PDA

View Full Version : Отново греда...



varnen4e
06-12-2008, 14:22
Такам.. историята е дългичка... така, че няма да ви губя времето с излишни приказки.
Така... Да кажем, че преди около 3 години бях влюбена в Х. и то 2 години. Може да се каже, че бяхме в една компания, тъй като той учеше в моето училище и имахме много общи приятели. Но той си имаше сериозна приятелка, с която ходеха около 2-3 години и може да се каже, че я обичаше много. И така за тези 2 години.. дори не успях да се сближа с него като приятелка... Не съм и правила кой знае какво по въпроса, защото все пак не бих им развалила връзката.
Той завърши миналата година училище и от тогава се бяхме виждали 2-3 пъти и то за малко.
Наскоро.. преди 2-3 седмици се засякохме в един сайт и започнахме да си пишем; след това си разменихме и скайповете... писахме си непрекъснато почти. Дори когато някой от нас не е на компютъра си пращахме СМС-и. От тогава сме излизали 2 пъти. 1-вия път пихме кафе, а 2-рия път (вчера) ходихме на кино (на филм, който той изобщо не искаше да гледаме и изобщо не му хареса). А филма дори не го догледахме, той гледаше много отчаяно и аз постоянно му предлагах да си тръгваме, защото не исках да стои насила. По едно време той се съгласи и излязохме... и си тръгнахме... дори 5 минути не си поговорихме. А и аз усещам, че напоследък (близките 1-2 дни) се отдръпна от мен и ми е много неприятно, защото не знам какво направих. И то не само от киното.. защото преди постоянно ми пращаше целувки, закачаше ме постоянно.. а сега.. дори почти не се усмихва...
А проблемът ми е, че като го видях пак.. след 1 година осъзнах, че изобщо не си е отишло онова чувство... И ми беше много неприятно... Не знам...
Дори туко- що влезе в скайп... и излезе.. един ред дори не написа...
Мерси на всички, които го прочетоха и наистина ще съм много благодарна, ако ми дадете съвет... как да го спечеля поне като приятел... като.. дори не знам какво да си говоря с него...

GregoryHouse
06-12-2008, 14:25
Отдръпнал се е щот се е усетил че не искаш да си само приятелка с него...пък как да го спечелиш...кой знае пробвай тото може да са го пуснали като джакпот...

varnen4e
06-12-2008, 14:28
Отдръпнал се е щот се е усетил че не искаш да си само приятелка с него...пък как да го спечелиш...кой знае пробвай тото може да са го пуснали като джакпот...

Добре.. как може да го усети.. аз.. не съм го показвала.. поне така мисля.. Нито съм го сваляла нито нищо...

zvQr_nO_s_ChAr
06-12-2008, 14:31
Отдръпнал се е щот се е усетил че не искаш да си само приятелка с него...пък как да го спечелиш...кой знае пробвай тото може да са го пуснали като джакпот...

+1 :D

GregoryHouse
06-12-2008, 14:34
Отдръпнал се е щот се е усетил че не искаш да си само приятелка с него...пък как да го спечелиш...кой знае пробвай тото може да са го пуснали като джакпот...

Добре.. как може да го усети.. аз.. не съм го показвала.. поне така мисля.. Нито съм го сваляла нито нищо...

А да бе ние сме брейнлес идиътс и въобще не мой да загреем...айде малко по сериозно мн ясно че ще се усети то се усеща по интонацията по държанието...не е нужно да искаш да го покажеш все някак се издаваш...

zvQr_nO_s_ChAr
06-12-2008, 14:35
пак +1 за доктора :lol:

kPuCkA
06-12-2008, 14:36
Момчетата са глупаци...приеми го...

