PDA

View Full Version : Има ли смисъл от диетите?



Bcu4ko_ko3
06-12-2008, 14:09
Искам да попитам за кво ги правите тез диети? :shock: Като ви се яде-яжте си, лошо нема :)

FucKtheSyStem
06-12-2008, 14:16
Няма смисъл според мен,ако някой е решил да отслабва по-добре е със спорт...диетите според мен са безмислени,здравословното хранене вече е друг въпрос :)

FucKtheSyStem
06-12-2008, 14:17
Няма смисъл според мен,ако някой е решил да отслабва по-добре е със спорт...диетите според мен са безмислени,здравословното хранене вече е друг въпрос :)

angelcheeee_93
06-12-2008, 14:46
ako gi spazva6 moje i da ima do izvestna stepen.no az li4no ne pazq nikakvi dieti,za6toto nqmam nujda i samo deto 6te si navredi6. :)

Wrathchild
06-12-2008, 14:46
Диетите не са гладуване, а просто режим на хранене, който ти помага да отслабнеш. Иначе и според мен не е правилния начин и трябва със спорт.

comics
06-12-2008, 15:04
Диетите не са гладуване, а просто режим на хранене, който ти помага да отслабнеш. Иначе и според мен не е правилния начин и трябва със спорт.
или пък ти помага да качиш ;)

nejnaDROGA
06-12-2008, 15:11
Диетите не са гладуване, а просто режим на хранене, който ти помага да отслабнеш. Иначе и според мен не е правилния начин и трябва със спорт.
или пък ти помага да качиш ;)
Е помага да качиш само ако режима е неправилен :)
А по темата - и аз съм на мнение,че диетите са просто режим на хранене,но не всички знаят как да си го изградят по правилен начин :)

comics
06-12-2008, 15:52
Диетите не са гладуване, а просто режим на хранене, който ти помага да отслабнеш. Иначе и според мен не е правилния начин и трябва със спорт.
или пък ти помага да качиш ;)
Е помага да качиш само ако режима е неправилен :)
А по темата - и аз съм на мнение,че диетите са просто режим на хранене,но не всички знаят как да си го изградят по правилен начин :)
определено съм на едно мнение с теб! Мерси, че ми допълни пълнценно отговора :-)

TheNewReligion
06-12-2008, 15:56
Не ! Тайната е в здравословното хранене и здравословния начин на живот като цяло !

Wrathchild
06-12-2008, 15:58
Диетите не са гладуване, а просто режим на хранене, който ти помага да отслабнеш. Иначе и според мен не е правилния начин и трябва със спорт.
или пък ти помага да качиш ;)
Е помага да качиш само ако режима е неправилен :)
Не само, има специални диети за качване на килограми.

PollyPoi
06-12-2008, 18:49
Зависи от диетата,но определено тези от сорта на "Закуска:шепа стафиди,обяд-1 морков,вечеря 1 домат..
еми няма просто как да стане,само при мисълта за нещо сладко и напълняваш. :D

Slun4evko
06-12-2008, 18:54
Диетите не са гладуване, а просто режим на хранене, който ти помага да отслабнеш. Иначе и според мен не е правилния начин и трябва със спорт.

В днешно време под диета се разбира гладуване..за нещастие.