PDA

View Full Version : Л Карнитин



Dark_Angel_F
06-12-2008, 14:24
Така до края на месеца трябва да се сдобия е перфектна фируга ... Тренирам карате 3 пъти седмично и ходя още 2-3 пъти седмично на фитне ( ходя от 2 седмици) , но си мисля ,че няма да успея на време и тъй акто преди време бях експериментирата с дъвките мотиф , а съставката им която поамга за слванятето на килограмините е именно Л карнитина ( дъвките бяха безполезни) и еидн пряитле анскоро с подобна цел пиеше около 2 седмици се чудя ще ми помогне ли за по - бързо стопяване ан мазнините и сдобиване с още по- хубава фиугра? Ако някой от вас е пробвал и има опит да даде съвет.

Tazadar
06-12-2008, 15:05
4uvash li 4se ma ovcoooooooo to ne se prai pervektna figura za 2 dena patka s patkite :-x

comics
06-12-2008, 15:38
Така до края на месеца трябва да се сдобия е перфектна фируга ... Тренирам карате 3 пъти седмично и ходя още 2-3 пъти седмично на фитне ( ходя от 2 седмици) , но си мисля ,че няма да успея на време и тъй акто преди време бях експериментирата с дъвките мотиф , а съставката им която поамга за слванятето на килограмините е именно Л карнитина ( дъвките бяха безполезни) и еидн пряитле анскоро с подобна цел пиеше около 2 седмици се чудя ще ми помогне ли за по - бързо стопяване ан мазнините и сдобиване с още по- хубава фиугра? Ако някой от вас е пробвал и има опит да даде съвет.
ще ти помогне 100% само трябва да внимаваш как го пиеш. И да знаеш, че не е евтин!

TheNewReligion
06-12-2008, 16:23
:lol: :lol: :lol: Ти да не мислиш , че с тея дъвки отслабваш , бе ? ? Те просто намаляват апетита , не ти стягат тялото ... Трябва да съчетаеш много спорт и здравословно хранене !

Anf3tamin4o
06-12-2008, 16:47
Ще ти помогне ако продължаваш да тренираш в смисъл не можеш да го пиеш и да излезнеш на разходка ;)

Ch0c0la73
06-12-2008, 17:48
a ot kade se zima tova neshty ? i na kakva cena ? kajete pove4e info. Kolko se pie i t.n. ? nemoje se ga4ime s nqkvi neshta deto ne gi znaem kakvi sa ? nqkoi vesht v zanaqta da se obadi .. :)

marjesa
06-12-2008, 18:11
a ot kade se zima tova neshty ? i na kakva cena ? kajete pove4e info. Kolko se pie i t.n. ? nemoje se ga4ime s nqkvi neshta deto ne gi znaem kakvi sa ? nqkoi vesht v zanaqta da se obadi .. :)
Хапченцата се продават в аптеката на цена 27лв. Освен хапчета има го и в течен вариан но той е по скъп около 30 + .. пие се преди фитнес по две хапчета или голяма глътка. Аз съм го пила супер ми помогна препоръчвам ти го !

draki4ka
06-12-2008, 18:24
:lol: :lol: :lol: Ти да не мислиш , че с тея дъвки отслабваш , бе ? ? Те просто намаляват апетита , не ти стягат тялото ... Трябва да съчетаеш много спорт и здравословно хранене !
:? :lol: :lol: :lol: :lol: само със спорт и някой др полезни работи ни6туъ др

Dark_Angel_F
06-12-2008, 19:08
Аз вече иамм напредък относно псотигането на тая фигура ама времето ми поокъся . А за дъвките тях преди мн врем еги въках и сеотказах ... За Л карнитина взиам се преди тренировка в зависимост под акква форма е е и различно времето . При хапчетата се визмаше час час и половина преди тренировка ( еидн рпяител пиеше и ми акза) за течния не знам ... А за цената този приятле ми акза че едно блситерче от 10 хапчета е 3 и нещо . ПРосто исках дапитам дали янкой е опитвал и дали е имало резуталт рпи него ...

elli4ka93
06-12-2008, 19:25
еми и аз съм чувала че има ефект ама само една диета е най добрата според мен а тва е Секс и ябълки пробвай :Д хахаа