varnen4e
06-12-2008, 14:39
Дори и така да е. Той също се държеше по същия начин като мен.. Постоянно се закачаше с мен.. Пращаше ми по 32489897 целувки по скайп и някакви такива... Постоянно ми намекваше някакви неща и изведнъж много се дистанцира, без аз да си променям отношението или да му казвам нещо.
Той пак е мил, но си личи, че не му идва отвътре вече...
;(

angelcheeee_93
06-12-2008, 14:49
ostavi go toi da te potarsi.

ioancheto
06-12-2008, 15:08
и аз имах същия проблем с едно мом4е...така и не разбрах какво стана,но го оставих да се спасява... няма да го моля :D

varnen4e
06-12-2008, 15:10
Дам и аз това реших да направя.. Преди малко му писах СМС и той нещо ме отеба.. така, че май ще го оставя малко да видя дали ще се сети сам за мене...

Still1ME1Still1HERE
06-12-2008, 15:11
Може да е дочул някакви слухове :?

veile
06-12-2008, 15:12
Момчетата са глупаци...приеми го...
Не всички :?

GregoryHouse
06-12-2008, 15:12
Щом се е дръпнал не очаквай сам да се сети за теб скоро...сори ама си говорим истини нали? Пък и той нали уж още ходи с фр-ката си ?

kato` limonche
06-12-2008, 15:14
Дам и аз това реших да направя.. Преди малко му писах СМС и той нещо ме отеба.. така, че май ще го оставя малко да видя дали ще се сети сам за мене...

А ти сигурна ли си, че би била доволна и на варианта "просто приятелка"?

comics
06-12-2008, 15:36
Момчетата са глупаци...приеми го...
Майната ти !

varnen4e
06-12-2008, 15:53
Щом се е дръпнал не очаквай сам да се сети за теб скоро...сори ама си говорим истини нали? Пък и той нали уж още ходи с фр-ката си ?

Не те са се разделили.. не знам кога точно, но вече не са заедно.
Не знам.. може пък и да се сети за мен. Аз няма да му досаждам- тъпо е.

varnen4e
06-12-2008, 15:54
Дам и аз това реших да направя.. Преди малко му писах СМС и той нещо ме отеба.. така, че май ще го оставя малко да видя дали ще се сети сам за мене...

А ти сигурна ли си, че би била доволна и на варианта "просто приятелка"?

Не знам.. така мисля. Аз наистина имам чувства към този човек и ще се радвам да знам, че е до мен, че ми е приятел. Не мисля, че ще е кой знае какъв проблем...

sladkoto_neli
06-12-2008, 16:13
Момчетата са глупаци...приеми го...

напълно съм съгласна може би не всички но 1 на 1000000000000000 са такива и нищо лично към тях но това е факт(то и за момичетата е така де често постапваме много глупаво и после се вайкаме що е так)

GregoryHouse
06-12-2008, 16:15
Момчетата са глупаци...приеми го...

напълно съм съгласна може би не всички но 1 на 1000000000000000 са такива и нищо лично към тях но това е факт(то и за момичетата е така де често постапваме много глупаво и после се вайкаме що е так)

Ае я по леко с класификацийте да не почвам аз...че си е*ало майката...

MonSitY
06-12-2008, 17:20
по скайп всеки може да ти праща целувки а всъщност да те мрази така че зависи как се държи на живо.щом се дърпа явно има защо.определено е разбрал че го харесваш винаги си проличава!!

varnen4e
06-12-2008, 17:53
по скайп всеки може да ти праща целувки а всъщност да те мрази така че зависи как се държи на живо.щом се дърпа явно има защо.определено е разбрал че го харесваш винаги си проличава!!

Е, да.. но той по принцип не е човек, който да каже нещо, което не мисли.. или да направи нещо, което не трябва...

Ааа между другото писа ми като влезе в скайп... много се радвам... аз очаквах да не ми пише един два дни... Странно се държи, обаче..

