настъпи скоро, предвид, че проблема в момента е затоплянето. И както казах - тези неща не стават за една вечер, тоест телата ще имат времето да се пригодят. То по тази логика всички да сме измряли по ехеее кое време от жега заради окосмяването си.
Очевидно в момента окосмяването е точно колкото е необходимо, за да сме живи и здрави 8)И като си махам космите да не съм умряла?

Scouse
06-12-2008, 13:55
аве вече отпаднал еволюционно белег не се връща обратно...ако ще и понички да завалят и светулките да огаснат...
се ено да се върнат динозаврите ..
а иначе мъжете с хубави тела изглеждат добре обезкосмени..щото си личи релефа на тялото.... тфа не означава , че треа да са като некви травестити.... 8-) owned !!

Daft
06-12-2008, 13:56
За да изглеждаме по-еволюирали от маймуните..и мъжете :D :D :D :D :D :D

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 14:05
За ледниковия период съм сигурна, че няма да настъпи скоро, предвид, че проблема в момента е затоплянето. И както казах - тези неща не стават за една вечер, тоест телата ще имат времето да се пригодят. То по тази логика всички да сме измряли по ехеее кое време от жега заради окосмяването си.
Очевидно в момента окосмяването е точно колкото е необходимо, за да сме живи и здрави 8)И като си махам космите да не съм умряла?
А като не си ги махаш да не би да умреш?

Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 14:06
аве вече отпаднал еволюционно белег не се връща обратно...ако ще и понички да завалят и светулките да огаснат...
се ено да се върнат динозаврите ..
а иначе мъжете с хубави тела изглеждат добре обезкосмени..щото си личи релефа на тялото.... тфа не означава , че треа да са като некви травестити.... 8-) owned !!
Отпадналият белег влиза в генетичния код и може да се прояви пак.

firesnow
06-12-2008, 14:27
кви опове пък вйи
или модове
до ся нищо свястно не съм видял от тях
тоя форум е супер занемарен
даже е най..който съм виждал
а аз съм виждал бая
тайче по добре си решете проблемите на живо ;]
Идеалка, само да ми падне онази с папагалите :booooomb: :-) :-P

Не ви чета флууда
за кого стаа на въпрос че и аз иам няколко НЕлецеприятни наоколо ^_^

jotitu
06-12-2008, 14:34
Абе ако беше чел малко повече по биология щеше да знаеш, че апендикса е напълно излишен :D Преди, когато сме дъвкали твърдо несварено месо апендикса е имал функция, но сега не! Както на някои хора не им израстват кътници, защото няма смисъл! Както казах преди сме дъвкали сурово месо, а сега не! По същия начин - в миналото е било стодено и т.н. и космите са служели за предпазване от студа! По тази причина сега настръхваш! Но тогава са били гъсти и когато настръхнеш са ставали плътни като дебела дреха! Сега в хода на еволюцията са уредели защото няма смисъл от тях!
В момента се премахват със цел - по красиво тяло! Наистина българите и избщо средиземноморските народи са със силно окосмяване, но в по-западните страни хората са почти без косми! (и без гърди де :D ) Това е еволюцията.
И мисли преди да пишеш глупости! Това е символ независимо дали се десимволизира! Все едно като виетнамците ядат кучета и ти да кажеш, че кучето вече не е Най-добрия приятел на човека? То също е символ!
Апендиксът е орган, който може да нарастне, в случай че еволюцията го изисква, и тогава тези с отрязани апендикси ще загинат. Ако изпука втори ледников период, епилиращите се ще запеят друга песен. Аз винаги мисля и никога не пиша глупости :). За виетнамците кучето мислиш ли, че е най-добрият приятел на човека? За тях то е най-добрата храна на човека :)

Апендиксът не е орган а израстък/разклонение. Той не служи за нищо и няма да служи за нищо... в най добрия случай ще си умреш с него, защото не се е възпалил (понеже не върши фукция) . Колкото до ледников период... ами само с "ако"-та не се живее.. аз ти говоря с факти, а ти не можеш нито да ми противоречиш малко по-интелигентно, нито да кажеш нещо по-различно от "ако"-нещо си

Wrathchild
06-12-2008, 14:38
За ледниковия период съм сигурна, че няма да настъпи скоро, предвид, че проблема в момента е затоплянето. И както казах - тези неща не стават за една вечер, тоест телата ще имат времето да се пригодят. То по тази логика всички да сме измряли по ехеее кое време от жега заради окосмяването си.
Очевидно в момента окосмяването е точно колкото е необходимо, за да сме живи и здрави 8)И като си махам космите да не съм умряла?
А като не си ги махаш да не би да умреш?Няма да умра, но няма да се чувствам комфортно. Беше глупава контра, предвид, че темата беше дали са нужни или не.

jotitu
06-12-2008, 14:40
За ледниковия период съм сигурна, че няма да настъпи скоро, предвид, че проблема в момента е затоплянето. И както казах - тези неща не стават за една вечер, тоест телата ще имат времето да се пригодят. То по тази логика всички да сме измряли по ехеее кое време от жега заради окосмяването си.
Очевидно в момента окосмяването е точно колкото е необходимо, за да сме живи и здрави 8)И като си махам космите да не съм умряла?
А като не си ги махаш да не би да умреш?Няма да умра, но няма да се чувствам комфортно. Беше глупава контра, предвид, че темата беше дали са нужни или не.

