PDA

View Full Version : Просто споделям



sladkoto_neli
06-12-2008, 16:07
Искам просто да споделя с някой защото ми тежи страшно много.Преди два дена приятеля ми ме остави.бяхме заедно повече от 8 месеца и аз бях много щастлива с енго.Преди 2 месеца бяхме скъсали за 2 дена и той тогава ми каза че не ме обича че иска да е сам но просто тогава поговорихме той се разплака и се събрахме отново.Всичко си беше наред.Онази вечер просто излязохме и той едва ли имаше намерение да ме оставя но просто го попитах защо се държи така(от извесно време се държеше странно просто някак си имах чувството че нещо му тежи и се държеше много безразлично не само към мен но и към приятелите си) и просто той изведнъж ми каза че иска да си почине че няма чувства към мен.Сега просто се замислям за всичко и се чудя дали наистина няма чувства към мен или ми го каза просто защото има нещо друго заради което иска да се разделим.Задавам си този въпрос защото малко или много го познавам и просто начина по който ме целуваше по който ме докосваше просто не мисля че би целувал така момиче към което няма чувства.И пак казвам че той нямаше намерение да се разделяме и изведнъж просто го каза.Незнам има ли смисъл да се опитвам отново да си говърна защото повярвайте ми обичам го до болка(и да не е обич просто немога да си рпедставя живота без него).Знам че след време може би ще ми мине но сега....да се боря ли?и можете ли да ми дадете съвет какво да направя за да разбера как е(щото не сме се чували откакто се разделихме...2 дена но преди се чувахме всеки ден).та как да разбера как е без да изглежда нахално от моя страна да го търся отново.немога да ви обясня какво ми и но мисля че ме разбирате.И моля ви без гадни коментари знам че повечето от нещата които написах са глупави но нали знаете че от любов човек оглупява.Има и още нещо...когато той ми каза край аз слязох от колата и тръгнах да се прибирам но след 2 минути му се обадих и му казах нали че неискам да си тръгва.Мълчахме около 10 минути а аз през това време пях отишла до близката автобусна спирка и преди да му затворя му казах ако иска да поговорим да дойде там.Той си тръгна аз след около 20 минути се прибрах и си легнах и му пратих смс че нали приемам решението му колкото и да ме боли.След 10 минути ми се обади да ме пита дали съм се прибрала и мисля че плачеше може на мен да ми се е сторило така но просто звучеше така.Та какво мислите?както разбирате той не го прави за първи път и аз си го знам че има моменти в които всичко му е безразлично мислите ли че това е такъв момент?Мислите ли че мога да си го върна?Да спомена и това че предния пат когато се бяхме разделили и като говорехме 2 минути преди да се разплаче и да реши че иска да е с мен беше ми казал че не ме обича .... и после ми каза че иска да е с мен и че ме обича стррашно много...каже те ми какво да правя
Знам че е доста далго и ви благодаря че изобщо сте си направили труда да го прочетете

GregoryHouse
06-12-2008, 16:12
Съчувствам ти...въпреки че не ти изчетох темата...

punkrock
06-12-2008, 16:13
Остави го известно време, ако има още чувства сам ще те потърси.

Erica
06-12-2008, 16:13
Ot tova,koeto pishesh imam chuvstvoto,che toi samiqt ne e naqsno sys sebe si ili po-skoro ima neshto koeto go izmychva...i mu teji...
Dai mu vreme i podkrepata ot koqto ima nujda...,opredeleno stava neshto,za da se dyrji taka...Uspeh

drunk
06-12-2008, 16:14
Приятелят ти е емо :P Гледай по ведро на нещата ако ти е писано да си снего той ще се върне.Не го търси остави го той да го направи и все пак винаги може да му опреш пистолет в главата и да разбереш всичко което те интересува :smt067

BlindedAngel
06-12-2008, 16:17
Може да има друга или да ти е изневерил и от това да му е тежко...Но не виждам причина поради която да скъсате...

sladkoto_neli
06-12-2008, 16:17
Ot tova,koeto pishesh imam chuvstvoto,che toi samiqt ne e naqsno sys sebe si ili po-skoro ima neshto koeto go izmychva...i mu teji...
Dai mu vreme i podkrepata ot koqto ima nujda...,opredeleno stava neshto,za da se dyrji taka...Uspeh

да и аз съм на това мнение че той може би незнае какво иска и съм решила да го оставя така да му мине квото му е но мислите ли че ми е лесно....по цял ден рева и знам че няма смисъл но немога да превъзмогна болката си...да си свикнал с някой и той изведнъж да си тръгне...кофти е и съм сигурна че ме разбирате...

sladkoto_neli
06-12-2008, 16:19
Може да има друга или да ти е изневерил и от това да му е тежко...Но не виждам причина поради която да скъсате...