MonSitY
06-12-2008, 18:15
щом ти пише е добре. :) ти не го карай да излизате пак (ако той се интересува ще поиска среща)и другото щом знаеш че е такъв човек добре тогава търсим друга причина за държанието му.
дали има друга? или пък иска малко почивка (доколкото помня е претърпял дълга любов...) ии още причини ми идват наум...

varnen4e
06-12-2008, 18:52
Както казах- в момента няма друга..
Сподели какви причини ти идват наум.. защото на мен нито една не ми идва.

И да.. мисля да не го карам за сега да излизаме... То и да го карам никакъв шанс, защото сега е в сесия...
Но.. все пак да видим дали ще изяви желание да ме види като му свърши работата по университета...

miss_asi
06-12-2008, 18:59
Чесно да ти кажа трудно е да разбереш момчетата а още по-трудно да разбереш какво им се върти във главата.Аз лично не мога да изкажа мнение защото и аз самата съм малко объркана. :(

pet_14
06-13-2008, 07:30
Дори и така да е. Той също се държеше по същия начин като мен.. Постоянно се закачаше с мен.. Пращаше ми по 32489897 целувки по скайп и някакви такива... Постоянно ми намекваше някакви неща и изведнъж много се дистанцира, без аз да си променям отношението или да му казвам нещо.
Той пак е мил, но си личи, че не му идва отвътре вече...
;(
хах от личен опит...Може би с нещо си го засегнала или изплашила един вид :) Миии продължи още няколко дена така и ако е същия пробвай да поговорите малко по-сериозно...

varnen4e
06-13-2008, 12:58
Не мога да разбера с какво може да съм го засегнала или уплашила...?!
Не знам какво точно се е случило, но и не знам как да оправя нещата, което е по- лошото...
Винаги съм искала да се сближа с него, но постоянно нещо се случва... не мога да разбера къде е проблема... това е най- лошото...

varnen4e
06-13-2008, 13:06
Айде стига с личните разговори, много ви моля.
:)

varnen4e
06-14-2008, 09:04
Хм... снощи го видях в моя квартал и съм почти сигурна, че беше той... От далеч го видях, но.. приличаше адски много на него и исках да разбера дали е той и му пратих някакъв СМС от рода на: "Леле, как ме подмина...", нещо такова и той ми отговори "Къде съм те подминал????" и аз постъпих много тъпо- пратих му СМС, че съм объркала нещо.. Просто не знаех как точно да постъпя... и не знам дали е глупаво...
А и от няколко дни не сме си писали. Той сега е в сесия, но не съм сигурна, че се дължи на това... Какво да правя.. да се опитвам ли да се свържа с него или да изчакам да му мине сесията и да видя дали ще се сети за мен?

LastGod
06-14-2008, 09:09
Hmmm ... ami otgovoril ti e :) na4i vse pak ne te "otbqgva" ili pone ne mn ;)
Apak kakvo da napravi6 (ako ve4e ne si) ami pogovorete si be , dori ako trebva da e obiknoven razgovor kato za ubivane na vremeto.Ako doktora e prav za koeto sam 50-65% sigoren e hubavo da mu privle4e6 vnimanieto malko po malko.Po4va6 spokoino s nekoi razgovor koito nea ob6to s tas tema .I natataka 6a go misli6 v dvijenie ;) .

varnen4e
06-14-2008, 09:38
Да.. това май е добро решение.. мисля да пробвам..

LastGod
06-14-2008, 09:45
Касмет. :)

varnen4e
06-14-2008, 09:46
Касмет. :)

Да, мерси.. определено ще ми е нужен.. Но0о0о.. много ме е страх да не се изложа.. от 2 години ме е страх.. но наистина май е време да направя нещо по въпроса...
:)

LastGod
06-14-2008, 09:47
Ne biva da te e strah :) tova samo 6te ti navredi v nikakav slu4ai nema da ti pomogne !

varnen4e
06-14-2008, 09:50
Да, така е.. но честно да си кажа- предпочитам да си живея в няква лъжа.. че може някой ден да ме забележи.. отколкото да разбере какви са ми чувствата и да ме отритне.. знам, че е глупаво, но...

