PDA

View Full Version : Моя тъпа милост... (Удрах се..)



JustBecko
06-12-2008, 16:08
Такаа..Преди около 2-3 седмици моя тъпа милост реши да си избродира името на ръката си (вътрешната страна) с изправен кламер...Не съм дълбал, просто си рисувах, не се е стигало до кръв :lol:

Та въпроса ми е, че от тогава ми стои и се чудя вече с какво да го махна, че е някакво жълтеникаво станало :?

beti_niki
06-12-2008, 16:22
скоро трябва да изчезне

tigity
06-12-2008, 16:25
g0rkIq!!!

ioancheto
06-12-2008, 16:27
Оле как мразя да гледам и да чувам за такива тапотии..Как може да постапиш така с тялото си . Това е нечовешко. Няма с какво да го махнеш :? ууф боже ,,, вари с режи,4е после как да изчезне...!

Puky
06-12-2008, 16:33
Оле как мразя да гледам и да чувам за такива тапотии..Как може да постапиш така с тялото си . Това е нечовешко. Няма с какво да го махнеш :? ууф боже ,,, вари с режи,4е после как да изчезне...!
Йоанче .. начи мене няма да ма бийш :D И аз сам си драскала само буквичката на моето мило 8-) Ама само докато почервенейше .. И седеше 4 месеца съвсем леко по тъмно все едно сам хванал тен . . . :-D 8-)

JustBecko
06-12-2008, 16:34
Оле как мразя да гледам и да чувам за такива тапотии..Как може да постапиш така с тялото си . Това е нечовешко. Няма с какво да го махнеш :? ууф боже ,,, вари с режи,4е после как да изчезне...!
Само да подчертая, че не драсках над вените, а в/у мускула, който се намира под вътрешната част на лакътя...И само драсках, не съм се РЯЗАЛ... :(

cvetelinaaa
06-12-2008, 16:59
много мъдро :D

valentinka_1990
06-12-2008, 17:04
Едно момиче от моето училище и приятеля и си направиха по този начин сърца и стоят вече 2 години като белег.

ioancheto
06-12-2008, 18:06
Оле как мразя да гледам и да чувам за такива тапотии..Как може да постапиш така с тялото си . Това е нечовешко. Няма с какво да го махнеш :? ууф боже ,,, вари с режи,4е после как да изчезне...!
Йоанче .. начи мене няма да ма бийш :D И аз сам си драскала само буквичката на моето мило 8-) Ама само докато почервенейше .. И седеше 4 месеца съвсем леко по тъмно все едно сам хванал тен . . . :-D 8-)
Пете,аз ще ти кажа на тебе..Ква манекенка си ти с белязи :D

ioancheto
06-12-2008, 18:07
Оле как мразя да гледам и да чувам за такива тапотии..Как може да постапиш така с тялото си . Това е нечовешко. Няма с какво да го махнеш :? ууф боже ,,, вари с режи,4е после как да изчезне...!
Само да подчертая, че не драсках над вените, а в/у мускула, който се намира под вътрешната част на лакътя...И само драсках, не съм се РЯЗАЛ... :(

Все тая пак се нараняваш..и вредиш на тялото си .

JustBecko
06-13-2008, 14:39
Начи само ще изчезне..?

CfEtii
06-13-2008, 17:01
Сори,но си напраил\a ебати тъпотията

paola_Rey
06-13-2008, 17:07
Сори,но си напраил\a ебати тъпотията
+1 :? :? :? :?

ra4ence
06-13-2008, 17:10
С тия ваши глупости може да ви остане белег за цял живот, недай си боже и да има мръсотия по върха на иглата или с каквото там се бодете..
малко мислете преди това де

JustBecko
06-13-2008, 19:54
Знам... И питам как да го премахна, не ви искам мнението, знам че беше тъпотия ...

ioancheto
06-14-2008, 09:06
Знам... И питам как да го премахна, не ви искам мнението, знам че беше тъпотия ...
ами то само ще се махне..няма как да го махнеш ти

Sharky_Kn
06-14-2008, 09:24
Ако не е било дезинфекцирано може мноо работи да се случат .. една малка инфекция може да се превърне в голяма и да се наложи в най тежкия случей импотация на ръката но това трудно става :) Такаче следващия път се замисли дали ще се рдаскаш с каквото и да е .

JustBecko
06-14-2008, 10:38
Ако не е било дезинфекцирано може мноо работи да се случат .. една малка инфекция може да се превърне в голяма и да се наложи в най тежкия случей импотация на ръката но това трудно става :) Такаче следващия път се замисли дали ще се рдаскаш с каквото и да е .
Еми то започна вече малко по малко да се заличава, не е инфектирано, пък и не го разкървавих...Просто ако има някакъв крем или нз..Ама явно ще го чакам да изчезне :-o

koes007
07-20-2008, 20:23
Йоанче .. начи мене няма да ма бийш И аз сам си драскала само буквичката на моето мило Ама само докато почервенейше .. И седеше 4 месеца съвсем леко по тъмно все едно сам хванал тен . . .
Ти да не си хемафродит? :-D
По темата: ако ти се палят свещи, го накапи с горещ восък.

foreverr
07-20-2008, 21:04
Оле как мразя да гледам и да чувам за такива тапотии..Как може да постапиш така с тялото си . Това е нечовешко. Няма с какво да го махнеш :? ууф боже ,,, вари с режи,4е после как да изчезне...!
Само да подчертая, че не драсках над вените, а в/у мускула, който се намира под вътрешната част на лакътя...И само драсках, не съм се РЯЗАЛ... :(
Aз съм си правила така ама само една буквичка.Махна се!Дори и белег нямам!

mistake
07-23-2008, 08:23
Преди 1 год и аз направих такава щуротия, не съм се рязала ама доста надълбоко драсках че имаше и леко кръв. вече стои 1 год и едва ли да се махне скоро. Та ти казвам само времето ще помогне. Сам няма как да си го махнеш. :)