по тая логика като не умира мога да ти кажа няколко + че си ги маха
+1 по - хигиеничко
+2 по - красиво
+3 по - нежно
+4 по - женствено
+5 по - привлекателно

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 15:37
Апендикса не е израстък и има функция,но не и при хората.

Wrathchild
06-12-2008, 15:40
Е ние тук говорим точно за хората.

Mr.POR
06-12-2008, 15:42
Бръсна се навскаде : крака, ръце, мишници, гърди, корем, големия пръст на крака.

Daft
06-12-2008, 16:57
Бръсна се навскаде : крака, ръце, мишници, гърди, корем, големия пръст на крака.


Не мислиш ли,че лекичко прекаляваш..и ако според теб не прекаляваш ,то поне ръцете,гърдите и корема ги обезкосмявай с кола маска,а не варварски с бръснача . :)

EarthShaker
06-13-2008, 03:44
Апендикса не е израстък и има функция,но не и при хората.

учените са открили, че апендикса има резерв от бактерии, които са резерв и определено са нужни в някои 'кризисни' моменти за човешкото тяло..

космите под мишниците и по генителиите са запазили функцията си да 'прочистват' тези области... как? помагат като засилват изпотяването в тези зони, а точно там има лимфни възли, които са изключително важни.. човешкото тяло е доста по-сложно отколкото ви се струва

Nadelina
06-13-2008, 06:41
Mnogo se draznq kato gledam che povecheto mnenia sa "Po-higienichno e". Syjalqvam, che posta mi zapochva s podobno izrechenie, no e glupavo. Az, ako ne iskam da se miq, nqma da go pravq - s kosmi ili bez kosmi. Te nqmat nikakva vryzka s higienata. Primerno, che na kraka sa mi porasnali 3 kosyma i vednaga gledam da gi otskubna, ne vijdam kakvo mi prechat te na higienata, sapuna si dostiga do vsichki mesta po kraka mi. Az lichno si chistq kosmite, zashtoto e po-krasivo taka, no az mislq taka, zashtoto obshtestvoto ni go e reshilo, vsichki sme vyzprieli tozi tip na povedenie za momenta, tozi, koito se protivopostavi shte byde opliut ili usmqn. Ne moga da si predstavq sled smyrtta na pokolenieto ni kakvo shte se sluchi s chovechestvoto, kakvi li po-bezumni neshta, protivorechivi na vida ni shte se izmislqt i shte se schitat za normalni.

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 10:53
Абе ако беше чел малко повече по биология щеше да знаеш, че апендикса е напълно излишен :D Преди, когато сме дъвкали твърдо несварено месо апендикса е имал функция, но сега не! Както на някои хора не им израстват кътници, защото няма смисъл! Както казах преди сме дъвкали сурово месо, а сега не! По същия начин - в миналото е било стодено и т.н. и космите са служели за предпазване от студа! По тази причина сега настръхваш! Но тогава са били гъсти и когато настръхнеш са ставали плътни като дебела дреха! Сега в хода на еволюцията са уредели защото няма смисъл от тях!
В момента се премахват със цел - по красиво тяло! Наистина българите и избщо средиземноморските народи са със силно окосмяване, но в по-западните страни хората са почти без косми! (и без гърди де :D ) Това е еволюцията.
И мисли преди да пишеш глупости! Това е символ независимо дали се десимволизира! Все едно като виетнамците ядат кучета и ти да кажеш, че кучето вече не е Най-добрия приятел на човека? То също е символ!
Апендиксът е орган, който може да нарастне, в случай че еволюцията го изисква, и тогава тези с отрязани апендикси ще загинат. Ако изпука втори ледников период, епилиращите се ще запеят друга песен. Аз винаги мисля и никога не пиша глупости :). За виетнамците кучето мислиш ли, че е най-добрият приятел на човека? За тях то е най-добрата храна на човека :)

Апендиксът не е орган а израстък/разклонение.
Щом е в тялото значи е орган, а това, че му викаш растение си е твой проблем Той не служи за нищо и няма да служи за нищо... в най добрия случай ще си умреш с него, защото не се е възпалил (понеже не върши фукция) . Колкото до ледников период... ами само с "ако"-та не се живее.. аз ти говоря с факти точно аз ти казвам фактите-космите са факти, а тяхното премахване е прикриване на фактите и очебийната истина, а ти не можеш нито да ми противоречиш малко по-интелигентно, нито да кажеш нещо по-различно от "ако"-нещо си не ти противореча, казвам това, което е редно и правилно. Това, че има такива като теб, които не вляват, си е за твоя сметка :P