LastGod
06-14-2008, 09:52
na zemqta ima 8 bilqrda du6i spokoino ;) (ako nesa i pove4e)

varnen4e
06-14-2008, 09:54
Да, но когато искаш един.. това не те интересува...

LastGod
06-14-2008, 09:55
Да, но когато искаш един.. това не те интересува...

I eto ot bezsmislen komentar si stignahme do kraq :) ... zna4i nqma6 za kakvo da se pritesnqva6 :) ... nito strah nito pritesnenie nito ni6to.

ATAKAAAAA :smt066 :smt066 :smt067 :smt067 :smt070 :smt071 :smt071

varnen4e
06-14-2008, 10:06
Дам.. ще помисля малко и ще реша какво да правя...

FeelMyPain
06-14-2008, 10:20
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

LastGod
06-14-2008, 10:37
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

"ОоО да момчетата харесваме това" tuka ima li nekakav lek sarkazam ? xD

FeelMyPain
06-14-2008, 10:40
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

"ОоО да момчетата харесваме това" tuka ima li nekakav lek sarkazam ? xD

Никакъв.Кое момче не обича готина мацка да му скочи от нищото в ръчичките?

LastGod
06-14-2008, 10:50
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

"ОоО да момчетата харесваме това" tuka ima li nekakav lek sarkazam ? xD

Никакъв.Кое момче не обича готина мацка да му скочи от нищото в ръчичките?

hmmm e nesam az :P ne vqrvam i ti da si :P
A setih se ... Geyovete :P

FeelMyPain
06-14-2008, 10:53
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

"ОоО да момчетата харесваме това" tuka ima li nekakav lek sarkazam ? xD

Никакъв.Кое момче не обича готина мацка да му скочи от нищото в ръчичките?

hmmm e nesam az :P ne vqrvam i ti da si :P
A setih se ... Geyovete :P
WTF?

LastGod
06-14-2008, 10:53
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

"ОоО да момчетата харесваме това" tuka ima li nekakav lek sarkazam ? xD

Никакъв.Кое момче не обича готина мацка да му скочи от нищото в ръчичките?

hmmm e nesam az :P ne vqrvam i ti da si :P
A setih se ... Geyovete :P
WTF?

Da perefraziram ? :)

varnen4e
06-14-2008, 12:22
Лично мнение:
Щом си е дал 20-те стотинки да ти прати СМС в стил "къде съм те подминал" значи не си му безразлична...
Прочетох цялата тема с всички коментари и ето моя извод:
Харесваш го от 3 години излизали сте 2 пъти и нищо не е станало.Ти си нямаш гадже,той си няма гадже,ти си мислиш по цял ден за него.Защо не му се хвърлиш на врата и не го обсипиш с целувки...ОоО да момчетата харесваме това.

Не мисля, че е човек, който ще го одобри.. не знам... Той си пада по сериозните неща...
Веднж стана на въпрос за неговите гаджета- каза, че предпочита малко, но стойностни- нещо такова...

varnen4e
06-14-2008, 14:02
Преди малко си писахме.. иии не знам и аз какво да мисля.
Първо предложи тия дни да пием кафе...
После стана дума, че е изморен и аз го питам от какво, дали от някое гадже и той "Да, айде няма ме"...
Кажете ми.. как да го разбера...

LastGod
06-14-2008, 14:19
Преди малко си писахме.. иии не знам и аз какво да мисля.
Първо предложи тия дни да пием кафе...
После стана дума, че е изморен и аз го питам от какво, дали от някое гадже и той "Да, айде няма ме"...
Кажете ми.. как да го разбера...