еми и аз не виждам и той знае че може да ми каже всичко но ... по принцип говори много рядко за това което му е и явно и сега му е трудно...щом неискаше с приятелите си да говори и излиза явно е нещо сериозно...дали има друга или ми е изневерил незнам но най-добрата ми приятелка е негова братовчетка и тя си го познава беше всеки ден с него и я питах кажи ми истината има ли си друга или не и тя ми каза че няма..... наистина незнам какво да правя

Madn3s5
06-12-2008, 16:21
Може би е временно и ще му мине,щом го е правил и друг път,а може би не.. кой знае :-|

sladkoto_neli
06-12-2008, 16:25
Съчувствам ти...въпреки че не ти изчетох темата...


+1 аз прочетох 1 абзац

знам че е дълго ама просто исках да ви кажа в общи линии за какво става дума ама се получи малко дългичко .... радвам се че сте прочели дори и само 1 абзац то ако вземеш да го четеш ще се преспих направо... :D

GabisiTa
06-12-2008, 16:36
Мисля, че и той не е много на ясно какво иска... :? Най-добре наистина го остави малко сам, знаеш, че ако те обича ще те потърси... Може да има и други проблеми в момента със семейството, училище (или работа, не знам..), за които да му е трудно да говори или.. просто иска да е сам :? Времето ще покаже.... :(

w0sh
06-12-2008, 16:52
Всъщност текста Е един абзац. Ако някой го резюмира може и да изкажа мнение.

MonSitY
06-12-2008, 16:58
той незнае какво иска или пък си има семейни проблеми.обади му се и му кажи че искаш поне да сте приятели и че искаш да знаеш причината поради която те оставя защото иначе не приемаш неговото желание.
той е много чувствителен и е възможно да не е бил на себе си в този момент опитай все пак!Успех :)

sladkoto_neli
06-12-2008, 17:02
Съчувствам ти...въпреки че не ти изчетох темата...


+1 аз прочетох 1 абзац

знам че е дълго ама просто исках да ви кажа в общи линии за какво става дума ама се получи малко дългичко .... радвам се че сте прочели дори и само 1 абзац то ако вземеш да го четеш ще се преспих направо... :D


е ти понеже си готина сега ще се стегна и ще прочета целия текст :-o

поласкана съм но аз казах че ще се радвам ако изобщо някой тръгне да я чете дълго е знам но просто немога да си изразя чувствата с няколко думи това е

vilinanova
06-12-2008, 17:08
Аз май съм единствената, която прочете всичко! :lol: Мисля, че той още те обича!Понякога чувствата са на приливи и отливи!Ту се разпалват, ту отшумяват!Дай му време и мисля, че ще те потърси!А ако не можеш да чакаш обади му се и тва е вариант!

evil_angel69
06-13-2008, 06:44
прочетох го цялото и наистина не видях причината,за да те зареже :\ но мога само да ти кажа,че знам колко много боли...

Mu7k0
06-13-2008, 06:48
Съчувствам ти...въпреки че не ти изчетох темата...

Erica
06-13-2008, 07:27
Ot tova,koeto pishesh imam chuvstvoto,che toi samiqt ne e naqsno sys sebe si ili po-skoro ima neshto koeto go izmychva...i mu teji...
Dai mu vreme i podkrepata ot koqto ima nujda...,opredeleno stava neshto,za da se dyrji taka...Uspeh

да и аз съм на това мнение че той може би незнае какво иска и съм решила да го оставя така да му мине квото му е но мислите ли че ми е лесно....по цял ден рева и знам че няма смисъл но немога да превъзмогна болката си...да си свикнал с някой и той изведнъж да си тръгне...кофти е и съм сигурна че ме разбирате...

A moje da e prosto strah - strah ot obvyrzvaneto (serioznoto obvyrzvane),strah ot neizvestnoto - s dve dymi nesigurnost!!!
Vyv povecheto sluchai,pri edna po-dylga vryzka,kogato neshtata zapochvat da se zadylbochavat...pone ednata strana zapochva da si zadava vyprosi - ot sorta na :
Ima li smisyl,a ot tuk nakyde i prochie i prochie...

MiMcHeToOo
06-13-2008, 08:22
Остави го известно време, ако има още чувства сам ще те потърси.

+1

pet_14
06-13-2008, 10:25
Кво сички ми ревете че било дълго... :-D
Ся серизоно найстина странно се държи...
МОже би ти е изневерил и му е гузно,но според мен това не е така...
А може би те обича твърде много и ако си му дала някви поводи да си мисли че не го обичаш и че не ти пука...Може би го е страх ако го оставиш,може би....
Трябва да си поговорите сериозно на дълго и на широко на тая тема...Ако нищо не се получи просто го остави на мира,и ако те обичас със сигурност ще се върне при теб...Ще остане за малко сам със себе си и ще разбере че има нужда от теб...ПОне аз мисля така...
Успех..Може да пишеш едно ЛС защото ми стана интересно и съм съпричастен към това

baby_lvA
06-13-2008, 11:32
Остави го известно време, ако има още чувства сам ще те потърси.

i az taka mislq

sladkoto_neli
06-13-2008, 14:11
а не мислите ли че може да има друга?...защото преди малко говорих с братовчетка му и тя ми каза че негов приятел се е изпуснал че го е видял с едно момиче в колата му...и мислите ли че има нещо между тях?това ли е причината?аз незнам със сигурност дали има нещо между тях .... моля ви кажете мнение