PDA

View Full Version : L`OREAL KERASTESE - KADE?



Ch0c0la73
06-12-2008, 12:45
Aide kajete kade moga v Plovdiv(po prepora4itelno) ili v Stara Zagora,da namerq kade se prodavat produkitite na firmata.Gledah no nikade nemoga da namerq v Stz moje bi v City-to shte ima..no na mene pove4e shte mi e nujno za Plvovidv..Kajete ako ste izpolzvali produktite na tazi firma - nezavisimo L`oreal Professional ili Kerastase..kakvi na kakva cena i t.n. nadqvam se da ima znaeshti po temata .. az iskam da si zema Absolut Repair (Professional) krem za kosi4kata .. :grin: ..ama nz ot kade.. :( aide kajete .. blagodarq predvaritelno na tezi deto sa otgovorili..

LuCkY_YoU
06-12-2008, 12:50
ot nqkoi friziorski salon.

Liar
06-12-2008, 14:31
Марките за които питаш ги има в салон Арлет на центъра.Ако не знаеш къде се намира кажи да ти обясня.Керастаз е най-доброто което можеш да си вземеш но не са евтини.Питаш за цените ама не си казала за кои продукти точно...Иначе маските са около 65лв,шампоаните около 35.На Лореал профешънъл маската е 25лв.Крема не знам колко е.Виж в www.zlatnaribka.com може да го има.Само че продуктите от серията абсолют репайър са за ИЗКЛЮЧИТЕЛНО суха коса.Ако твоята не е такава не си ги взимай защото само ще си дадеш парите а косата ти ще се слепнее и омазни.За подхранване но по-леки са нещата от серията интенс рипайър пак за суха коса.Но ти като идеш в салона ги питай какво да ти препоръчат.
А някоя от вас да се боядисва с лореал профешънъл или да знае нещо повече за боята?

moon_flower
06-12-2008, 16:07
Само дето един шампоане към 50-60 лева. :)

Liar
06-12-2008, 16:11
Само дето един шампоане към 50-60 лева. :)
Мммне е толкова ;]

Ch0c0la73
06-12-2008, 17:41
Марките за които питаш ги има в салон Арлет на центъра.Ако не знаеш къде се намира кажи да ти обясня.Керастаз е най-доброто което можеш да си вземеш но не са евтини.Питаш за цените ама не си казала за кои продукти точно...Иначе маските са около 65лв,шампоаните около 35.На Лореал профешънъл маската е 25лв.Крема не знам колко е.Виж в www.zlatnaribka.com може да го има.Само че продуктите от серията абсолют репайър са за ИЗКЛЮЧИТЕЛНО суха коса.Ако твоята не е такава не си ги взимай защото само ще си дадеш парите а косата ти ще се слепнее и омазни.За подхранване но по-леки са нещата от серията интенс рипайър пак за суха коса.Но ти като идеш в салона ги питай какво да ти препоръчат.
А някоя от вас да се боядисва с лореал профешънъл или да знае нещо повече за боята? az gledah to4no v zlatnaribka mislq 4e tezi produkti..emi da imam rusi ki4uri i kosata mi kadrava 4esto q izparqvm povqrvai mi izklui4itelno suha e hxah i po princip gledam da q maja s mn raboti i gledam da se po ka4estveni .. ta taka 4e reshih da si zema tova repair za mn suha i iztoshtena kosa ili tam kakto e .. kazvate mi 4e e skapo edin shampoan da e 60 lv hxah to ima edna maska na kerastase deto e 260 lv ama kakto i da e :-D az smqtam 4e si zaslujava za tezi koito naistina si obi4at kosite i gledat da ne gi skapvat savsem hxah ;]

Ch0c0la73
06-13-2008, 09:19
Am da vi popitam i dali mn e golqma razlikata v ka4estvoto m/u l`oreal profesional ili kerastase .. smisal to si e po vish etap na produkta no vse pak .. nqkvi mneniq , za tezi koito sa probvali i ot dvete? ..

Liar
06-13-2008, 17:22
Керастаз са по-високият клас,нормално да са по-добри =) Иначе зависи до колко ти е проблемна косата.Ако не е нещо много сериозно Лореал Профешънъл също ще те оправят.

paola_Rey
06-13-2008, 17:39
ami v pld,kakto e doma na texnikata-v lqvo po ulicata tragva6,nqma i 100 metra i 6te go vidi6,toi e salon za manikiuri,pedikiuri i kozmetika po specialno samo na LOREAL :grin: :grin: :grin: ina4e si polzvam loreal professional i sam mnogo dovolna