6o pak namesi gajeto >_<
to an 4oveka moe mu e pisnalo za tva da slu6a xD

vilinanova
06-14-2008, 16:26
Много сложничко е станало, но идеата да му се хвърлиш на врата ми хареса :-D

Big_JoJo
06-14-2008, 17:23
Такам.. историята е дългичка... така, че няма да ви губя времето с излишни приказки.
Така... Да кажем, че преди около 3 години бях влюбена в Х. и то 2 години. Може да се каже, че бяхме в една компания, тъй като той учеше в моето училище и имахме много общи приятели. Но той си имаше сериозна приятелка, с която ходеха около 2-3 години и може да се каже, че я обичаше много. И така за тези 2 години.. дори не успях да се сближа с него като приятелка... Не съм и правила кой знае какво по въпроса, защото все пак не бих им развалила връзката.
Той завърши миналата година училище и от тогава се бяхме виждали 2-3 пъти и то за малко.
Наскоро.. преди 2-3 седмици се засякохме в един сайт и започнахме да си пишем; след това си разменихме и скайповете... писахме си непрекъснато почти. Дори когато някой от нас не е на компютъра си пращахме СМС-и. От тогава сме излизали 2 пъти. 1-вия път пихме кафе, а 2-рия път (вчера) ходихме на кино (на филм, който той изобщо не искаше да гледаме и изобщо не му хареса). А филма дори не го догледахме, той гледаше много отчаяно и аз постоянно му предлагах да си тръгваме, защото не исках да стои насила. По едно време той се съгласи и излязохме... и си тръгнахме... дори 5 минути не си поговорихме. А и аз усещам, че напоследък (близките 1-2 дни) се отдръпна от мен и ми е много неприятно, защото не знам какво направих. И то не само от киното.. защото преди постоянно ми пращаше целувки, закачаше ме постоянно.. а сега.. дори почти не се усмихва...
А проблемът ми е, че като го видях пак.. след 1 година осъзнах, че изобщо не си е отишло онова чувство... И ми беше много неприятно... Не знам...
Дори туко- що влезе в скайп... и излезе.. един ред дори не написа...
Мерси на всички, които го прочетоха и наистина ще съм много благодарна, ако ми дадете съвет... как да го спечеля поне като приятел... като.. дори не знам какво да си говоря с него...

Може да има някакви лични проблеми момчето ( с приятелката си , родители , работа... ) питай го дали всичко е наред и се опитай да го отешиш с прегръдка или нещо такова.... и не разчитай по скайп да си пишете винаги ....наблегни на живо....

Big_JoJo
06-14-2008, 17:25
+ това провай да станете нещо като най-добри приятели и да си помагате винаги и така може и да постигнеш своето ....

varnen4e
06-14-2008, 19:40
+ това провай да станете нещо като най-добри приятели и да си помагате винаги и така може и да постигнеш своето ....

Да... то принципно и на мен това ми е идеята.. но на този еап ми изглежда много трудно... :(

varnen4e
06-14-2008, 19:41
Преди малко си писахме.. иии не знам и аз какво да мисля.
Първо предложи тия дни да пием кафе...
После стана дума, че е изморен и аз го питам от какво, дали от някое гадже и той "Да, айде няма ме"...
Кажете ми.. как да го разбера...

6o pak namesi gajeto >_<
to an 4oveka moe mu e pisnalo za tva da slu6a xD

Принципно- да.. възможно е.. може би съм постъпила тъпо.. ще внимавам вече...

varnen4e
06-15-2008, 07:24
Аз в крайна сметка снощи в скайп му намекнах, че не ми е безразличен... но са съжаление той ми каза, че в момента нищо не можел да ми даде и т.н. ии отряза си ме общо взето...
Странното е, че не ми е много кофти в момента, защото усещам, че не всичко е свършило... в смисъл.. не мисля да се отказвам. 2 години го обиах и нищо не правих по въпроса.. не мисля, че на този етап някой го заслужава повече от мен...

vilinanova
06-15-2008, 08:19
Много си права!Опитай се да бъдеш приятелка с него!Рано или късно ще осъзнае, че не си му безразлична!Ако ли не, до тогава и ти ще си решила за себе си какво ще правиш!

