PDA

View Full Version : Какво представлявате?



mrysnika
06-12-2008, 13:09
Какви сте вие? Какви искате да сте?Към какво се стремите? В какво вярвате?

preichetoy
06-12-2008, 13:14
как така каква съм.. дай по конкретн.. мога да ти отговоря с: оптимистка съм ; музикална съм; мързелива съм ... не знам какво конкретно искаш да знаеш ..

mrysnika
06-12-2008, 13:16
Какъв човек си,как се самоопределяш,каква искаш да си,какво да промениш,какво-не,какво си създала според теб досега у себе си,за какво се бориш,накъде си тръгнала...всичко! :)

preichetoy
06-12-2008, 13:24
Хмм.. ами, аз съм позитивха, амбициозна... Искам да изглеждам по - добре... искам да постигна целите си, да израстна, да се развия. Какво съм създала :? ами, изградила съм се като личност.. не съм някаква безотговорна лигла, която е свикнала всичко да и идва на тепсия и дори не го оценява. Искам да продължа да танцувам, да си намеря някъде място, където за развивам певческите си умения и така... Искам да съм успяла, да знам че съм постигнала нещо хубаво, с което спокойно мога да се гордея.

PepElqShKaAa
06-12-2008, 13:35
ам аз искам..да съм с черна коса и към това се стремя :razz:
А по принцип смятам,че съм точен човек и може да се разчита на мен и винаги се старая да помагам на хората,макар че те често злоупотребяват с това :-) .. и може би съм създала в мен повече увереност,че мога да постигна нещо..пък дано някой ден направя нещо наистина значимо зааааа всички.. :) :) :)

Naman07
06-12-2008, 13:37
Какви сте вие? Какви искате да сте?Към какво се стремите? В какво вярвате?
Аз съм странен,биха казали някои,забавен,биха казали други...Истината е ,че с различни хора се чувствам различно.Ако например ми е приятно с някой,то аз съм "душата на компанията",и обратното..Лично аз се смятам за уравновесен човек,що годе амбициозен (в рамките на нормалното) не ламтя за пари и власт,но все пак не искам да ми липсва нищо.Скромен съм,в добрия смисъл на думата :D ,обичам красивото.Стремя се към по-добро ,надявам се...не съм лицемер или егоист.Вярвам в Господ и в себе си,в любовта,в щастието...в доста неща.Но най-важното според мен е да осъзнаваш кой си и какво можеш да направиш.Както има една приказка "Какъв човек си ,ако не се стремиш към по-добър свят?".Със здраве.

Naman07
06-12-2008, 13:50
Не е ли редно авторът като автор,да се обоснове първи 8-)

mrysnika
06-12-2008, 18:22
Не :-x Мерси за отговорите,4акам още

Seducti0n
06-12-2008, 19:49
1.Какви сте вие-добра, амбициозна
2.Какви искате да сте- По-спокойна, да не си късам нервите за маловажни неща, по-самоуверена :)
3.Към какво се стремите-Удовлетворение, спокойствие, душевен мир и още куп други неща :)
4.В какво вярвате-В Батман 8-) , не сериозно в това, че има съдба, но и също така в това, че каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи :?

hottie
06-12-2008, 21:42
Какви сте вие? - самостоятелна и щастливо влюбена

Какви искате да сте? - малко по-организирана

Към какво се стремите? към спокоен живот с мъжа ми и наваксване с купоните с приятели, че напоследък няма време.

В какво вярвате? в любовта - тя е по-силна от всичко

psychopath
06-12-2008, 21:54
1- в момента полузаспал
2- напълно заспал
3- към леглото
4- в много неща

mulgore
06-12-2008, 22:23
1.Какви сте вие-Ами..нервна,амбициозна,срам ежлива,сънлива,егоистка 8-)
2.Какви искате да сте-Да съм по-спокойна,по-добра,по-разумна.
3.Към какво се стремите-Към осъщестяване на мечтите ми,добро образование,добра работа.
4.В какво вярвате-В много неща

Kassu
06-12-2008, 23:02
Аз съм гений.
Стремя се да докажа, че е така.
Вярвам в себе си.

О__О

--

RAWRRR
06-13-2008, 02:00
дива и противоре4ива :smt047 :smt079

06-13-2008, 07:25
Една огромна маса, подържана от гняв , нерв и ядове, стремяща се да задоволи мегаломанските си отклонения , чрез терор над хората около мен.

Muse_of_Madness
06-13-2008, 08:22
Рационалист нихилист (ка), чието малоумие граничи с гениалност.
Вярва във всичко от практическа и духовна полза.
Стреми се интелектът и да заграничи с гениалност. Тогава ще я имам притисната от двете страни и ще е моя :D мухахахахаха

SuNsEt
06-13-2008, 19:24
Какви сте вие? Какви искате да сте?Към какво се стремите? В какво вярвате?

Съвсем обикновенно момиче.
Искам да стана журналист.
Към успеха.
...Вярвам,че не вярвам почти в нищо. :-D

NH3
06-13-2008, 21:03
1.Какви сте вие-тука май треа да напиша колко съм добър, симпатичен , готин , мил , грижовен и кво ли още не ма аз ще напиша , че съм арогантен,понякога заядлив , но като съм в настроение съм весел
2.Какви искате да сте- от къде да знам
3.Към какво се стремите-към успеха към какво друго и към парите ,който са определящ фактор за моето съществуване
4.В какво вярвате-това ще запазя за мен , защото не мисля че пубертетите в тоя форум могат да ме разберът , пък и чесно казано не искам ;)

Escarina
06-13-2008, 22:35
Какви сте вие? - Мързелива, музикална, влюбчива, наивна, избухлива, нетърпелива и т.н.
Какви искате да сте? - Искам да съм себе си. С всичките си недостатъци. Харесвам се такава каквато съм и не искам да се променям особено. Може би само да съм мааалко по-търпелива на моменти :oops:
Към какво се стремите? - Към това да сбъдна мечтите си :)
В какво вярвате? - В себе си.

Ivalinka
06-14-2008, 22:59
ами аз съм си аз,с всички предимства и недостатъци,които се включват в това :)