varnen4e
06-15-2008, 11:33
Той вече го знае... Но все пак аз наистина искам да разбере, че не само искам да го прегръщам и да го целувам, ами и че наистина, ако има нужда от нещо, което мога да му дам- то вече е в краката му, ако има нещо с, което да му помогна- аз вече съм го направила. Дано някой ден да разбере, че наистина е специален..
:(

varnen4e
06-16-2008, 03:44
Не ми е писал от последния разговор, в който му казах за какво става дума.. Не знам какво да правя.. дали изобщо ще ме потърси или аз да го направя. Въпреки, че искам да го оставя малко на спокойствие, но ме е страх да не ме забрави...

giginkaaa
06-16-2008, 05:44
Възможно е да се е уплашил, че приятелството ви става по-сериозно и затова да се е отдръпнал. :)

varnen4e
06-16-2008, 14:27
Възможно е, но все пак отношенията ни не са се задълбочили.. не знам.. искаше ми се да може поне да споделя с мен. :)

MemphisBleek
06-16-2008, 15:45
+ това провай да станете нещо като най-добри приятели и да си помагате винаги и така може и да постигнеш своето ....

Да... то принципно и на мен това ми е идеята.. но на този еап ми изглежда много трудно... :(

Много е трудно когато си влюбен в някой да ти бъде "най- добър приятел"... няма такъв вариянт (;

dark_angel_7813
06-16-2008, 16:29
:oops: ами и аз се намирам в едно такова положение нз какво да правя... но се двуумя ако се отдръпнеш нали и спреш да го търсиш той дали хич ше се сети или да продължаваш да се бориш за доверието му и тва да ти е фр аз тъй като сам в същото положение .... и един път реша да е по първия начин но после се размекна и нали тръгвам по др и накрая се обърквамм щот нз какво всъщност иска момчето което страшно ме дразни :-D ама кво да се прави времето ще покаже как ще се развият нещата аа най добре му дай малко време пак .... ще видим какво ще стане ии дано се наредят нещата при теб успех !!! :-) :)

varnen4e
06-16-2008, 19:30
+ това провай да станете нещо като най-добри приятели и да си помагате винаги и така може и да постигнеш своето ....

Да... то принципно и на мен това ми е идеята.. но на този еап ми изглежда много трудно... :(

Много е трудно когато си влюбен в някой да ти бъде "най- добър приятел"... няма такъв вариянт (;

Зависи как точно си влюбен. Защото аз знам, че макар и да го обичам.. мога да направя компромис...

varnen4e
06-16-2008, 19:34
:oops: ами и аз се намирам в едно такова положение нз какво да правя... но се двуумя ако се отдръпнеш нали и спреш да го търсиш той дали хич ше се сети или да продължаваш да се бориш за доверието му и тва да ти е фр аз тъй като сам в същото положение .... и един път реша да е по първия начин но после се размекна и нали тръгвам по др и накрая се обърквамм щот нз какво всъщност иска момчето което страшно ме дразни :-D ама кво да се прави времето ще покаже как ще се развият нещата аа най добре му дай малко време пак .... ще видим какво ще стане ии дано се наредят нещата при теб успех !!! :-) :)

Аз лично, ако знам, че има начин да го спечеля никога няма да се размекна.. но уви.. в нищо не мога да бъда сигурна.
За сега няма да го търся.. макар, че ми е много гадно от това, че го гледам всеки ден в скайп и един ред не се сеща да напише, но не искам да му досаждам. Каза ми, че има проблеми и едва ли му е до мен сега. След като вече разбра какво отношение имам към него и ме дистанцира по някакъв начин, явно наистина не му е до мен. Мисля да му дам малко време. Ако не дойде сам след това време.. Ще мисля тогава какво да правя. Но определено мисля да се боря за него, защото от 2 години бездействие нищо не постигнах. Можеше да съм толкова напред сега... не мога да се откажа.. вече съм трърде далеч... просто няма начин.